SATIN AL

Pinnacle Studio 21

 

> 1500+ efekt, başlık ve şablon
> 6-iz, HD düzenleme
> YENİ Kullanıcı arayüzü
> YENİ Ekran Bölme videosu
> YENİ 3D başlık editörü

 

 

Esnek ve yaratıcı video düzenleme yazılımı

Pinnacle Studio 21 ile, sofistike ve kullanımı daha kolay bu video düzenleyiciyle, insanları etkileyen filmler hazırlayın. Projenize bir temalı şablon kullanarak başlayın veya çok-izli zaman çizelgesinde düzenleyin. Çoklu-kamera video düzenleme, ekran bölme videoları, 1500’den fazla video filtresi, efekti ve başlığı gibi özelliklerin keyfini çıkarın. Ruh halini ayarlamak için videonuza özel, boyutu ayarlanmış bir film müziği ekleyin. Hazır olduğunuzda, filminizi çevrimiçi paylaşın, popüler cihazlara aktarın veya bölümler ve menüler içeren süslenmiş DVD'ler oluşturun.

 

 

 

Neden Pinnacle Studio?

 1. Esnek video düzenleme.
  Zaman çizelgesi veya öykü panosu düzenlemesinin keyfini çıkarın.

 2. Düzelt ve geliştir.
  1500+ video efekt, başlık ve şablon arasından seçim yapın.

 3. Sürükle ve bırak video düzenleme.
  Otomatik olarak video oluşturun veya video şablonlarıyla başlayın.

 4. Kendinizi ifade edin.
  Stop Motion ile animasyonlar oluşturun veya Split Screen videoları oluşturun.

 5. Filmlerinizi paylaşın.
  Diske kaydedin, bir aygıta kaydedin, online olarak aktarın ve dahası!

 

 

Pinnacle Studio 21 yeniliklerini inceleyin

YENİ Kullanıcı arayüzü

Pinnacle Studio 21, video düzenleme iş akışınızı kolaylaştıran, arzuladığınız güç ve hassaslık ile ihtiyaç duyduğunuz araçlara hızlı şekilde erişmenizi sağlayan, yeni, sezgisel bir kullanıcı arayüzü sunar.

YENİ Ekran Bölme videosu

Yeni Split Screen videosu ile aynı anda birden fazla video akışını gösterin. Etkileyici tanıtım videoları oluşturmak için kolayca sürükleyip bırakın veya en yeni turunuzun önemli noktalarını paylaşın!

   
Şablon olarak kaydedin 3D başlık editörü

YENİ Şablon olarak kaydedin

Gelecekteki projeleri hızlıca takip edin ve bitmiş projelerinizi şablon olarak kaydedin. Projeniz tamamlandığında, ‘File > Save Movie as Template’ komutunu seçin ve medyayı kolaylıkla yertutucularla değiştirin.

YENİ 3D başlık editörü

Genişletilmiş başlık seçenekleriyle videolarınıza 3D metinler ekleyin. Her zamankinden daha çok profesyonel sinema etkisi yaratan 3D başlıkların keyfini çıkarın. Özelleştirilebilir, dikkat çekici başlık düzenleme seçenekleri ile izleyicilerinizle etkileşimde bulunun ve videolarınızı geliştirin.

 

 

PINNACLE STUDIO ÖZELLİKLERİ

PINNACLE STUDIO: 1500+ video efektle 6-iz üzerinde düzenleyin.

 

Yaratıcılık olanaklarınızı açığa çıkarın

Ekran Bölme videosu Çoklu-Kamera düzenleme

YENİ Ekran Bölme videosu

Yeni Split Screen videosu ile aynı anda birden fazla video akışını gösterin. Etkileyici tanıtım videoları oluşturmak için kolayca sürükleyip bırakın veya en yeni turunuzun önemli noktalarını paylaşın! Varolan bir şablonu seçin veya Split Screen şablon yaratıcısıyla kendinizinkini oluşturun.

Çoklu-Kamera düzenleme

Birden fazla aygıtla çekilen altlıkları birleştirerek, çok daha dinamik videolar oluşturun. Ses senkronizasyonu veya işaretçilerle klipleri kolaylıkla hizalayın ve senkronize edin. Kendi çok kameralı üretiminizi oluşturmak için, hazır olduğunuzda video oynarken gösterilecek açıyı seçin.

Studio: 2 kamera, Studio Plus: 4 kamera, Studio Ultimate: 6 kamera

 

Stop Motion animasyon

Stop Motion animasyon

Sahnelerinizi toplayın, kameranızı takın ve hikayenizi kareye göre yakalayın. Pinnacle Studio içinden otomatik olarak veya elle kamera ayarlarını kontrol edin, kaplayan kareleri görüntüleyin, mesafeleri ayarlayın ve kareleri yakalayın.

Serbest telifli müzik kütüphanesi

Hiçbir film, mükemmel film müziği olmadan tamamlanmış sayılmaz. Videolarınıza ücretsiz telifli ScoreFitter müzik kütüphanesinden müzik ekleyin - süresini filminizin uzunluğuna uyacak şekilde otomatik olarak ayarlar!

Dinamik efektler ekleyin

Pan ve Zoom için basit kontrollerle hareketsiz görüntülerinize veya videolarınıza hareket ekleyin. Veya katman klipleri ve resim-içinde-resim efekti oluşturmak için kolay araçlarla çekicilik ekleyin veya videoları doğrudan önizleme bölmesinde kırpın!

 

Gelişmiş bir video düzenleme yazılımında esnek düzenleme

Şablon olarak kaydedin

YENİ Editing çalışma arayüzü

Zaman Çizelgesi veya Öykü Panosu düzenlemesinin keyfini çıkarın. Kolaylıkla videoyu kırpın ve çok izli zaman çizelgesinde serbestçe düzenleyin. Çerçeve doğruluğu ve anahtar kare düzenleme özellikleriyle sofistike resim-içinde-resim ve çok katmanlı HD efektleri yaratın; ihtiyacınız olan kontrolle bir profesyonel gibi üretin.

Studio: 6-iz, Studio Plus: 24-iz, Studio Ultimate: sınırsız iz

YENİ Şablon olarak kaydedin

Tamamlanan projelerinizi şablon olarak kaydedin ve gelecekteki çalışmalarınızda hızlıca erişin. Projeniz tamamlandığında, ‘File > Save Movie as Template’ komutunu seçin ve medyayı kolaylıkla yertutucularla değiştirin. Videolarınız için standart girişler ve bitişler oluşturmak için mükemmel bir araç!

Video ve fotoğraf slayt gösterileri

Videolarınızı, fotoğraflarınızı ve müziğinizi sürükleyip bırakın, geri kalanını otomatik film üretici olan SmartMovie’ye bırakın. Ürününüzü önizleyin, filminizi özelleştirmek için zaman çizelgesinde düzenleyin. Veya, her duruma uyan temalarda yüzlerce Montaj video şablonlarından biriyle başlayın.

 

Videolarınızı kusursuzlaştırın ve ilgi çekici kılın

Video filtreleri ve efektleri

Yüzlerce özelleştirilebilir video efekti, animasyonlu başlık ve geçiş efektleriyle, tüm üretimlerinize heyecan katın ve güzelleştirin. Renkleri geliştirin, efektler ekleyin, gri gökyüzünü mavileştirin...

Studio: 1500+ efekt, Studio Plus: 1800+ efekt, Studio Ultimate: 2000+ efekt

 

Temel problemler için hızlı düzeltmeler

Pinnacle Studio ile videoyu kırpın ve döndürün veya renkleri geliştirin. Artık fotoğraflarınızı ve videolarınızı kırpmak, yakınlaştırmak, döndürmek, geliştirmek ve hatta kırmızı gözü ortadan kaldırmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlara erişmek her zamankinden daha kolay!

 

YENİ Başlıklar ve bindirmeler

Fotoğraflarınıza ve videolarınıza başlıklar ekleyin veya kliplerin üste fotoğraf bindirin Başlık animasyonlarının çeşitli yöntemlerle seçimi ile, videonuzu tamamlayacak mükemmel görünümü bulmanız garanti. Animasyon ve hareket ile başlıkları ekleyin ve özelleştirin, yeni 3D metin efektlerinde elinizi deneyin.

 

Videonuzu aileniz, arkadaşlarınız ve diğerleriyle paylaşın!

Her yerde paylaşın

Video tamamlandığında, aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak için videonuzu doğrudan Pinnacle Studio içinden Facebook, YouTube ve / veya Vimeo’ya yükleyin! En sevdiğiniz cihazda oynatmak için popüler formatlara aktarın veya diske kaydedin - menüler ve bölümlerle tamamlayın!

Menülü DVD’ler oluşturun

Mükemmel videoları oluşturmak için saatler harcadınız, şimdi hak ettiği paketi hazırlayın! Prodüksiyonunuzu menüler, bölümler ve müzikle kaliteli bir disk haline getirin, DVD ve AVCHD diske özelleştirilebilir temalı menü şablonlarıyla kaydedin. Blu-ray eklentisi satın alınabilir.

Studio: 20+ Şablon, Studio Plus: 50+, Studio Ultimate: 100+

 

 

Özelleştirilebilir kontrollerle güçlü video düzenleyici

YENİ Kullanıcı Arayüzüyle kendi yolunuzda düzenleyin

Çalışma alanınızı özelleştirin, yolunuzu düzenlemek ve iş akışınızı akışkanlaştırmak için kolayca özel kısayollar oluşturun. Yeni ayrılabilir pencerelerle düzenlemenizi çift monitöre genişletin. Özel profiller oluşturun ve ekran çözünürlüklerini ayarlayın. Medyanızı organize edin, sadece basit bir sağ tıklamayla en sık kullandığınız efektleri favoriler bölümüne ekleyin.

Performansı arttırın

PC'nin işlemci gücü ve belleğini en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlayan 64-bit mimarisiyle sonuçları daha kısa sürede görün. Daha hızlı çok izli film oluşturma ve daha iyi dosya yönetiminin keyfini çıkarın. Pinnacle Studio video düzenleme yazılımı, Intel’in 6. Nesil işlemcisi için iyileştirildi (Skylake).

 

 

Pinnacle Studio ile daha fazlasını yapın

ÜCRETSİZ eğitim alın

Discovery Center’dan video öğreticiler, ipuçları ve püf noktalarıyla, yeni başlayan düzenleyicilerden uzman kullanıcılara, Pinnacle Studio’yu en iyi şekilde kullanın. Doğrudan Pinnacle Studio Welcome sekmesinden, temel düzenlemeden yeni özelliklere kadar her şeyi kapsayan öğrenme materyallerine erişin.

Ek eklentiler*

Pinnacle Studio içinden ek özellikler ve efektler satın alarak, video düzenleme yazılımınızın gücünü arttırın. NewBlue’dan özel efekt paketleri; Triple Scoop Music ve Muserk’ten yüksek kaliteli, serbest telifli müzik parçaları; Blu-ray eklentisi ve daha fazlasını önizleyin ve satın alın.

*Satın alınabilir

Uyumlu ekstralar*

Pinnacle Studio for iOS ile mobil cihazınızda düzenleyin ve filmlerinizi herhangi bir yerdeyken hızlıca oluşturun. Dazzle DVD kaydediciyle videonuza yeni bir hayat kazandırın, VHS’lerinizi DVD’ye veya başka bir ortama aktarın. MultiCam Capture ile birden fazla kamerayla kaydedilen videolar veya öğreticiler oluşturun, kameralardan aynı anda kaydedin, post prodüksiyonu bir esinti haline getirin.

*Satın alınabilir

 

 

 

Hangi Pinnacle Studio sürümü benim için en iyisi?

Pinnacle Studio, filmler oluşturmayı, medyalarınızı yönetmeyi ve videoyu birden çok izde profesyoneller gibi düzenlemeyi kolaylaştırıyor. Bir sonraki projenize, özelleştirilebilir bir çalışma alanındaki güçlü ve hassas araçlarla başlayın. İster video düzenleme konusuna yeni başlıyor, isterse deneyimli bir editör olun, size göre bir Pinnacle Studio var.

 

GÜÇLÜ ve HASSAS DÜZENLEME Standard Plus Ultimate
Video düzenleme yazılımı HD HD, 3D HD, 3D, 4K
Video/ses izi sayısı 6 24 Sınırsız
Storyboard ve timeline düzenleme
Kare hassasiyetinde zaman çizelgesi düzenlemesi
Özelleştirilebilir çalışma arayüzü ve kısayol tuşları  
Anahtar karesi - temelli efektler  
Sesi ayrıştırma  
YARATICI ÖZELLİKLER Standard Plus Ultimate
Video efektleri, geçiş efektleri, başlıklar ve şablonlar 1500+ 1800+

2000+
NewBlue Efektleri

Çoklu-kamera düzenleme - Kliplerinizi senkronize edin ve hizalayın, video oynarken hangi açının gösterileceğini belirtin 2 kamera 4 kamera 6 kamera
Ekran Bölme videosu - Önceden tasarlanmış şablonlarla birden fazla videoyu aynı anda göster veya Split Screen şablon yaratıcısı ile kendi şablonunu oluştur YENİ YENİ YENİ
Motion 3D başlıklar - Profesyonel başlıklarla genişletilmiş başlık seçeneklerini kullanarak, hiç olmadığı kadar profesyonel hissedin YENİ YENİ YENİ
Geniş açı lens düzeltme araçları - Geniş açılı kamera deformasyonlarını kaldırın ve ufku düzeltin   YENİ YENİ
Video şablonu oluşturucu - Bitmiş projelerinizi bir video şablonu olarak kaydedin, gelecekteki projeleri hızlandırmak için hangi medyaların yer tutucularla değiştirileceğini belirtin YENİ YENİ YENİ
Video şablonları - Özelleştirilmiş bir temayla başlayın, kendi filminizi oluşturmak için şablonu montajlayın
Stop Motion Animasyonu - Kullanımı kolay kontrollerle oyuncak, yiyecek sanat ve diğer nesneleri kare kare kaydederek, kendi animasyonlu filminizi oluşturun
ScoreFitter müzik kütüphanesi - otomatik olarak videonuzun süresine göre ayarlanan, serbest telifli müzikler ekleyin
SmartMovie otomatik film yapma - Otomatik film ve slayt gösterisi yapıcı SmartMovie ile, videoları, resimleri ve müziği sürükleyip bırakın ve doğrudan üretime başlayın
Hareket Takibi - Kolaylıkla bir hedef belirleyin, videonuzdaki hareketli nesneleri takip ederek, metin ve grafik gibi öğelerle bağlayın   mozaik fluluk ile
İz Şeffaflığı - Birden fazla izi üst üste bindirin veya kullanımı kolay opaklık ayarlarıyla özel solma efektleri yaratın  
Audio Ducking - Sesi veya konuşmayı otomatik olarak algılayarak arkaplan sesinin şiddetini azaltır  
Screen Capture Yazılımı - Live Screen Capture ile ekranınızı kaydedin, hem sistem hem de mikrofon sesini yakalayın; eğiticiler veya demo videoları oluşturmak için ideal  
Boyama efektleri - Karikatür veya suluboya benzer bir görünüm oluşturun, videolarınızı sanal bir animasyona dönüştürün     YENİ
Geçiş dönüşümleri - Tek bir görüntü, şekil veya dizi alarak sahne arasında kesme veya geçiş yapıp belirgin bir başlangıç veya bitiş olmasını engelleyin     YENİ
360 video düzenleme - 360 video ve kırpma altlıklarınızı düzenleyin, başlıklar ve geçişler ekleyin, artık tüm popüler 360 video formatları destekleniyor. Hatta 360 videonuzu standart aygıtlarda oynatılacak şekilde dönüştürün     GELİŞTİRİLDİ
NewBlue efekt koleksiyonları - en çok satılan NewBlueFX efekt ve başlıklarından filtreler, geçişler ve özel efektler ekleyin Videonuza profesyonel bir görünüm sağlayan yüzlerce efekt, hazırset, filtre ve diğer araçlara erişin (1000+ hazırset ve 85+ eklenti)     1000+ efekt
NEWBLUE FX’DEN ÖZEL EFEKTLER Standard Plus Ultimate
NewBlue Video Essentials 5 - Seçili odaklanma, seçili renk ve seçili renk tonuyla video öykünüze vurgu ekleyin     YENİ
NewBlue Video Essentials 2 - Vinyet oluşturun, bir ortamdaki belirli renkleri değiştirin, picture-in-picture ekleyin ve lens deformasyonunu düzeltin    
NewBlue Video Essentials 3 - Kolaylıkla ekranları bölün, ilgi merkezine spot ışığı uygulayın, kenarları yumuşatın veya kontrastı geliştirin    
NewBlue Video Essentials 4 - Gündüzü geceye çevirin, yansımalar oluşturun, cilde rötuş uygulayın vs.    
NewBlue Video Essentials 6 - Belirsiz hataları düzeltin, altlığı video duvarında yansıtın ve detay için bir video segmentini büyütün    
NewBlue Video Essentials 7 - Pikselleme uygularken istenmeyen anahtar karelerin önünü alın, sabit resim veya videoları kolaylıkla kaydırın ve yakınlaştırın    
NewBlue Stabilizer - El kameralarıyla çekilen, titreyen altlıkları dengeleyin    
NewBlue Motion Blends - Kıvrılan, dönen, yakınlaştıran, yayan ve çevrilen video geçişleri ekleyin    
NewBlue Light Blends - Prodüksiyonlarınızı ışık huzmeleri, küreler, ışın, flaş gibi ışık temelli ortam geçişleriyle aydınlatın    
NewBlue Film Effects - Çizikler, tozlar, grenlerle eski filmlere benzetin    
VİDEO ÇIKTISI ve PAYLAŞIMI Standard Plus Ultimate
MyDVD disk kaydetme - Diske* kaydedin ve temalı şablonlarla DVD’nize menüler, bölümler ve müzik ekleyin 20+ şablon 50+ şablon 100+ şablon
Mobil uygulamalarla uyumlu - Pinnacle Studio for iOS (uygulama ayrıca satın alınabiliyor) ile hazırlanan projeleri içe alın ve düzenleyin
Popüler formatlar ve aygıtlar için kaydetme - En sevdiğiniz cihazda (mobil, tablet, oyun konsolu ve dahası) izlemek için uyumlu, bir dizi popüler formata aktarın
Kolay online paylaşım - Doğrudan YouTube, Facebook, Flickr ve Vimeo ortamlarına aktarın
Kolay arşivleme/yeniden yükleme için proje paketleri - Hiç zaman harcamadan, kolaylıkla projeleri arşivleyin ve/veya yeniden yükleyin
FORMATLAR ve DESTEK Standard Plus Ultimate
HEVC (H.265)** Açma Açma Açma ve Kaydetme
Dolby Digital 2CH 5.1CH 5.1CH
Doğal 64-bit mimarisi
Intel® Quick Sync Video donanım ivmelendiricisi
iPhone 6 ve diğer kameralardan VFR video desteği
Stereoscopic 3D içe alma, dışa verme, derinlik kontrolü ve düzenlemesi  
Dual-monitor 3D desteği, "yanyana" dışa verme  
XAVC S desteği   YENİ
XAVC ve DVCPRO HD çözme    
4K Ultra HD video desteği    
MXF dosyalarını alma    

* Blu-ray Disc kayıdı Pinnacle Studio içinden satın alınabilir

**HEVC (H.265) desteği, PC donanımı veya ekran kartı desteği gerektiriyor

 

 

 

 

Pinnacle Studio’dan daha fazla faydalanın

Pinnacle Studio'yu en iyi şekilde kullanın ve video öğreticileriyle, ipuçlarıyla ve püf noktaları ile yeni özellikler öğrenin. Özel bir proje hazırlamak, yeni özelliklerin fonksiyonalitesi konusunda uzmanlaşmak veya sadece ilham almak istiyorsanız, burası tam size göre!

Pinnacle Studio'ya başlayın Bir Split Screen video oluşturma Studio 21 yenilikler

Pinnacle Studio'ya başlayın

Bir Split Screen video oluşturma

Studio 21 yenilikler

 

Daha fazla eğitici >

 

Kullanıcı kılavuzunu indir

Özellikler hakkında bilgi edinme, temel bilgileri öğrenme ve çok daha fazlası.

Şimdi indir

Kullanıcı forumu

Diğer VideoStudio kullanıcılarıyla bağlantı kurun, soru sorun, tavsiye alın, ipuçlarını ve teknikleri takas edin.

Daha Fazlası

Sık sorulan sorular*

Corel Knowledgebase sayfasında sık sorulan sorulara cevap bulabilirsiniz.

Daha Fazlası

Studio Backlot eğitimi*

Studio Backlot’taki arkadaşlarımızın eğitici kütüphanesine ve yaratıcı içeriklere erişin.

Daha Fazlası

 

 

* İçerik sadece İngilizce

 

Sistem Gereksinimi

 • Yükleme ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor. Ürün kullanımı için kayıt gerekiyor.
 • Windows 10 önerilir, Windows 8.x, Windows 7, 64-bit OS önerilir
 • Intel Core i3 veya AMD A4 3.0 GHz veya daha sonrası
  • AVCHD & Intel Quick Sync Video desteği için Intel Core i5 veya i7 1.06 GHz veya daha fazlası gerekiyor
  • Çoklu kamera için Intel Core i7 veya AMD Athlon X10 veya sonrası
 • 4 GB RAM veya daha fazlası, çoklu kamera için 8+GB önerilir
 • DirectX grafik aygıtı önerilir:
  • NVIDIA GeForce 200 serisi veya sonrası (CUDA desteği için CUDA etkin olması gerekiyor)
  • ATI 4xxx serisi veya sonrası
  • Intel GMA X3000 serisi veya sonrası
 • HEVC (H.265) desteği Windows 10 ve destekleyen PC donanımı veya grafik kartı gerektiriyor
 • Minimum 256 VGA VRAM, 512MB veya fazlası önerilir
 • Görüntü çözünürlüğü: 1024 x 768 veya daha yükseği
 • Windows-uyumlu ses kartı (surround önizleme için çok kanallı çıkış gerekiyor)
 • Tam yükleme için 8 GB HDD alanı
 • Yüklemek için DVD-ROM sürücüsü uygun değilse indirilebilir

Araçlar

 • DVD ve AVCHD diskler oluşturmak için DVD kaydedici

Giriş Seçenekleri

 • DV, HDV ve Digital8 kameralardan veya VCR'lardan alın (bir FireWire portu gerekir)
 • 8mm, HI 8, VHS, SVHS, VHS-C, SVHS-C veya VCR gibi analog kameralardan yakalayın (NTSC/PAL/SECAM) (Dazzle video donanımı gerekir – ayrıca satılır)
 • AVCHD ve diğer dosya temelli kameralardan, digital still kameralardan, mobil aygıtlardan ve web kameralarından alın

Açılabilen Formatlar

 • Video: AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, DivX, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, şifresiz DVD başlıkları (DVD-VR/+VR dahil), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC (H.265), DivX Plus MKV
 • Ses: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
 • Grafik: JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K

Kaydedilebilen Formatlar

 • Disk: AVCHD, DVD (DVD-R, DVD-RW, DVD+R veya DVD+RW, çift katman)
 • Video: DV, HDV, AVI, DivX, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, WAV, MP2, MP3, MP4, H.264, DivX Plus MKV, JPEG, TIF, TGA, BMP
 • Ses: Dolby Digital 2-kanal

*Blu-ray Desteği

 • Ürün içinden ayrı eklenti satın alınması gerekiyor
 • Blu-ray Disc okuyucu ve/veya kaydedici gerekiyor

Desteklenen Diller

 • Çekçe, Danimarkaca, Hollandaca, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Lehçe, Rusça, İspanyolca ve İsveççe.

Ürün özellikleri bilgi veya uyarı yapılmaksızın değişebilir.

 

İlgili Resimler

 • background