SATIN AL

Corel WordPerfect Office X9 – Professional Edition

 

 • Kolay belge oluşturma
 • Dahili PDF formları
 • Esnek eKitap Yayıncı
 • Dosya temelli Paradox veritabanı yönetim sistemi

DENEME SÜRÜMÜ

 

Kurumsal profesyoneller için efsane ofis paketi

Etkileyici belgeler, sunumlar, elektronik tablolar ve dahasını oluştururken ve paylaşırken, Corel® WordPerfect® Office X9 Professional sürümünün kendini ispatlamış gücüne güvenin. Dahili PDF fonksiyonalitesi, gelişmiş Reveal Codes, eKitap yayınlama ve Paradox veritabanı sistemiyle, daha hızlı ve akıllı çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm destek ve araçlara sahip olacaksınız, 60'dan fazla dosya tipi desteğiyle ortak çalışma kolaylaşıyor. Ek olarak en önemli işakışı gereksinimlerinizi akışkanlaştırmak için kullanıcı önerisi geliştirmeleri yaşayın. Ne tür bir iş yapıyor olursanız olun – yasal işler, kamu veya kurum – WordPerfect herhangi bir ofis ortamında başarılı olmak için ihtiyaç duyduğunuz uyumluluk, güç ve uygun fiyatı sunacaktır.

Tümü bir arada ofis paketi

Dahili PDF fonksiyonalitesi

PDF dosyalarını doğrudan masaüstünde oluşturun, düzenleyin ve paylaşın – tümü hiçbir ek maliyet gerektirmeden. Önemli bilgileri etkileşimli olarak toplamak için doldurulabilir PDF form seçeneğini seçin ya da metinleri veya resimleri yeniden kullanmak için herhangi bir PDF’i WordPerfect X9 ile açın. PDF yayınlamanın esnekliğiyle belgeleri, tabloları ve sunumları paylaşabileceksiniz.

Popüler özelliklerde geliştirmeler

Güvendiğimiz kullanıcılarımızdan gelen değerli geri bildirimler sayesinde, bazı çok beğenilen özelliklerimizi daha da geliştirdik! Geliştirilmiş Reveal Codes, yardımcı eklentiler, yeni şablon önizlemesi, ücretsiz ekler ve dahasıyla artık çok daha güçlü belgeler, ikna edici sunumlar, dinamik elektronik tablolar ve gözalıcı sunumlar oluşturabileceksiniz.

Microsoft Office uyumluluğu

Çeşitli popüler formatlardaki belgeleri açma, düzenleme ve kaydetme yeteneği sayesinde, bilgilerinizin iyi şekilde ulaştırılacağını bilmenin huzurunu yaşayacaksınız. 60’dan fazla dosya tipine sağlanan benzersiz destek ve paylaşımına ek olarak Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dosyaları için desteğin keyfini çıkarın.

Geliştirilmiş işakışı verimliliği

İş akışı geliştirmeleri, zaman kazandıran araçlar ve önemli sayfa içeriğini çerçeveleyen daha açık arkaplanla, daha yoğun ve hızlı çalışın. Tek bir komple güvenilir ofis paketinde, etkileşimli PDF araçları, Mail Merge Expert, Reveal Codes, Favorites, eBook Publisher ve hatta Metadata Removal ile önemli görevleri kolaylıkla gerçekleştirin.

 

 

 

 

Reveal Codes
Şablon Görüntüleyici
Fonksiyon tuşu şablonu
Microsoft Office uyumluluğu
Daha fazla belge açın

GELİŞTİRİLDİ! Reveal Codes

Tüm zamanların en favori özelliği artık daha da iyi! Gain more control over the appearance of reveal codes by changing the color of the space character that is used to separate words. Reveal Codes seçeneğini varsayılan araç çubuğundan görüntüleyip gizleme olanağıyla, bu kullanışlı özelliğe anında erişin.

Şablon Görüntüleyici

Şablon seçimini hızlandıran yeni zaman kazandıran küçük resim görüntüleme olanağıyla işakışınızı kolaylaştırın. Sezgisel Template Viewer özelliğiyle yüklü ve oluşturulmuş şablonlara hemen göz atarak daha hızlı seçebilirsiniz.

Fonksiyon tuşu şablonu

Yeni Function Key Template makrosuyla, tüm kısayol tuşlarını içeren, yazdırılabilir bir klavye şablonu oluşturabilirsiniz, böylece herhangi bir kısayolu gözden kaçırmayacaksınız.

Microsoft Office uyumluluğu

Ünlü benzersiz uyumluluğuyla WordPerfect Office, şimdiye kadar olduğundan daha fazla dosyayla çalışmanızı sağlıyor. Microsoft Office (.docx, .xlsx, .pptx) dahil 60’dan fazla format desteğiyle, dosyaları kolaylıkla açın, düzenleyin ve paylaşın.

Daha fazla belge açın

Birden fazla WordPerfect penceresiyle, bilgisayarınızın belleğinin izin verdiği kadar çok belge açabilirsiniz. Daha da iyisi, pencere başına dokuz belge kısıtlaması olmadan, dilediğiniz kadar belge açın.

Favorites ile tümünü bulun
Birden fazla formatta kaydetme
PDF Form özelliği
WordPerfect eBook Publisher
Makro Yöneticisi

Favorites ile tümünü bulun

Masaüstünüzdeki çok sayıda belgeyi aynı anda takip etmek çok sıkıntı verici bir görevdir. Artık değil! Tüm ilişkili belgeleri anında işaretlemek için basitçe Favorites özelliğini kullanın. Sonrasında, en sık kullandığınız belge setini eşzamanlı olarak açmak için araç çubuğunuza tıklayın.

Birden fazla formatta kaydetme

Artık çoklu çalışmayı en iyi şekilde deneyimleyin. Bu yeni özellikle WordPerfect, bir belgeyi aynı anda WPD, DOC, DOCX, PDF ve HTML5 formatlarında kaydedebiliryor. Macro Manager içinde ‘Save to Multiple Formats’ seçin, Play komutuyla makroyu çalıştırın, birden fazla format seçin ve Play düğmesine tıklayın, işte bu kadar.

PDF Form özelliği

Siz istediniz, artık biz de yaptık. PDF Form özelliğiyle, etkileşimli şekilde bilgi toplamak için doldurulabilir form oluşturun. Metin alanları, onay kutuları, açılır liste gibi form kontrollerini kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Formun font, stil ve renk gibi görünümünü değiştirmek çok kolay.

WordPerfect eBook Publisher

WordPerfect eBook Publisher MOBI’ye ek olarak EPUB formatını da destekliyor. Bu, Kobo, Nook ve Sony Reader gibi daha fazla eKitap aygıtı için uyumluluk sağlıyor. Dahası, WordPerfect eBook yayıncısı göreceli font, grafik boyutlandırma ve dipnotların çapraz bağlı son notlara otomatik dönüştürülmesine de olanak sağlıyor.

(Not: bu özellik sadece Standard ve Pro sürümlerinde geçerli.)

Makro Yöneticisi

İhtiyaç duyduğunuz an Macro Manager penceresini kullanarak makronuzu çalıştırın. Bu yeni iletişim kutusu, tüm WordPerfect makrolarını tek ve kullanışlı bir konumda sunuyor. Artık tüm makroların özelliklerini görebilir, tanım ekleyebilir, makroları çalıştırabilir ve düzenleyebilirsiniz.

AfterShot 3
Posta Birleştirme Uzmanı
HTML Yayınlama Klavye Kısayolu Menüsü Dosya Formatı Desteği

AfterShot 3

Gerçek yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkaran bu fotoğraf düzenleyici, sizi özgürleştiriyor da: yüksek maliyetlerden, bitmeyen abonelik yenilemelerden, düzenleme için bilgisayarınızın başında geçirdiğiniz saatlerden... Daha hızlı içe alın, işleyin, çıktı alın ve ait olduğunuz yere, fotoğraf makinesinin arkasına dönün.

Posta Birleştirme Uzmanı

Artık zarflara ve etiketlere adresleri çok daha hızlı ve kolay şekilde mi basın. Mail Merge Expert, adres defteri veya eketronik tablo gibi bir veri kaynağını, mektup, etiket, zarf gibi form belgeleriyle bağlamayı kolaylaştırıyor. Mail Merge Expert işlem sırasında adım adım sizi yönlendirecektir.

HTML Yayınlama

Publish to HTML seçeneği, HTML5 dahil daha fazla HTML standartını kullanmanızı sağlıyor. Göreceli font boyutu ve dipnot yayınlama gibi yayınlama seçenekleri sağlıyor.

Klavye Kısayolu Menüsü

Yeni Keystroke Menüsü ayarlara ve komutlara kolaylıkla erişmenizde yardımcı olur. Basitçe özelliğin ilk birkaç harfini yazın, WordPerfect eşleşenleri bir dizi olarak görüntüleyecektir.

Dosya Formatı Desteği

Ünlü benzersiz uyumluluğuyla WordPerfect Office, şimdiye kadar olduğundan daha fazla dosyayla çalışmanızı sağlıyor. 60’dan fazla format desteğiyle, dosyaları kolaylıkla açın, düzenleyin ve paylaşın.

Microsoft SharePoint desteği
PDF Açma
PDF Kaydetme PDF güvenliği ve arşivlemesi
Make It Fit

Microsoft SharePoint desteği

SharePoint desteği tam olarak WordPerfect Office X9 entegre, böylece içerik, işlemler ve firma verileriyle daha kolay etkileşmenizi sağlıyor. Bilgiyi paylaşın, bilgileri bulun ve hem organizasyonunuz içinde hem de dışındakilerle güvenli şekilde ortak çalışın.

PDF Açma

Metinleri ve grafikleri kolaylıkla yeniden kullanabilmek için PDF’leri doğrudan WordPerfect X9 ile açın. Ayrıca sadece PDF’teki metinler alabilir ve resim temelli PDF’leri tam düzenlenebilir metne dönüştürecek şekilde karakterlere dönüştürebilirsiniz.

PDF Kaydetme

Tüm pakette kullanılabilen PDF yayınlama seçenekleriyle WordPerfect Office X9, belgelerinizi, grafiklerinizi ve sunumlarınızı herkesle paylaşabilmenizi garantiler. Web, eposta ve baskı gibi çeşitli hedef platformlara uyacak şekilde, PDF dosya boyutunu ve baskı çözünürlüğünü ayarlayabilirsiniz.

PDF güvenliği ve arşivlemesi

Bu ofis paketi, PDF şifre korumasını destekliyor, böylece PDF’lerinizi kimlerin görüntüleyebileceğini, kopyalayabileceğini, yazdırabileceğini ve düzenleyebileceğini kısıtlayın. Dahası, WordPerfect Office X9 belgelerin arşivlenmesi için geniş ölçüde kullanılan kamu standardı olan PDF/A standardını destekler.

Make It Fit

WordPerfect’s Make It Fit™ özelliği, seçili bir metin bloğunu biçimlendirme değişiklikleriyle belirtilen bir sayıda sayfaya anında sığdırır. Marjları ve fontları ayarlama veya metni kesme için artık zaman ayırmayın. Make It Fit özelliğiyle elde etmek istediğiniz görünüm tek tıklama ötede.

Çoklu monitör desteği Paradox veritabanı yönetimi sistemi
Windows Explorer ve Microsoft Outlook dosyalarını önizleme
BrainStorm eğitim videoları
PerfectExpert

Çoklu monitör desteği

WordPerfect’in çoklu monitör desteğiyle üretkenliği bir sonraki düzeye taşıyın. Farklı dosyaları farklı monitörlerde açarak tümüyle eşzamanlı olarak çalışabilirsiniz.

SADECE PROFESSIONAL SÜRÜMÜ

Paradox veritabanı yönetimi sistemi

Bu ilişkisel, dosya temelli veritabanı, verileri çeşitli yollardan depolamanızı ve çekmenizi sağlar. Bu komple veritabanı çözümü, veriyi takip etmenizi, organize etmenizi ve derlemenizi kolaylaştırmak için bilgiyi güçlü, arama yapılabilir tablolarda saklar.

Windows Explorer ve Microsoft Outlook dosyalarını önizleme

Bir WordPerfect dosyasını basitçe Windows Gezgini veya Microsoft Outlook’ta seçin, metni aramanızı, seçmenizi veya kopyalamanızı, bir belgeyi aramanızı veya hatta doğrudan Preview panelinden yazdırmanızı sağlayan kapsamlı sağ tıklama seçeneklerinden birini seçin, tümünü dosyayı açmadan yapabilirsiniz.

BrainStorm eğitim videoları*

Ücretsiz BrainStorm eğitim videoları, yeni başlayanların hızlıca ve kolayca başlamalarını sağlar, en deneyimli kullanıcıların bile yardımcı bulacağı ipuçları ve püf noktları içerir. BrainStorm ile WordPerfect Office X9’u kapsamlı şekilde öğrenin.

PerfectExpert

Bir dizi proje şablonu ve yardımcı olacak öneri sunan bu adım adım kılavuzla hızlı ve kolay bir başlangıç yapın. Bir PerfectExpert projesini başlattığınızda, PerfectExpert paneli dinamik olarak güncellenerek yapmakta olduğunuz görevle ilgili öneri ve kılavuzluk sağlar.

Reference Center
Web servisi entegrasyonu
Corel Perfect Authority
Redaksiyon
Metaveri Temizleme

Reference Center

Dahili öğrenme kaynakları ve desteğiyle ofis yazılımınızdan daha fazla faydalanın. WordPerfect Office, ipuçlarını, eğitici makaleleri ve yanıtları parmaklarınızın ucuna getiren, erişimi kolay bir yardım sistemi sunuyor. İster belirli bir özelliğin nasıl kullanılacağı, isterse göz alıcı belgeler ve sunumlar hazırlamak için yardımcı bilgilere ihtiyaç duyuyor olun, WordPerfect Office işinizi doğru yapmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği sunar.

Web servisi entegrasyonu

Web’den belirli verileri toplayarak, belgenin her açılışında bilgilerin otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin, güncellenen stok fiyatlarıyla bir rapor oluşturun, güncel bilgileri içeren bir emlak broşürü gönderin veya günlük hava durumunu yayınlayın. WordPerfect Office ile web’in gücünü belgelerinize aktarın.

AYRICA SATILIR Corel Perfect Authority

Yeni Corel® Perfect Authority ile bir Kaynakça oluşturmanın daha iyi yolunu keşfedin. Alıntıları elle işaretlemek yerine Perfect Authority özelliğinin kullanarak dakikalar içinde yerlerini belirtebilir, sıralayabilir ve Kaynakça oluşturabilirsiniz, zaman ve paradan tasarruf edersiniz.

Redaksiyon

Hassas veya gizli bilgileri karartın, böylece bu bilgilerin elde edilemeyeceğinden emin olun. Bu esnek özellik, tüm belgede belirli kelime veya söz dizisini arayarak otomatik olarak da gizleyebilir. Redakte edilen belge .pdf veya .wpd formatlarında bile kaydedilse, bilgilerinizi güvenceye almış ve yetkisiz gözlerden korumuş olursunuz.

Metaveri Temizleme

Metaveri, ofis üretkenlik dosyası içinde gizlenmiş, geri alma/yeniden uygulama geçmişi, inceleme notlarını, gizli metinleri ve yorumları içeren bilgidir. Neyse ki WordPerfect, bu gizli veya hassas meta veriyi temizleyen dahili bir özellik içeriyor. Belgelerinizi temiz, güvenli ve gizli tutun

Bates Numaralandırması
Hukuk araç çubuğu      

Bates Numaralandırması

Kritik dosyalara Bates numaralandırması ekleme, hukuk ve ecza gibi birçok alanda standart uygulamadır, yorucu ve oyalayıcı bir işlem olabilir. Tüzel kullanıcılar, WordPerfect belgelerine Bates numaralandırmasını kolaylıkla uygulamanızı sağlayan bir yeni araçla zaman kazanacaktır. Belgedeki (veya bir klasördeki belgelerdeki) tüm sayfalara, kolay tanımlanabilmesi için benzersiz ve artan numaralar uygular.

Hukuk araç çubuğu

WordPerfect Office, özellikle hukuk sektöründeki profesyoneller için tasarlanmış, dahili bir araç seti içerir. Kolaylıkla dava sayfaları oluşturun, indeks ve içindekiler tablosu oluşturun ve hatta Kaynakça ekleyin.

     

*İnternet bağlantısı gerekiyor.

 

 

Uyumluluk

X9

X8

X7

X6

X5

GELİŞTİRİLDİ! Kablosuz sunumlar ve yazıcılarla daha iyi uyumluluğun keyfini çıkarın

 

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! Hiperbağ açma ve tanıma olanakları

 

 

 

 

4.2 sürümüne kadar eski WordPerfect* dosyalarınızı açın

Microsoft DOC dosyalarını açın

Presentations™ ile Adobe Flash filmleri oluşturun

WordPerfect dosyalarını, HTML5 dahil HTML olarak kaydedin

Herhangi bir WordPerfect, Quattro Pro* veya Presentations dosyalarını XML olarak kaydedin

DOCX, XLSX ve PPTX dahil Microsoft Office dosyası açın veya kaydedin

1.0 sürümüne kadar Microsoft Office dosyalarını açın

Gelişmiş Özellikler

X9

X8

X7

X6

X5

GELİŞTİRİLDİ! Yazım kontrolü ve Gramer kullanırlen seanslar arasındaki ayarları koruyun

 

 

 

 

YENİ! VBA 7.1 desteği

 

 

 

 

APA, MLA ve Turabian Yazım Şablonları

 

 

 

WordPerfect eBook Publisher ile MOBI ve EPUB formatlarında eKitaplar oluşturun

 

Belgelerdeki hassas metinleri kapatın ve PDF, WPD veya DOC olarak kaydedin

WordPerfect* Lightning™ dijital not defteriyle notlar alın, içeriği yakalayın

Gizli biligleri korumak için belgelerinizdeki metaverileri temizleyin

Seçili belge sayımı için Uygulama çubuğunda kelime sayımı

Pocket Oxford İngilizce Sözlüğü 30.000'den fazla kelime içeriyor

PDF Özellikleri

X9

X8

X7

X6

X5

WordPerfect Standard veya Professional ile doldurulabilir PDF formları oluşturun

 

 

Taranan PDF'leri, yeniden yazmak zorunda kalmadan, içeriği düzenlemek, kopyalamak ve yeniden kullanmak için açın

Oluşturduğunuz PDF'leri kimin görebileceğini, kopyalayabileceğini, yazdırabileceğini veya düzenleyebileceğini kısıtlamak için şifre ekleyin

WordPerfect, Quattro Pro ve Presentations dosyalarını, PDF/A dahil PDF olarak kaydedin

Beraber Çalışma

X9

X8

X7

X6

X5

Tam Microsoft SharePoint desteğiyle belgeleri görüntüleyin ve ortak çalışın

WordPerfect belgelerinizi Microsoft Outlook ile dolaştırarak ortak çalışın

Özelleştirme ve Destek

X9

X8

X7

X6

X5

YENİ! Reveal Codes penceresinde boşluk karakterinin rengini özelleştirin

 

 

 

 

YENİ! İçeriği seçereken kaydırma hızını ayarlayın

 

 

 

 

YENİ! Seçili metinde cümle büyük/küçük harf durumunu uygulayın

 

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! Satır aralığını değiştirin

 

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! Sığdırma ve resmi sarmalama uygulayın

 

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! Metne alt simge ve üst çizgi uygulayın

 

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! Kapsamlı araç çubuğu özelleştirmesi

 

 

 

 

Geri alma düzeyi arttırıldı

 

 

 

Fonksiyon Tuşu klavye Şablonu Makrosu  - kendi klavye şablonunuzu oluşturmanız için

 

 

 

Reveal Codes penceresini sola, sağa veya alta yerleştirin; araç çubuğu erişimi ve kod PDF'i

 

 

 

Macro Manager ile makroları yönetin, açıklamalar ekleyin ve kodu inceleyin

 

 

Dosyalarınızı Favorites Launcher penceresine ekleyin, teker teker veya topluca açın

 

 

Numaralandırma ekleme veya numarayı kaldırma için WordPerfect'te dahili Bates Numaralandırma

 

Windows Arama kullanarak QPW, WP, WPD ve WPT dosyalarında anahtar kelimeler ve metin içinde arama yapın

Reference Center yardım, eğiticiler ve Makro belgeleri içeriyor

Temeller konularda uzmanlaşmak veya daha fazlasını öğrenmek için dahili Brainstorm eğitim videolarını kullanın

Uygulamadan önce değişiklikleri görmek için Corel* RealTime Preview özelliğini kullanın

Avery, Wilson Jones ve Acco etiketleri basmak için etiket formatlarını kullanın

Dosya önizleme ve görüntüleme

X9

X8

X7

X6

X5

GELİŞTİRİLDİ! Kaynakçada kısa formda girişleri önizleyin

 

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! Altnot ve Dipnotları görüntüleyin

 

 

 

 

Eklenmiş 150 ücretsiz şablonla Şablon Önizlemesi

 

 

 

Bir WordPerfect penceresinde dokuzdan fazla belge açın

 

 

Windows Tarayıcıda görüntülemek için belgelerin Küçük Resimlerini oluşturun

 

 

WordPerfect dosyalarını Windows Tarayıcı ve Microsoft Outlook içinden görüntüleyin, arayın ve yazdırın

 

Dosyaları birden fazla monitörde veya birden fazla uygulama penceresinde açın ve çalışın

 

 

 

Ürün Ailesi Karşılaştırması

  Standard Professional
WordPerfect®  X9 kelime işlemci
Quattro®  Pro X9 elektronik tablo programı
Presentations X9™ slayt gösterisi oluşturucu
WordPerfect®  Lightning™ dijital not defteri
WordPerfect®  eBook Publisher
Paradox®  veritabanı yönetim sistemi  
AfterShot™ 3 Standard RAW fotoğraf düzenleme yazılımı
Corel ScreenCap doğrudan ekrandan kaydedin  
Roxio Secure Burn™ disk kaydetme yazılımı  
BrainStorm eğitim videoları
Software Developers Kit (SDK)  
Toplu lisans fiyatı olanağı
Microsoft SharePoint entegrasyonu
PDF Açma
PDF Forms oluşturma aracı
Metadata Removal aracı
Bates Numaralandırması
Pleading Expert ve Dava kağıdı
Belge inceleme
Routing slip® (yönlendirme notu)
Corel Perfect Authority kaynakça yazılımı
(Ayrıca satılır)

 

 

 

Ana Uygulamalar

 • WordPerfect kelime işlemci
 • Quattro Pro® elektronik tablo programı
 • Presentations™ slayt gösterisi oluşturucu
 • WordPerfect Lightning™ dijital not defteri
 • eBook Publisher
 • Paradox veritabanı yönetim sistemi
 • Corel ScreenCap
 • Roxio Secure Burn
 • YENİ AfterShot 3 fotoğraf düzenlemesi ve yönetimi

 

Ayrıca

 • 900+ TrueType yazıtipi
 • 10.000+ vektörel resim
 • 300+ şablon
 • 175+ dijital fotoğraf
 • BrainStorm eğitim videoları*
 • Pocket Oxford İngilizce sözlük
 • WordPerfect Address Book
 • Presentations Graphics - biteşlem düzenleyici ve çizim uygulaması
 • WordPerfect XML Project Designer

*İnternet bağlantısı gerekiyor

 

 

 • Windows 10, Windows 8.1 veya Windows 7 SP1, 32-bit veya 64-bit sürümleri, en son güncellemeler ve düzeltmelerle birlikte
 • 1 GHz veya daha hızlı (x86) veya bir AMD64 işlemci
 • 1 GB RAM (x86) veya 2 GB RAM (AMD64)
 • Uygulama dosyaları için sabit diskte 1,5 GB boş alan
 • 1024 x 768 ekran çözünürlüğü
 • Fare veya tablet DVD sürücüsü (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • Microsoft Internet Explorer 11 veya sonrası

*Yükleme sırasında seri numarasını kontrol etmek için İnternet bağlantısı gerekebilir.

 

İlgili Resimler

 • background