SATIN AL

ACDSee Pro 10

 

ACDSee Pro 10, resimlerinizde en iyiyi ortaya çıkarmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunarken, zahmetsiz dijital varlık yönetimi, RAW fotoğraf düzenleme ve görüntü üretiminizin geliştirilmesi ve kontrolü için yüzlerce bozucu olmayan ayarlama sunar. ACDSee ailesinin bu sağlam, GPU’ya zenginleştirilmiş üyesiyle fotoğrafçılığın iş akışındaki temel görevleri yerine getirin.

Deneme sürümü

Tanıtım videosu

 

 

En çok sevilen özelliklerimizden bazıları...

Develop Modu Piksel Hedefleme

Develop Modu

Pikselleri kendiniz ayarlamak yerine, ayarlamalar için talimatlar oluşturmanıza olanak tanıyan Develop modunda, özellikle bir RAW dönüştürme ortamı olarak tasarlanmış çok çeşitli parametrik ayarlamalar gerçekleştirin. RAW, JPEG ve diğer resim formatlarıyla çalışın.

Piksel Hedefleme

Pikselleri çeşitli Edit modu araçlarını kullanarak seçerek düzenleyin, resimdeki hedef rengi ve tonları hedefleyin. Hatta ten tonlarını hedefleyin!

   
Düzeltmelerinizi Otomatikleştirin İşlemlerinizi Takip Edin

Düzeltmelerinizi Otomatikleştirin

Batch Edit yalnızca birkaç düzenleme içeriyor olsa da, Edit modunun 200’den fazla düzeltmesini kaydederek, topluca uygulamak için ACDSee Actions penceresini kullanabilirsiniz.

İşlemlerinizi Takip Edin

Ayarlamalar yaparken, çalışmalarınızın o anını kaydedebilmek için istediğiniz zaman anlık fotoğraflar çekin. İstediğiniz şekilde düzenlemeye devam edin, anlık görüntüdeki sürüme istediğiniz zaman geri dönün.

   
Photoshop™ Plugin Desteğiyle Genişletilmiş Düzenleme Yetenekleri Hızlı Başlangıç

Photoshop™ Plugin Desteğiyle Genişletilmiş Düzenleme Yetenekleri

Edit modu ayarlama iş akışınıza Photoshop ™ eklentileri alma ve uygulama olanağıyla yaratıcılık alanınızı genişletin. Kendi efektlerinizi oluşturun ve en iyi fotoğraf düzenleme araçlarıyla birlikte kullanın.

Hızlı Başlangıç

Doğrudan bilgisayarınızdaki klasörlere bağlanın — ayrı bir kütüphaneye almanız gerekmez. Fotoğraflarınızı cihazınızdan aldığınız sırada düzenleyip kataloglayarak, arttırılmış hız ve performansın keyfini çıkarın.

   
Hedefi Olmayan Arama Yok Pencereyi Organize Edin

Hedefi Olmayan Arama Yok

Metaverilere, dosya özelliklerine, tarihe, anahtar kelimeye, oylamaya, renk etiketine ve GPS konumuna göre resimleri bulun. Ayrıntılı aramalar oluşturun ve kaydedin, Quick Search çubuğunda tek tek kelimeleri veya söz dizilerini girin, yalnızca belirli klasörleri arayın veya belirli bir resmi bulun.

Pencereyi Organize Edin

Resimlerinize oylama, hiyerarşik anahtar kelimeler, kategoriler ve konum bilgileri ekleyin. Görsel etiketler ve özelleştirilebilir renk etiketleriyle fotoğraflarınızı sonraki işlemler için hızlıca tanımlayın.

   
Lens Correction ile Deformasyon Doktorluğu Işığı Karanlık Çağlardan Çıkarın

Lens Correction ile Deformasyon Doktorluğu

Kullanılan objektife ait bozulmayı gidermek için kalibre edilmiş düzeltmeyi uygulayarak fotoğraflarınızda doğru eğim ve bombe bozulmasını düzeltin - hatta renk sapmaları da düzeltiliyor. Bu düzeltmeyi objektifinizle eşleştirin, böylece bundan sonra sürekli düzeltme yapılacaktır.

Işığı Karanlık Çağlardan Çıkarın

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Çok açık veya koyu olan bölgeleri akıllı olarak düzelterek HDR sonuçlar elde edin. Patentli aydınlatma teknolojimizin gücüyle, tek tuşla gölgeleri anında hafifletebilir ve aydınlık değerini düşürebilirsiniz.

 

 

ACDSee Pro, zamanın test edilmesine devam ederken, bu güvenilir yazılımdan beklediğiniz çarpıcı sonuçları ve kullanım kolaylığını elde etmek için tasarlanan ve giderek genişleyen geliştirmeler yapmaya devam ediyor. Bu tanınmış geliştirmeler ve yönetim çözümüyle, parametrik düzeltme ve filtreler, hedefli fırçalama ve seçim, bir arada görünen istatistikler veya ait olduğunuz yere -objektifin arkasına- dönmenizi sağlayan ek geliştirmeler sağlayan etkileyici sayıda özelliğe sahip olun.

 

Akıllı Fırçalama Bozmayan Özel Efektler

Akıllı Fırçalama

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Artık kenarları fark ediyor! Bu çalışkan fırça, belirli renk ve parlaklık düzeyleri hedefleniyorsa, Develop modunda pozlama, doygunluk, aydınlatma, kontrast, keskinlik ve netlik ayarlarında ve Edit modunda birçok araçta fırçalama yapmanızı sağlıyor.

Bozmayan Özel Efektler

Sıkıntı çözücü olarak artık parametrik olarak renk örtüleri, bir dizi fotoğraf efekti ekleyebilir, gölge ve parlak bölgelerin renklerini başkalarıyla eşleştirebilirsiniz. Opaklık ayarı ve yirmi civarı harmanlama moduyla, düzeltmelerin resimle nasıl etkileşeceğini belirleyebilirsiniz.

   
Temizleyin Kusursuz ve Işıl Işıl

Temizleyin

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Tozlu, dumanlı, buharlı veya diğer parçacıkların olduğu ortamda çekilen fotoğrafları detayları koruyarak parametrik olarak kurtarın. Kontrastı ve kaybolan renkleri kurtarırken korunacak detay düzeyini belirtin.

Kusursuz ve Işıl Işıl

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Otomatik olarak ten renklerine odaklanan Skin tune aracıyla, fondöten, kapatıcı veya hatta sıkıntı verici fırçalama olmadan lekeleri ve kusurları, orijinal resmi bozmadan düzeltebilirsiniz.

   
Sessizleştirin İyileştirilmiş Çalışma Arayüzü

Sessizleştirin

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Parazit azaltma konsundaki en yeni geliştirmeler, gren parazitli bozulmaları temizlerken detayları korumayı mümkün kılıyor. Hatta korunacak detay düzeyini belirtebilirsiniz.

İyileştirilmiş Çalışma Arayüzü

Edit modu araç çubuğu veya Filmstrip gibi panel ve araç çubuklarını, ikinci monitörünüz de dahil olmak üzere istediğiniz bir yere ayırın, taşıyın, birleştirin ve sabitleyin.

   
Gösterge Paneli Kesinliği Büyük İfşa

Gösterge Paneli Kesinliği

ACDSee Pro’nun Dashboard penceresinin avantajlarından faydalanın ve dosyalarınız, veritabanı ve fotooğraf makinesi kullanımı gibi istatistikleri anında görüntüleyin.

Büyük İfşa

Geliştirilen performansla, Photos modunda sabit diskinizde, Microsoft OneDrive™ hesabınızda veya tüm koleksiyonunuzda belirli alanları görüntüleyecek şekilde filtre uygulayarak, koleksiyonlarınızla ilgili daha iyi bir perspektif edinin. Photos modunu artıkları sepya renginde ve açılır pencereleri özelleştirilebilir metaveriyle görüntüleyecek şekilde ayarlayın.

   
Uyarlanabilir Fırçalama Ek Olarak Daha Fazla Harmanlama Modu

Uyarlanabilir Fırçalama

Brust aracıyla çalışırken artık sağ tuşa tıklayarak önplan ve arkaplan renkleri arasında geçiş yapabilirsiniz.

Ek Olarak Daha Fazla Harmanlama Modu

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Efektlerin ve düzeltmelerin görünümünde çok daha yaratıcı kontrol için herhangi bir yeni harmanlama modumuzu opaklık ayarlarıyla birleştirin.

 

Diğer Geliştirilmiş Özellikler:

• Geliştirilmiş kararlılık

• Güncellenmiş lens düzeltme profilleri

• İyileştirilmiş lens algılama

• GPU ile iyileştirilmiş Develop moduyla geliştirilmiş hız ve performans

 

 

Terzi Tipi Arayüz Manage Modu

Fotoğraflarınızı Manage modunda içe alın, gözatın, organize edin, karşılaştırın, bulun ve yayınlayın.

 

Akışkan Klasör Görüntüleme Haritalandırma Toplu İşlemi Hızlandırın

Akışkan Klasör Görüntüleme

ACDSee dosyaları tıpkı işlerim sisteminizde olduğu gibi görüntüler, böylece uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Haritalandırma

Fotoğraflarınızı konuma göre bulun ve organize edin, GPS’li fotoğraf makinelerinde resimlerin konumunu hemen görün, geometrik kodu silin veya bilgileri hızlıca elle girin.

Toplu İşlemi Hızlandırın

Bir dizi resimde bir dizi işlemi bir adımda uygulayın, düzenleme yapın, formatlarını ve renk uzayını dönüştürün, yeniden boyutlandırın, yeniden isimlendirin vs. Bir daha ki sefere daha hızlı olmak için işlemleri hazırset olarak kaydedin.

     
Metadata Kolaylıkla Lightroom™’dan ACDSee’ye Dönüştürün Koleksiyonlar

Metadata

EXIF, IPTC ve XMP metaverilerin keyfini çıkarın. Devamlı kullanım ve paylaşım için hazırset oluşturarak zaman kazanın, işlem sırasında metaverileri kopyalaıp yapıştırın. Özel bilgilerinizi gizlemek için kaldırabilirsiniz.

Kolaylıkla Lightroom™’dan ACDSee’ye Dönüştürün

Uygulamanın doğrudan sabit diskinizden okuması yerine fotoğrafları elle bir uygulamaya aktarmaktan yoruldunuz mu? Lightroom™ veritabanını ACDSee’ye aktararak, Lightroom™ koleksiyonlarınızı görünebilir ve düzenlenebilir tutarak, saatler süren kataloglamadan kurtularak zamandan tasarruf edin.

Koleksiyonlar

Organize etme ve arama için Collections penceresini kullanarak, doğru fotoğrafları doğru iş akışında hızlıca takip edin. Collection Setleri içinde hiyerarşiler oluşturun, bir arama içeren Smart Collections oluşturarak herhangi bir zamanda filtrelenen sonuçlara erişin.

 

Terzi Tipi Arayüz Photos/View Modu

Photos modu, tüm resim koleksiyonunuzu tarihe göre görüntülemenin hızlı ve uygun bir yoludur. View modunda, fotoğrafları herhangi bir yakınlaştırma değerinde tam boyutta görüntüleyin, medya dosyalarını oynatın ve iş akışınızı kataloglamaya devam edin.

 

Windows Touch Gestures™ Auto Lens View Kalıcı Olmayan Auto EQ

Windows Touch Gestures™

Parmak hareketiyle fotoğraf koleksiyonunda dolaşın. ACDSee Ultimate 10 Windows Touch Gestures™- etkin aygıtların bu özelliğini destekliyor.

Auto Lens View

Auto Lens View sayesinde, filtreler arasında dolaşırken resimlerdeki etkisini önizlersiniz.

Kalıcı Olmayan Auto EQ

Auto EQ ile resimleri henüz görüntülerken pozlama anında düzeltilir.

     
İkinci Monitör Desteği Photos Modu Çözünürlük Devrimi

İkinci Monitör Desteği

İkinci monitör desteğiyle, seçtiğiniz herhangi bir resmin büyük önizlemesini görüntüleyerek değerlendirme sürecini daha da hızlandırın.

Photos Modu

Yıllık, aylık veya günlük olarak tarayarak, fotoğraf koleksiyonunuzun veya Microsoft OneDrive™ koleksiyonunuzun tümüne erişin. Açılır pencere tarih ve metaveriyle büyük koleksiyonlardaki konumunuzu uygun şekilde bulun.

Çözünürlük Devrimi

ACDSee’nin yüksek DPI desteğiyle, resimlerinizi 4k monitörlerde keskin ve detaylarıyla görüntüleyebilirsiniz.

     
Net Görüntüleme    

Net Görüntüleme

View modunu kullanarak çeşitli formatlardaki resimlerinizi tam boyutta ve paralel olmayan hızlarda açın, koleksiyonlarınız arasında hızlıca dolaşın ve kataloglamaya devam edin. Zoom, Navigator, Magnifying Glass veya Histogram özelliklerini kullanarak detayları inceleyin.

 

 

 

Terzi Tipi Arayüz Develop/Edit Modu

Develop modunun bozmadan düzenleme araçlarını kullanarak resimlerin pozlamasını, beyaz dengesini, renk profilini değiştirin, keskinleştirin, paraziti azaltın ve daha çok işlemi uygulayın. Profesyonel düzeyde piksel temelli düzenleme araçlarıyla fotoğrafları düzeltin ve geliştirin.

History Penceresi Biraz Sihir Yapın Geliştirilmiş Seçimler

History Penceresi

Yaptığınız düzeltmelerin geçmişini görüntüleyin, her kadar işlem yapmış olursanız olun, belirli bir aşamaya geri dönün. Yaptığınız tüm işlemleri bir seferde geri alın.

Biraz Sihir Yapın

İçinden seçim yapabileceğiniz, sürekli genişleyen özel efekt listesiyle, sıradan olan resimlere çok özel görünümler kazandırın.

Geliştirilmiş Seçimler

Verimlilik için geliştirilen kullanıcı arayüzünde, Seçim ve Çizim araçları nerede istiyorsanız oradaki düzeltmelere odaklanacak, çalıştıkça çizim varlıkları ekleyeceksiniz.

     
Renk EQ Gradyan Esnekliği Edit Modu Fill Aracı

Renk EQ

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Color EQ araçlarıyla tek tek veya tüm renkleri ayarlayın. Hue, saturation ve lightness değerlerinde ince veya dramatik değişiklikler yapın.

Gradyan Esnekliği

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Çizim araçlarınızın bir parçası olarak çizgisel veya dairesel gradyanları kullanarak, düz hat üzerinde veya dairesel bir yol boyunca dışa doğru renklendirme uygulayın. Komple, yaratıcı esneklik için, opaklığı ayarlayın ve uzun harmalnama listesinden birini seçin.

Edit Modu Fill Aracı

Hızlı düzeltmeler için, zemin rengini Edit Modundaki Fill aracıyla seçin.

Geometri/Tamir Araçları Fırçalama Tonlamayı Bölme

Geometri/Tamir Araçları

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Piksel boyutu ve çözünürlüğü üzerinde tam kontrole sahip olarak kırmızı gözleri, geometriyi, perspektifi, deformasyonu ve lens vinyetlerini düzeltin.

Fırçalama

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Kapsamlı Edit Brush, fotoğrafınızın belirli bölgelerinde düzenlemeler yapmanızı sağlıyor. Devam ederken fırça boyutunu, basıncını ve kenar yumuşaklığını dinamik olarak değiştirin.

Tonlamayı Bölme

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Resminizdeki gölge ve parlak alanlardaki ton dengesinin kontrolünü alın. Parlak bölgelere bir renk, gölgelere farklı bir renk uygulayın. Tek renkli resimleriniz için renk değeri temelli ayarlamalar yapın, siyah beyaz resimlerin arkasına renk uygulayın.

     
Onar ve Klonla    

Onar ve Klonla

-Bozmadan uygulama seçeneği var

Heal ve Clone seçenekleriyle hataları, lekeleri ve diğer istenmeyen nesneleri temizleyin.

 

 

 

Terzi Tipi Arayüz ACDSee 365

ACDSee 365, diğer yazılım çözümlerine, paylaşımlara, bulut temelli fotoğraf yönetimine ve depolamaya emeksiz, serbest erişim sağlıyor.

 

Buluta Hükmedin SeeDrive  

Buluta Hükmedin

Yedekleyin, depolayın ve organize kalın — fotoğraflarınızı ne zaman ihtiyaç duyduğunuzda sizin için hazır olacak. Tam entegre ACDSee 365, en iyi fotoğraflarınızı arkadaşlarınız, aileniz ve topluluğunuzla paylaşmanızı kolaylaştırır.

SeeDrive

Online resimlerinize hızlıca ve kolaylıkla erişim ve yönetin, güvenlik ayarlarını kontrol edin ve fanlarınızla paylaşın — tüm Manage modu olanaklarıyla.

 

 

Terzi Tipi Arayüz Dashboard

Dashboard modu, dosyalarınız, veritabanı ve kullandığınız fotoğraf makineleri hakkında anında istatistikler sunar.

 

Fotoğraf Makinesi İçerikleri Veritabanı Detayı  

Fotoğraf Makinesi İçerikleri

Dashboard modu, aylık ve yıllık fotoğraf sayısını, en çok hangi fotoğraf makinesini kullandığınızı, favori ISO ayarı, çözünürlük ve diğer bilgileri grafik olarak görüntüler.

Veritabanı Detayı

Konum, boyut, yedekleme bilgisi, varlıklarınızın analizi gibi veritabanı istatistiklerini emek harcamadan araştırın.

 

 

Terzi Tipi Arayüz Dahası

 

PicaView Ayarlayın ve Devam Edin Renk Yönetimi

PicaView

ACDSee PicaView sayesinde, resmi bir uygulama ile açmadan işletim sisteminin sağ tuş menüsünde önizleyin.

Ayarlayın ve Devam Edin

Smart Indexer klasörleri kataloglar ve bilgisayarınız uykuda olsa da ACDSee Veritabanına ekler. Değişiklik yaptığınızı anlar ve otomatik olarak her şeyi güncel tutar.

Renk Yönetimi

ACDSee’nin renk yönetimi sistemi, farklı aygıtlar arasında ortaya çıkan renk eşleştirme sorunlarını çözüyor.

     
Arşivleme Kesintisiz Paylaşın  

Arşivleme

Dijital değerlerinizi koruyun. Kolleksiyonlarınızı .zip klasörlerine, DVD veya Blu-Ray disklere arşivleyin, harici disk veya ACDSee 365 ortamında yedekleyin.

Kesintisiz Paylaşın

Pozlarınızı e-posta ile gönderin, flickr™, SmugMug™ ve Zenfolio™ ortamlarına ve Facebook™’a gönderin veya FTP üzerinden web alanına aktarın.

 

 

 

Yazılımınızı etkinleştirmek, aboneliğinizi doğrulamak veya online hizmetlere erişmek için geçerli bir eposta adresi ve internet bağlantısına ihtiyacınız olacak.

Donanım

  • Intel® Pentium® III / AMD Athlon işlemci veya eşdeğeri (Intel® Pentium® 4 / AMD Athlon XP veya eşdeğeri önerilir)
  • 512 MB RAM (1 GB önerilir)
  • 512 MB Video RAM (VRAM)
  • DirectX 10 uyumlu grafik adaptörü
  • Sabit diskte 310 MB boş alan (1 GB önerilir)
  • Yüksek Renk görüntüleme, 1024 x 768 çözünürlük (1280 x 1024 önerilir)

Yazılım

  • Microsoft® Windows® 7 (SP1), Windows® 8, Windows® 8.1 & Windows® 10
  • Microsoft® Internet Explorer® 9+
  • Microsoft® DirectX® 10.0 veya sonrası
  • Windows Media® Player 9.0