SATIN AL

Corel VideoStudio Pro 2020

Video ve film düzenleme yazılımı

Kullanımı kolay araçlar, yeni yaratıcı içerik, yeni akıllı slayt gösterisi yaratıcısı ve optimize edilmiş performans ile anılarınızı filmlere dönüştürün.

30 gün ücretsiz deneyin

 

 

Yaşamı Yaşayın. Filmler Oluşturun.

VideoStudio ile anılarınızı filmlere dönüştürün. Corel VideoStudio, hikayenizi anlatabilmenizde yardımcı olmak için, ödüllü kullanım kolaylığı ve sıradışı yaratıcılığı birleştiriyor. Yüzlerce yaratıcı efekte dokunun, şık bir başlık oluşturun, birden fazla videoyu aynı anda gösterin ve daha fazlası.

Neden VideoStudio ile düzenlemelisiniz?

Video düzenleme gereksinimlerinize ve stilinize uygun çalışma alanını bulun.

Kolay

Tüm yetenek düzeyleri için mükemmel, düzenlerken öğrenin ve başlangıçtan itibaren etkileyici videolar oluşturun.

Eğlenceli

Şablonlarla başlayın veya zaman çizelgesinde düzenleyerek fotoğrafları, videoları ve sesi birden fazla izde birleştirin.

Yaratıcı

1500+ filtre ve efektten birini seçin, çoklu kamera düzenlemesinin keyfini çıkarın, hızla oynayın ve dahası...

 

VideoStudio içeriğini inceleyin

VideoStudio, video düzenlemeyi daha da eğlenceli hale getirmek için ödüllü kullanım kolaylığı ve çığır açan yaratıcılık kombinasyonunu genişletti!

Sezgisel Video Editörü

Öğrenmesi ve kullanımı kolay, çok çeşitli temel araçlara, video düzeltmelerine, yaratıcı filtrelere ve daha güçlü özelliklere erişin.

Slayt Gösterisi Oluşturucu

Dakikalar içinde filmler ve slayt gösterileri oluşturun! Hızlı ve kolay slayt gösterileri için sadece bir şablon seçin ve medyanızı ekleyin.

Ekran Kaydı

MultiCam Capture Lite ile ekranınızı ve web kameranızı eşzamanlı olarak kaydederek ilgi çekici videolar oluşturun.

DVD Kaydı

MyDVD ile 50’den fazla özelleştirilebilir şablonu kullanarak video projelerinizi DVD ve AVCHD’ye kaydedin.

Yapabileceklerinizle kendinizi şaşırtın

VideoStudio, günlük maceralarınız için eğlenceli, kullanımı kolay video düzenleme araçlarıyla dolu bir video düzenleyicidir.

 

 

VideoStudio 2020 Yenilikleri

VideoStudio 2020, yeni araçlar ve içeriklerin yanı sıra iş akışınızı kolaylaştıran düzenleme kısayolları ve geliştirmeleri ekleyerek, size daha akıllı, daha yaratıcı bir düzenleme deneyimi sunar.

 • Yeni başlıklar ve yaratıcı içerik
 • Akışkan düzenleme araçları ve kısayolları
 • Yeni akıllı slayt gösterisi ve video araçları
 • İyileştirilmiş 4k görüntüleme
 • Geliştirilmiş video maskeleme, daha fazla harmanlama modu ve yeni premium efektler - Ultimate'a özel!

 

YENİ

Vurgu Makarası

VideoStudio’nun yeni akıllı film yaratıcısı Vurgu Makarası ile hızlı videolar oluşturun ve en son maceranızın önemli noktalarını gösterin. Fotoğraflarınızı/ videolarınızı içe aktarın ve Vurgu Makarası, müziğin ritmini izleyerek her birinin en iyi bölümlerini analiz edip ayıklayacak ve sizin için bir video oluşturacaktır.

 

GELİŞTİRİLDİ

Painting Creator

Corel Painter® ve PaintShop® Pro’nun geniş fırça seçenekleriyle benzersiz özel animasyonlu kaplamalar oluşturun ve içinizdeki sanatçıyı geliştirilmiş Resim Oluşturucu ile güçlendirin. Bu araç, çalışırken fırça darbelerinizi kaydederek, tamamladığınız parçayı videonuza statik bir grafik veya canlı bir resim olarak eklemenizi sağlar!

 

 

YENİ

Kullanıcı Arayüzü

VideoStudio 2020, düzenleme iş akışınızı kolaylaştıran yeni kısayollar ve kütüphane geliştirmeleriyle, daha akıllıca çalışmanızı sağlar. Doğrudan zaman çizelgesinden efektleri özelleştirmek, renk düzeltmeleri yapmak veya klibinize hareket eklemek için yeniden tasarlanmış düzenleyici paneline hızlı bir şekilde erişin. Tek bir klibe en fazla 10 filtre uygulayarak yeni yaratıcı olanakları keşfedin!

 

 

Yeni Yaratıcı İçerik

YENİ

Animasyonlu Kaplamalar

YENİ

Arkaplanlar

YENİ

Başlıklar

YENİ

Grafikler

YENİ

Ses Efektleri

YENİ

LUT Profilleri

 

Yeni Yenilikçi Araçlar ve Özellikler

Yeni 4K Görüntüleme

Ultra HD (4K) ekranlar için ek uyumluluk sayesinde, video projeleriniz kadar net bir arayüzde düzenlemenin keyfini çıkaracaksınız.

SADECE ULTIMATE

Yeni Renk Geçişi Renk Çemberi

Tüm videonuzun renk şemasını - hepsi aynı anda veya ayrı ayrı - vurgulamalar ve gölgeler arasında hızla değiştirin.

SADECE ULTIMATE

Daha Fazla Kaplama Harmanlaması Seçenekleri

Katmanlı parçaları her zamankinden daha yaratıcı bir şekilde birleştirmek için yeni harmanlama seçeneklerini keşfedin.

Güncellenmiş Dışa Aktarma Ayarları

Artık projeniz, zaman çizelgenizin proje özelliklerine uyacak şekilde varsayılan dışa aktarma parametrelerini otomatik olarak seçiyor.

Yeni Kesme/Düzenleme Araçları

Kliplerinizdeki içeriği ve süreyi sezgisel olarak ayarlamak için yeni rulo, genişletme ve kaydırma araçlarıyla, doğrudan zaman çizelgesinde daha akıllıca çalışın.

SADECE ULTIMATE

Yeni Gelişmiş Efektler

Boris FX'ten yeni dokuların, degradelerin ve geliştirilmiş kalitenin ve NewBlueFX'in yeni başlık şablonlarının keyfini çıkarın.

SADECE ULTIMATE

Geliştirilmiş Video Maskeleme

Daha yaratıcı olasılıklar için yeni şekil seçeneklerinin keyfini çıkarın ve iyileştirilmiş oluşturma ile daha yüksek kaliteli maskeler oluşturun.

Geliştirilmiş Başlık Oluşturma Kalitesi

Geliştirilmiş performans, başlıklarınızın daha yüksek kalitede işlenmesini sağlayarak kenarlardaki netliği artırır ve pikselleşmeyi azaltır.

Intel ve nVidia için İyileştirildi

Geliştirilmiş verimlilik ve performans, popüler dosya formatlarına dönüştürmeyi önemli ölçüde hızlandırır.

 

 

Video düzenleme yazılımınızı dolduran özellikler

VideoStudio’nun geniş yenilikçi araç ve özellik yelpazesiyle istediğiniz kesin sonuçları elde edin. Hemen hemen her şeyi kolayca oluşturmanıza yardımcı olan özelliklerle dolu bir video düzenleyicinin keyfini çıkarın.

HD, 4K & 360 video düzenleme Şablonlar & kaplamalar

Bölünmüş ekran videoları

Kaydırma & yakınlaştırma

Stop motion animasyon

Renk düzeltme Lens düzeltmesi Chroma key/Yeşil ekran Smart Proxy düzenleme Toplu işlemler

 

Gerekli araçlarla kolay düzenlemeler

Kırpın, Kesin, Döndürün

Doğrudan zaman çizelgesinde videoyu kolayca kırpın, kesin ve bölün. Sadece birkaç tıklamayla döndürün veya en boy oranını değiştirin.

Anında Video Düzeltmeleri

Balık gözü bozulmasını gidermek için lens düzeltmelerini uygulayın ve ışığın sıcaklığını ayarlamak veya benzersiz efektler oluşturmak için klipslerin renklerini düzeltin.

Başlıklar, Şablonlar ve Geçişler

Tereddüt etmeden sürükle ve bırak video düzenlemeye dalmak için proje şablonları, başlık hazır ayarları, geçişler ve filtreler arasından seçim yapın.

 

Renkle yaratıcı olun

Renk Düzeltme

Sezgisel kontrollerle renkleri artırın ve projenizdeki rengi düzeltin. Otomatik ayar ayarlamaları dahil olmak üzere videonuzdaki renkleri ton, doygunluk ve beyaz dengesi kontrolleriyle öne çıkarın.

Filtreler ve Efektler

Yüzlerce sürükle bırak efekt ve filtreyle doğru görünümü elde edin. Hızlıca stilize görüntüler veya kaplamalar ve animasyonlu başlıklar ekleyin!

YENİ LUT Profilleri

Şimdi 20’den fazla yeni LUT (iyileştirme tablosu) profiliyle. LUT’lar, çekimlerinizi bir renk uzayından diğerine geçirmek için projenize gelişmiş sinematik renk efektleri uygulamayı kolaylaştırır.

 

Denemeler

“Bu harika yazılımın inanılmaz gücünün tadını çıkarıyorum ve yıllar süren kullanımdan sonra bile hala yararlı özellikleri ve olanakları öğreniyorum. Piyasadaki en güçlü ve uygun fiyatlı video düzenleme yazılımı!”

Thomas Adler

 

“VideoStudio bana, olabileceğimi bilmediğim şekilde yaratıcı olmam için gereken araçlar verdi.”

Angela Phillips

 

“Corel VideoStudio’yu SEVİYORUM çünkü kullanımı çok eğlenceli. Kullanımı kolay, yine de birçok özellik ve güç veriyor. VideoStudio fikirlerimi dünyayla paylaşmamı sağlıyor!”

George Scott-Petrov

 

“Ben bir babayım ve aile hatıralarımızı videoda korumak istiyorum. Corel VideoStudio'yu yaklaşık 3 yıl önce kullanmaya başladım, çünkü öğrenmesi kolay ama güçlü. VideoStudio bana anılar kalıcılaştırma gücü verdi.”

Jim Buu

 

“Yaklaşık 2004’ten beri VideoStudio kullanıyorum, yazılımı kullanma ve kolaylığından her zaman zevk aldım. Ben özellikle tatil videoları ve fotoğraf/video derlemeleri oluşturmak için kullanıyorum. Güzel anılarımızı, eğlenceli, zengin ve kullanımı kolay bir şekilde saklamamızı ve yeniden yaşamamızı sağlıyor!"

Tim Simmonds

Animasyon araçları parmaklarınızın ucunda

Stop Motion Animasyon

Kameranızı takın ve kare kare stop motion animasyonunuzu yakalayın! Düzgün, kontrollü hareketler oluşturmayı kolaylaştıran otomatik yakalama ayarlarından, ızgara araçlarından ve ekran kılavuzlarından yararlanın.

 

Özel Hareket Yolları

Esnek kontrollerle, tanımlanmış bir yol üzerinde grafik, şekil, başlık ve kaplama hareketi oluşturun ve özelleştirin. Eğlenceli bir efekt oluşturmanın, vurgu eklemenin veya bir karakteri ekran boyunca taşımanın mükemmel bir yoludur.

 

YENİ Animasyonlu Kaplamalar

Sahnelerinize derinlik katmak için yeni animasyonlu kaplamaları videonuza sürükleyip bırakın. Kabarcıklar, mercek parlamaları ve daha fazlasını içeren şeffaf destekli kaplamalar, hikaye anlatımınızı güçlendirir.

 

GELİŞTİRİLDİ Painting Creator

Painting Creator aracını kullanarak video kliplerinize eklemek için kendi animasyonlu çizimlerinizi oluşturun. Bu özellik boya yaparken fırça darbelerinizi kaydeder, böylece videolarınıza yüzler, harita rotaları ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz!

 

Komple 360° video editörünüz

360 Videoları Düzenleyin

Kırpma, geliştirme, başlık veya müzik ekleme ve zaman çizelgesinde 360° videonuzu düzeltmeye yönelik 360° derece video düzenleme araçları setiyle tam olarak küresel çalışın.

Küçük Gezegen Videoları Oluşturun

Kitlenize eğlenceli bir perspektif verin ve kolay kontrolleri kullanarak Tiny Planet veya Rabbit Hole efektleri (küresel panoramalar) ile 360° çekimlerinizi dönüştürün.

Formatları Dönüştürün

Tek veya çift balıkgözü görüntülerini dikdörtgen veya küresel panoramaya dönüştürün. Hatta izleme açısını kontrol edin ve TV’lerde ve standart video oynatıcılarda oynatmak için standart düz videoya dönüştürün.

360° Videoları Dışa Aktarın

Videonuzu VR kulaklığınızda, 360 oynatıcınızda görüntülemek için dışa aktarın veya kitlenizle kolayca paylaşmak için doğrudan YouTube’a veya Vimeo 360°’ye yükleyin!

Aksiyon dolu videolar oluşturun

Fast ve Slow Motion Videolar

Kolayca ağır çekim video oluşturmak, yüksek hızlı efektler eklemek, kareyi dondurmak veya sahneleri tersine çevirmek ve yeniden oynatmak için Time Remapping’i kullanarak hızla oynayın.

 

Aksiyon Kamerası Düzeltmesi

Geniş açılı veya hareketli kameralar tarafından yakalanan bozulma veya balık gözü efektini kaldırın. GoPro kameralar için hazırsetlerle başlayın, sonra düzeltme araçlarıyla ince ayarları yapın.

 

Kaydırma ve Yakınlaştırma

Hedefinizin net bir şekilde karede kalmasını sağlamak için, kaydırma ve yakınlaştırma yaparak kitlenizi eyleme odaklayın veya kritik anları vurgulayın.

 

Hareket Takibi

Hassas Motion Tracking araçlarıyla bir nesneyi takip edin, hareket eden metin veya grafik ekleyin, videonuzdaki yüzleri, logoları veya araç plakalarını flulaştırın.

 

Ses kaydedin, düzenleyin ve karıştırın

VideoStudio’nun geniş yenilikçi araç ve özellik yelpazesiyle istediğiniz kesin sonuçları elde edin. Hemen hemen her şeyi kolayca oluşturmanıza yardımcı olan özelliklerle dolu bir video düzenleyicinin keyfini çıkarın.

Yüzlerce ses efektine ve serbest telifli müziğe erişin Audio Ducking ile sesi sönümlendirin ve katmanlayın

Seslendirmeyi kaydedin ve altyazı ekleyin

Birden fazla kameradan video yakalayın ve düzenleyin

Ekran Kaydı Yazılımı

MultiCam Capture Lite ile ekranınızı ve web kameranızı eşzamanlı olarak kaydederek ilgi çekici videolar oluşturun. Tek bir tıklamayla videoyu ve sesi kolayca kaydedin ve çoklu kamera düzenlemesi ile bunları sorunsuz bir şekilde düzenleyin.

MultiCam Video Düzenleme

Hikayenizi birden fazla açıdan anlatın. Birden fazla kameradan gelen altlıkları kolaylıkla birleştirin, senkronize edin ve düzenleyin, videonuzu oynatırken göstermek istediğiniz açıyı seçin.

VideoStudio Ultimate ile 6 açıyı (Pro’da 4 açı) birleştirin.

 

SADECE ULTIMATE
Gelişmiş, popüler eklentilerle VideoStudio gücünü genişletin

Kanıtlanmış endüstri liderlerinin popüler uygulamalarına erişin ve VideoStudio Pro’nun fiyatından sadece birkaç dolar daha fazlasına yüzlerce dolarlık profesyonel kalitede özel efektler elde edin.

 

GELİŞTİRİLDİ Boris Title Studio

Profesyonel televizyon yayını kalitesinde başlıklar ve yüksek kalitede hareket grafik animasyonları oluşturun. Boris Title Studio ile özel bombe, dolgu ve stillerle stilize edilmiş 2D veya 3D başlıklar oluşturun.

GELİŞTİRİLDİ NewBlue Titler Pro 5

100’den fazla animasyonlu şablondan birini uygulayarak saniyeler içinde çarpıcı bir başlık oluşturun, sonra metni ve renkleri özelleştirin.
4 YENİ başlık paketi İÇERİYOR.

NewBlueFX Motion Effects

İzleyicilerinizin dikkatini çekmek için kamerayı makaslayın, döndürün, yakınlaştırın, lekeleyin, çalkalayın veya rüya/dalga efekti oluşturun.

NewBlue FX ColorFast

Orijinal videonuzun durumu ne olursa olsun istediğiniz rengi elde edersiniz. Tek bir basit iş akışında renk düzeltme ve renk geçişi araçlarını bulun.

proDAD Mercalli V4

Videoyu sabitleyin ve hareket ne kadar hızlı olursa olsun el kamerasının titremesini temizleyin. Kaydırmadan kaynaklanan titreme ve eğikliği temizleyin.

NewBlue Video Essentials V

Minimum çabayla kaliteli sonuçlar alın ve verimliliğinizi artırın. Seçici odak, arkaplan jeneratörü, seçici renk, renk düzenleyici pro ve daha fazlası gibi araçların keyfini çıkarın.

NewBlueFX Essentials IV

Günlük üretim problemlerini çözün ve yaratıcılığı arttırın. Gündüzü geceye döndürün, yansımalar oluşturun, cildi rötuşlayın, renkleri ve tonları geliştirin ve dahası...

NewBlueFX Video Essentials VII

Auto Pan, Gradient Fill Pro, Quick Pixelator, Picture-in-Picture, renk düzeltme araçları ve dahasıyla, videolarınıza yüksek kalitede efektler uygulayın.

proDAD RotoPen

Haritalara, fotoğraflarına ve diğerlerine animasyonlu kalem efektleri ekleyin, çizgiler ve grafiklerle A noktasından B noktasına yolculuğu çizin veya herhangi bir yola animasyonlu kalem efekti ekleyin.

proDAD Handscript Animation

Başlıklarınızı gerçekçi ekran üstüne el yazısına dönüştüren proDAD’in animasyonlu elyazısı efektiyle, başlıklarınıza animasyon ekleyin veya öykünüzü anlatın.

ProDAD’dan video kaplamaları

Videonuza geçiş veya diğerlerini uygulamak için 400’den fazla ilginç kaplama efekti arasından seçim yapın. ProDAD Adorage volume 13 video efekt paketleri ile her durum için bir şeyler bulacaksınız.

proDAD VitaScene V3 LE

Gerçekten göz kamaştıran, yayın kalitesinde geçişler, filtreler ve efektlerle, eski film efektleri, ışınlar, parıltılar ve diğer özellikler ekleyerek videonuza stil katın.

Paylaştığınız sonuçlarla kitlenizi şaşırtın

Popüler format ve aygıtlara aktarın Doğrudan YouTube veya Vimeo’da paylaşın Özel menülerle diske kaydedin

Öğrenme ve destek

Video eğiticiler

Yeni öğrenme içeriği ve öğreticilerle VideoStudio'dan en iyi şekilde yararlanın. Ek olarak StudioBacklot.tv için ücretsiz 10 gün erişimin keyfini çıkarın. VideoStudio 2020 için yeni içerikleri kapsar.

Kullanım kılavuzu

Arama seçenekleri, kullanıcı kılavuzuna göz atmanın en hızlı ve en kolay yolunu sunar. Özellikler hakkında nasıl yapılır bilgilerine erişin, video düzenleme temel bilgilerini öğrenin, gelişmiş teknikleri keşfedin ve çok daha fazlası...

Yazılı eğiticiler

Video düzenleme endüstrisi bilginizi, yaygın video düzenleme teknikleri hakkında ayrıntılı kılavuzlarla genişletin. Popüler konularımıza göz atın: Stop Motion Animasyon, Yeşil Ekran veya 360 Video Düzenleme.

Ek eklentiler

Birlikte verilen FastFlick, MyDVD ve MultiCam Capture Lite ile VideoStudio'nun gücünü artırın. VideoStudio Home sekmesinden ek premium efektler, şablonlar ve daha fazlasını satın alın.

 

 

Sürüm karşılaştırması

VideoStudio 2020’yi önceki sürümlerden ayıran heyecan verici yeni özelliklerden bazılarını keşfedin ve hangi sürümün sizin için uygun olduğunu belirleyin.

KARŞILAŞTIRMA KILAVUZU (PDF) TOPLU LİSANS SEÇENEKLERİ


 

  VideoStudio 2020 VideoStudio 2019 VideoStudio 2018 VideoStudio X10

Öne Çıkan Özellikler

       

4K görüntüleme desteği

YENİ      

Renk geçişi

GELİŞTİRİLDİ
Sadece Ultimate
Sadece Ultimate    

360° küçük gezegen

   

Morph ve kesintisiz geçişler

Sadece Ultimate Sadece Ultimate Sadece Ultimate  

Zamanı yeniden haritalandırma

 

Video maskeleme

GELİŞTİRİLDİ
Sadece Ultimate
Sadece Ultimate Sadece Ultimate Sadece Ultimate

Yaratıcı içerik (örtülemeler, başlıklar, filtreler, geçişler, şablonlar)

TAZELENDİ

HD ve 4K video düzenleme

50 iz 50 iz 21 iz 21 iz

Yaratıcı Özellikler

VideoStudio 2020 VideoStudio 2019 VideoStudio 2018 VideoStudio X10

Akıllı film oluşturucu (Highlight Reel)

YENİ      

LUT profilleri

YENİ      

Renk geçişi

YENİ
Renk Tekeri
Sadece Ultimate
Sadece Ultimate    

3D başlık editörü

Sadece Ultimate Sadece Ultimate Sadece Ultimate  

Bölünmüş ekranlı video şablon oluşturucusu

Sadece Ultimate Sadece Ultimate Sadece Ultimate  

Lens düzeltmesi / balık gözü düzeltmesi

 

Video maskesi oluşturucu

GELİŞTİRİLDİ
Sadece Ultimate
Sadece Ultimate Sadece Ultimate Sadece Ultimate

İz şeffaflığı

Zamanı yeniden haritalandırma

Resim oluşturma

GELİŞTİRİLDİ
Ultimate: Daha fazla fırça

Çoklu-kamera düzenleme

Pro: 4 kamera
Ultimate: 6 kamera
Pro: 4 kamera
Ultimate: 6 kamera
Pro: 4 kamera
Ultimate: 6 kamera
Pro: 4 kamera
Ultimate: 6 kamera

Video dengeleme

Pro: Temel
Ultimate: Gelişmiş
Pro: Temel
Ultimate: Gelişmiş
Pro: Temel
Ultimate: Gelişmiş
Pro: Temel
Ultimate: Gelişmiş

Stop motion animasyon

Hareket takibi

Ekran kaydı

Chroma key efekti / yeşil ekran

YENİ
Harmanlama seçenekleri

Zaman atlamalı video

Altyazı düzenleyici

Ses Düzenleme

VideoStudio 2020 VideoStudio 2019 VideoStudio 2018 VideoStudio X10

Serbest telifli müzik parçaları ve ses efektleri

GELİŞTİRİLDİ

Ses azaltma (solma ve katman sesi)

Ses filtreleri ve düzeltmesi

Seslendirme araçları

Düzenleme Özellikleri

VideoStudio 2020 VideoStudio 2019 VideoStudio 2018 VideoStudio X10

Kırpma / düzenleme araçları (rulo / slayt / uzatma)

YENİ      

Ayarlanabilir iz yüksekliği ve akıllı hizalama araçları

 

Sezgisel kullanıcı arayüzü

YENİ
4K görüntüleme
HD HD HD

Zaman çizelgesi ve film şeridi düzenleme modları

GELİŞTİRİLDİ

Çift ekranda görüntüleme, ayrılabilir pencereler

Kırpma, bölme, birleştirme, döndürme, yakınlaştırma araçları

Smart proxy düzenleme

360° Video Editörü

VideoStudio 2020 VideoStudio 2019 VideoStudio 2018 VideoStudio X10

Küçük gezegen ve tavşan deliği efektleri

   

360° başlıklar, geçişler ve filtreler

360° videoyu standart videoya dönüştürün

Equirectangular, spherical veya dual spherical videoları dönüştürün

Eklenen Ek Yazılımlar

VideoStudio 2020 VideoStudio 2019 VideoStudio 2018 VideoStudio X10

Video yakalama ve ekran kaydı yazılımı (MultiCam Capture Lite)

   

DVD kaydı ve menü yapıcı (MyDVD)

Pro: 50+ şablon
Ultimate: 100+ şablon
Pro: 50+ şablon
Ultimate: 100+ şablon
Pro: 50+ şablon
Ultimate: 100+ şablon
Pro: 50+ şablon
Ultimate: 100+ şablon

Slayt gösterisi yapıcı (FastFlick)

Ultimate Effects Collection - Premium Effect Plugins

VideoStudio 2020 VideoStudio 2019 VideoStudio 2018 VideoStudio X10

Boris Title Studio

GELİŞTİRİLDİ
Sadece Ultimate
Sadece Ultimate Sadece Ultimate Sadece Ultimate

NewBlue Titler Pro

GELİŞTİRİLDİ
Ultimate: V5 Ultimate + bonus şablonlar
Ultimate: V5 Ultimate: V5 Ultimate: V1

NewBlueFX Titler EX

NewBlueFX Video Essentials Collections

Pro: 2 kütüphane
Ultimate: 5 kütüphane
Pro: 2 kütüphane
Ultimate: 5 kütüphane
Pro: 2 kütüphane
Ultimate: 4 kütüphane
Pro: 2 kütüphane
Ultimate: 4 kütüphane

NewBlueFX ColorFast Motion Effects

Sadece Ultimate Sadece Ultimate Sadece Ultimate Sadece Ultimate

proDAD Mercalli (video sabitleme)

Ultimate: V4 Ultimate: V4 Ultimate: V2 Ultimate: V2

proDAD VitaScene LE

Ultimate: V3 Ultimate: V3 Ultimate: V2 Sadece Ultimate

proDAD Adorage (animasyonlu örtüler)

Ultimate: V13 Ultimate: V13 Ultimate: V9 Ultimate: V9

roDAD Handscript Animation and RotoPen

Sadece Ultimate Sadece Ultimate Sadece Ultimate Sadece Ultimate

Video Kaydetme & Paylaşma

VideoStudio 2020 VideoStudio 2019 VideoStudio 2018 VideoStudio X10

Alfa kanalı videosu alma/kaydetme

   

Menü ve bölümlerle DVD ve AVCHD oluşturma

Tüm genel video formatlarında ve aygıtlara kaydetme

YouTube, Flickr ve Vimeo’ya aktarma

Kolay arşivleme ve yeniden kullanım için akıllı paket projeleri

Formatlar & Destek

VideoStudio 2020 VideoStudio 2019 VideoStudio 2018 VideoStudio X10

4K, HD, 360° video

HTML5 düzenleme

NVIDIA, Intel & AMD DirectX video ivmelendirme desteği

GELİŞTİRİLDİ

Intel® Quick Sync Video donanım ivmelendiricisi

GELİŞTİRİLDİ
Intel® 10. Nesil Çekirdek Teknolojisi İyileştirmesi
Intel® 9. Nesil Çekirdek Teknolojisi İyileştirmesi Intel® 8. Nesil Çekirdek Teknolojisi İyileştirmesi Intel® 7. Nesil Çekirdek Teknolojisi İyileştirmesi

nVidia CUDA iyileştirmesi

 

 

 

Sistem Gereksinimi

 • Windows 10, Windows 8, Windows 7, sadece 64 bit
 • Standart videolar için Core i3 veya AMD A4 serileri HD ve UHD videolar için Intel Core i7 veya AMD Athlon A10
 • 4 GB veya daha fazla, HD ve UHD videolar için 8+ GB önerilir
 • Minimum görüntüleme çözünürlüğü: Donanım ivmelendirmesi için 1024 x 768, minimum 512 MB VRAM veya daha fazlası önerilir
 • Windows uyumlu ses kartı
 • Tam yükleme için enaz 10 GB
 • Yükleme, kayıt ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor.

Araçlar

 • DVD ve AVCHD diskler oluşturmak için DVD kaydedici gerekiyor
 • Blu-Ray kaydı için ürün içinden ayrı eklenti satın alınması gerekiyor

Desteklenen Diller

 • Lehçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Geleneksel Çince

Açılabilen formatlar1

Video: AVCHD (.M2T/.MTS), AVI, DV, DVR-MS, HDV, HEVC2 (H.265), M2TS, M4V, MKV, MOD, MOV3 (H.264), MPEG-1/-2/-4, MXF, TOD, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC, XAVC S, 3GP, Şifrelenmemiş DVD başlıkları

360 Video: equirectangular, single fisheye, dual fisheye

Ses: AAC, AC3, Aiff, AMR, AU, CDA, M4A, MOV, MP3, MP4, MPA, OGG, WAV, WMA

Resim: CLP, CUR, DCS, DCX, EPS, FAX, FPX, GIF87a, ICO, IFF, IMG, JP2, JPC, JPG, MAC, MPO, MSP, PBM, PCT, PCX, PGM, PIC, PNG, PPM, PSD, PSPImage, PXR, RAS, SCI, SCT, SHG, TGA, TIF/TIFF, UFO, UFP, WBM, WBMP, WMF, 001, Camera RAW

Kaydedilebilen Formatlar

Video: AVC, AVI, DV, HDV, HEVC2 (H.265), M2T, MOV3, MPEG-1/-2/-4, UIS, UISX, WebM, WMV, XAVC S, 3GP

Aygıt: Apple iPod/iPhone/iPad/TV, Android aygıtlar, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox uyumlu formatlar, DV, HDV

Disk: DVD, AVCHD, SD Card, Blu-ray ($)

Web: YouTube, FlickR, Vimeo, Niconico

Ses: M4A, OGG, WAV, WMA

Resim: BMP, JPG

1 AVCHD, HDV, DVD, Blu-ray, MOD ve AC3 sesli MPEG2, sadece Windows 8 ve10 sistemlerde destekleniyor

2 HEVC (H.265) desteği Windows 10 ve destekleyen PC donanımı veya grafik kartı ve Microsoft HEVC video eklentisinin yüklü olmasını gerektiriyor

3 Cineform Alfa Kanalı videolar için içe alma ve kaydetme desteği

Ürün özellikleri bilgi veya uyarı yapılmaksızın değişebilir

İlgili Resimler

 • background