SATIN AL

Corel WordPerfect Office X8 – Standard Edition

 

Tümü bir arada ofis paketi

 • Kolay belge oluşturma
 • Dahili PDF formları
 • Esnek eKitap Yayıncı
 • Kapsamlı uyunluluk, Microsoft Office dahil

Deneme sürümü

 

 

Efsane ofis paketinin avantajlarını deneyimleyin

Gelin ve Corel® WordPerfect® Office X8 - Standard Edition paketinin neden etkileyici belgeler, sunumlar, elektronik tablolar ve dahasını oluşturmak için efsane bir ofis lideri olduğunu görün. Dahili PDF fonksiyonalitesi, geliştirilmiş Reveal Codes ve Template Previews ile daha hızlı ve akıllı çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm destek ve araçlara sahip olacaksınız. En son Microsoft Office formatları dahil olmak üzere 60’irlikte çalışma daha da kolaylaştı. Ek olarak en önemli işakışı gereksinimlerinizi akışkanlaştıran, kullanıcı önerisi geliştirmelerin avantajını yaşayın. Herhangi bir ofis ortamında başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz uyumluluk, güç ve ekonomikliğin tümünü keşfedin.

 

Tümü bir arada ofis paketi

 

Dahili PDF fonksiyonalitesi

PDF dosyalarını doğrudan masaüstünde oluşturun, düzenleyin ve paylaşın – tümü hiçbir ek maliyet gerektirmeden. Önemli bilgileri etkileşimli olarak toplamak için doldurulabilir PDF form seçeneğini seçin ya da metinleri veya resimleri yeniden kullanmak için herhangi bir PDF’i WordPerfect X8 ile açın. PDF yayınlamanın esnekliğiyle belgeleri, tabloları ve sunumları paylaşabileceksiniz.

Popüler özelliklerde geliştirmeler

Güvendiğimiz kullanıcılarımızdan gelen değerli geri bildirimler sayesinde, bazı çok beğenilen özelliklerimizi daha da geliştirdik! Geliştirilmiş Reveal Codes, yardımcı eklentiler, yeni şablon önizlemesi, ücretsiz ekler ve dahasıyla artık çok daha güçlü belgeler, ikna edici sunumlar, dinamik elektronik tablolar ve gözalıcı sunumlar oluşturabileceksiniz.

Microsoft Office uyumluluğu

Çeşitli popüler formatlardaki belgeleri açma, düzenleme ve kaydetme yeteneği sayesinde, bilgilerinizin iyi şekilde ulaştırılacağını bilmenin huzurunu yaşayacaksınız. 60’dan fazla dosya tipine sağlanan benzersiz destek ve paylaşımına ek olarak Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dosyaları için desteğin keyfini çıkarın.

Geliştirilmiş işakışı verimliliği

İş akışı geliştirmeleri, zaman kazandıran araçlar ve önemli sayfa içeriğini çerçeveleyen daha açık arkaplanla, daha yoğun ve hızlı çalışın. Tek bir komple güvenilir ofis paketinde, etkileşimli PDF araçları, Mail Merge Expert, Reveal Codes, Favorites, eBook Publisher ve hatta Metadata Removal ile önemli görevleri kolaylıkla gerçekleştirin.

 

*İnternet bağlantısı gerekiyor

 

Reveal Codes

GELİŞTİRİLMİŞ!

Şablon Görüntüleyici

YENİ

Fonksiyon tuşu şablonu

YENİ

Microsoft Office uyumluluğu

GELİŞTİRİLMİŞ!

Reveal Codes

Tüm zamanların en favori özelliği artık daha da iyi! Reveal Codes özelliğindeki gelişmelerle artık Reveal Codes penceresini solda, sağda veya aşağıda görüntüleyebilirsiniz. Reveal Codes seçeneğini varsayılan araç çubuğundan görüntüleyip gizleme olanağıyla, bu kullanışlı özelliğe anında erişin.

Şablon Görüntüleyici

Şablon seçimini hızlandıran yeni zaman kazandıran küçük resim görüntüleme olanağıyla işakışınızı basitleştirin. Sezgisel Template Viewer özelliğiyle yüklü ve oluşturulmuş şablonlara hemen göz atarak daha hızlı seçebilirsiniz.

Fonksiyon tuşu şablonu

Yeni Function Key Template makrosuyla, tüm kısayol tuşlarını içeren, yazdırılabilir bir klavye şablonu oluşturabilirsiniz, böylece herhangi bir kısayolu gözden kaçırmayacaksınız.

Microsoft Office uyumluluğu

Ünlü benzersiz uyumluluğuyla WordPerfect Office, şimdiye kadar olduğundan daha fazla dosyayla çalışmanızı sağlıyor. Microsoft Office (.docx, .xlsx, .pptx) dahil 60’dan fazla format desteğiyle, dosyaları kolaylıkla açın, düzenleyin ve paylaşın.

       
Daha fazla belge açın Favorites ile tümünü bulun Birden fazla formatta kaydetme PDF Form özelliği

Daha fazla belge açın

Birden fazla WordPerfect penceresiyle, bilgisayarınızın belleğinin izin verdiği kadar çok belge açabilirsiniz. Daha da iyisi, pencere başına dokuz belge kısıtlaması olmadan, dilediğiniz kadar belge açın.

Favorites ile tümünü bulun

Masaüstünüzdeki çok sayıda belgeyi aynı anda takip etmek çok sıkıntı verici bir görevdir. Artık değil! Tüm ilişkili belgeleri anında işaretlemek için basitçe Favorites özelliğini kullanın. Sonrasında, en sık kullandığınız belge setini eşzamanlı olarak açmak için araç çubuğunuza tıklayın.

Birden fazla formatta kaydetme

Artık çoklu çalışmayı en iyi şekilde deneyimleyin. Bu yeni özellikle, WordPerfect bir belgeyi aynı anda WPD, DOC, DOCX, PDF ve HTML5 formatlarında kaydedebilirsiniz. Macro Manager içinde ‘Save to Multiple Formats’ seçin, Play komutuyla makroyu çalıştırın, birden fazla format seçin ve Play düğmesine tıklayın, işte bu kadar.

PDF Form özelliği

Siz istediniz, artık biz de yaptık. PDF Form özelliğiyle, etkileşimli şekilde bilgi toplamak için doldurulabilir form oluşturun. Metin alanları, onay kutuları, açılır liste gibi form kontrollerini kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Formun font, stil ve renk gibi görünümünü değiştirmek de çok kolay.

       
WordPerfect eBook Publisher Makro Yöneticisi AfterShot 2 Posta Birleştirme Uzmanı

WordPerfect eBook Publisher

WordPerfect eBook Publisher artık MOBI’ye ek olarak EPUB formatını da destekliyor. Bu, Kobo, Nook ve Sony Reader gibi daha fazla eKitap aygıtı için uyumluluk sağlıyor. Dahası, WordPerfect eBook yayıncısı artık göreceli font, grafik boyutlandırma ve dipnotların çapraz bağlı son notlara otomatik dönüştürülmesine de olanak sağlıyor.

Makro Yöneticisi

İhtiyaç duyduğunuz an Macro Manager penceresini kullanarak makronuzu çalıştırın. Bu yeni iletişim kutusu, tüm WordPerfect makrolarını tek ve kullanışlı bir konumda sunuyor. Artık tüm makroların özelliklerini görebilir, tanım ekleyebilir, makroları çalıştırabilir ve düzenleyebilirsiniz.

AfterShot 2

AfterShot 2’nin güçlü araçlarıyla, fotoğraflarınızı düzenlemenin ve organize etmenin daha hızlı yolunu keşfedin. Sezgisel ayarlama sürgülerini kullanarak, orijinal fotolarınızı korurken renkleri, ışığı ve pozlamayı düzeltebilirsiniz.

Posta Birleştirme Uzmanı

Zarflara ve etiketlere adresleri çok daha hızlı ve kolay şekilde mi basmak istiyorsunuz? Mail Merge Expert, adres defteri gibi bir veri kaynağını, mektup, etiket, zarf gibi form belgeleriyle bağlamayı kolaylaştırıyor. Mail Merge Expert işlem sırasında adım adım sizi yönlendirecektir.

       
HTML Yayınlama Klavye Kısayolu Menüsü Microsoft SharePoint desteği PDF Açma

HTML Yayınlama

Publish to HTML seçeneği, artık HTML5 dahil daha fazla HTML standartını kullanmanızı sağlıyor. Göreceli font boyutu ve dipnot yayınlama gibi yayınlama seçenekleri sağlıyor.

Klavye Kısayolu Menüsü

Hiç bir ayarın konumunu hatırlamadığınız veya bir komutu seçmek için fareyi kullanmak istemediğiniz oldu mu? Yeni Keystroke Menüsü ayarlara ve komutlara kolaylıkla erişmenizde yardımcı olur. Basitçe özelliğin ilk birkaç harfini yazın, WordPerfect eşleşenleri bir dizi olarak görüntüleyecektir.

Microsoft SharePoint desteği

SharePoint desteği tam olarak WordPerfect Office X8 enteger, böylece içerik, işlemler ve firma verileriyle daha kolay etkileşmenizi sağlıyor. Bilgiyi paylaşın, bilgileri bulun ve hem organizasyonunuz içinde hem de dışındakilerle güvenli şekilde ortak çalışın.

PDF Açma

Metinleri ve grafikleri kolaylıkla yeniden kullanabilmek için PDF’leri doğrudan WordPerfect X8 ile açın. Ayrıca sadece PDF’teki metinler alabilir ve resim temelli PDF’leri tam düzenlenebilir metne dönüştürecek şekilde karakterlere dönüştürebilirsiniz.

       
PDF Kaydetme PDF güvenliği ve arşivlemesi Reveal Codes ile biçimlendirme Sığdırma

PDF Kaydetme

Tüm pakette kullanılabilen PDF yayınlama seçenekleriyle WordPerfect Office X8, belgelerinizi, grafiklerinizi ve sunumlarınızı herkesle paylaşabilmenizi garantiler. Web, eposta ve baskı gibi çeşitli hedef platformlara uyacak şekilde, PDF dosya boyutunu ve baskı çözünürlüğünü ayarlayabilirsiniz.

PDF güvenliği ve arşivlemesi

Bu ofis paketi, PDF şifre korumasını destekliyor, böylece PDF’lerinizi kimlerin görüntüleyebileceğini, kopyalayabileceğini, yazdırabileceğini ve düzenleyebileceğini kısıtlayın. Dahası, WordPerfect Office X8 belgelerin arşivlenmesi için geniş ölçüde kullanılan kamu standardı olan PDF/A standardını destekler.

Reveal Codes ile biçimlendirme

WordPerfect kullanıcılarının bildiği ve sevdiği klasik özellik olan Reveal Codes, tüm belge biçiminin kontrolünüzü ele almanızı sağlıyor. İster sıfırdan bir belge oluşturuyor olun, isterse çeşitli kaynaklardan kopyalayıp yapıştırıyor olun, Reveal Codes ile rahat edersiniz. Belgenizi ileri düzeyde özelleştirmek için, basitçe Reveal Codes penceresinde herhangi bir koda çift tıklayarak belge ayar ve stillerinde değişiklikler yapın.

Sığdırma

Bazen küçük bir alanda çok şey söylemeniz gerekir. WordPerfect’s Make It Fit™ özelliği, seçili bir metin bloğunu biçimlendirme değişiklikleriyle belirtilen bir sayıda sayfaya anında sığdırır. Marjları ve fontları ayarlama veya metni kesme için artık zaman ayırmayın. Make It Fit özelliğiyle elde etmek istediğiniz görünüm tek tıklama ötede.

       
Çoklu monitör desteği
Paradox veritabanı yönetim sistemi

PROFESSIONAL SÜRÜMÜ

Windows Gezgini ve Microsoft Outlook dosyalarını önizleme BrainStorm eğitim videoları

Çoklu monitör desteği

WordPerfect’in çoklu monitör desteğiyle üretkenliği bir sonraki düzeye taşıyın. Farklı dosyaları farklı monitörlerde açarak tümüyle eşzamanlı olarak çalışabilirsiniz.

Paradox veritabanı yönetim sistemi

Bu ilişkisel, dosya temelli veritabanı, verileri çeşitli yollardan depolamanızı ve çekmenizi sağlar. Bu komple veritabanı çözümü, veriyi takip etmenizi, organize etmenizi ve derlemenizi kolaylaştırmak için bilgiyi güçlü, arama yapılabilir tablolarda saklar.

Windows Gezgini ve Microsoft Outlook dosyalarını önizleme

Açmadan önce bir WordPerfect dosyasını görüntülemek mi istiyorsunuz? Dosyayı basitçe Windows Gezgini veya Microsoft Outlook’ta seçin, metni aramanızı, seçmenizi veya kopyalamanızı, bir belgeyi aramanızı veya hatta doğrudan Preview panelinden yazdırmanızı sağlayan kapsamlı sağ tıklama seçeneklerinden birini seçin, tümünü dosyayı açmadan yapabilirsiniz.

BrainStorm eğitim videoları*

WordPerfect Office X8 kullanımıyla ilgili küçük bir ek yardıma mı ihtiyacınız var? Sorun değil. Ücretsiz BrainStorm eğitim videoları, yeni başlayanların hızlıca ve kolayca başlamalarını sağlar, en deneyimli kullanıcıların bile yardımcı bulacağı ipuçları ve püf noktları içerir. BrainStorm ile WordPerfect Office X8’i kapsamlı şekilde öğrenin.

       
PerfectExpert Reference Center Web servisi entegrasyonu Corel Perfect Authority

PerfectExpert

Bir dizi proje şablonu ve yardımcı olacak öneri sunan bu adım adım kılavuzla hızlı ve kolay bir başlangıç yapın. Bir PerfectExpert projesini başlattığınızda, PerfectExpert paneli dinamik olarak güncellenerek yapmakta olduğunuz görevle ilgili öneri ve kılavuzluk sağlar.

Reference Center

Dahili öğrenme kaynakları ve desteğiyle ofis yazılımınızdan daha fazla faydalanın. WordPerfect Office, ipuçlarını, eğitici makaleleri ve yanıtları parmaklarınızın ucuna getiren, erişimi kolay bir yardım sistemi sunuyor. İster belirli bir özelliğin nasıl kullanılacağı, isterse göz alıcı belgeler ve sunumlar hazırlamak için yardımcı bilgilere ihtiyaç duyuyor olun, WordPerfect Office işinizi doğru yapmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği sunar.

Web servisi entegrasyonu

Web’den belirli verileri toplayarak, belgenin her açılışında bilgilerin otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin, güncellenen stok fiyatlarıyla bir rapor oluşturun, güncel bilgileri içeren bir emlak broşürü gönderin veya günlük hava durumunu yayınlayın. WordPerfect Office ile web’in gücünü belgelerinize aktarın.

Corel Perfect Authority

Yeni Corel® Perfect Authority ile bir Kaynakça oluşturmanın daha iyi yolunu keşfedin. Alıntıları elle işaretlemek yerine Perfect Authority özelliğinin kullanarak dakikalar içinde bunların yerini belirtebilir, sıralayabilir ve çapraz referans verebilirsiniz, zaman ve paradan tasarruf edersiniz.

       
Redaksiyon Metadata Removal Bates Numaralandırması Hukuk araç çubuğu

Redaksiyon

Hassas veya gizli bilgileri karartın, böylece bu bilgilerin elde edilemeyeceğinden emin olun. Bu esnek özellik, tüm belgede belirli kelime veya söz dizisini arayarak otomatik olarak da gizleyebilir. Redakte edilen belge .doc, .pdf veya .wpd formatlarında bile kaydedilse, bilgilerinizi güvenceye almış ve casusluk yapan gözlerden korumuş olursunuz.

Metadata Removal

Metaveri, ofis üretkenlik dosyası içinde gizlenmiş, geri alma/yeniden uygulama geçmişi, inceleme notlarını, gizli metinleri ve yorumları içeren bilgidir. Neyse ki WordPerfect, bu gizli veya hassas meta veriyi temizleyen dahili bir özellik içeriyor. Belgelerinizi temiz, güvenli ve gizli tutun.

Bates Numaralandırması

Kritik dosyalara Bates numaralandırması ekleme, hukuk ve ecza gibi birçok alanda standart uygulamadır, yorucu ve oyalayıcı bir işlem olabilir. Tüzel kullanıcılar, WordPerfect belgelerine Bates numaralandırmasını kolaylıkla uygulamanızı sağlayan bir yeni araçla zaman kazanacaktır. Belgedeki tüm sayfalara, kolay tanımlanabilmesi için benzersiz ve artan numaralar uygular.

Hukuk araç çubuğu

WordPerfect Office, özellikle hukuk sektöründeki profesyoneller için tasarlanmış, dahili bir araç seti içerir. Kolaylıkla dava sayfaları oluşturun, indeks ve içindekiler tablosu oluşturun ve hatta Kaynakça ekleyin.

       

*İnternet bağlantısı gerekiyor.

 

 

Ana Uygulamalar

 • WordPerfect® kelime işlemci
 • Quattro Pro® elektronik tablo programı
 • Presentations™ slayt gösterisi oluşturucu
 • WordPerfect® Lightning™ dijital defter
 • AfterShot™ 2 RAW fotoğraf düzenleme yazılımı

 

Ayrıca

 • 900+ TrueType yazıtipi
 • 10.000+ vektörel resim
 • 300+ şablon
 • 175+ dijital fotoğraf
 • BrainStorm eğitim videoları*
 • Pocket Oxford İngilizce sözlük
 • WordPerfect® Address Book
 • Presentations™ Graphics - biteşlem düzenleyici ve çizim uygulaması
 • WordPerfect XML Project Designer
 • Batch Conversion Utility, Microsoft Word belgelerini WordPerfect belgelerine dönüştürmek için

*İnternet bağlantısı gerekiyor

 

 

 
  Standard Professional
WordPerfect X8 kelime işlemci®
Quattro Pro X8 elektronik tablo programı
Presentations X8™ slayt gösterisi oluşturucu®
WordPerfect Lightning™ dijital defter®
WordPerfect eBook Publisher®
Paradox veritabanı yönetim sistemi  
AfterShot™ 2 RAW fotoğraf düzenleme yazılımı
Corel ScreenCap doğrudan ekrandan kaydedin  
Roxio Secure Burn™ disk kaydetme yazılımı  
BrainStorm eğitim videoları
Software Developers Kit (SDK)  
Toplu lisans fiyatı olanağı
Microsoft SharePoint entegrasyonu
PDF Açma
PDF Forms oluşturma aracı
Metadata Removal aracı
Bates Numaralandırması
Pleading Expert ve Dava kağıdı
Belge inceleme
Routing slip® (yönlendirme notu)
Corel Perfect Authority kaynakça yazılımı
(Ayrıca satılır)

 

 

 

 • Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8.1, Windows 7 (32-bit veya 64-bit sürümü) son güncellemeleriyle
 • Uygulama dosyaları için sabit diskte 1,5 GB boş alan 1 GB RAM (x86) veya 2 GB RAM (AMD64)
 • 1 GHz veya daha hızlı (x86) veya bir AMD64 işlemci
 • 1024 x 768 ekran çözünürlüğü
 • Microsoft Internet Explorer 11 veya sonrası
 • DVD sürücüsü (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • Fare veya tablet

*Yükleme sırasında seri numarasını kontrol etmek için İnternet bağlantısı gerekebilir.