SATIN AL

Corel PaintShop Pro 2019

 

YENİ Resim hazır setleri Yapay Zeka ile güçlendirildi

YENİ 360° fotoğraf düzenleme

GELİŞTİRİLDİ Performans, kararlılık ve özellikler

GELİŞTİRİLDİ Kullanıcı deneyimi ve kolay kullanım

 

 

 

Sizin tarafınızdan geliştirildi

Kullanıcımız olan tutkulu fotoğraf uzmanları tarafından tasarlanan profesyonel bir fotoğraf düzenleyicisini deneyimleyin. PaintShop® Pro 2019, tüm yeni özelliği kullanıcı fikirlerinden ilham alan, kullanıcı odaklı bir Photoshop alternatifidir. Tam olarak profesyonel bir resim düzenleme aracı seti kullanarak etkileyici kompozisyonlar ve etkili tasarım projeleri yapın. Bu son sürüm, kullanımı daha kolay ve her zamankinden daha yaratıcı olan, daha hızlı, daha dayanıklı bir PaintShop Pro sunuyor.

 

 

PaintShop Pro denemek için önemli sebepler

 1. Fotoğrafları profesyoneller gibi düzenleyin

  Resimlerinizi kapsamlı, progresif fotoğraf düzenleme araçlarıyla rötuşlayın ve geliştirin. Güçlü, katman temelli düzenlemenin keyfini çıkarın.

 2. Etkileyici grafik tasarımı projeleri oluşturun

  Dikkat çekici tasarımlar oluşturmak için metin, fırça ve dokular, ek olarak çizim ve boyama araçlarıyla tasarlayın.

 3. Hızlı düzeltmelerle fotoğraflarınızı geliştirin

  Anında düzeltme yapmak için kırpın, düzeltin, yeniden boyutlandırın, iyileştirin ve rötuş yapın veya tek tıklama ayarlamalarını kullanın.

 4. Etkilemek için efekt ekleyin

  Fotoğraflarınızı öne çıkarmak için yüzlerce yaratıcı filtre ve eğlenceli efektle deney yapın.

 5. Kusurları ve dikkat dağıtanları kaldırın

  Küçük bir çizikten arkaplana kadar kusurları ve istenmeyen fotoğraf öğelerini ortadan kaldırın.

 

  Sürümleri Karşılaştır (PDF - En)   Başlangıç Kılavuzu (PDF - En)   Değerlendiricinin Kılavuzu (PDF - En)  

Popüler eklentilerle PaintShop Pro gücünü genişletin

Topaz Labs, DXO Nik Collection, Adobe gibi üçüncü parti uygulamalar için 64-bit desteğinin keyfini çıkarın.

 

PaintShop Pro 2019 yenilikleri

Videoyu izleyin

Geliştirilmiş performans, hız ve kalite

Doğrudan kullanıcılardan gelen geri bildirimlere dayalı 50'den fazla performans geliştirmesinin keyfini çıkarın. Daha hızlı kırpma ve One-Step Photo Fix avantajlarını deneyimleyin. Windows Ink ve en yeni grafik tabletleri desteği sayesinde daha fazla kontrol için bir kalem kullanın, geliştirilmiş 4K desteği, ultra yüksek tanımlı çözünürlüğün keyfini çıkarmanızı sağlar. Bu önemli performans iyileştirmeleriyle daha verimli çalışın ve daha iyi sonuçlar elde edin.

Sizi düşünerek basitleştirildi

Basitleştirilmiş bir PaintShop Pro'nun mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini nasıl sağladığını kendiniz görün. Sorunsuz bir yükseltme için eklentileri ve içeriği önceki sürümlerden otomatik olarak geçirin, daha iyi görünürlük için arayüz metin boyutunuzu özelleştirin. PaintShop Pro’nun en çok kullanılan ve sevilen görüntü iyileştirme araçlarını ürün iş akışınıza getiren yeni Crop araç çubuğuyla zamandan ve emekten tasarruf edin. Tamamen sizin için!

Yeni nesil yaratıcı yenilik

PaintShop Pro'nun yeni Pic-to-Painting hazırsetleri, fotoğrafınızı analiz etmek ve bir sanat eserine dönüştürmek için Deep Neural Networks'ü kullanır. 360° fotoğraf düzenleme desteğiyle, bir 360° kamerayla çekilen bir fotoğrafı kolaylıkla düzenleyebilir, dengeleyebilir ve düzleştirebilirsiniz. Ek olarak, yeni fırçalar, renk paletleri, gradyanlar, desenler ve resim tüpleriyle daha yaratıcı olun. Yeni nesil fotoğraf düzenleme deneyiminin zamanı geldi.

 

 

Paintshop Pro 2019'u 30 gün ÜCRETSİZ deneyin

 

 

Özellik zengini fotoğraf düzenleme ve tasarım yazılımı

PaintShop Pro, tümünü listelenin zor olduğu sayıda güçlü fotoğraf düzenleme özellikleri ile dolu! Her tasarımı kolaylıkla yaratmanıza yardımcı olacak, tam özellikli fotoğraf ve tasarım araç setinin keyfini çıkarın.

 

Yenilikler

Fotoğraf düzenleme

Grafik tasarımı Başla ve öğren Paylaş

 

Her zaman istediğiniz PaintShop Pro: Sizin tarafınızdan geliştirilen bir fotoğraf editörü.

Özünde yaratıcılık olan PaintShop Pro 2019, etkileyici yeni yaratıcı içerikler sunuyor ve yenilikçi yeni sanatsal hazırsetleri sunmak için Yapay Zeka ve Derin Öğrenme'yi uyguluyor. Topluluk geribildirimleri sayesinde, daha hızlı fotoğraf düzenleme, daha hızlı kırpma ve daha iyi destek için 50'den fazla performans iyileştirmesi yaptık, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimi için PaintShop Pro'yu sadeleştirmeye odaklandık. Fikirleriniz ve geri bildirimleriniz, geliştirme uzmanlığımızla birleştirildi, PaintShop Pro 2019'u şimdiye kadarki en iyi sürüm haline getirdi.

Videoyu izleyin

Performans geliştirmeleri hız ve kaliteyi artırıyor

Daha Hızlı Kırpma

Kullanıcı geri bildirimlerine yanıt olarak, daha duyarlı bir deneyim için bilgisayarınızın GPU'sundan yararlanarak Crop aracını radikal bir şekilde dönüştürdük. PaintShop Pro'nun Kırpma aracını döndürmek ve konumlandırmak artık 5 kat daha hızlı.

50'den fazla düzeltme

Söylediğiniz şeyleri dinliyoruz. Ayrıca siz sadık kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda, PaintShop Pro’nun performans, kararlılık ve özelliklerinde 50'den fazla iyileştirme gerçekleştirdik. Metin eklemeden kırpma, silme, boyama ve fırçalarla çalışma eklemeye kadar birçok yenilememiz, düzenleme deneyiminizi her zamankinden daha yumuşak hale getirecektir.

Daha Hızlı Bir Adımda Fotoğraf Onarma

Hızlı Bir Adımda Fotoğraf Onarma daha hızlandırıldı. Artık fotoğrafınıza çok sayıda düzeltmeyi bir kerede, daha kısa sürede, otomatik olarak uygulayabilirsiniz!

Gelişmiş 4K desteği

4K ile ultra yüksek tanım çözünürlüğünün keyfini çıkarın. PaintShop Pro 2019'un yüksek DPI monitör desteği, kullanıcı arayüzü metninin ekranda daha büyük görünmesini, böylece daha kolay görülmesini ve çalışılmasını sağlar.

En yeni stylus ve grafik tableti desteği

Daha fazla etkileyici çözüm için PaintShop Pro'yu bir grafik tabletiyle birleştirin. PaintShop Pro 2019, Windows Ink'ın yanı sıra, en yeni ana akım ve WinTab uyumlu grafik tabletlerini de destekler, böylece çizim, boyama, ayarlama veya efekt uygularken daha fazla kontrol için bir kalem kullanabilirsiniz.

Otomatik kayıt geliştirmeleri

Daha hassas bir otomatik kayıdın keyfini çıkarın. Otomatik kayıt sürecindeki geliştirmeler sayesinde daha fazla momentum ve daha az kesinti ile çalışın. Artık otomatik kaydetme sıklığı üzerinde daha fazla kontrole sahipsiniz ve varsayılan olarak daha az kesinti yaşayacaksınız.

 


 

Sizi düşünerek sadeleştirildi

Kusursuz içerik ve eklenti geçişi

PaintShop Pro 2019, kesintisiz bir yükseltme deneyimi için içeriğinizi önceki sürümlerden kolayca taşır. Daha önce yüklediğiniz eklentiler, komut dosyaları, fırça ipuçları, renk paletleri, gradyanlar, desenler, dokular ve efektler, File>Import>Content from Previous Versions komutuyla bu sürüme getirilebilir.

Kırpma araç çubuğunuzda fotoğrafları kolayca geliştirin

PaintShop Pro'nun Instant Effects, One-Step Photo Fix ve Depth of Field gibi en çok kullanılan geliştirme özelliklerini eklemek için fotoğraf düzenleyicilerinin en popüler aracı olan Crop aracımızın gücünü genişlettik. Bu popüler araçların kırpma iş akışınızda önünüze getirilmesi, mükemmel bir fotoğraf elde etmede size zaman ve emek kazandırır.

Arayüz metin boyutunu özelleştirin

Daha görünür kılmak için PaintShop Pro 2019 metin boyutunu arttırın. Arayüzünüzü kendinize göre şekillendirmek için, User Interface menüsünde Small veya Large text komutuyla belirtin.

 


 

Yeni düzey yaratıcı yenilikler

Pic-to-Painting hazırsetleri

PaintShop Pro’un yeni Pic-to-Painting hazırsetleri, analiz etmek için fotoğrafınıza Deep Neural Networks uygular ve fotoğrafları ikonik sanatçıların stillerinin uygulandığı sanat eserlerine dönüştürür. Ünlü bir tablo görünümünü elde etmek için bir dizi yaratıcı hazırset arasından seçim yapın. Pic-to-Painting uygulamasını Welcome sekmesinden ücretsiz olarak indirin.

360° kamera desteği

360° derece kamerayla çekilen fotoğrafları düzenleyin. 360° fotoğrafı döndürerek düzeltin veya düzeyini ayarlayın. PaintShop Pro'nun Magic Fill özelliğiyle tripodu çıkarın ve otomatik olarak değiştirin ya da ilginç bir 'gezegen benzeri' etki yaratın.

Çok daha yaratıcı içerik

PaintShop Pro'nun merkezinde yaratıcılık yatar. Bu yüzden yeni fırçalar, renk paletleri, gradyanlar, desenler ve resim tüpleri ekledik. Yeni desenleri Welcome Book'tan indirin ve diğer yeni içerikler PaintShop Pro içinde dahili olarak yer alıyor.

 

 

 

Profesyonel fotoğraf düzenleme

Fotoğrafları, düzenleme ve kompozisyon için fotoğrafları profesyonel görüntü düzenleme araçlarıyla zenginleştirin. Photoshop’taki güçlü, katman tabanlı düzenleme yeteneklerinin tadını çıkarın - yalnızca daha uygun fiyatlı ve abonelik gerektirmiyor.

RAW düzenleme

PaintShop Pro Camera RAW Lab ile RAW resimleriniz üzerinde, öncesi ve sonrası görüntüleri, geniş bir önizleme seçeneği dahil olmak üzere tam kontrolün tadını çıkarın.

HDR araçları

Yoğun görsel kontrasta sahip tek, çarpıcı bir HDR fotoğraf oluşturmak için, aynı sahnenin birden çok pozlamasını birleştirin.

Lens Düzeltmesi

Birçok kamera merceği tarafından yaygın olarak kullanılan bozulmaları, vinyet ve renk sapmalarını düzeltmek için Lens Correction araçlarını otomatik olarak uygulayın.

Betikler

Tam özellikli betik motoru ve betik kılavuzu (7 MB .exe) ile neredeyse tüm işlemleri betik olarak kaydederek, sık ve tekrarlayan görevleri hızlandırın.

 

Hızlı düzeltmelerle tüm fotoğraflarınızı geliştirin

Makyaj araçları

Kırmızı göz, lekeler ve istenmeyen çizgileri ortadan kaldırın veya kırışıklıkları yumuşatın, dişleri beyazlatın ve cilt tonlarını bile değiştirin.

Toplu İşlem

Bir seferde birçok fotoğrafa düzenleme yaparak verimliliği artırın.

Tek tıklama fotoğraf düzeltmeleri

Hangi ayarlamaları yapmak istediğinizden emin değilseniz, One Step Photo Fix aracını kullanın, sonuçtan hoşlanmadıysanız veya mükemmel bir fotoğraf için önerilen ayarlarda ince ayar yapmak için Smart Photo Fix bölümünü deneyin.

Kırpın, düzleştirin ve perspektifini düzeltin

Izgara, Çapraz, Altın Oran ve Altın Spiral kompozisyon kılavuzlarını kullanarak daha güçlü kompozisyonlar için fotoğrafları kırpın. Çarpık bir resmi veya bir resimdeki eğilmiş bir nesneyi düzeltin.

 

Dikkat çeken fotoğraflar için efektler ekleyin

Hızlı efektler

Çeşitli sanatsal, film, siyah beyaz ve manzara hazır efekt setleri arasından seçim yapın. Veya PaintShop Pro 2019’un yeni Pic-to-Painting hazırsetlerini deneyerek Yapay Zeka sayesinde fotoğrafınızın sanat eserine dönüşmesini izleyin.

Retro ve vintage araçları

PaintShop Pro’un Time Machine özelliğiyle 40'lardan 80'lere vintage fotoğrafik stiller oluşturun. Veya Retro Lab penceresini kullanarak retro efektleri uygularken eğlenin.

Graduated Filter aracı

Dereceli bir filtre efektine benzetmek için, resimlerinize benzersiz renk gradyan efektlerini hızlı ve kolay bir şekilde ekleyin.

Alan Derinliği

Fotoğraflarınızdaki alan derinliği ile oynayın ya da resmin bazı bölümlerini odakta tutup diğerleri bulanık kalacak şekilde bokeh efektleri uygulayın.

 

Favori fotoğraflarınızı rötuşlayın ve düzeltin

Seçim araçları

Bir fotoğrafın belli bir bölümünü ayarlamayı veya rötuşlamayı, bir fotoğrafın bir bölümünü kopyalayıp başka bir resme yapıştırmayı hızlı ve kolay hale getiren çok sayıda kullanışlı seçim aracının keyfini çıkarın.

 

Kusurları ve nesneleri kaldırın

Bir nesneyi resimde üzerinde hareket ettirdiğinizde veya kaldırdığınızda boş alanı otomatik olarak doldurmak için Magic Move ve Magic Fill gibi içeriğe duyarlı düzenleme araçlarını kullanın, böylece onu çevreleyen arka planla eşleşir. Sorunları düzeltmek için Object Remover veya Clone Brush araçlarını kullanın.

 

Fotoğraf restorasyonu

Solmuş fotoğraflardaki renk ve kontrastı düzeltmek için Fade Correction aracını, yıpranmış fotoğraflardaki çatlakları düzeltmek için Scratch Remover aracını kullanarak fotoğrafları yenileştirin.

 

Kırmızı gözü düzeltin

Red Eye aracını kullanarak, modelin göz bebeğindeki kırmızı rengi koyu gri renkle hızlıca ve kolayca değiştirerek doğal bir görünümü kazandırın.

 

 

Yaratıcı grafik tasarım

İster kolajlar oluşturuyor, ister banner ve grafikler tasarlıyor, ister fotoğraf projelerine yaratıcı dokunuşlar ekliyor olun, PaintShop Pro yaratıcı insanlar için yaratıcı araçlarla doludur. Etkileyici grafik tasarım projeleri üretmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olun.

Çizim ve boyama araçları

Yeni yerleşik fırçalarla daha fazla olasılık boyayın veya dijital tasarımlarınızı hayata geçirmek için Adobe Photoshop fırçalarını içe alın. Vektör çizim araçlarıyla çizin ve tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için yeni renk paletleri, gradyanlar, desenler ve resim tüplerini kullanın.

 

Katmanlar ve maskeler

Katmanlar ve maskeler, gelişmiş görüntü düzenleme ve grafik tasarımı için önemlidir. Kompozitleri kolaylıkla oluşturmak için tahribatsız katmanları kullanın. Bir katmanın parçalarını gizlemek veya göstermek için maskeler oluşturun, katmanlar arasında gezinin ve hassaslıkla özel efektler oluşturun.

 

Metin araçları

Bir mem veya resim teklifi gibi ilginç projeler oluşturmak için resimlere metin ekleyin. Tam bir tipografi araçları setiyle yazı tiplerini, büyüklüğü, stili, hizalamayı, yönlendirmeyi ve karakter aralığını ayarlayın.

 

Gradyanlar

Gradyanları doğrudan bir resme, şekle veya tuvale sürükleyin, ardından geçiş renk efekti oluşturmak için renkleri sürükleyip bırakın.

 

 

 

Başlamak ve öğrenmek için kolay yol

PaintShop Pro, hızlı bir şekilde başlamak ve her projede becerilerinizi artırmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçları içerir.

Kendinizi evinizde hissedin

Eğitici videolar, klavye kısayolları, son dosyalar, kullanıcı resim galerisi ve başlamak için daha fazla bilgi bulmak için Welcome sekmesini açın. Dinamik olarak güncellenir, böylece keşfedilecek öğrenme ve yaratıcı içeriği hiçbir zaman tüketmeyeceksiniz.

 

Bir tur alın

Arayüzde yolunuzu güvenle bulmanızı ve yeni özellikler konusunda kayıt süresi içinde uzmanlaşmanızda yardımcı olan adım adım sanal tur ile, PaintShop Pro’yu daha iyi tanıyın.

Her seviyede öğrenmenin keyfini çıkarın

Welcome sekmesinde yararlı video kitaplığından seçim yapın veya daha fazla yardım almak için PaintShop Pro’nun öğrenme sayfasını ziyaret edin. PaintShop Pro’nun ödüllü Learning Center penceresindeki ek ipuçları ve püf noktalarına erişin.

 

 

 

Fotoğraflarınızı paylaşın

PaintShop Pro’nun dahili sosyal medya özellikleriyle fotoğraflarınızı sevdiklerinizle veya tüm dünyayla paylaşın.

İnsanları bul

Daha kolay fotoğraf yönetimi için yüz tanıma teknolojisini kullanarak insanları tanımlayın ve etiketleyin.

 

 

Konumları bul

Fotoğraflarınızı gerçek konumlarla eşleştirerek online olarak paylaşın.

 

 

Sosyal medyayla bütünleşin

Fotoğraflarınızı ve tasarımlarınızı, hızlı bir aktarımla anında Facebook, Flickr, SmugMug ve Google+ hesaplarınızda paylaşın.

 

 

 

 

Paintshop Pro 2019'u 30 gün ÜCRETSİZ deneyin

 

 

 

PaintShop Pro 2019 yenilikleri

Videoyu izleyin

 

Daha iyi performans

Daha verimli çalışın ve daha iyi sonuçlar elde edin. Önemli performans iyileştirmeleri sayesinde, PaintShop Pro 2019 her zamankinden daha hızlı ve daha sağlam.

Kullanımı daha kolay

Başarınızın yolunda duran engelleri kaldırmaya odaklanmakta kararlıyız. İşte bu yüzden, olası en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için PaintShop Pro 2019'u sadeleştirdik.

Daha yaratıcı

Gelişen teknolojiler yaratıcılığınızı yeni, görülmemiş yollarla geliştirsin. PaintShop Pro 2019, yenilikçi yaratıcı özellikler ve yeni yaratıcı içeriklerle dolu.

 

Özellikler

PaintShop Pro 2019 Ultimate

PaintShop Pro 2019

PaintShop Pro 2018 Ultimate

PaintShop Pro 2018

PaintShop Pro X9 Ultimate

YENİ PhotoMirage™ Express — Herhangi bir resmi dakikalar içinde, zorlanmadan göz kamaştıran bir animasyona dönüştürün.

YENİ Corel® Painter Essentials™ 6 — Bu kullanımı kolay boyama programıyla boyamayı, çizmeyi ve sıfırdan taslak oluşturmayı öğrenin.

Painter Essentials 5

YENİ Perfectly Clear 3.5 SE by Athentech Imaging — Tek tıklamayla fotoğraflarınıza akıllı düzeltmeler uygulayın.

Perfectly Clear 3 SE

Perfectly
Clear 2 SE

Corel® AfterShot™ 3 — Corel® AfterShot™ 3 - Büyük fotoğraf koleksiyonlarını bile hızlıca ayarlayın ve yönetin, RAW dosyalarını geliştirin.

Corel Creative Collection – Çok sayıda fırça, doku ve serbet telifli artalan içeriyor.

YENİ Pic-to-Painting hazırsetleri — 13 sanatsal hazırset fotoğraflarınızı analiz etmek için Deep Neural Networks uygular ve fotoğraflarınıza ünlü boyama stilleri görünümü kazandırır.

YENİ 360° kamera desteği — Bir 360° fotoğrafı düzeltin, döndürün ve düzleştirin, tripodu resimden otomatik olarak çıkarın. Veya ilginç 'gezegen benzeri' efekt oluşturun.

GELİŞTİRİLDİ! Crop araç çubuğu — Instant Effects, One-Step Photo Fix ve Depth of Field özelliklerine hızlı erişim sayesinde fotoğraflarınızı doğrudan Crop araç çubuğunda geliştirin.

YENİ Sorunsuz içerik ve eklenti taşıması — Sorunsuz bir yükseltme deneyimi için içeriğinizi önceki sürümlerden kolayca taşıyabilirsiniz.

GELİŞTİRİLDİ! En son stylus ve grafik tableti desteği — PaintShop Pro'yu en son yaygın ve WinTab uyumlu grafik tabletleriyle ve Windows Ink ile  eşleştirin.

GELİŞTİRİLDİ! 50'den fazla düzeltme — Sadık kullanıcılarımızdan gelen talepler üzerine PaintShop Pro’nun performans, kararlılık ve özelliklerinde yapılan 50'den fazla geliştirmenin keyfini çıkarın.

GELİŞTİRİLDİ! Autosave — Otomatik kaydetme sıklığı üzerinde daha fazla kontrol sahibi olursunuz ve varsayılan olarak daha az kesintiye uğrarsınız.

GELİŞTİRİLDİ! Daha hızlı özellikler — 5 katı daha hızlı kırpma, daha hızlı Clone aracı ve One Step Photo Fix.

Açılma süresi, Depth of Field ve Text Wrapping özelliklerinde hızda geliştirme

Açılma süresi, Depth of Field ve Text Wrapping özelliklerinde hızda geliştirme

YENİ Özelleştirilebilir Arayüz metin boyutu — Daha iyi görüntüleme için PaintShop Pro 2019'nun metin boyutunu arttırın. User Interface menüsünden Small veya Large metni seçin

İkon, kaydırma çubuğu, düğüm ve çizgileri özelleştirin

İkon, kaydırma çubuğu, düğüm ve çizgileri özelleştirin

YENİ Daha Fazla Renk Paleti — Renkleri seçme ve uygulama konusunda zamandan ve çabadan tasarruf etmek için, önceden tanımlanmış uyumlu renk düzenlerinden seçim yapın.

Renk Paletleri özelliği tanıtıldı

Renk Paletleri özelliği tanıtıldı

YENİ Daha fazla fırça — Çok daha fazla yaratıcılık seçeneği için 10 yeni fırçayı keşfedin.

Yeni Fırçalar eklendi

Yeni Fırçalar eklendi

YENİ Daha fazla Gradyan, Desen ve Doku — Yaratıcılık potansiyelinizi arttıran 30 yeni gradyan, desen ve dokunun keyfini çıkarın.

Yeni gradyanlar ve desenler eklendi

Yeni gradyanlar ve desenler eklendi

Essentials ve Complete çalışma arayüzleri — Çalışmak için iş akışınıza veya beceri seviyenize uyacak şekilde hazırlanmış iki çalışma arayüzünden birini seçin.

Hızlı Özelleştirme — Tools araç çubuğundan istediğiniz aracı seçin, kullanışlı bir alfabetik arama yaparak herhangi bir aracı arayın.

Welcome sekmesi — Öğrenme materyallerini, ücretsiz ve premium eklentileri, uygulamaları, komut dosyaları, fırçaları ve daha fazlasını yeni ve kolay bir sekmeli arabirimde keşfedin.

Proje şablonları — Proje şablonlarıyla, kişiselleştirilmiş tebrik kartı, broşür gibi projeleri çok daha hızlı hazırlayın.

4K monitör desteği – Geliştirilmiş arayüz, Ultra High DPI görüntülemeyle uyumludur.

Daha büyük arayüz metni

Daha büyük arayüz metni

Daha büyük ikonlar

Daha büyük ikonlar

Ekran yakalama araçları — Tek bir yerde ekran kayıtlarını  yakalayın ve düzenleyin.

Magic Move ve Magic Fill — Bir nesneyi resimde üzerinde hareket ettirdiğinizde veya kaldırdığınızda boş alanı otomatik olarak doldurmak için içeriğe duyarlı araçları kullanın, böylece onu çevreleyen arka planla eşleşir.

Lens düzeltmesi — Parazitleri, vinyet ve renk sapmalarını kolayca düzeltin.

Metin ve Şekil Kesme araçları – Altta kalan resmi metin ve şeklin içine yerleştirerek hemen fotoğraf nesneleri oluşturun.

Metin sarmalaması – Yeni yaratıcı seçenekler için vektörel şeklin veya seçimin etrafını hemen metinle sarmalayın.

Hızlı seçim araçları – Auto Selection ile bir seçim penceresini sürükleyin. Veya, Smart Selection fırçası ile hedef bölge üzerinde imleci geçirerek hızlıca bir seçim yapın.

Eklenti desteği – Üçüncü parti ve Adobe Photoshop eklentilerinin 64-bit sürümlerinin keyfini çıkarın.

Places – Fotoğraflarınızı gerçek dünyadaki konumlara bağlayın.

HDR fotoğraf birleştirme – Birden fazla pozlamadaki fotoğrafları birleştirerek çekici High Dynamic Range (HDR) fotoğraflar oluşturun.

Retro Lab™ – Eski efektleri uygulamak için, eski düşük çözünürlüklü fotoğraf makinesinden esinlenen filtreler uygulayın.

Instant Effects — Vintage fotoğraflardan, film stillerinden esinlenilen onlarca benzersiz, yaratıcı efekti uygulayarak fotoğraflarınızı dönüştürün.

Paylaşım seçenekleri — Fotoğraflarınızı Facebook, Flickr, SmugMug ve Google+ ortamlarına aktarın.

SmugMug içeriyor

SmugMug içeriyor

Güncelleme 1'de SmugMug içeriyor

Güncelleme 1'de SmugMug içeriyor

Script – Toplu işlemler için betik motorunu ve kılavuzunu kullanarak tekrarlayan işlemleri yaparken hızlanın.

Seçilebilir Odak – Pahalı tilt-shift objektifleri taklit ederek manzarayı bir minyatür dünyaya dönüştürün.

Işık ve netlik ekleyin – Fotoğrafın diğer kısımlarını olduğu gibi korurken gölgeli alanları aydınlatın.

RAW LabRAW resimlerinizi kalıcı değişiklik yapmadan ayarlayın. Aşırı pozlanmış alanlardaki detayları kolaylıkla ortaya çıkarın, beyaz dengesini düzeltin vs.

Toplu işlem — Bir fotoğrafı ayarlayın, sonra birden fazla fotoğrafa uygulayın.

Fotoğraf yönetimi araçları — Fotoğraflarınızı kataloglayarak, arama yaparak, oylayarak ve etiketleyerek favorileri hemen bulun.

Object Extractor – Hızlı ve hassas şekilde izole edin ve resimden çıkarın.

Makeover araçları – Lekeleri temizleyin, dişleri beyazlatın, cildi bronzlaştırın ve öznenini zayıflatın

Digital Camera Noise Removal ve Chromatic Aberration Removal filtreleri

Clone ve Scratch Remover araçları

Vektörel çizim araçları

 

Paintshop Pro 2019'u 30 gün ÜCRETSİZ deneyin

 

Sistem Gereksinimi

 • Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7 son servis dosyalarıyla (64-bit veya 32-bit sürümleri)
  • Sanallaştırma için: Microsoft Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 veya sonrası
  • Pic-to-Painting için: Windows 10 (64-bit) gerekiyor
 • Intel Core i-serisi veya AMD Phenom II ve yukarısı
 • 4 GB RAM (360° photo ve Pic-to-Painting eklentisi desteği için 8 GB önerilir)
 • Sabit diskte 1 GB boş yer gerekiyor (Pic-to-Painting eklenti desteği için 3 GB önerilir)
 • 1280x768 çözünürlük, 16-bit renkli görünüm (1366x768 çözünürlük, 24-bit veya daha fazla renkli görünüm önerilir).
 • Uygın çözünlüklükte görünüm sağlayan 250 DPI desteği
 • DirectX® 9 veya daha sonraki uyumlu video adaptörü, son sürücüsüyle
 • Internet Explorer 10 veya sonrası
 • Çevrimiçi özellikler ve eğitim videoları için İnternet bağlantısı gerekir

Açılabilen Formatlar

 • AI, BMP, CAL, CALS, CGM, CLP, CUR, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, GIF, HDP, IFF, IMG, J2C, J2K, JIF, JP2, JPC, JPE, JPEG, JPG, JPS, JPX, MAC, MPO, MRW, MSP, PBM, PCD*, PCT, PCX, PDF, PGM, PIC, PICT, PNG, PNS, PPM, PS, PSD, PSP (PSP resim dosyaları), RAS, RAW, RIF, RLE, SCT, SVG, SVGZ, TGA, TIF, UFO, WBM, WBMP, WDP, WEBP, WMF, WPG**

Aşağıdaki uzantılarda 450'den fazla kamera modelinin RAW dosyaları desteklenmektedir: 3FR, ARW, CR2, CRW, DCR, DNG, K25, KDC, NEF, NRW, ORF, PEF, RAF, RW2, SR2, SRF, X3F (aşağıda tüm RAW fotoğraf makinesi desteklerini görebilirsiniz)

*Sadece 32-bit yüklemelerde destekleniyor

** WPG (WordPerfect Vector) 64-bit sistemlerde desteklenmiyor. WordPerfect Bitmap 64 bit sistemlerde destekleniyor.

Kaydedilebilen Formatlar

 • BMP, CAL, CALS, CLP, CUT, DCX, DIB, EMF, EPS, AI, PS, GIF, HDP, WDP, IFF, IMG, JP2, J2C, J2K, JPC, JPX, JPG, JIF, JPE, JPEG, MAC, MSP, PBM, PCX, PGM, PIC, PPM, PNG, PSD, PSP (PSPIMAGE FILES), RAS, RAW, RIF, RIFF, RLE, SCT, CT, JPS, PNS, TGA, TIF, TIFF, WBMP, WBM, WEBP, WMF

Fırça Formatları

 • PaintShop Pro Brush (.pspbrush)
 • Adobe PhotoShop Brush (.abr)
 • Jasc Brush (.jbr)

RAW Fotoğraf Makinesi Desteği

RAW resim düzenleme hakkında daha fazla bilgi.

Adobe

 • Adobe Digital Negative (DNG)

Apple

 • iPad Pro
 • iPhone 6S/6S Plus
 • iPhone 7/7 Plus
 • iPhone SE
 • iPhone 8/8 Plus
 • iPhone X

Blackmagic Design

 • Cinema Camera
 • Micro Cinema Camera
 • Pocket Cinema Camera
 • Production Camera 4K
 • URSA
 • URSA Mini
 • URSA Mini 4K
 • URSA Mini 4,6K
 • URSA Mini Pro 4.6K

Canon

 • Canon EOS 1000D / Digital Rebel XS / Kiss Digital F
 • Canon EOS 1100D / Digital Rebel T3 / Kiss Digital X50
 • Canon EOS 1200D / Digital Rebel T5 / Kiss Digital X70
 • Canon EOS 1300D
 • Canon EOS 100D / Rebel SL1 / Kiss X7
 • Canon EOS 10D
 • Canon EOS 200D / Rebel SL2 / Kiss X8
 • Canon EOS 20D
 • Canon EOS 20Da
 • Canon EOS 300D / Digital Rebel / Kiss Digital
 • Canon EOS 30D
 • Canon EOS 350D / Digital Rebel XT / Kiss Digital N
 • Canon EOS 400D / Digital Rebel XTi / Kiss Digital X
 • Canon EOS 40D
 • Canon EOS 450D / Digital Rebel XSi / Kiss Digital X2
 • Canon EOS 500D / Digital Rebel T1i / Kiss Digital X3
 • Canon EOS 50D
 • Canon EOS 60D
 • Canon EOS 70D
 • Canon EOS 77D
 • Canon EOS 80D
 • Canon EOS 550D / Digital Rebel T2i / Kiss Digital X4
 • Canon EOS 600D / Digital Rebel T3i / Kiss Digital X5
 • Canon EOS 650D / Digital Rebel T4i / Kiss Digital X6i
 • Canon EOS 6D Mark II
 • Canon EOS 700D / Digital Rebel T5i / Kiss Digital X7i
 • Canon EOS 750D / Digital Rebel T6i / Kiss Digital X8i
 • Canon EOS 760D / Digital Rebel T6s / Kiss Digital X9
 • Canon EOS 800D
 • Canon EOS 5D
 • Canon EOS 5Ds
 • Canon EOS 5D Mark II
 • Canon EOS 5D Mark III
 • Canon EOS 5D Mark IV
 • Canon EOS M
 • Canon EOS M3
 • Canon EOS M5
 • Canon EOS M6
 • Canon EOS M10
 • Canon EOS M100
 • Canon EOS 6D
 • Canon EOS 7D
 • Canon EOS 7D Mark II
 • Canon EOS C500
 • Canon EOS D2000 / DSC520
 • Canon EOS D30
 • Canon EOS D60
 • Canon EOS-1D
 • Canon EOS-1D C
 • Canon EOS-1D Mark II
 • Canon EOS-1D Mark II N
 • Canon EOS-1D Mark III
 • Canon EOS-1D Mark IV
 • Canon EOS-1Ds
 • Canon EOS-1Ds Mark II
 • Canon EOS-1Ds Mark III
 • Canon EOS-1Dx
 • Canon EOS C500
 • Canon PowerShot 600
 • Canon PowerShot A5
 • Canon PowerShot A5 Zoom
 • Canon PowerShot A50
 • Canon PowerShot A3300
 • Canon PowerShot G1
 • Canon PowerShot G1X
 • Canon PowerShot G2
 • Canon PowerShot G3
 • Canon PowerShot G3 X
 • Canon PowerShot G5
 • Canon PowerShot G5 X
 • Canon PowerShot G6
 • Canon PowerShot G7 X
 • Canon PowerShot G9
 • Canon PowerShot G9 X
 • Canon PowerShot G9 X Mark II
 • Canon PowerShot G10
 • Canon PowerShot G11
 • Canon PowerShot G12
 • Canon PowerShot S30
 • Canon PowerShot S40
 • Canon PowerShot S45
 • Canon PowerShot S50
 • Canon PowerShot S60
 • Canon PowerShot S70
 • Canon PowerShot S90
 • Canon PowerShot S95
 • Canon PowerShot S100
 • Canon PowerShot S110
 • Canon PowerShot S120
 • Canon PowerShot S120
 • Canon PowerShot SX1 IS
 • Canon PowerShot SX220
 • Canon PowerShot SX30 IS
 • Canon PowerShot SX50 HS
 • Canon PowerShot SX60 HS
 • Canon PowerShot S30
 • Canon PowerShot S40
 • Canon PowerShot S45
 • Canon PowerShot S50
 • Canon PowerShot S60
 • Canon PowerShot S70
 • Canon PowerShot S90
 • Canon PowerShot S95
 • Canon PowerShot S100
 • Canon PowerShot S110
 • Canon PowerShot S120
 • Canon PowerShot SX1 IS
 • Canon PowerShot SX220
 • Canon PowerShot SX30 IS
 • Canon PowerShot SX50 HS
 • Canon PowerShot SX60 HS

Casio

 • Casio Exilim Pro EX-P600
 • Casio Exilim Pro EX-P700
 • Casio EX-ZR100
 • Casio EX-ZR4000/5000
 • Casio EX-ZR4100/5100

Contax

 • Contax N Digital

Creative

 • Creative PC-CAM 600

DJI

 • DJI Phantom4 Pro/Pro+
 • DJI Zenmuse X5
 • DJI Zenmuse X5R

Epson

 • Epson R-D1

Foculus

 • Foculus 531C

Fujifilm

 • Fujifilm FinePix E550 Zoom
 • Fujifilm FinePix E900 Zoom
 • Fujifilm FinePix F700
 • Fujifilm FinePix F710
 • Fujifilm FinePix F800
 • Fujifilm FinePix F810
 • Fujifilm FinePix F550EXR
 • Fujifilm FinePix F600EXR
 • Fujifilm FinePix F770EXR
 • Fujifilm FinePix F800EXR
 • Fujifilm FinePix F810
 • Fujifilm FinePix F900EXR
 • Fujifilm FinePix S100FS
 • Fujifilm FinePix S20Pro
 • Fujifilm FinePix S2Pro
 • Fujifilm FinePix S3Pro
 • Fujifilm FinePix S5000 Zoom
 • Fujifilm FinePix S5100/S5500 Zoom
 • Fujifilm FinePix S5200/S5600 Zoom
 • Fujifilm FinePix S5 Pro
 • Fujifilm FinePix S7000 Zoom
 • Fujifilm FinePix S9000/S9500
 • Fujifilm FinePix S9100/S9600
 • Fujifilm FinePix S200EXR
 • Fujifilm FinePix SL1000
 • Fujifilm FinePix X30
 • Fujifilm X70
 • Fujifilm FinePix HS2
 • Fujifilm FinePix HS10/HS11
 • Fujifilm FinePix HS20EXR
 • Fujifilm FinePix HS30EXR / HS33EXR
 • Fujifilm FinePix HS50EXR
 • Fujifilm FinePix S1
 • Fujifilm FinePix X10
 • Fujifilm FinePix X100
 • Fujifilm FinePix X100S
 • Fujifilm FinePix X100T
 • Fujifilm FinePix X20
 • Fujifilm FinePix X-A1
 • Fujifilm FinePix X-A10
 • Fujifilm FinePix X-A2
 • Fujifilm FinePix X-A20
 • Fujifilm FinePix X-A5
 • Fujifilm FinePix X-E1
 • Fujifilm FinePix X-E2
 • Fujifilm FinePix X-E3
 • Fujifilm X-E2S
 • Fujifilm FinePix X-M1
 • Fujifilm FinePix XF1
 • Fujifilm FinePix X-T1
 • Fujifilm X-T10
 • Fujifilm FinePix X-Q1
 • Fujifilm FinePix X-Q2
 • Fujifilm FinePix X-S1
 • Fujifilm IS-1
 • Fujifilm GFX 50S
 • Fujifilm HS2
 • Fujifilm X100F
 • Fujifilm X-A3
 • Fujifilm X-T2
 • Fujifilm X-T20
 • Fujifilm FinePix X-H1
 • Fujifilm FinePix X-Pro1
 • Fujifilm X-Pro2

GitUp

 • GITUP GIT2
 • GITUP GIT2P

Gionee

 • E7

Google

 • Google Pixel XL

Hasselblad

 • Hasselblad CFV
 • Hasselblad H3D
 • Hasselblad V96C
 • Hasselblad H5D-60
 • Hasselblad H5D-50
 • Hasselblad H5D-50c
 • Hasselblad H5D-40
 • Hasselblad H6D-100c
 • Hasselblad A6D-100c
 • Hasselblad CFV-50
 • Hasselblad CFH
 • Hasselblad CF-22
 • Hasselblad CF-31
 • Hasselblad CF-39
 • Hasselblad Lusso
 • Hasselblad Lunar
 • Hasselblad Stellar
 • Hasselblad Stellar II
 • Hasselblad HV
 • Hasselblad X1D
 • Hasselblad True Zoom

 

 

HTC

 • UltraPixel
 • MyTouch 4G
 • One (A9)
 • One (M9)

Huawei

 • P9
 • Honor6a
 • Honor9
 • Mate10

Imacon

 • Imacon Ixpress 16-megapixel
 • Imacon Ixpress 22-megapixel
 • Imacon Ixpress 39-megapixel

Kinefinity

 • KineMINI
 • KineRAW Mini
 • KineRAW S35

Kodak

 • Kodak DC120
 • Kodak DCS Pro 14n / 14nx
 • Kodak DCS Pro SLR/c
 • Kodak DCS Pro SLR/n
 • Kodak DCS200
 • Kodak DCS315C
 • Kodak DCS330C
 • Kodak DCS420
 • Kodak DCS460
 • Kodak DCS460A
 • Kodak DCS520C
 • Kodak DCS560C
 • Kodak DCS620C
 • Kodak DCS620X
 • Kodak DCS660C
 • Kodak DCS660M
 • Kodak DCS720X
 • Kodak DCS760C
 • Kodak DCS760M
 • Kodak EasyShare Z990
 • Kodak EOSDCS1
 • Kodak EOSDCS3B
 • Kodak KAI-0340
 • Kodak NC2000F
 • Kodak P850
 • Kodak P880
 • Kodak PB645C
 • Kodak PB645H
 • Kodak PB645M
 • Kodak DCS ProBack
 • Kodak Z1015 IS
 • Kodak Z980
 • Kodak Z981

Leaf

 • Leaf AFi 7
 • Leaf Aptus 17
 • Leaf Aptus 22
 • Leaf Aptus 54S
 • Leaf Aptus 65
 • Leaf Aptus 75
 • Leaf Aptus 75S
 • Leaf Aptus-II 12
 • Leaf Valeo 6
 • Leaf Cantare
 • Leaf CatchLight
 • Leaf CMost
 • Leaf DCB2
 • Leaf Valeo 11
 • Leaf Valeo 17
 • Leaf Valeo 22
 • Leaf Volare

Leica

 • Leica C
 • Leica CL
 • Leica Digilux 2
 • Leica Digilux 3
 • Leica D-LUX (Typ 109)
 • Leica D-LUX 2
 • Leica D-LUX 3
 • Leica D-LUX 4
 • Leica D-LUX 5
 • Leica D-LUX 6
 • Leica M (Typ 262)
 • Leica Q (Typ 116)
 • Leica S (Typ 007)
 • Leica SL (Typ 601)
 • Leica TL2
 • Leica V-LUX (Typ 114)
 • Leica V-LUX 1
 • Leica V-LUX 2
 • Leica V-LUX 3
 • Leica V-LUX 4
 • Leica X (Typ 113)
 • Leica X-U (Typ113)
 • Leica TL
 • Leica M10

LG

 • LG G3
 • LG G4
 • LG V20
 • LG VS95

Logitech

 • Logitech Fotoman Pixtura

Mamiya

 • Mamiya ZD

Meizu

 • Meizu MX4

Micron 201

 • Micron 201

Minolta

 • Minolta Alpha/Dynax/Maxxum 5D
 • Minolta Alpha/Dynax/Maxxum 7D
 • Minolta DiMAGE 5
 • Minolta DiMAGE 7
 • Minolta DiMAGE 7Hi
 • Minolta DiMAGE 7i
 • Minolta DiMAGE A1
 • Minolta DiMAGE A2
 • Minolta DiMAGE A200
 • Minolta RD175

 

 

Nikon

 • Nikon 1
 • Nikon 1 J5
 • Nikon 1 V2
 • Nikon 1 V3
 • Nikon 1 J3
 • Nikon 1 J4
 • Nikon 1 S2
 • Nikon 1 AW1
 • Nikon Coolpix A
 • Nikon Coolpix P330
 • Nikon Coolpix P340
 • Nikon COOLPIX B700
 • Nikon Coolpix P6000
 • Nikon Coolpix P7000
 • Nikon Coolpix P7100
 • Nikon Coolpix P7700
 • Nikon Coolpix P7800
 • Nikon Df
 • Nikon D1
 • Nikon D100
 • Nikon D1H
 • Nikon D1X
 • Nikon D200
 • Nikon D2H
 • Nikon D2Hs
 • Nikon D2X
 • Nikon D2Xs
 • Nikon D3
 • Nikon D3X
 • Nikon D4
 • Nikon D4s
 • Nikon D5
 • Nikon D300
 • Nikon D300s
 • Nikon D3000
 • Nikon D3100
 • Nikon D3200
 • Nikon D3300
 • Nikon D3400
 • Nikon D40
 • Nikon D40X
 • Nikon D50
 • Nikon D500
 • Nikon D5000
 • Nikon D5100
 • Nikon D5200
 • Nikon D5300
 • Nikon D5500
 • Nikon D7000
 • Nikon D7100
 • Nikon D7200
 • Nikon D60
 • Nikon D70
 • Nikon D70s
 • Nikon D600
 • Nikon D610
 • Nikon D700
 • Nikon D750
 • Nikon D7500
 • Nikon D800
 • Nikon D810
 • Nikon D80
 • Nikon D850
 • Nikon D90
 • Nikon E5000
 • Nikon E5400
 • Nikon D5600
 • Nikon E5700
 • Nikon E8400
 • Nikon E8700
 • Nikon E8800

Nokia

 • Nokia
 • Nokia N95

Olympus

 • Olympus AIR A01
 • Olympus C-5050Z
 • Olympus C-5060WZ
 • Olympus C-7070WZ
 • Olympus C-70WZ,C-7000Z
 • Olympus C-8080WZ
 • Olympus E-1
 • Olympus E-3
 • Olympus E-5
 • Olympus E-10
 • Olympus E-20
 • Olympus E-30
 • Olympus E-300
 • Olympus E-330
 • Olympus E-400
 • Olympus E-410
 • Olympus E-420
 • Olympus E-500
 • Olympus E-510
 • Olympus E-520
 • Olympus E-620
 • Olympus E-M10 Mark II
 • Olympus E-M1Mark II
 • Olympus E-PL8
 • Olympus OM-D E-M1
 • Olympus OM-D E-M5
 • Olympus OM-D E-M5 Mark II
 • Olympus OM-D E-M10
 • Olympus OM-D E-M10 Mark III
 • Olympus PEN E-PL1s
 • Olympus PEN E-PL2
 • Olympus PEN E-PL3
 • Olympus PEN E-PL5
 • Olympus PEN E-PL6
 • Olympus PEN E-PL7
 • Olympus PEN E-PL9
 • Olympus PEN E-PM1
 • Olympus PEN E-PM2
 • Olympus PEN E-P1
 • Olympus PEN E-P2
 • Olympus PEN E-P3
 • Olympus PEN E-P5
 • Olympus PEN-F
 • Olympus SP-310
 • Olympus SP-320
 • Olympus SP-350
 • Olympus SP-500 UZ
 • Olympus SP-510 UZ
 • Olympus SP-550 UZ
 • Olympus SP-560 UZ
 • Olympus SP-570 UZ
 • Olympus STYLUS 1
 • Olympus STYLUS SH-2
 • Olympus STYLUS SH-3
 • Olympus STYLUS TG-4 Tough
 • Olympus STYLUS TG-5
 • Olympus XZ-1
 • Olympus XZ-10
 • Olympus XZ-2

OnePlus

 • OnePlus 3T (A3303)
 • OnePlus 5 (A5000)

Panasonic

 • Panasonic DMC-CM1
 • Panasonic DMC-FX150
 • Panasonic DMC-FZ7
 • Panasonic DMC-FZ8
 • Panasonic DMC-FZ18
 • Panasonic DMC-FZ28
 • Panasonic DMC-FZ30
 • Panasonic DMC-FZ35/FZ38
 • Panasonic DMC-FZ40/FZ45
 • Panasonic DMC-FZ50
 • Panasonic DMC-FZ72
 • Panasonic DMC-FZ100
 • Panasonic DMC-FZ150
 • Panasonic DMC-FZ200
 • Panasonic DMC-FZ300
 • Panasonic DMC-FZ330
 • Panasonic DMC-FZ1000
 • Panasonic DMC-FZ2500
 • Panasonic DMC-G1
 • Panasonic DMC-G2
 • Panasonic DMC-G3
 • Panasonic DMC-G5
 • Panasonic DMC-G6
 • Panasonic DMC-G7
 • Panasonic DMC-G8
 • Panasonic DMC-G9
 • Panasonic DMC-GF1
 • Panasonic DMC-GF2
 • Panasonic DMC-GF3
 • Panasonic DMC-GF5
 • Panasonic DMC-GF6
 • Panasonic DMC-GF7
 • Panasonic DMC-GF8
 • Panasonic DC-GF10/GF90
 • Panasonic DMC-GH1
 • Panasonic DMC-GH2
 • Panasonic DMC-GH3
 • Panasonic DMC-GH4
 • Panasonic DMC-GM1
 • Panasonic DMC-GM5
 • Panasonic DMC-GX1
 • Panasonic DMC-GX7
 • Panasonic DMC-GX8
 • Panasonic DMC-GX85
 • Panasonic DMC-GX9
 • Panasonic DMC-L1
 • Panasonic DMC-L10
 • Panasonic DMC-LC1
 • Panasonic DMC-LF1
 • Panasonic DMC-LX1
 • Panasonic DMC-LX2
 • Panasonic DMC-LX3
 • Panasonic DMC-LX5
 • Panasonic DMC-LX7
 • Panasonic DMC-LX9
 • Panasonic DMC-LX100
 • Panasonic DMC-TZ1
 • Panasonic DMC-TZ7
 • Panasonic DMC-TZ8
 • Panasonic DMC-ZS40 / TZ60&61
 • Panasonic DMC-ZS1
 • Panasonic DMC-ZS5
 • Panasonic DMC-ZS60 / TZ80&81
 • Panasonic DMC-ZS70 / TZ90&91&92 (DC-T93)
 • Panasonic DC-FZ80
 • Panasonic DMC-ZS100 / TZ100&101
 • Panasonic DMC-ZS200 / TZ200
 • Panasonic DC-GF9
 • Panasonic DC-GH5

Parrot

 • Bebop 2
 • Bebop Drone

Pentax

 • Pentax *ist D
 • Pentax *ist DL
 • Pentax *ist DL2
 • Pentax *ist DS
 • Pentax *ist DS2
 • Pentax 645D
 • Pentax K100D Super
 • Pentax K10D
 • Pentax K2000/K-m
 • Pentax K200D
 • Pentax K20D
 • Pentax K30
 • Pentax K-1
 • Pentax K-3
 • Pentax K-3 II
 • Pentax K-5
 • Pentax K-5 II
 • Pentax K-7
 • Pentax K-r
 • Pentax K-S1
 • Pentax K-S2
 • Pentax K-x
 • Pentas Q-S1
 • Pentax K-70
 • Pentax KP

Phase

 • Phase One
 • Phase One H 10
 • Phase One H 20
 • Phase One H 25
 • Phase One IQ3 100MP
 • Phase One IQ3 100MP
 • Trichromatic Phase One LightPhase Phase One P 20
 • Phase One P 25
 • Phase One P 30
 • Phase One P 40
 • Phase One P 45
 • Phase One P 45+

Polaroid

 • Polaroid x530

Ricoh

 • Ricoh GR
 • Ricoh GR II

Rollei

 • Rollei d530flex
 • RoverShot
 • RoverShot 3320af

Samsung

 • Samsung EX1
 • Samsung EX2F
 • Samsung EK-GN120
 • Galaxy NX
 • Galaxy S7
 • Galaxy S7 Edge
 • Galaxy Nexus
 • Galaxy S3
 • Galaxy S8
 • Samsung GX-10
 • Samsung GX-1L
 • Samsung GX-1S
 • Samsung GX-20
 • Samsung NX1
 • Samsung NX10
 • Samsung NX11
 • Samsung NX100
 • Samsung NX20
 • Samsung NX200
 • Samsung NX210
 • Samsung NX30
 • Samsung NX300
 • Samsung NX5
 • Samsung NX500
 • Samsung NX1000
 • Samsung NX1100
 • Samsung NX2000
 • Samsung NX3000
 • Samsung NX3300
 • Samsung NX mini
 • Samsung NX mini
 • Samsung Pro 815
 • Samsung WB2000

Seitz

 • Seitz 6X17
 • Seitz Roundshot D3
 • Seitz Roundshot D2X
 • Seitz Roundshot D2Xs

Sigma

 • Sigma DP3 Merill
 • Sigma dp0 Quattro
 • Sigma dp1 Quattro
 • Sigma dp2 Quattro
 • Sigma dp3 Quattro
 • Sigma SD9
 • Sigma SD10
 • Sigma SD14
 • Sigma sd Quattro H
 • Sigma sd Quattro

SMaL

 • SMaL Ultra-Pocket 3
 • SMaL Ultra-Pocket 4
 • SMaL Ultra-Pocket 5

Sony

 • Sony DSC-F828
 • Sony DSC-R1
 • Sony DSC-RX0
 • Sony DSC-RX1RM2
 • Sony DSC-RX10
 • Sony DSC-RX10M2
 • Sony DSC-RX10M4
 • Sony DSC-RX100
 • Sony DSC-RX100M2
 • Sony DSC-RX100M4
 • Sony DSC-RX100M5
 • Sony DSC-RX10M3
 • Sony DSC-V3
 • Sony DSLR-A100
 • Sony DSLR-A200
 • Sony DSLR-A290
 • Sony DSLR-A300
 • Sony DSLR-A330
 • Sony DSLR-A350
 • Sony DSLR-A380
 • Sony DSLR-A390
 • Sony DSLR-A450
 • Sony DSLR-A500
 • Sony DSLR-A550
 • Sony DSLR-A580
 • Sony DSLR-A700
 • Sony DSLR-A850
 • Sony DSLR-A900
 • Sony ILCA-A77M2
 • Sony ILCA-99M2
 • Sony ILCE-A7M2
 • Sony ILCE-A7S
 • Sony ILCE-7
 • Sony ILCE-7RM3
 • Sony ILCE-9
 • Sony ILCA-99M2
 • Sony ILCE-6500
 • Sony ILCE-7R
 • Sony ILCE-7RM2
 • Sony ILCE-7SM2
 • Sony ILCA-68
 • Sony ILCE-3000
 • Sony ILCE-6300
 • Sony NEX-3
 • Sony NEX-3N
 • Sony NEX-5
 • Sony NEX-5N
 • Sony NEX-5R
 • Sony NEX-5T
 • Sony NEX-6
 • Sony NEX-7
 • Sony NEX-C3
 • Sony NEX-F3
 • Sony SLT-A33
 • Sony SLT-A35
 • Sony SLT-A37
 • Sony SLT-A55
 • Sony SLT-A57
 • Sony SLT-A58
 • Sony SLT-A65
 • Sony SLT-A68
 • Sony SLT-A77
 • Sony SLT-A99
 • Sony XCD-SX910CR

STV

 • STV680 VGA

Xiaomi

 • Xiaomi MI3
 • Xiaomi RedMi Note3 Pro

YI

 • YI M1

YUNEEC

 • YUNEEC CGO4
 • YUNEEC CGO3
 • YUNEEC CGO3P

 

İlgili Resimler

 • background