FESPA Eurasia 2013, ilk defa yapılan başarılı bir fuarın ardından sona erdi!

8.10.2013

İlham almak, işlerini geliştirmek için yeni yollar bulmak ve bölgesel baskı sektörü ile buluşmak üzere 3 gün boyunca fuara olağanüstü bir sayıda ziyaretçi geldi. Fuarda 200'den fazla marka, baskı üreticilerine işlerini 2014'e taşımalarına imkan sağlayacak en son dijital baskı teknolojilerini, sarf malzemelerini ve innovatif çözümlerini sergilediler.  


ETİ Bilgisayar olarak FESPA Eurasia 2013 fuarında Corel ürünlerini temsil ettik. Kullanıcılarımızla bir araya geldiğimiz standımızda, fuara özel kampanyamızı duyurduk, kullanıcıların sorularını yanıtladık.


Fuar süresince verdiğimiz seminerlerde, açıkhava reklamcılığı sektörünün deneyimli isimlerinden Fahri Pelit – Pehlivan Reklam, sektörde yeni trendlerden, yeni olanaklardan ve CorelDRAW programının olanaklarını iş geliştirme konusunda kullanımı hakkında pratik bilgiler aktardı.


Seminer süresinde çizim yarışması düzenledik. Belirlediğimiz şekilleri 3 dakikada çizen kullanıcılarımız, Corel kupasının yanısıra çekilişe katılma şansı kazandı, katılımcılarımızdan İlknur Balcı’ya CorelDRAW Graphics Suite X6 Home Edition paketini hediye ettik.

Bir sonraki FESPA Eurasia Fuarı’nda görüşmek üzere.

İlgili Resimler

  • FESPA Eurasia 2013
  • FESPA Eurasia 2013