SATIN AL

ACDSee 20

 

Pratik amatörlerin tercih ettiği yazılım olarak ACDSee 20, temel fotoğraf düzenleme işlemlerini de içeren, güvenilir dijital varlık yöneticisidir. ACDSee 20, fotoğraflarınızı organize etmenizi sağlayacak, resimlerinizi ihtiyaç duyduğunuzda geliştirecek, arkadaşlarınıza, ailenize ve takipçilerinize ilham verecek verimli araçların yer aldığı bir pakettir.

Deneme sürümü

Tanıtım videosu

 

 

Microsoft OneDrive™ Entegrasyonu Uyumlu Klasör Yapısı

Microsoft OneDrive™ Entegrasyonu

OneDrive™ klasörünüzü bir kök düğümü olarak entegre ederek, resim koleksiyonunuzu, nereye kayıtlı olursa olsun, bulutun dışına taşımadan organize edin, görüntüleyin, düzenleyin ve paylaşın.

Uyumlu Klasör Yapısı

ACDSee klasör ağacınızı işletim sisteminizdeki ile aynı şekilde gösterir, yani kafanız asla karışmaz.

   
Bir Patron gibi Organize Edin Kolay Kontrol

Bir Patron gibi Organize Edin

Kategori oluşturarak, oylayarak, etiketleyerek, renkli etiket atayarak ve hiyerarşik anahtar kelimeler ekleyerek, artık hiçbir fotoğrafınızı kaybetmeyeceksiniz.

Kolay Kontrol

Tamamlanan projede tam kontrole sahip olmak için kırmızı gözü düzeltin, döndürün, çevirin, yeniden boyutlandırın ve onarın.

   
Etrafınız Sarıldı! Gözü Yönlendirin

Etrafınız Sarıldı!

Favori fotoğraflarınıza çerçeve, vinyet veya metin ekleyin. Pozunuza uyacak şekilde renk, doku ve kalınlığı belirleyin. Fotoğrafınızın hissini mükemmel bir şekilde tamamlamak için kenarları flulaştırabilir veya yükseltebilir, gölge ekleyebilirsiniz.

Gözü Yönlendirin

Blur aracını yaratıcı bir efekt veya parazit azaltma tekniği olarak kullanın. Çeşitli flulaştırma stilleri arasından seçim yapın — hatta bokeh efekti oluşturun.

   
Otomatik Adaptasyon

Otomatik Adaptasyon

Smart Indexer, bilgisayarınız aktifken klasörleri kataloglayarak, görüntüleme sürecinizi hızlandıracak. Yaptığınız değişiklikleri bilecek kadar akıllıdır ve her şeyi güncel tutar, böylece bu konuda kafa yormanıza gerek kalmaz.

RAW ve Renkli

Tüm önemli fotoğraf makinesi üreticilerinin RAW dosyalarını görüntüleyin. Gerçekçi renk yönetimiyle, ekrandaki rengin gerçek hue değerinde olduğunu garantileyin.

 

 

Gelişmiş performans ve kararlılık, işleyişinize uyacak şekilde arttırılan arayüz özelleştirmesi, çok daha gelişmiş parazit azaltma ve diğerleriyle ACDSee 20, üretken fotoğrafçılık işakışınız için ihtiyaç duyacağınız tüm temel öğeleri sağlıyor. İstatistikleri hemen belirlemeniz, aynı zamanda kütüphanenizde değer verilmemiş değerleri kolaylıkla bulmanızı sağlayan ayarlar için hazırlanmış yeni modla ACDSee 20, büyüyen fotoğraf koleksiyonunuz için mükemmel bir çözüm.

 

Filtreleme Esnekliği Doğru Çok Yönlülük

Filtreleme Esnekliği

Performansı dramatik olarak gleiştirilen Photos modu artık görüntüleme deneyiminizi daha fazla şekilde filtrelemenizi sağlıyor, böylece sabit diskinizde, Microsoft OneDrive™ koleksiyonunuzda veya resim koleksiyonunuzun tümünde belirli bir alanı hedefleyebiliyorsunuz. Özelleştirilebilir metaveri açılır pencerelerini yapılandırın ve sepya görüntülenen artık satırları kolaylıkla kaldırın.

Doğru Çok Yönlülük

Çizimi önplan veya arkaplan renkleri üzerinde görüntülemek için sağ tuşa tıklayın. Edit fırçasıyla yapılan düzeltmeleri sağ tuşa tıklayarak kolaylıkla geri alın.

   
Dolgunuzu Alın Gradyan

Dolgunuzu Alın

Hızlı düzeltmeler için, zemin rengini Edit Modundaki Fill aracıyla seçin.

Gradyan

Belirli bir merkez noktadan dışa doğru aşamalı veya fotoğrafınız üzerinde incelikli işlem için dairesel veya çizgisel gradyan uygulayın.

   
Detay Defansı İstatistiklerinizi Görüntüleyin

Detay Defansı

En son parazit azaltma teknolojisi, resminizdeki detayları korurken grenli bozulmayı temizlemeyi kolaylaştırır. Hatta korunacak detay düzeyini belirtebilirsiniz.

İstatistiklerinizi Görüntüleyin

Dashboard moduyla, fotoğraf makinesi, dosya ve veritabanı istatistiklerini bir bakışta inceleyebilirsiniz.

   
Terzi Tipi Arayüz  

Terzi Tipi Arayüz

Edit modu araç çubuğu ve Filmstrip dahil olmak üzere daha fazla araç çubuğunu ve paneli ayırın, taşıyın, üstüste yerleştirin ve kenetleyin. Geliştirilmiş iş akışı verimliliği için, ikinci monitöre taşıyın.

 

 

Diğer Geliştirilmiş Özellikler:

• Arttırılmış hız ve performans

• Geliştirilmiş kararlılık

• Yeni bir harmanlama modu dizisi

• Geliştirilmiş lens algılaması ve daha fazla lens destekleniyor

 

 

Terzi Tipi Arayüz Manage Modu

Manage modunda, dosyalarınıza gözatabilir, bulabilir, taşıyabilir ve sıralayabilirsiniz, organizasyon ve paylaşma araçlarının büyük bir kısmına erişebilirsiniz.

 

Koleksiyonlar Kolaylıkla Lightroom™’dan ACDSee’ye Dönüştürün İçe Alma Yok

Koleksiyonlar

Organize etme ve arama için Collections penceresini kullanarak, doğru fotoğrafları doğru iş akışında hızlıca takip edin. Collection Setleri içinde hiyerarşiler oluşturun, bir arama içeren Smart Collections oluşturarak herhangi bir zamanda filtrelenen sonuçlara erişin.

Kolaylıkla Lightroom™’dan ACDSee’ye Dönüştürün

Uygulamanın doğrudan sabit diskinizden okuması yerine fotoğrafları elle bir uygulamaya aktarmaktan yoruldunuz mu? Lightroom™ veritabanını ACDSee’ye aktararak, Lightroom™ koleksiyonlarınızı görünebilir ve düzenlenebilir tutarak, saatler süren kataloglamadan kurtularak zamandan tasarruf edin.

İçe Alma Yok

Doğrudan bilgisayarınızdaki klasörlere bağlanın — ayrı bir kütüphaneye almanız gerekmez. Çalışma arayüzünüzü stilinize göre özelleştirin, birden fazla veritabanı arasında geçiş yapın ve diğer editörlere basitçe, kesintisiz olarak erişin.

     
Metadata Artık Duyarsız Arama Yok Haritalandırma

Metadata

Dosyaları fotoğraf makinesine ve EXIF bilgisine göre sınıflandırın ve çalışırken IPTC metaverisini düzenleyin. Metadata sekmesini, sadece sizi ilgilendiren detayları gösterecek şekilde özelleştirin.

Artık Duyarsız Arama Yok

Metaverilere, dosya özelliklerine, tarihe, anahtar kelimeye, oylamaya, renk etiketine ve GPS konumuna göre resimleri bulun. Detaylı aramalar oluşturun ve kaydedin. Bir veya birden fazla kelime girin, sadece belirli klasörlerde arama yapın, fotoğraf makinesinin dosya bilgisine göre aramayı daraltın veya Quick Search çubuğundan özel bir resmi aratın.

Haritalandırma

Fotoğraflarınızı konuma göre bulun ve organize edin, GPS’li fotoğraf makinelerinde resimlerin konumunu hemen görün, geometrik kodu silin veya bilgileri hızlıca elle girin.

 

Terzi Tipi Arayüz Photos/View Modu

Photos modunda resimlerinizi tarihe göre görüntüleyerek koleksiyonlarınızda yeni bir perspektif kazanın. View modunu kullanarak, kataloglama iş akışınızı sürdürürken resimlerinizi ve medya dosyalarınızı gerçek boyutlarında veya çeşitli yakınlaştırma oranlarında görüntüleyin.

 

Auto Lens View Windows Touch Gestures™ Kalıcı Olmayan Auto EQ

Auto Lens View

Auto Lens View sayesinde, filtreler arasında dolaşırken resimlerdeki etkisini önizlersiniz.

Windows Touch Gestures™

Parmak hareketiyle fotoğraf koleksiyonunda dolaşın. ACDSee Ultimate 10 Windows Touch Gestures™- etkin aygıtların bu özelliğini destekliyor.

Kalıcı Olmayan Auto EQ

Auto EQ ile resimlerinizi anlık pozlama düzeltmesiyle görüntüleyin.

     
Tümünü Görüntüle Photos Modu Çözünürlük Devrimi

Tümünü Görüntüle

Magnifying Glass ve Navigator ile herhangi bir bölgeyi piksel düzeyinde inceleyin. Ayrıca tüm fotoğrafların yanında histogramını ve metaveri özelliklerini görüntüleyebilirsiniz.

Photos Modu

Yıllık, aylık veya günlük olarak tarayarak, fotoğraf koleksiyonunuzun veya Microsoft OneDrive™ koleksiyonunuzun tümüne erişin. Açılır pencere tarih ve metaveriyle büyük koleksiyonlardaki konumunuzu uygun şekilde bulun.

Çözünürlük Devrimi

ACDSee’nin yüksek DPI desteğiyle, resimlerinizi 4k monitörlerde keskin ve detaylarıyla görüntüleyebilirsiniz.

 

Terzi Tipi Arayüz Edit Modu

Edit modunun zincirleme düzenleme olanağı, resimlerinizin pikselleri üzerinde tam kontrol sağlıyor, hassas ayarlar için özgürlük sunuyor.

 

Dünyanızı Çevirin Filtreler Geliştirilmiş Seçimler

Dünyanızı Çevirin

Tilt-Shift efektimi kullanarak fotoğraflarınızda belirli bölümleri vurgulayın veya minyatür manzaralara dönüştürün.

Filtreler

İlginç veya nostaljik görünümler için, hantal, çok adımlı işlemlerle uğraşmadan uygulayın.

Geliştirilmiş Seçimler

Verimlilik için geliştirilen kullanıcı arayüzünde, Seçim ve Çizim araçları nerede istiyorsanız oradaki düzeltmelere odaklanacak, çalıştıkça çizim varlıkları ekleyeceksiniz.

     
Navigator Penceresi Işığı Karanlık Çağlardan Çıkarın Basınca Duyarlı Fırça

Navigator Penceresi

Edit modundaki geliştirilmiş Navigator ile belirli bir bölgeyi yakınlaştırmışken resim üzerinde yolunuzu otomatik olarak bulun.

Işığı Karanlık Çağlardan Çıkarın

Patentli Light EQ™ teknolojimizin gücüyle, tek tıklamada ton değişimi yaparak, gölgeleri açarak ve parlaklığı azaltarak, ilgi çekici HDR sonuçları elde edin.

Basınca Duyarlı Fırça

Fotoğrafınızın tam doğru bölgesine herhangi bir düzenleme efekti uygulayın ve fırça hassasiyetini uzmanca ayarlayın. Tamamen hassas fırça kullanımı için darbe boyutunu ve kenar yumuşaklığını dinamik olarak değiştirin.

Netlik Akıllı Keskinleştirin Sıkıntısız Renk Eşleştirme

Netlik

Resimlerinizdeki detaylarla ilgili kapsamlı tanım ekleyin.

Akıllı Keskinleştirin

Keskin haleleri düzeltin, parazit ve dokuları yumuşatın, kenarları öne çıkarın, kenarlardaki keskin piksel oranını kontrol edin, keskinleştirme önceki kenarlardaki açıklık değerini belirtin.

Sıkıntısız Renk Eşleştirme

Eye Dropper aracıyla tam olarak ihtiyaç duyduğunuz gölgeyi yakalayın. Çizdiğiniz şekillerin anahattı ve dolgusu için fotoğraftan veya uygulamanın dışından herhangi bir renk seçin.

     
Daha İyi (Beyaz) Denge    

Daha İyi (Beyaz) Denge

White Balance aracıyla fotoğraflarınızın renk sıcaklığını hassas şekilde ayarlayın. Tint sürgüsüyle resimlerinizdeki kırmızı ve yeşil tonları düzenleyin.

 

 

 

Terzi Tipi Arayüz ACDSee 365

ACDSee 365, erişilebilir bulut-temelli fotoğraf yönetimi, paylaşımı ve depolaması sağlar.

 

Buluta Hükmedin SeeDrive  

Buluta Hükmedin

Yedekleyin, depolayın ve organize kalın — fotoğraflarınızı ne zaman ihtiyaç duyduğunuzda sizin için hazır olacak. Tam entegre ACDSee 365, en iyi fotoğraflarınızı arkadaşlarınız, aileniz ve topluluğunuzla paylaşmanızı kolaylaştırır.

SeeDrive

Online resimlerinize hızlıca ve kolaylıkla erişim ve yönetin, güvenlik ayarlarını kontrol edin ve fanlarınızla paylaşın — tüm Manage modu olanaklarıyla.

 

 

Terzi Tipi Arayüz Dashboard

Dashboard modu, dosyalarınız, veritabanı ve kullandığınız fotoğraf makineleri hakkında anında istatistikler sunar.

 

Fotoğraf Makinesi İçerikleri Veritabanı Detayı  

Fotoğraf Makinesi İçerikleri

Dashboard modu, aylık ve yıllık fotoğraf sayısını, en çok hangi fotoğraf makinesini kullandığınızı, favori ISO ayarı, çözünürlük ve diğer bilgileri grafik olarak görüntüler.

Veritabanı Detayı

Konum, boyut, yedekleme bilgisi, varlıklarınızın analizi gibi veritabanı istatistiklerini emek harcamadan araştırın.

 

 

Terzi Tipi Arayüz Dahası

 

PicaView Renk Yönetimi Çoklu Veritabanı

PicaView

ACDSee PicaView sayesinde, resmi bir uygulama ile açmadan işletim sisteminin sağ tuş menüsünde önizleyin.

Renk Yönetimi

ACDSee’nin renk yönetimi sistemi, farklı aygıtlar arasında ortaya çıkan renk eşleştirme sorunlarını çözüyor.

Çoklu Veritabanı

Dilediğiniz kadar ACDSee veritabanı oluşturun, aralarında hızlıca ve kolaylıkla geçiş yapın.

     
Kesintisiz Paylaşın Tam Spektrum  

Kesintisiz Paylaşın

Bir anda pozlarınızı e-posta ile gönderin, flickr™, SmugMug™ ve Zenfolio™ ortamlarına aktarın, Facebook™’da paylaşın veya FTP içinde yönetilen web alanlarına aktarın.

Tam Spektrum

Yeni Color Picker penceresinde standart ve özel renk seçeneklerine hızlıca erişerek, favori renklerinizi kaydedip projenizi akışkanlaştırın. Hue, saturation ve luminosity değerleri veya RGB değerleriyle tam olarak istediğiniz arkaplan ve önplan renkleri seçin.

 

 

 

Yazılımınızı etkinleştirmek, aboneliğinizi doğrulamak veya online hizmetlere erişmek için geçerli bir eposta adresi ve internet bağlantısına ihtiyacınız olacak.

Donanım

  • Intel® Pentium® III / AMD Athlon işlemci veya eşdeğeri (Intel® Pentium® 4 / AMD Athlon XP veya eşdeğeri önerilir)
  • 512 MB RAM (1 GB önerilir)
  • Sabit diskte 310 MB boş alan (1 GB önerilir)
  • Yüksek Renk görüntüleme, 1024 x 768 çözünürlük (1280 x 1024 önerilir)

Yazılım

  • Microsoft® Windows® 7 (SP1), Windows® 8, Windows® 8.1 & Windows® 10
  • Microsoft® Internet Explorer® 9+
  • Microsoft® DirectX® 9.0 veya sonrası
  • Windows Media® Player 9.0