2012 İstanbul Yapı Fuarı’ndaydık

8.5.2012

İnşaat sektöründe yakından bilinen Yapı Endüstri Merkezi’nin, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlediği, 35. İstanbul Yapı Fuarı, inşaat sektörüne yönelik en çok bilinen fuardır. Bu fuarda, ZWSoft firmasını temsilen ETİ Bilgisayar olarak ZWCAD programının tanıtımını yaptık.

2D ve 3D tasarımlarınız için kullanabileceğiniz, herhangi bir ek eğitim gerektirmeyecek kadar aşina kullanıcı arayüzüne sahip olan ZWCAD, ekonomik fiyatlarıyla tasarımcıların ve projecilerin dikkatini çekiyor. Standımızı ziyaret eden birçok CAD kullanıcısı, ZWCAD’in ekstra eğitim gerektirmeyen kullanım tarzından ve fiyatından etkilendiler. Özellikle standımızda düzenlediğimiz tasarım yarışmasına katılanlar, alıştıkları çalışma arayüzünün keyfini çıkardılar. Birçoğu da yarışma tasarımını kısa sürede tamamlayarak ZWCAD kupalarını evlerine götürdüler.

Yine standımızda tanıtımını yaptığımız CADprofi ürünleri de bir başka ilgi kaynağı oldu. ZWCAD eklentisi olan CADprofi modülleri, zengin kütüphaneleri ve çeşitli araçlarıyla, inşaat, elektrik, ısıtma, havalandırma, soğutma ve boru tesisatı ve mekanik projeler hazırlayan tasarımcıların hayatını kolaylaştırıyor.

İlgili Resimler

  • Yapi
  • Yapi
  • Yapi