SATIN AL

Corel VideoStudio Pro 2018

 • YENİ çalışma arayüzleri ve sadeleştirilmiş kullanıcı arayüzü
 • YENİ yaratıcı efektler, Split Screen video dahil
 • YENİ Lens Correction araçları
 • GELİŞMİŞ video düzenleme araçları
 • GELİŞMİŞ 360° video düzenleme

Güçlü video düzenleme

 

 

Ödüllü video düzenleme yazılımı

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı göz kamaştıran filmlere dönüştürün. Corel VideoStudio Pro 2018, hikayenizi anlatabilmenizde yardımcı olmak için, ödüllü kullanım kolaylığı ve sıradışı yaratıcılığı birleştiriyor. Yüzlerce yaratıcı efekte dokunun, şık bir başlık oluşturun, birden fazla videoyu aynı anda gösterin ve daha fazlası! VideoStudio Pro 2018 ile anılarınızı filmlere dönüştürün.

 

 

Neden VideoStudio Pro?

1. Kolay ve sezgisel

Tüm yetenek düzeyleri için mükemmel, düzenlerken öğrenin ve başlangıçtan itibaren etkileyici videolar oluşturun.

2. Benzersiz yaratıcılık

1500+ filtre ve efektten birini seçin, çoklu kamera düzenlemesinin keyfini çıkarın, hızla oynayın ve dahası...

3. Ödüllü

VideoStudio, kolay olması ve kapsamlı özellikleri biraraya getirmesiyle tanınıyor.

4. Popüler formatları destekler

Güzel görünümlü filmler oluşturmak için HD, 4K ve hatta 360 videoları düzenleyin.

5. Esnek ve eğlenceli

Şablonlarla başlayın veya zaman çizelgesinde düzenleyerek fotoğrafları, videoları ve sesi birden fazla izde birleştirin.

Sınırsız yaratıcılık

 

 

Kullanıcıların VideoStudio hakkındaki düşünceleri:

 

“Bu programlar ilgili sevecek çok şey var. Bu yazılım çok ciddi düzenlemeler yapabiliyor.”

“Bu, öğrenmeyi kolay ve kullanıcı dostu bir video düzenleme programı; yeni başlayanlar veya deneyimli video editörleri için harika!”

“Uygulama oldukça sezgisel, kullanım kılavuzuna bakmanız bile gerekmiyor, ne kadar çok oynarsanız o kadar çok keşfediyorsunuz.”

“Dışarıdaki en iyi video düzenleme programlarından biri.”

“Düzenleyici için yeteri kadar muhteşem şeyler söyleyemiyorum! Tamamen anlamak için eğiticileri izlemenizi öneririm -- ama vav!”

“Kabul etmeliyim ki, bu yazılım çok şey yapıyor. Öğrenmeye istekli iseniz örtüsünün altında çok şey içeren, harika bir giriş seviyesi video düzenleme yazılımı.”

“Maliyeti gözönüne alındığında en iyi video düzenleme yazılımı. Corel VideoStudio, saatler sürecek okuma ya da stres olmadan, videolarımı düzenlememi, efektler eklememi, arkadaşlarımla ve ailemle paylaşmamı sağladı.”

“Müthiş bir ürün. Öğrenmesi eğlenceli. Bayıldım. Şimdi, çektiğimiz tatil videolarını kullanarak çok güzel video klipler oluşturabiliyorum.”

“Biraz güçlü ve profesyonel video düzenlemesi yapmak istiyorsanız, çoklu kamera düzenleme özellikleri işinizi ÇOK daha kolay ve hızlı hale getirecektir.”

“5 Yıldız. Güçlü bir paket. Corel VideoStudio video düzenlemeyi parmak uçlarınıza getiriyor.”

 

 

Yenilikler! Şimdiye kadar ki en iyi VideoStudio

Kullanıcılardan incelemecilere kadar herkes, VideoStudio Pro 2018'e kaç özellik eklediğimizden bahsediyor.

Video Yeniden Boyutlandırma ve Kırpma araçları Ekran Bölme videosu

YENİ Video Yeniden Boyutlandırma ve Kırpma araçları

VideoStudio, videolarınızı düzenlemenizi daha hızlı ve kolay kılan yeni, sezgisel bir kullanıcı arayüzüyle çok daha iyi görünüyor. Videonuzu doğrudan önizleme panelinde kırpın, medyanızı yeniden boyutlandırın ve konumlandırın.

YENİ Ekran Bölme videosu

Yeni Split Screen video şablonlarıyla aynı anda birden fazla video akışını gösterin. Etkileyici tanıtım videoları oluşturmak için kolayca sürükleyip bırakın veya en yeni turunuzun önemli noktalarını paylaşın! Daha fazlasını mı yapmak istiyorsunuz? VideoStudio Ultimate içindeki Template Creator ile kendi özel ekran bölme tasarımını oluşturun.

 

Lens Correction araçları Stop Motion Animasyon Pan ve Zoom

YENİ Lens Correction araçları

Video düzenlemenin eğlenceli kısımlarına odaklanmanızı kolaylaştıran ve serbestleştiren yeni, sezgisel kontrollerle, geniş açılı kameralar veya aksiyon kameralarındaki deformasyonları kolaylıkla düzeltin.

GELİŞMİŞ Stop Motion Animasyon

Kameranızı takın ve animasyonunuzu kare kare yakalayın. Şimdi tüm popüler Canon ve Nikon kameraları desteği ve stop motion animasyonunuzu mükemmel şekilde yakalamanıza yardımcı olan gelişmiş kontrollerle.

YENİ Pan ve Zoom

Yeni kontrollerle aksiyona odaklanın veya bir ekran boyunca kaydırın. Kullanımı kolay kontrollerle, videonuza özel hareket yolları boyunca kaydırma ve yakınlaştırma uygulayın.

360 Video Düzenleme SD'ye kaydedilen XAVCS Daha Yumuşak ve Hızlı Render

GELİŞMİŞ 360 Video Düzenleme

Sadece 360° altlığınızı içe alın ve düzenlemeye başlayın! Genişletilmiş popüler 360 derece kamera desteğiyle, 360 videonuzu doğrudan YouTube'a, VR başlığınıza ve dahasına aktarın!

YENİ SD'ye kaydedilen XAVCS

VideoStudio en yeni dosya formatlarını ve ilişkili aygıtları desteklemeye devam ediyor. Şimdi SD karta XAVC-S yazıma olanağıyla, videonuzu doğrudan kameranızda izlemek için dışa aktarabilirsiniz.

GELİŞMİŞ Daha Yumuşak ve Hızlı Render

VideoStudio, Intel ve nVidia'nın en yeni video donanım hızlandırma teknolojileri için optimize edilmiştir, böylece verimliliği artırır ve popüler dosya formatlarında kaydetme işlemini dramatik olarak hızlandırır.

 

 

Yaratıcı video düzenleyiciniz

 

Ekran Bölme videosu Çok Kameralı Video Editörü

YENİ Ekran Bölme videosu

Yeni Split Screen video şablonlarıyla aynı anda birden fazla video akışını gösterin. Etkileyici tanıtım videoları oluşturmak için kolayca sürükleyip bırakın veya en yeni turunuzun önemli noktalarını paylaşın! Daha fazlasını mı yapmak istiyorsunuz? VideoStudio Ultimate içindeki Template Creator ile kendi özel ekran bölme tasarımını oluşturun.

Çok Kameralı Video Editörü

Hikayenizi birden fazla açıdan anlatın. Birden fazla kameradan gelen altlıkları kolaylıkla birleştirin, senkronize edin ve düzenleyin, videonuzu oynatırken göstermek istediğiniz açıyı seçin. VideoStudio Pro ile 4'e kadar, VideoStudio Ultimate ile 6'ya kadar kamera açısını birleştirin.

 

Stop Motion Animasyon İz Şeffaflığı Hareket Yolunu Özelleştirme

GELİŞMİŞ Stop Motion Animasyon

Kameranızı takın ve kare kare stop motion animasyonunuzu yakalayın. Canon ve Nikon kameralar için gelişmiş destek, otomatik yakalama ayarları ve yeni ızgara araçları, kontrollü hareketler yapmanızı kolaylaştırıyor.

GELİŞMİŞ İz Şeffaflığı

Birden fazla klibi aynı anda görüntülemek için, izlerinizin şeffaflığını doğrudan zaman çizelgesinde kolaylıkla ayarlayın. Özel belirme, soluklaşma veya üstüste binme efektleri oluşturun. Bu eğlenceli efektle yaratıcılık olasılıkları sınırsız.

GELİŞMİŞ Hareket Yolunu Özelleştirme

Tanımlanmış bir yol üzerinde grafik, başlık ve diğer öğelerin hareketini oluşturun ve özelleştirin. Videonuzda öğeleri tanıtmak veya vurgulamak için mükemmel bir yol.

Filtreler & Efektler Hareket Takibi Yeşil Ekran/Chroma Key

Filtreler & Efektler

Yüzlerce sürükle bırak efekt, animasyonlu başlık ve geçiş efektiyle doğru görünümü elde edin. Resim içinde resim efektleri, yer paylaşımı ve daha fazla video efekti ve filtre oluşturun!

Hareket Takibi

Hassas Motion Tracking araçlarıyla bir nesneyi takip edin, hareket eden metin veya grafik ekleyin, videonuzdaki yüzleri, logoları veya araç plakalarını flulaştırın.

Yeşil Ekran/Chroma Key

Green Screen efektiyle yer paylaşan nesnelerin arkaplanla nasıl kaynaşacağını ayarlayın. Bir video maskesi kullanın, şeffaflık rengini ayarlayın, kolaylıkla arkaplanı yok edin ve eğlenceli efektler ekleyin.

 

 

 

Etkili, aksiyon dolu videolar oluşturun

Lens düzeltme araçları

YENİ Lens düzeltme araçları

Geniş açılı veya hareketli kameralar tarafından yakalanan bozulma veya balık gözü efektini kaldırın. GoPro kameralar için hazırsetlerle başlayın, sonra düzeltme araçlarıyla ince ayarları yapın.

Yavaş hareket ve hızlı hareket

Yavaş hareket ve hızlı hareket

Time Remapping, slow motion, yüksek hız efektleri, hareketi dondurma, geri alma ve sahneleri yeniden oynatma eklemenizi sağlayan yeni, kullanımı kolay kontrollerle hızla oynayın.

Tüm temel formatlar için

Tüm temel formatlar için

Hemen düzenlemeye girişin ve hemen her türden medyayı sanal olarak düzenleyin. Videolarınızı kameralardan veya mobil aygıtlardan alın ve VideoStudio ile özgürce düzenleyin.

Smart proxy düzenleme

Smart proxy düzenleme

Büyük, yüksek çözünürlüklü video dosyalarıyla çalışırken, pürüzsüz ve hızlı düzenleme deneyiminin tadını çıkarın. Akıllı Proxy, düzenlemek üzere düşük çözünürlüklü çalışma dosyaları oluşturur, ardından videonuzu oluştururken özgün yüksek çözünürlüklü dosyalara döner.

 

 

Yüksek kaliteli ses araçları
Sesi Normalleştirin Audio Ducking Serbest Telifli Müzik Kütüphanesi

Sesi Normalleştirin

Farklı kaynaklardan gelen seslerin karışımını mı düzenliyorsunuz? Sesi sabit düzeyde tutmak için, seçili kliplerde veya tüm izde ses düzeylerini kolaylıkla dengeleyin.

Audio Ducking

Müzik ve diyalogla mı çalışıyorsunuz? Konuşmayı ve diyaloğu netleştirmek için arkaplan sesini düşürün ve ses kontrolleriyle ayarlamalar yapın.

Serbest Telifli Müzik Kütüphanesi

ScoreFitter müzik kütüphanesinde serbest telifli film müziklerine ulaşın. Bunları zaman çizelgenize kolayca ekleyin ve otomatik olarak filminizin uzunluğuna göre ayarlanmalarını sağlayın.

 

 

Uygulama oldukça sezgisel, kullanım kılavuzuna bakmanız bile gerekmiyor, ne kadar çok oynarsanız o kadar çok keşfediyorsunuz.

- kullanıcı değerlendirmesi

 

Daha hızlı sonuçlar için geliştirilmiş araçlar

Crop aracı

Medyanızı doğrudan önizleme penceresinde kırpın ve yeniden boyutlandırın. Birkaç kolay tıklamada hızlı düzenlemeler yapın, resim içinde resim oluşturun veya medyanızı düzleştirin.

Crop aracı

 

Kaydırma ve yakınlaştırma

Video oynatılırken kaydırma ve yakınlaştırma hareketlerinizde ayarlamalar yapmanızı sağlayan yeni araçlarla hareketi yakınlaştırın veya sahne boyunca kaydırın.

Kaydırma ve yakınlaştırma

 

Bölüm ve işaret noktaları

Hemen düzenleme yapan kısayol tuşlarıyla, ilgi çeken noktaları hızlıca işaretleyin veya DVD bölüm noktalarını hızlıca zaman çizelgesinde ekleyin.

Bölüm ve işaret noktaları

 

Akıllı Kılavuz

Yeni Smart Guide hizalama araçlarıyla medyanızı belirli bir konuma yapıştırın. Medyanızı önizleme penceresinde sürükleyin ve mükemmel şekilde hizalamanızı sağlayan işaretçileri kullanın.

Akıllı Kılavuz

 

Daha hızlı düzenleme

Intel ve nVidia'nın en son video donanım ivmelendirme teknolojileriyle video oluşturmanızı dramatik ölçüde hızlandırın.

Daha hızlı düzenleme

 

GELİŞMİŞ Zaman Çizelgesi düzenleme

Düzenleme alanınızı büyütmek için herbir izin yüksekliğini ayarlayın ve videoları kırpmak veya düzenlemek için detaylara odaklanın. Hatta tüm izi tek tıklamayla sessizleştirin.

YENİ Özelleştirme ikonları

Artık ortadaki araç çubuklarında görüntülediğiniz ikonların kontrolü sizde. Çalışma arayüzünüzü özelleştirin ve en çok kullandığınız araçlara hızlı erişimi noktaları uygulayın.

YENİ Dual pencereler

Yeni dual pencere kontrolleriyle kütüphane, önizleme penceresi ve editör modunu eşzamanlı olarak görüntüleyin. Hatta, birden fazla ekranda eşzamanlı olarak çalışmak için pencereleri ayırın.

YENİ SD'ye kaydedilen XAVC

XAVC-s dosyaları SD karta kaydetme olanağıyla, videonuzu doğrudan kameranızda oynatılacak şekilde dışa verin.

GELİŞMİŞ İz Şeffaflığı

Şeffaflığı ayarlarken efektleri önizleyin. Bu sürümde Track Transparency'e erişmek ve ince ayar yapmak çok daha kolay.

YENİ Genişletilebilir pencereler

Yeni ölçeklenebilir pencereler, daha geniş alanlarda daha özgür çalışmanızı sağlıyor. Customize Motion penceresini genişletin ve düzenlemelerinize tam ekran görüntülemeyle daha yakından bakın.

 

 

Hızlı ve kolay video düzenleme

Kolay video düzenleme Video şablonları Tek tıklama video düzeltmeleri

Kolay video düzenleme

Sezgisel düzenleme çalışma arayüzüyle hızlıca başlayın. Storyboard veya Timeline modlarında videolarınızı oluşturun, fotoğraf ve videoları birleştirin. Altyazılar, grafik örtüler ve dahasını ekleyin!

Video şablonları

Sıfırdan başlayın veya medyanızı, stilinize uyacak şekilde bir dizi özelleştirilebilir şablon içine sürükleyip bırakın. Hatta kendi projelerinizi şablon olarak kaydederek gelecekteki çalışmalarınızda hızlıca erişin.

Tek tıklama video düzeltmeleri

Sürükle bırak filtrelerle filtre ekleyin, rengi geliştirin veya eski film efekti oluşturun. İstediğiniz görünümü tam olarak elde edebilmek için, ayarlamalarda seçenekler panelinde ince ayar yapın.

 

Komple 360 derece video düzenleme yazılımı

360 videoları düzenleyin

GELİŞMİŞ 360 videoları düzenleyin

Kırpma, geliştirme, başlık veya grafik ekleme ve 360 videonuzu düzeltmeye yönelik 360 derece video düzenleme araçları setiyle tam olarak küresel çalışın. Hatta, 360 videonuzu dışa vermeden önce yeni VideoStudio 360 video oynatıcısında önizleyin.

360 video formatı desteği

GELİŞMİŞ 360 video formatı desteği

Videonuzu içe alın ve düzenlemeye başlayın! Artık tüm popüler 360 kameralar destekleniyor. VideoStudio 360 küresel video formatlarını destekliyor - equirectangular, balıkgözü ve dual balıkgözü.

360 videoyu standart videoya dönüştürün

360 videoyu standart videoya dönüştürün

Görüntüleme açısını belirleyin ve 360° videonuzu TV ve standart video oynatıcılarda oynatabilmek için standart videoya dönüştürün İzleyicinin gördüğü görünümü kontrol edebilirsiniz.

360 videoları dışa verin

360 videoları dışa verin

Videonuzu VR başlık veya 360 oynatıcıyla görüntüleyecek şekilde dışa verin. Hatta 360 videonuzu doğrudan YouTube, Facebook veya Vimeo 360'a aktarın.

 

 

Bu, öğrenmeyi kolay ve kullanıcı dostu bir video düzenleme programı; yeni başlayanlar veya deneyimli video editörleri için harika!

- kullanıcı değerlendirmesi

 

 

Ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşmak için videolar oluşturun

Ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşmak için videolar oluşturun

Doğrudan sosyal medyaya aktarın

Videonuzu doğrudan VideoStudio'dan YouTube, Facebook, Vimeo ve Flickr'a aktarın.

GELİŞMİŞ Diske kaydetme

Bölümler ve menüler ekleyen temalı şablonlarla tamamlanmış DVD'ler oluşturun. Şimdi bölüm işaretlerini doğrudan VideoStudio zaman çizelgesinde, düzenlerken ekleyin!

GELİŞMİŞ Mobil aygıtlar için videolar

Apple ve Android aygıtları, oyun konsolları ve dahası için destekle filmlerinizi herhangi bir yerde paylaşın. Artık dikey/yatay video olarak dışa aktarma desteği var.

 

 

Video düzenleme araç kutunuzu dramatik şekilde genişletin

VideoStudio içeriği:

Live Screen Capture FastFlick™ Movie Maker VideoStudio® MyDVD®

Live Screen Capture

Eğitim videoları, sunumlar için içerik oluşturmak için ekranınızı kaydedin, sistem ve mikrofon seslerini yakalayın.

FastFlick™ Movie Maker

3 kolay adımda film ve slayt gösterileri hazırlayın. Bir şablon seçin, medyanızı ekleyin ve paylaşmak için dışa verin.

VideoStudio® MyDVD®

100’den fazla özelleştirilebilir menü, altmenü, bölüm ve müzik ile video projelerinizi DVD ve AVCHD’ye kaydedin.

 

VideoStudio ile daha fazlasını yapın

 

VideoStudio kullanmayı öğrenin Ek eklentiler Uyumlu ekstralar

VideoStudio kullanmayı öğrenin

Yeni düzenleyicilerden deneyimlilere, hem Corel hem de StudioBacklot.tv tarafından hazırlanan yeni eğitim içerikleriyle VideoStudio hakkında daha fazla bilgi edinin. VideoStudio 2018 için yeni içerikleri kapsar.

Ek eklentiler

Video düzenleme yazılımınızın gücünü arttırın ve VideoStudio Home sekmesinden ek premium efektler, şablonlar, örtüler, serbest telifli müzik ve dahasını satın alın.

Uyumlu ekstralar

MultiCam Capture™ ile birden fazla kamera videosunu kaydedin veya PaintShop Pro®'dan çok katmanlı grafikleri içeri alın. Roxio® Easy VHS to DVD ile eski videolarınız yeniden değerlendirin. Corel ile yapabileceklerinizin sınırı yok!

 

 

 

Hangi VideoStudio sürümü benim için en iyisi?

VideoStudio doğrudan işe dalmanızı ve video oluşturmaya başlamanızı kolaylaştırıyor. İster video düzenleme konusuna YENİbaşlıyor, isterse deneyimli bir editör olun, size göre bir VideoStudio var. Neden VideoStudio Ultimate? Yalnızca birkaç dolar karşılığında, özel efekt eklentilerinden muazzam bir değer, daha fazla yaratıcılık ve videonuzu özelleştirmek için daha fazla güç elde edersiniz.  
Özellikler VideoStudio Ultimate 2018 VideoStudio Pro 2018 VideoStudio Ultimate X10 VideoStudio Pro X10 VideoStudio Pro X9 VideoStudio Pro X9
Yaratıcı Özellikler            
Video efektleri, filtreler, geçişler 2.000+ 1.500+ 2.000+ 1.500+ 2.000+ 1.500+
Çoklu-kamera düzenleme 6 kamera 4 kamera 6 kamera 4 kamera 6 kamera 4 kamera
Lens düzeltmesi / balık gözü düzeltmesi
YENİ

YENİ
       
Ekran bölme video şablonları
YENİ

YENİ
       
360 derece video düzenleme
Geliştirildi

Geliştirildi
   
İz şeffaflığı
Geliştirildi

Geliştirildi
   
Stop motion animasyon
Geliştirildi

Geliştirildi
Video başlıkları
Hareket takibi
Ekran kaydı
Chroma key efekti / yeşil ekran
Zaman atlamalı video
Altyazı düzenleyici
Renk düzeltme araçları
Resim içinde resim
Video örtüsü
Video şablonları
Video maskeleme
Zamanı yeniden haritalandırma    
Video dengeleme
Video maskesi oluşturucu        
Ekran bölme şablon oluşturucu
YENİ
         
3D Başlık Editörü
YENİ
         
Ses Düzenleme VideoStudio Ultimate 2018 VideoStudio Pro 2018 VideoStudio Ultimate X10 VideoStudio Pro X10 VideoStudio Pro X9 VideoStudio Pro X9
Ses izleri 8 8 8 8 8 8
Ses Normalleştirin
Audio Ducking
Ses filtreleri
ScoreFitter serbest telifli müzik kütüphanesi
Dolby Digital
Düzenleme Özellikleri VideoStudio Ultimate 2018 VideoStudio Pro 2018 VideoStudio Ultimate X10 VideoStudio Pro X10 VideoStudio Pro X9 VideoStudio Pro X9
Multimedya izleri 21 21 21 21 21 21
Film şeridi düzenleme
Zaman çizelgesinde düzenleme
İz yüksekliğini ayarlama
YENİ

YENİ
       
Akıllı Kılavuz hizalama araçları
YENİ

YENİ
       
Dikey video düzenleme    
Nesneleri gruplama    
360 videoyu standart videoya dönüştürme
Geliştirildi

Geliştirildi
   
Video kırpma
Geliştirildi

Geliştirildi
Kaydırma ve yakınlaştırma
Geliştirildi

Geliştirildi
Çift pencere görüntülemesi
Geliştirildi

Geliştirildi
Ölçeklenebilir pencereler
Geliştirildi

Geliştirildi
Ayrılabilir pencereler
Sağdan sola metin
Seslendirme araçları
Video kırpma
Video bölme
Video birleştirme
Video döndürme
Başlıkları alfa kanalı dosyalarına dönüştürme
Özel çalışma arayüzleri oluşturma
Smart proxy düzenleme
Kütüphane yedekleme
Eklenen ekstralar VideoStudio Ultimate 2018 VideoStudio Pro 2018 VideoStudio Ultimate X10 VideoStudio Pro X10 VideoStudio Pro X9 VideoStudio Pro X9
Bütünleşik video eğiticiler ve eğitimler
Corel(R) Live Screen Capture
Corel FastFlick Slideshow oluşturucu
Corel(R) MyDVD(R) disk kaydetme yazılımı 100+ şablon 50+ şablon 100+ şablon 50+ şablon 50+ şablon 50+ şablon
Ultimate Efekt Koleksiyonu
YENİ EFEKTLER
     
Premium Eklentiler - Ultimate Effects Collection VideoStudio Ultimate 2018 VideoStudio Pro 2018 VideoStudio Ultimate X10 VideoStudio Pro X10 VideoStudio Pro X9 VideoStudio Pro X9
Boris Title Studio
Geliştirildi
       
NewBlue Titler Pro 5
YENİ
  Titler Pro 1      
NewBlueFX Titler EX
NewBlueFX Video Sampler Pack      
NewBlueFX Video Essentials I
NewBlueFX Video Essentials II
Boris Graffiti 7      
NewBlueFX Video Essentials VII      
NewBlueFX Video Essentials IV      
NewBlueFX ColorFast      
NewBlueFX Motion Effects      
NewBlueFX Background Generator      
proDAD Handscript Animation      
proDAD Mercalli SE      
proDAD Adorage Starter Pack      
proDAD VitaScene LE      
proDAD RotoPen      
proDAD Adorage Volume 9        
Satın alınabilen ek paketler mevcut* $ $ $ $ $ $
Video Kaydetme & Paylaşma VideoStudio Ultimate 2018 VideoStudio Pro 2018 VideoStudio Ultimate X10 VideoStudio Pro X10 VideoStudio Pro X9 VideoStudio Pro X9
Zaman çizgisine bölüm noktaları ekleme
Geliştirildi

Geliştirildi
Menü ve bölümlerle DVD ve AVCHD oluşturma
Blu-ray diskleri oluşturma* $ $ $ $ $ $
Tüm genel video formatlarında kaydetme
YouTube, Facebook, Flickr ve Vimeo'ya aktarma
Akıllı telefon ve tabletlere aktarma
SD karta XAVC-S kaydetme
YENİ

YENİ
       
SD kart çıktısı
360 videoları dışa verme    
Kolay arşivleme ve yeniden kullanım için Akıllı Paketler
Formatlar & Destek VideoStudio Ultimate 2018 VideoStudio Pro 2018 VideoStudio Ultimate X10 VideoStudio Pro X10 VideoStudio Pro X9 VideoStudio Pro X9
360 Video
Geliştirildi

Geliştirildi
   
4K Video
HD Video
HTML5 Düzenleme
HEVC desteği
XAVC S desteği
MXF (XAVC) açma      
64-bit mimarisi
NVIDIA, Intel & AMD DirectX video ivmelendirme desteği
Intel® Quick Sync Video donanım ivmelendiricisi YENİ Intel® 8. Nesil Core Teknolojisi İyileştirmesi YENİ Intel® 8. Nesil Core Teknolojisi İyileştirmesi Intel® 7. Nesil Core Teknolojisi İyileştirmesi Intel® 7. Nesil Core Teknolojisi İyileştirmesi Intel® 6. Nesil Core Teknolojisi (Skylake) İyileştirmesi Intel® 6. Nesil Core Teknolojisi (Skylake) İyileştirmesi
nVidia CUDA iyileştirmesi
YENİ

YENİ
       

 

*$ VideoStudio içinden eklenti satın alma olanağı

 

 

 • Yükleme ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor. Ürün kullanımı için kayıt gerekiyor.
 • Windows 10, Windows 8, Windows 7, 64-bit OS önerilir
 • Intel Core i3 veya AMD A4 3.0 GHz veya daha sonrası
  • AVCHD & Intel Quick Sync Video desteği için Intel Core i5 veya i7 1.06 GHz veya daha fazlası gerekiyor
  • UHD, çoklu-Kamera veya 360 video için Intel Core i7 veya AMD Athlon A10 veya daha gelişmişi
 • 4 GB RAM veya daha fazlası, UHD, çoklu kamera veya 360° video için 8+GB önerilir
 • Minimum 256 MB VRAM, donanım dekod ivmelendirmesi için 512MB veya daha fazlası önerilir
 • HEVC (H.265) desteği Windows 10 ve destekleyen PC donanımı veya grafik kartı ve Microsoft HEVC video eklentisinin yüklü olmasını gerektiriyor
 • Minimum görüntüleme çözünürlüğü: 1024 x 768
 • Windows uyumlu ses kartı
 • Tam yükleme için enaz 4 GB HDD alanı
 • Yükleme için DVD-ROM sürücüsü yoksa dijital indirme seçeneği var

Araçlar

 • DVD ve AVCHD diskler oluşturmak için DVD kaydedici

Giriş Seçenekleri

 • DV, HDV ve Digital8 kameralardan veya VCR'lardan alın (bir FireWire portu gerekir)
 • Uyumlu analog yakalama kartıyla analog kameralardan yakalayın
 • USB yakalama aygıtları, PC kameraları, webcam'den film yakalayın
 • AVCHD ve diğer dosya-temelli kameralardan, digital still kameralardan, mobil aygıtlardan ve disklerden içe alın

Açılabilen Formatlar

 • Video: AVI, DivX*, DV, DVR-MS, HDV, HEVC (H.265), M2T, M2TS, M4V, MKV, MOD, MOV (H.264), MPEG-1/-2/-4, SWF*, TOD, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP, Şifresiz DVD başlıkları
 • Ses: AAC, Aiff, AMR, AU, CDA, M4A, MOV, MP3, MP4, MPA, OGG, WAV, WMA
 • Resim: CLP, CUR, DCS, DCX, EPS, FAX, FPX, GIF87a, ICO, IFF, IMG, JP2, JPC, JPG, MAC, MPO, MSP, PBM, PCT, PCX, PGM, PIC, PNG, PPM, PSD, PSPImage, PXR, RAS, SCI, SCT, SHG, TGA, TIF/TIFF, UFO, UFP, WBM, WBMP, WMF, 001, Camera RAW

Kaydedilebilen Formatlar

 • Video: AVI, DV, HDV, HEVC (H.265), M2T, MOV, MPEG-1/-2/-4, UIS, UISX, WebM, WMV, 3GP
 • Aygıt: Apple iPod/iPhone/iPad/TV, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox uyumlu formatlar
 • Ses: AC3, M4A, OGG, WAV, WMA
 • Resim: BMP, JPG

Blu-ray Desteği

 • Ürün içinden ayrı eklenti satın alınması gerekiyor
 • Blu-ray Disc okuyucu ve/veya kaydedici gerekiyor

Desteklenen Diller

 • Lehçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Geleneksel Çince, Basitleştirilmiş Çince

*DivX ve SWF: Bu formatları kullanılabilir kılmak için, DivX için DivX kodeği ve SWF için Flash player gerekiyor. Ürün özellikleri bilgi veya uyarı yapılmaksızın değişebilir.

 

 

VideoStudio Eğitim Merkezi

Temel bilgileri öğrenmek veya yeni bir tekniğin uzmanı mı olmak istiyorsunuz? Profesyonellerden öğrenin veya VideoStudio topluluğuna sorun ve olabileceğini düşündüğünüzden daha fazlasını oluşturun. Düşündüğünüzden daha kolay. Sizin için doğru kaynak ve eğitim materyallerine ulaşmak için aşağıdaki seçeneklerden birini seçin.

VideoStudio'ya Başlamak VideoStudio Yenilikler Ekran Bölme Videosu

VideoStudio'ya Başlamak

VideoStudio Yenilikler

Ekran Bölme Videosu

Nasıl Yapılırlar Video Eğiticiler Kullanım Kılavuzu

Nasıl Yapılırlar

En temel video düzenleme görevleri hakkında yazılan, kısa, adım adım yazılı kılavuzların keyfini çıkarın.

Nasıl Yapılırları Göster

Video Eğiticiler

VideoStudio kullanımını öğrenin - temel video düzenlemeden yeni özelliklere kadar her şeyi içeriyor.

Eğitici Videoları İnceleyin

Kullanım Kılavuzu

Özellikler hakkında bilgi edinme, temel bilgileri öğrenme ve çok daha fazlası.

Yardım dosyaları

PDF kullanım kılavuzunu indir

 

Bizimle iletişime geçin

Bizimle iletişime geçin

Telefon, chat veya eposta - size yardım etmek için buradayız.

Şimdi bizimle iletişime geçin

  Topluluğa sorun

Topluluğa sorun

Diğer kullanıcılarla iletişime geçin, sorular sorun, ipucu ve teknikleri paylaşın.

Şimdi bizimle iletişime geçin

 

İlgili Resimler

 • Corel VideoStudio Pro 2018