SATIN AL

ACDSee Ultimate 10

 

Bir tümü bir arada dijital varlık yöneticisi, katmanları olan RAW fotoğraf editörü olarak ACDSee Ultimate 10, cesur bir şekilde artık örgütsel ve görüntü düzenleme hedeflerinize ulaşmak için birden fazla uygulama satın alıp çalıştırmanızın gerekli olmadığını ilan ediyor. ACDSee Ultimate 10, GPU hızlandırmalı ayar katmanlarını, RAW düzenleme, yüzlerce filtre ve düzenleme ve on yıllar boyunca mükemmelleştirilen iş akışını hızlandıran araçları birleştirerek profesyonel dereceli fotoğrafçılık, orijinal reklam, yenilikçi grafikler ve güçlü sanat görüntüleri oluşturmayı kolaylaştırıyor.

Deneme sürümü

Tanıtım videosu

 

 

Lider özelliklerimizden bazıları...

Develop Modu Dijital Varlık Yönetimi

Develop Modu

Pikselleri kendiniz ayarlamak yerine, ayarlamalar için talimatlar oluşturmanıza olanak tanıyan Develop modunda, özellikle bir RAW dönüştürme ortamı olarak tasarlanmış çok çeşitli parametrik ayarlamalar gerçekleştirin. RAW, JPEG ve diğer resim formatlarıyla çalışın.

Dijital Varlık Yönetimi

Resimlerinize oylama, hiyerarşik anahtar kelimeler, kategoriler ve konum bilgileri ekleyin. Görsel etiketler ve özelleştirilebilir renk etiketleriyle fotoğraflarınızı sonraki işlemler için hızlıca tanımlayın.

   
Adjustment Katmanlarıyla Bozmadan Düzenleme Kolaylıkla Otomatikleştirin

Adjustment Katmanlarıyla Bozmadan Düzenleme

Vizyonlu parametrik fotoğraf manipülasyonu için Katmanlı Editörü merkeze alarak, herhangi bir noktada rötuş yapabilme özelliğiyle, ayarlamalar yapmak için özel olarak oluşturulmuş katmanlar ekleyebilirsiniz. Bir dizi aydınlatma, renk, özel efekt, netlik ve detay odaklı ayar katmanları eklendiğinde, korkusuzca yenilik yapmak için gerekli araçlara sahip olacaksınız.

Kolaylıkla Otomatikleştirin

Edit modunda yaptığınız tüm adımları kaydederek ve bunları diğer görüntülere uygulayarak, tek bir tıklamayla tüm bir düzenleme işlemini tekrar uygulayabilir, tekrar eden görevlerde değerli zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz. Kayıtlarınızı bir dizi dosya türünde istediğiniz kadar çok dosyaya aktarın.

   
Lens Correction ile Deformasyon Doktorluğu Güçlü ve Çevik

Lens Correction ile Deformasyon Doktorluğu

Kullanılan objektife ait bozulmayı gidermek için kalibre edilmiş düzeltmeyi uygulayarak fotoğraflarınızda doğru eğim ve bombe bozulmasını düzeltin - hatta renk sapmaları da düzeltiliyor. Bu düzeltmeyi objektifinizle eşleştirin, böylece bundan sonra sürekli düzeltme yapılacaktır.

Güçlü ve Çevik

GPU ile geliştirilmiş katman altyapımız ve Develop modu ayarlamaları sayesinde, iş akışınız boyunca rakiplerimizi ve beklentilerinizi aşan, benzersiz bir hızla ilerleyin.

   
Gelişmiş Aydınlatma Teknolojisi Renk Kontrolü Spektrumu

Gelişmiş Aydınlatma Teknolojisi

Patentli Light EQ™ teknolojimizle, emeksiz pozlama düzeltmenin kolaylığını yaşayın. Light EQ™, resmin tümünü etkilemeden belirli alanlarda aydınlatmayı ayarlamanızı olası kılıyor.

Renk Kontrolü Spektrumu

Sezgisel renk ayarlama araçları, renk tonunu, doygunluğunu ve açıklık derecesini ince ayarla veya dramatik bir şekilde değiştirmenize izin verir.

   
Boş Tuvaliniz İkinci Monitör Desteği

Boş Tuvaliniz

Yeni resimler oluşturun, katmanları çoğaltın ve öğeler ekleyin. Görüntüleri birleştirerek, resimlerin tek tek parçalarını hedefleyerek, katmanların opaklığını kontrol ederek, seçimlerden maskeler oluşturarak ve daha birçok şeyle profesyonel sonuçlar elde edin.

İkinci Monitör Desteği

İkincil bir monitör desteği sayesinde, proje tabanlı iş akışlarınızı hızlandırabilirsiniz.

 

 

ACDSee Ultimate 10

Videoyu izle

Katmanları olan ilk dijital varlık yönetimi yazılımı olan ACDSee Ultimate 10, çok sayıda yaratıcı grafik ve resim kompozisyonu ihtiyacını karşılama konusunda mükemmel bir konuma sahiptir. Bir dizi parametrik ayar ve efekt, hedefli fırçalama ve seçme, geliştirilmiş performans, bir bakışta istatistik ve çok daha fazlası eklenen ACDSee Ultimate 10, görüntü kompozisyonlarını, fotoğraf manipülasyonlarını ve yenilikçi grafikleri yaratmak için tam bir esneklik sunuyor.
   

Kenar Algılayan Seçim

Videoyu izle

Develop Modu Özel Efektleri

Videoyu izle

Kenar Algılayan Seçim

Brush Selection aracı, atayacağınız piksel kriterini baz alarak hassas bir şekilde öznenizi yalıtmanızı sağlıyor. Çok hassas kenar algılayıcı aracı için, seçimlerinizde belirli renk ve parlaklık değerleriyle kısıtlayın. Görüntü kompozisyonları yapmak için bunu Delete Pixel seçeneğiyle birleştirin, portrelerdeki saçlar gibi detayları hiç terlemeden yakalayın.

Develop Modu Özel Efektleri

Resimlerinize parametrik olarak renk bindirmeleri ve fotoğraf efektleri uygulayın, renkleri gölgelerle ve parlak alanlarla eşleştirin. Opaklığı ayarlayarak ve iki düzine harmanlama modu arasında seçim yaparak, efektlerin resminizle nasıl etkileşeceğini belirleyin.

   

Akıllı Fırçalama

Videoyu izle

Sizin Çalışma Arayüzünüz, Sizin Yolunuz

Videoyu izle

Akıllı Fırçalama

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Bu fırça üniversiteye gitti. Develop modunda pozlama, doygunluk, dolgu ışığı, kontrast, keskinlik ve netlik ayarlamalarını; Edit modunda çoğu aracın herhangi birinde, belirli renk ve parlaklık aralıklarını özel olarak hedefleyebileceğiniz bir fırça ile pürüzsüzleştirin.

Sizin Çalışma Arayüzünüz, Sizin Yolunuz

Arayüzünüzünü kendinize has kılın. Mod düğmelerini gizleyin veya özelleştirin. Edit modu araç çubuğu ve Filmstrip dahil olmak üzere daha fazla araç çubuğunu ve paneli ayırın, taşıyın, üstüste yerleştirin ve kenetleyin. Onları ikinci monitörünüze taşıyın ve yeni işleminizin hızıyla uçun.

   
Seçim Özgürlüğü Katmanlardaki Düzeltmeler

Seçim Özgürlüğü

Seçili pikselleri gerektiğinde silin. Erişilebilir, anlamlı seçim için, seçim örtüsü görünümünü özelleştirin.

Katmanlardaki Düzeltmeler

Katmanları resimlerin üzerindeki yışına, orijinali bozmadan taşıyın. Seçimlerden maskeler oluşturun. Maskeleri yumuşatın ve ters çevirin, özelleştirilebilir maske örtüleriyle olan bitenin üstünde kalın. GPU’nuzda çalışan katman motoruyla, artan performansın keyfini çıkarın.

   
Hava Koşullarından Kurtulun Derin Ten

Hava Koşullarından Kurtulun

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Artık bozmadan ayarlama olanağı sunan Dehaze aracı, toz, duman, buhar veya görüntünüzün berraklığını gizleyen diğer parçacıklardan alınan görüntüleri kurtarmak ve kontrastı, ayrıntıyı ve kayıp renkleri geri yüklemek üzere tasarlanmıştır.

Derin Ten

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Fondöten, kapatıcı veya hassas düzenlemeye gerek yok. Skin Tune aracı, kısa süre içinde, parametrik olarak ten rengini düzeltir, parıltıyı geri getirir, leke ve kusurları temizler.

   
Sessiz Tutun Yukarıdan Bakın

Sessiz Tutun

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Resimlerinizdeki detayları korumak için geliştirilmiş ayarlarla, dinamik, bozmayan parazit azaltmanın avantajlarından yararlanın. Parazitli bozulmadan başka bir şey kaybetmemek için, ayrıntı seviyesini ayarlayın ve kaydedin.

Yukarıdan Bakın

Çarpıcı performans iyileştirmelerine ek olarak Photos modunda, sabit sürücü, Microsoft OneDrive ™ veya tüm koleksiyonunuzun belirli bölgelerindeki fotoğrafları filtreleyerek görüntülemenizi sağlayan daha fazla yol var. Artıkları sepya renginde ve açılır pencereleri özelleştirilebilir metaveriyle görüntüleyecek şekilde ayarlayın.

   
Hızlı İstatistikler Ek Olarak Daha Fazla Harmanlama Modu

Hızlı İstatistikler

Dosyalara, fotoğraf makinelerine ve veritabanı istatistiklerine hızlıca erişin ve gözatın.

Ek Olarak Daha Fazla Harmanlama Modu

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Opaklık ayarlarıyla birlikte kullanılan bir dizi yeni karışım modu ile kombine katmanların görünümünü daha da yaratıcı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

   
Uyarlanabilir Fırçalama  

Uyarlanabilir Fırçalama

Brush aracıyla çalışırken artık sağ tuşa tıklayarak önplan ve arkaplan renkleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

 

 

Diğer Geliştirilmiş Özellikler:

• GPU ile zenginleştirilmiş Develop modu ve Layered Editor sayesinde gelişen hız ve performans

• Arttırılan kararlılık

• Güncellenmiş lens düzeltme profilleri

• Layered Editor paletine kolay erişim

• İyileştirilmiş lens algılama

 

 

Layers bölmesini fotoğraflarınıza efektler ve şekiller eklemek, fotoğraf manipülasyonlarını gerçekleştirmek, kompozit görüntüler oluşturmak, başkalarına dokunmadan bir resimdeki tek bir öğe üzerinde çalışmak ve çok daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz.

 

Boş Sayfanız Kısıtlamalara Elveda İkisi Biraraya Gelince

Boş Sayfanız

Sıfırdan yeni resimler oluşturun, sihrinizi ortaya çıkarın. Metin, filigran ve katmanlı öğeler ekleyin, boyutu, renk derinliğini ve artalanı konuya göre değiştirin.

Kısıtlamalara Elveda

Diğerlerini etkilemeden resmin belirli bölgeleriyle çalışmak için katman oluşturma ve çoğaltma olanağı sayesinde kısıtlamaları fırlatıp atın. Katmanları uzman düzenleme araçları ve sezgisel efektlerle birleştirerek profesyonel sonuçlar elde edin.

İkisi Biraraya Gelince

Çok daha etkileyici artalanlar oluşturmak, daha geniş alan derinliği elde etmek veya sadece gerçeküstü efekt için sanatçı kişiliğinizi ortaya çıkarmak için, resimleri birleştirmek için katmanları kullanın.

     
Maskele Sadece Sıralayın Pratik Manevra

Maskele

Katman maskeleriyle katmanların şeffaflık düzeylerini kontrol edin. Fotoğrafın bazı bölümlerini beyaz veya siyah fırça ile boyayarak gizleyin veya ortaya çıkarın, resimleri birleştirin ve seçimlerden katman maskesi oluşturun.

Sadece Sıralayın

Katmanlarınızın sıralamasını kolaylıkla değiştirerek tasarımınızın görünümünü dinamik olarak değiştirin.

Pratik Manevra

Katmanlarınızı tam doğru görünüm alacak şekilde ayarlamak, kaydırmak, döndürmek, çekmek ve itmek için Move aracını kullanın.

     
Vizyonunuzu Gösterin Katlayın Eklemeler

Vizyonunuzu Gösterin

Katmanları birleştirerek tasarımınızı tek parçaya dönüştürün. Kaç katman oluşturmuş olursanız olun, dosyanızı bilgisayarınızı yormayacak şekilde kırparak sadeleştirin.

Katlayın

Resmin tümünü veya seçtiğiniz bir kısmını kopyalayarak yeni bir katman olarak yapıştırma olanağıyla, katmanlı çalışmanızı bir üst aşamaya taşırken zaman kazanın.

Eklemeler

Metin ve filigranları ayrı katmanlara ekleyerek, istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz, resmin diğer bölümleri etkilenmez.

     
Gözden Uzak Taze, Esnek Format Şu Pikselleri Yok Edin

Gözden Uzak

Gerektiğinde katmanları gizleme olanağıyla resim düzenleme işlemininizi sadeleştirin.

Taze, Esnek Format

.acdc dosya formatı, resminizi gelecekte Edit modunda açtığınızda katmanları teker teker düzenlemenizi sağlıyor.

Şu Pikselleri Yok Edin

İstemediğiniz pikselleri Eraser aracıyla silerek şeffaflaştırın.

Hayalgücünüzü Etkinleştirin Hassaslık Hedefi, Katmandan Katmana Parlamasını Sağlayın

Hayalgücünüzü Etkinleştirin

Düzenlemeyi tamamlamak ve resim manipülasyon özgürlüğü için tek tek katmanlara dilediğiniz Edit modu filtresini, efektini veya ayarını uygulayın.

Hassaslık Hedefi, Katmandan Katmana

Nokta doğruluğu, Pixel Hedefleme ve katmanların güçleri birleştirildiğinde düzenleme özgürlüğü sağlar. Herhangi bir katmandaki belirli tonları hedefleyerek Edit modu araçlarıyla pikselleri seçerek düzenleyin.

Parlamasını Sağlayın

Birleştirme modları ve şeffaflık ayarı, birleştirilen katmanlar üzerinde büyük kontrole sahip olmanızı sağlıyor.

     
Fırçalayın    

Fırçalayın

Resimlerinize fırçayla renk ekleyin, şekiller çizin veya alttaki katmanın bir kısmını elde etmek için katman maskesi oluşturun.

 

 

 

 

Manage Modu

Manage modunda resimlerinize göz atabilir, sıralayabilir, kataloglayabilir, bulabilir ve ihtiyacınız olan tüm paylaşım kaynaklarına erişebilirsiniz.

 

Akışkan Klasör Görüntüleme İçe Alma Yok Toplu İşlemi Hızlandırın

Akışkan Klasör Görüntüleme

ACDSee dosyaları tıpkı işlerim sisteminizde olduğu gibi görüntüler, böylece uğraşmak zorunda kalmazsınız.

İçe Alma Yok

Doğrudan bilgisayarınızdaki klasörlere bağlanın — ayrı bir kütüphaneye almanız gerekmez. Çalışma arayüzünüzü stilinize göre özelleştirin, birden fazla veritabanı arasında geçiş yapın ve diğer editörlere basitçe, kesintisiz olarak erişin.

Toplu İşlemi Hızlandırın

Bir dizi resimde bir dizi işlemi bir adımda uygulayın, düzenleme yapın, formatlarını ve renk uzayını dönüştürün, yeniden boyutlandırın, yeniden isimlendirin vs. Bir daha ki sefere daha hızlı olmak için işlemleri hazırset olarak kaydedin.

     
Metadata Artık Duyarsız Arama Yok Koleksiyonlar

Metadata

EXIF, IPTC ve XMP metaverilerin keyfini çıkarın. Devamlı kullanım ve paylaşım için hazırset oluşturarak zaman kazanın, işlem sırasında metaverileri kopyalaıp yapıştırın. Özel bilgilerinizi gizlemek için kaldırabilirsiniz.

Artık Duyarsız Arama Yok

Metaverilere, dosya özelliklerine, tarihe, anahtar kelimeye, oylamaya, renk etiketine ve GPS konumuna göre resimleri bulun. Detaylı aramalar oluşturun ve kaydedin. Bir veya birden fazla kelime girin, sadece belirli klasörlerde arama yapın, fotoğraf makinesinin dosya bilgisine göre aramayı daraltın veya Quick Search çubuğundan özel bir resmi aratın.

Koleksiyonlar

Organize etme ve arama için Collections penceresini kullanarak, doğru fotoğrafları doğru iş akışında hızlıca takip edin. Collection Setleri içinde hiyerarşiler oluşturun, bir arama içeren Smart Collections oluşturarak herhangi bir zamanda filtrelenen sonuçlara erişin.

     
Haritalandırma Kolaylıkla Lightroom™’dan ACDSee’ye Dönüştürün  

Haritalandırma

Fotoğraflarınızı konuma göre bulun ve organize edin, GPS’li fotoğraf makinelerinde resimlerin konumunu hemen görün, geometrik kodu silin veya bilgileri hızlıca elle girin.

Kolaylıkla Lightroom™’dan ACDSee’ye Dönüştürün

Uygulamanın doğrudan sabit diskinizden okuması yerine fotoğrafları elle bir uygulamaya aktarmaktan yoruldunuz mu? Lightroom™ veritabanını ACDSee’ye aktararak, Lightroom™ koleksiyonlarınızı görünebilir ve düzenlenebilir tutarak, saatler süren kataloglamadan kurtularak zamandan tasarruf edin.

 

 

Photos/View Modu

Photos modunda tüm fotoğraflarınızı tarihe göre görüntüleyerek koleksiyonlarınızda yeni bir perspektif kazanın. View modunda, fotoğrafları herhangi bir yakınlaştırma değerinde tam boyutta görüntüleyin, medya dosyalarını oynatın ve iş akışınızı kataloglamaya devam edin.

 

Windows Touch Gestures™ Auto Lens View Kalıcı Olmayan Auto EQ

Windows Touch Gestures™

Parmak hareketiyle fotoğraf koleksiyonunda dolaşın. ACDSee Ultimate 10 Windows Touch Gestures™- etkin aygıtların bu özelliğini destekliyor.

Auto Lens View

Auto Lens View sayesinde, filtreler arasında dolaşırken resimlerdeki etkisini önizlersiniz.

Kalıcı Olmayan Auto EQ

Auto EQ ile resimleri henüz görüntülerken pozlama anında düzeltilir.

     
İkinci Monitör Desteği Photos Modu Çözünürlük Devrimi

İkinci Monitör Desteği

İkinci monitör desteğiyle, seçtiğiniz herhangi bir resmin büyük önizlemesini görüntüleyerek değerlendirme sürecini daha da hızlandırın.

Photos Modu

Yıllık, aylık veya günlük olarak tarayarak, fotoğraf koleksiyonunuzun veya Microsoft OneDrive™ koleksiyonunuzun tümüne erişin. Açılır pencere tarih ve metaveriyle büyük koleksiyonlardaki konumunuzu uygun şekilde bulun.

Çözünürlük Devrimi

ACDSee’nin yüksek DPI desteğiyle, resimlerinizi 4k monitörlerde keskin ve detaylarıyla görüntüleyebilirsiniz.

     
Net Görüntüleme    

Net Görüntüleme

View modunu kullanarak çeşitli formatlardaki resimlerinizi tam boyutta ve paralel olmayan hızlarda açın, koleksiyonlarınız arasında hızlıca dolaşın ve kataloglamaya devam edin. Zoom, Navigator, Magnifying Glass veya Histogram özelliklerini kullanarak detayları inceleyin.

 

 

 

Develop/Edit Modu

Develop modunun bozmadan düzenleme araçlarını kullanarak resimlerin pozlamasını, beyaz dengesini, renk profilini değiştirin, keskinleştirin, paraziti azaltın ve daha çok işlemi uygulayın. Piksel tabanlı düzenleme araçlarını kullanarak fotoğrafları düzeltin ve geliştirin veya Layered Editör ile kompozisyon ve grafikler yapın.

Piksel Hedefleme Edit Modu Fill Aracı History Penceresi

Piksel Hedefleme

Pikselleri çeşitli Edit modu araçlarını kullanarak seçerek düzenleyin, resimdeki hedef rengi ve tonları hedefleyin. Hatta ten tonlarını hedefleyin!

Edit Modu Fill Aracı

Hızlı düzeltmeler için, zemin rengini Edit Modundaki Fill aracıyla seçin.

History Penceresi

Yaptığınız düzeltmelerin geçmişini görüntüleyin, her kadar işlem yapmış olursanız olun, belirli bir aşamaya geri dönün. Yaptığınız tüm işlemleri bir seferde geri alın.

 

 

Biraz Sihir Yapın Onar ve Klonla Renk EQ

Biraz Sihir Yapın

İçinden seçim yapabileceğiniz, sürekli genişleyen özel efekt listesiyle, sıradan olan resimlere çok özel görünümler kazandırın.

Onar ve Klonla

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Heal ve Clone seçenekleriyle hataları, lekeleri ve diğer istenmeyen nesneleri temizleyin.

Renk EQ

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Color EQ araçlarıyla tek tek veya tüm renkleri ayarlayın. Hue, saturation ve lightness değerlerinde ince veya dramatik değişiklikler yapın.

Gradyan Esnekliği Akıllı Keskinleştirin Tonlamayı Bölme

Gradyan Esnekliği

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Çizim araçlarınızın bir parçası olarak çizgisel veya dairesel gradyanları kullanarak, düz hat üzerinde veya dairesel bir yol boyunca dışa doğru renklendirme uygulayın. Komple, yaratıcı esneklik için, opaklığı ayarlayın ve uzun harmanlama listesinden birini seçin.

Akıllı Keskinleştirin

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Keskin haleleri düzeltin, parazit ve dokuları yumuşatın, kenarları öne çıkarın, kenarlardaki keskin piksel oranını kontrol edin, keskinleştirme önceki kenarlardaki açıklık değerini belirtin.

Tonlamayı Bölme

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Resminizdeki gölge ve parlak alanlardaki ton dengesinin kontrolünü alın. Parlak bölgelere bir renk, gölgelere farklı bir renk uygulayın. Tek renkli resimleriniz için renk değeri temelli ayarlamalar yapın, siyah beyaz resimlerin arkasına renk uygulayın.

     
Photoshop™ Plugin Desteğiyle Genişletilmiş Düzenleme Yetenekleri    

Photoshop™ Plugin Desteğiyle Genişletilmiş Düzenleme Yetenekleri

Edit modu ayarlama iş akışınıza Photoshop ™ eklentileri alma ve uygulama olanağıyla yaratıcılık alanınızı genişletin. Kendi filtrelerinizi oluşturun ve en iyi fotoğraf düzenleme araçlarıyla birlikte kullanın.

 

 

 

ACDSee 365

ACDSee 365, diğer yazılım çözümlerine, paylaşımlara, bulut temelli fotoğraf yönetimine ve depolamaya emeksiz, serbest erişim sağlıyor.

Buluta Hükmedin SeeDrive

Buluta Hükmedin

Yedekleyin, depolayın ve organize kalın — fotoğraflarınızı ne zaman ihtiyaç duyduğunuzda sizin için hazır olacak. Tam entegre ACDSee 365, en iyi fotoğraflarınızı arkadaşlarınız, aileniz ve topluluğunuzla paylaşmanızı kolaylaştırır.

SeeDrive

Online resimlerinize hızlıca ve kolaylıkla erişim ve yönetin, güvenlik ayarlarını kontrol edin ve fanlarınızla paylaşın — tüm Manage modu olanaklarıyla.

 

 


      Dashboard

Dashboard modu, dosyalarınız, veritabanı ve kullandığınız fotoğraf makineleri hakkında anında istatistikler sunar.

Fotoğraf Makinesi İçerikleri Veritabanı Detayı  

Fotoğraf Makinesi İçerikleri

Dashboard modu, aylık ve yıllık fotoğraf sayısını, en çok hangi fotoğraf makinesini kullandığınızı, favori ISO ayarı, çözünürlük ve diğer bilgileri grafik olarak görüntüler.

Veritabanı Detayı

Konum, boyut, yedekleme bilgisi, varlıklarınızın analizi gibi veritabanı istatistiklerini emek harcamadan araştırın.

 

 


      Dahası

 

PicaView Ayarlayın ve Devam Edin Renk Yönetimi

PicaView

ACDSee PicaView sayesinde, resmi bir uygulama ile açmadan işletim sisteminin sağ tuş menüsünde önizleyin.

Ayarlayın ve Devam Edin

Smart Indexer klasörleri kataloglar ve bilgisayarınız uykuda olsa da ACDSee Veritabanına ekler. Değişiklik yaptığınızı anlar ve otomatik olarak her şeyi güncel tutar.

Renk Yönetimi

ACDSee’nin renk yönetimi sistemi, farklı aygıtlar arasında ortaya çıkan renk eşleştirme sorunlarını çözüyor.

     
Arşivleme Kesintisiz Paylaşın  

Arşivleme

Dijital değerlerinizi koruyun. Kolleksiyonlarınızı .zip klasörlerine, DVD veya Blu-Ray disklere arşivleyin, harici disk veya ACDSee 365 ortamında yedekleyin.

Kesintisiz Paylaşın

Pozlarınızı e-posta ile gönderin, flickr™, SmugMug™ ve Zenfolio™ ortamlarına ve Facebook™’a gönderin veya FTP üzerinden web alanına aktarın.

 

 

 

Yazılımınızı etkinleştirmek, aboneliğinizi doğrulamak veya online hizmetlere erişmek için geçerli bir eposta adresi ve internet bağlantısına ihtiyacınız olacak.

Donanım

 • Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci (2 GHz veya daha hızlı)
 • 2 GB RAM (6 GB önerilir)
 • 512 MB Video RAM (VRAM)
 • DirectX 10 uyumlu grafik adaptörü
 • Yüksek Renk görüntüleme, 1024 x 768 çözünürlük (1280 x 1024 önerilir)
 • Sabit diskte 2GB boş alan

Yazılım

 • Microsoft® Windows® 7 (SP1), Windows® 8, Windows® 8.1 & Windows® 10 (sadece 64-bit sürümleri)
 • Microsoft® Internet Explorer® 9+
 • Microsoft® DirectX® 10 veya sonrası
 • Windows Media® Player 9.0