Fiyatı

 

Tutkuyla yaratın. Hedefleyerek tasarlayın.

CorelDRAW Graphics Suite 2020 ile yaratıcılık beriyerlerinizi kırın. Neredeyse tüm cihazlardan önemli tasarım projelerini oluşturmak ve tamamlamak için ihtiyacınız olan tüm profesyonel vektörel çizim, sayfa tasarımı, fotoğraf düzenleme ve tipografi araçlarına erişin.

Oluşturun

Windows veya Mac'te ve hareket halindeyken CorelDRAW.app ™ ile benzersiz illüstrasyonlar, tabelalar, logolar ve daha fazlasını üretin.

Bağlanın

Çalışmanızı gözden geçirecek bir veya daha fazla kişinin geri bildirimlerini toplamak için CorelDRAW.app kullanarak müşteriler ve iş arkadaşlarınızla ortak çalışın.

Tamamlanmış

Her tür çıktıya yönelik üretken araçlar sayesinde daha kısa sürede olağanüstü sonuçlar elde edin.

 

Kapsamlı bir profesyonel grafik tasarım yazılımı paketi

CorelDRAW 2020

Vektör çizim, sayfa tasarımı ve daha fazlası için, bu güçlü grafik tasarım uygulamasıyla herhangi bir projeyi ele alın.

Corel PHOTO-PAINT 2020

Corel PHOTO-PAINT™ 2020’un güçlü fotoğraf düzenleme yetenekleriyle fotoğraflarınızdan en iyi şekilde yararlanın.

CorelDRAW.app

Bir müşteriden geri bildirim almak veya bilgisayarınızın yakınında olmadığınızda çalışmanıza uzaktan erişmek için CorelDRAW.app™ uygulamasını kullanın.

Corel Font Manager 2020

Sezgisel Corel Font Manager™ 2020 ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın.

AfterShot 3 HDR

AfterShot™ 3 HDR ile RAW veya JPEG fotoğraflarda profesyonel düzeyde düzeltmeler ve geliştirmeler yapın, yüksek dinamik aralık (HDR) görüntüleri oluşturun. (İngilizce, Almanca ve Japonca sürümleri var)

Herhangi bir şeyi ve her şeyi yaratın

Üretim ve mühendislikten tabela üretimi, pazarlama ve daha fazlasına, CorelDRAW Graphics Suite, dünya çapında çeşitli tasarımcı, endüstri ve işletmeler tarafından beğeniliyor.

Giyim ve tekstil

İster ekran baskısı isterse nakış, doğrudan giysiye baskı veya giyim işinde olun, CorelDRAW Graphics Suite, moda endüstrisi için tasarımlar tasarlamak ve üretmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir.

Açık hava reklamcılığı ve geniş format baskı

Açık hava reklamcılığı ve baskı sektöründeki profesyoneller, güçlü bir renk yönetimi motoru ve üstün baskı öncesi araçlarına sahip olması sayesinde, çeşitli baskı çıktıları için sanat eserleri yaratmak üzere CorelDRAW’a güveniyor.

Planlar, haritalar ve şemalar

CorelDRAW, ayrıntılı ürün ve parça illüstrasyonları, diyagramlar, şemalar ve diğer karmaşık görseller oluşturmak için tasarlanan özel, hassas araçlarıyla, mühendislik, imalat ve inşaat firmalarında güvenilir bir isimdir.

Marka yönetimi ve pazarlama

Reklam ve yayıncılık alanında çalışan yaratıcı profesyonellerden kurum içi pazarlama malzemeleri üreten küçük işletmelere kadar çeşitli yelpazedeki kullanıcılar için CorelDRAW Graphics Suite, öne çıkan marka kimliği materyallerinden çekici satış araçlarına kadar her şeyi yaratacak araçlara sahiptir.

İllüstrasyon ve güzel sanatlar

İllüstratörler ve sanatçılar, klasik sanat uygulamalarını CorelDRAW’ın en son teknoloji vektör çizim teknolojisiyle birleştirerek güzel ve sofistike sanat eserleri oluşturabilirler.

Gösterin ve anlatın

Kullanıcılarımızın neler tasarladıklarından ve ne söylediklerinden ilham alın.

"PowerTRACE gibi başka hiçbir yerde bulamadığım güçlü özelliklere sahip olmaktan zevk alıyorum."
- Tomasz Mrozinski
“CorelDRAW vektörel çizim için en verimli araç.”
- Elena Nechiporenko
“CorelDRAW hayal ettiğim her şeyi hızlı ve doğru bir şekilde tasarlamama olanak sağlıyor.”
- Marcin Wilczynski
“Kullanıcı dostu ve son derece esnek!”
- Joseph Diaz
“CorelDRAW, HER ŞEY tasarlamak için en iyi araçtır”
- Roy Monster
“En karmaşık tasarım görevlerini çözmek için ideal.”
- E.LARIONOV

 

Daha fazla değerlendirme okuyun

Herhangi bir şeyi ve her şeyi yaratın

Üretim ve mühendislikten tabela üretimi, pazarlama ve daha fazlasına, CorelDRAW Graphics Suite, dünya çapında çeşitli tasarımcı, endüstri ve işletmeler tarafından beğeniliyor.

Esnek, ekonomik satın alma

Rakiplerin tek bir uygulama aboneliği maliyetiyle CorelDRAW Graphics Suite'e abone olun veya yazılımınızın tam anlamıyla sahibi olmak için kalıcı bir lisans seçin. Tercih sizin!

30 yıldan fazla Windows uzmanlığı

CorelDRAW Graphics Suite, Windows için geliştirilmişti. Gerçek bir Windows deneyimi için, Microsoft Surface Dial’ı, Windows renk yönetim sistemi ve daha fazlası için destek sayesinde güçlü kalem ve dokunma özelliklerinin keyfini çıkarın.

 

Bütünleşik uygulamalar

CorelDRAW, tek bir uygulamada grafik tasarım ve sayfa tasarımı işlevselliği sağlar. Corel PHOTO-PAINT, bütünleşik iş akışına profesyonel fotoğraf düzenleme araçları ekler.

 

 

 

Ciddi verimlilik ve sınırsız yaratıcılık için araçlar

Etkileyici web grafiklerinden ve çarpıcı baskılara kadar, gurur duyacağınız profesyonel sonuçları sunmanıza yardımcı olacak araçlarla yaratıcı vizyonunuzu ifade edin. 2020 Yenilikleri (PDF)

 

2020’de YENİ

Oyun değiştiren işbirliği araçları

Tasarımlarda müşteri ve meslektaşlarınızla daha önce hiç olmadığı şekilde bağlantı kurun. Konseptlerinizi Bulut üzerinden gözden geçireceklerle paylaşın ve CorelDRAW.app kullanarak doğrudan CorelDRAW tasarım dosyalarınızı görüntülemeye, açıklama eklemeye ve yorum yapmaya davet edin. Bir veya daha fazla katkıda bulunanın tek bir yerde - çalışma dosyanızda toplanan geri bildirimleriyle tasarım değişikliklerini yapmak daha kolay olamazdı.
Videoyu izleyin

İşbirliği özellikleri yalnızca abonelik yoluyla veya kalıcı lisans müşterileri için ek bir satın alma planıyla kullanılabilir.

 

2020’de YENİ

Modern tipografi

Yeni tipografik teknolojiler ve ana yazıtipi araçlarına yönelik geliştirmelerle metinlerinizi güzelce sergileyin.

 • Değişken yazı tipleri desteğiyle metinlere hassas bir şekilde ince ayar yapın.
  Videoyu izleyin
 • Yeni numaralı listeler ve imli listelerdeki geliştirmelerle paragrafları zahmetsizce biçimlendirin.
  Videoyu izleyin
 • Web ve masaüstü arasında kesintisiz metin iş akışının keyfini çıkarın.

2020’de YENİ

Sonraki düzey vektörleştirme sonuçları

Etkileyici yeni yapay zeka destekli PowerTRACE ™ sayesinde, olağanüstü biteşlem-vektör dönüştürme sonuçlarının keyfini çıkarın. Vektörleştirirken biteşlemin kalitesini geliştiren gelişmiş görüntü optimizasyonu seçeneklerinden yararlanın.
Videoyu izleyin

 

2020’de YENİ

Etkileyici, yapay zeka güçlü görüntü çözümleri

Makine öğrenimli modellerin tasarım yeteneklerinizi geliştirmesini ve iş akışlarını hızlandırmasını hayretle izleyin.

 • Ayrıntıları kaybetmeden görüntüleri büyütmek için yapay zekadan yararlanın.
  Videoyu izleyin
 • Yüksek oranda sıkıştırılmış JPEG resimlerdeki paraziti ortadan kaldırın
 • Biteşlem ve vektörlere makine öğrenimli yeni efektler uygulayın.
  Videoyu izleyin
 • Yeni Akıllı Seçim aracıyla maskeleri daha hızlı ve daha doğru bir şekilde oluşturun.

 

2020’de YENİ

Ciddi performans artışı

Fark edilir derecede daha hızlı, daha duyarlı uygulamalarla daha verimli çalışın ve daha iyi sonuçlar elde edin. Son sürümümüze kıyasla 6 kata kadar daha hızlı performansla, konseptten tamamlamaya rekor sürede geçeceksiniz.

 

2020’de YENİ

Sayenizde daha iyi

Değerli bildirimleriniz sayesinde CorelDRAW’da, Bul ve Değiştir, Hizalama ve Dağıtma, gölge efektleri ve daha fazlasında iyileştirmeler yaptık. Maskeler, efekt ve lenslerden Renk Değiştirmeye, en sevdiğiniz Corel PHOTO-PAINT özellikleri de artık çok daha iyi!

Profesyonel tasarım araçları parmaklarınızın ucunda

 

Vektörel illüstrasyon

CorelDRAW’ın güçlü vektörel illüstrasyon araçarını kullanarak temel çizgileri ve şekilleri karmaşık sanat çalışmalarına dönüştürün. Çok yönlü şekillendirme ve çizim araçlarıyla eğriler oluşturun. Kontur, Zarf, Harmanlama, Ağ Dolgu gibi efekt araçlarıyla vektörel sanat çalışmalarınıza yaratıcı efektler ekleyin.

 

Sayfa tasarımı

Broşürler, çok sayfalı belgeler ve dahası gibi sayfa tasarımları oluşturmak için ihtiyaç duyacağınız tüm araçlara erişin. Yer tutucu Metin aracını kullanarak bir sayfa tasarlayın ve metnin nasıl görüneceği konusunda fikir edinin.

Tipografi

Komple tipografi araç setiyle metinleriniz güzel şekilde düzenleyin. Metne, blok gölgeler ve konturlar gibi efektler ekleyin, değişken yazı tipi desteğiyle yazı tiplerine hassas bir şekilde ince ayar yapın, metni yola sığdırın ve daha fazlasını yapın.

Font yönetimi

Sezgisel Corel Font Manager ile font kütüphanenizi düzenleyin, yönetin ve favori fontlarınızı kurmadan kullanın. Ağ depolama özelliğini kullanarak yazı tipleriyle daha hızlı çalışın.

 

Fotoğraf düzenleme

Corel PHOTO-PAINT’in güçlü katman temelli fotoğraf düzenleme araçlarıyla fotoğraflarınızı rötuşlayın ve geliştirin. Renk ve tonları geliştirin, istemediğiniz bölümleri temizleyin, perspektifi düzeltin ve dahası... AfterShot 3 HDR kullanarak RAW resimlerinizden göz kamaştıran Yüksek Dinamik Dizi (HDR) fotoğraflar oluşturun.

 
 

Renk, dolgular ve şeffaflıklar

Renk kutularını kullanarak dolgu ve anahatlara kolaylıkla renk uygulayın veya renk harmonilerini temel alan renkler oluşturun. Bir nesnenin şeffaflığını değiştirin, nesneleri desenler, degradeler, ağ dolgular da başka şekilde doldurun.

 

Tahribatsız düzenleme

Biteşlemleri ve vektörleri, orijinal resim veya nesneye zarar vermeyeceğinizi bilerek düzenleyin. CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT’te, Blok Gölge aracı, Simetri Çizimi modu, Etki aracı, Perspektif Ekleme ve yeni Tahribatsız Efektler gibi birçok tahribatsız özellikten yararlanın.

 

Stiller ve stil setleri

Nesne Stilleri denetçisi, stilleri ve stil setlerini tasarımdaki nesnelerde tutarlı bir format uygulama, alternatifler üretme ve tüm belgede hızlı ve tutarlı bir şekilde biçimlendirme değişimini yapmayı bir anlık bir işe dönüştürür.

Paralel olmayan nesne kontrolü

Belgenizdeki tüm öğeleri, gizlemenizi, yeniden adlandırmanızı, nesneleri aramanızı ve sıralamasını değiştirmenizi sağlayan Nesne denetçisinden kontrol edin. Nesne biçemlendirmesi, dolgular ve dahasını yönetmek için Nesne Özellikleri denetçisini kullanın.

 

 

Baskı veya web için tasarlayın

Her seferinde kusursuz yayın ve çıktı deneyimini yaşayın.

 • Farklı medyumlar için renk tutarlılığını kontrol ederek, baskı öncesi renklerinizin doğruluğunu garantiye alabilirsiniz.
 • Web grafiği araçları ve hazır setleriyle çekici web sitesi içerikleri geliştirin.

 

Zengin dosya uyumluluğu

100’den fazla grafik, yayınlama ve görüntü dosyası formatı ile uyumlu, müşteri tarafından sağlanan dosya veya ihtiyaçlara göre çeşitli proje varlıklarını kolayca içe ve dışa aktarın.

 

Mac için tasarlandı

Ayrıca Windows’ta da yereliz! Daha fazlası

 

Sidecar

İPad'inizi ikinci bir ekran olarak kullanarak iş akışınızı hızlandırın. MacOS Catalina'daki Sidecar desteği sayesinde artık bir Apple Pencil ile iPad üzerinde tasarım yapabilir ve değişikliklerinizin masaüstünüzde CorelDRAW'a yansıdığını görebilirsiniz.

Touch Bar

MacBook Pro’da Touch Bar’ın zaman kazandıran özelliklerinden yararlanın. Bu çok dokunuşlu ekran, yalnızca işletim sistemi düzeyindeki denetimlere değil, aynı zamanda sayfa tasarımı, metin denetimleri gibi CorelDRAW’a özgü işlevlere de hızlı erişim sağlar.

Karalık mod

macOS Mojave veya sonraki sürümlerde yer alan Karanlık modun keyfini çıkarın. İşletim sisteminizi Karanlık Mod’a geçirdiğinizde, CorelDRAW Graphics Suite, Mac’inizde tutarlı bir görünüm için karanlık bir arabirim kullanır.

Doğal macOS

CorelDRAW Graphics Suite for Mac, doğal olarak Mac hissi veren bir deneyim için sıfırdan tasarlandı. Menüler, pencereler ve görünümler, alanlar ve etiketler, düğmeler ve diğer arayüz öğeleri, Apple’ın kullanıcı arayüzü tasarımındaki mükemmelliğini yansıtıyor.

 

Çok daha hızlı şekilde CorelDRAW ustası olun

Kapsamlı bir yararlı öğrenme kaynağı kütüphanesiyle daha çabuk başarılı olun.

DAHA FAZLASI

 

 

 

Sürüm karşılaştırması

Tam karşılaştırma için PDF dosyasını inceleyin

  2020 2019

YENİLİKLER

 

 

YENİ! Sanat Stili efektleri

 

YENİ! Vektör yumuşatma

 

YENİ! İç Gölge aracı

 

YENİ! Biteşlem efektleri lensi

 

GELİŞTİRİLDİ! PowerTRACE™

GELİŞTİRİLDİ!

GELİŞTİRİLDİ! Tahribatsız efektler

GELİŞTİRİLDİ!

YENİ! Örnekleme seçenekleri

 

YENİ! JPEG artefaktı kaldırma

 

YENİ! Corel PHOTO-PAINT™‘de tahribatsız efektler

 

YENİ! Akıllı Seçim maske aracı

 

YENİ! Değişken Font desteği

 

GELİŞTİRİLDİ! Metin etkileşimi

GELİŞTİRİLDİ! Font listesi kutusu

GELİŞTİRİLDİ!

YENİ! Numaralı listeler

 

GELİŞTİRİLDİ! İmli listeler

GELİŞTİRİLDİ!

YENİ! Yorumlar denetçisi

 

GELİŞTİRİLDİ! Seçeneklerde dolaşma

GELİŞTİRİLDİ!

GELİŞTİRİLDİ! Nesne dağılımı

GELİŞTİRİLDİ!

GELİŞTİRİLDİ! Bul ve Değiştir

GELİŞTİRİLDİ!

YENİ! Ortak çalışma iş akışı

 

YENİ! Ortak çalışma oturum açma seçenekleri

 

GELİŞTİRİLDİ! PDF desteği

GELİŞTİRİLDİ!

GELİŞTİRİLDİ! Nesneleri güçlü kırpma

GELİŞTİRİLDİ! Perspektif ve Dairesel Soldurma efektleri

İYİLEŞTİRİLDİ! Fırça performansı ve renk değiştirme

 

HIZLANDIRILDI! Açılış süresi

 

ÇİZİM ARAÇLARI

2020

2019

Simetri modu

Block Shadow aracı

Pointillizer

Impact aracı

Noktaları hizalama ve dağıtma

Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme

LiveSketch™ aracı

Özel nokta şekillleri

Vektörel ve biteşlem desen dolgular

Ağ Dolgu

GÖRÜNTÜ İŞLEME

2020

2019

PhotoCocktail

Fotoğraf perspektifini etkileşimli olarak ayarlayın

AfterShot 3 HDR

HDR Birleştirme

Akışkan araçlar

Özel efektler

TİPOGRAFİ

2020

2019

Corel Font Manager™

Gelişmiş OpenType desteği

KULLANICI ARAYÜZÜ

2020

2019

Nesneler denetçisi

Dolgu ve şeffaflık uygulayın ve yönetin

Karalık mod

Karşılama Ekranı

GELİŞTİRİLDİ!

UltraHD 4K ekran desteği

Gelişmiş çoklu monitör desteği

TASARIM VARLIKLARINA ERİŞİM

2020

2019

Gelişmiş içerik yönetici

Akışkan Şablon işakışı

SAYFA TASARIMI ARAÇLARI

2020

2019

Yapışma ayarlarını değiştirin

Nesneleri Yola Yerleştirin

Fotoğrafları etkileşimli olarak düzeltme

Perspektif efekti ekleyin

Biteşlemlere zarf uygulayın

Master Katmanlar

Sayfa numaraları

Tablolar

WEB

2020

2019

CorelDRAW.app

WordPress'de Yayınlama

Piksel-mükemmelliği işakışı

TASARIM İŞ AKIŞI

2020

2019

MacBook Pro’da Touch Bar desteği

macOS Catalina’da Sidecar desteği

Proje Zamanlayıcı

Renk Stilleri denetçisi

Stil motoru ve denetçisi

PANTONE spot renk paletleri

Yaratıcılık araç koleksiyonunuzu genişletin

QR kodlar

Tamamlayıcı renkler ve Harmoniler

Adobe Color Management Modulü

Belge renk paleti

Dahili RAW kamera desteği

(>400 kamera modeli desteği)

(>400 kamera modeli desteği)

PDF/A desteği

Adobe ürün desteği

AutoCAD DWG/DXF desteği

YAZDIRMA VE YAYINLAMA

2020

2019

Birleştirerek Yazdırma

PDF/X desteği

PDF/X-4 dahil

PDF/X-4 dahil

Hazırlama ve Germe penceresi

Pankart baskısı için Çerçeve ve Gromet

Ön Kontrol

Ekranda renk provası

PERFORMANS

2020

2019

Vektör önizlemeleri

GPU ile hızlandırılmış vektör önizlemesi

ÖĞRENME MATERYALLERİ VE DOKÜMANTASYON

2020

2019

İpuçları denetçisi

Eğitim videoları ve video ipuçları

Hızlı Başlangıç Kılavuzu

İçerik bildirimi

İÇERİK

2020

2019

Modern şablonlar

Profesyonel clipart

Yüksek kalitede fotoğraflar

Geliştirilmiş yazıtipleri

SATIN ALMA TERCİHLERİ

2020

2019

Yükseltme Koruma Programı

Çok Kullanıcılı Lisans

Abonelik

 

 

Ana Uygulamalar

 • CorelDRAW® 2020 – Vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı
 • Corel® PHOTO-PAINT® 2020 – Görüntü düzenleme ve piksel temelli tasarım programı
 • Corel Font Manager™ 2020 – Font arama ve yönetim aracı
 • PowerTRACE™ – Yapay zeka gücüne sahip, biteşlemden vektöre dönüştürme (CorelDRAW uygulamasının parçası olarak)
 • CorelDRAW.app™ – Web tarayıcı üzerinden online vektörel illüstrasyon ve grafik tasarımı
 • AfterShot™ 3 HDR – RAW fotoğraf düzenleyici

İçerik*

 • 7000 clipart, dijital resim ve araç kaplama şablonu
 • 1000 yüksek çözünürlükte dijital fotoğraf
 • 1000’den fazla TrueType ve OpenType font
 • 150 profesyonel şablon
 • 600’den fazla degrade, vektör ve biteşlem dolgu

Dokümantasyon*

 

* CorelDRAW Graphics Suite paketini yüklemek ve etkinleştirmek, bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor.

 

 

 • macOS Catalina (10.15), 10.14 veya 10.13, en son revizyonlarıyla
 • Çok çekirdekli, 64-bit destekli Intel işlemci (4 mantıksal çekirdek veya daha fazlası)
 • OpenCL 1.2 özellikli ekran kartı (önerilir)
 • 4 GB RAM (8 GB veya fazlası önerilir)
 • Uygulama dosyaları için sabit diskte 4 GB boş alan (Solid-state sürücü önerilir) Büyük / küçük harfe duyarlı dosya sistemleri desteklenmez
 • 1280 x 800 ekran çözünürlüğü (1920 x 1080 önerilir)
 • Fare veya tablet
 • CorelDRAW Graphics Suite paketini yüklemek ve etkinleştirmek, bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor

 

İlgili Resimler

 • background