SATIN AL

HitFilm 4 Pro

 

Filmciler ve animatörler için benzersiz bir video düzenleme, görsel efekt ve 3D kompozisyon uygulaması. İhtiyaç duyduğunuz her şey bir üründe.

 

SİNEMACI

Düşük bütçelerle epik videolar mı yapmak istiyorsunuz? HitFilm en büyük fikirlerinizi hayata geçirir.

 

 

ANİMATÖR

Güzel başlık dizileri ve sofistike hareketli grafikler oluşturun.

 

 

VLOGGER

HitFilm'in tümü bir arada video editörüyle kanalınızı bir üst düzeye taşıyın.

 

HER ŞEY MÜMKÜN

HitFilm 4 Pro, yüksek ölçekli filmleri düşük bütçelerde hazırlamak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi içeren tek video yazılımıdır.

Heveslerinizi kısıtlamak zorunda kaldığınız tüm o zamanlar - geride kaldı.

 

3D nesneler

Manzaralarınıza 3D nesneler ekleyin - helikopterden uzay gemisine, Empire State binasından firmanızın logosuna her şeyi... Güzel foto-gerçekçi sonuçlar üreten eşzamanlı gölgeler, yansımalar ve fizik temelli aydınlatmayla nesnelere hareket verin, sanal kamera ve ışıklarla kayıt yapın.

 

 

 

Görsel efektler

Başka hiçbir video editörü bu düzeyde efekt oluşturamaz, usülüne göre namlu ateşi, şimşek ve ateşten klonlamaya, havai fişeklere ve otomatik ısı dağılımına... Kütüphanede, kendi tasarımınızı yapmak için tümü yeniden karıştırılabilen ve özelleştirilebilen 200'den fazla efekt yer alıyor.

 

Geliştirme

HitFilm, çok sayıda renk düzeltme ve stlize etme aracı içerir. Tüm karenizi geliştirin veya aktörün gözleri veya geniş bir manzara çekimindeki gökyüzü gibi özel alanları belirtin. Bir DSLR veya RED Epic ile çekim yapmanızın bir önemi yok - HitFilm filmlerinizi milyon dolarlıklar gibi görünmesini sağlayacak.

 

 

 

ANİMASYONLANIN

Her şeyi yapabileceğiniz doğru araçlara sahip olacaksınız.

İlgi çekici hareketli grafikler tasarlamak için titiz animasyonu, gelişmiş başlıklandırmayı ve prosedürel efektleri kullanın.

 

Başlıklandırma

Reklamlardan sonraki jeneriğe, fark yaratan kelimeler oluştururuz. HitFilm 4 Pro, tüm başlıklandırma ihtiyaçlarınız için Boris FX'ten premium 3D Objects eklentisini içermektedir. Metinleriniz, HitFilm'in tüm gelişmiş montaj ve efekt araçlarını kullanarak özelleştirilebilir.

 

 

 

 

 

Animasyon

Güçlü anahtar kare grafik editörü ve bezier eğrileriyle animasyonlarınız üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız. 3D modellerle çalışıyorsanız, HitFilm içinde animasyon uygulayabilir veya detaylı, daha önce hazırlanmış, elenmiş dizileri içe alabilirsiniz.

 

Parçacık motorları

Herkesin dünya sınıfında bir parçacık motoru olmalı. HitFilm 4 Pro'nun iki tane var… Hava sistemleri oluşturun, şendi şehrinizi geliştirin veya yaratık sürüsü ekleyin - ızgara desenleri ve fraktal olarak çarpıtma, ses etkili 3D formlardan kaotik, fizik temelli simülasyonlara kadar tümü burada.

 

 

 

Tüm diğer yazılımlarınızı daha geliştiriyoruz

HitFilm 4 Pro, geleneksel NLE'lerde ve montaj uygulamalarında kullanabileceğiniz 140'dan fazla eklenti içerir:

 

 

 

 

 

 

 

Adobe After Effects   Adobe After Effects   Apple Final Cut Pro X   Apple Motion   Blackmagic Design DaVinci Resolve   Sony Catalyst Edit   Sony Vegas Pro

 

HER ZAMAN YARATICI KALIN

HitFilm sıradan bir editör değil.

Düzenleme ve montajın mükemmel bir karışımı, böylece ihtiyaç duyduğunuz her şeyi parmaklarınızın ucunda bulacaksınız. Tek bir, kullanımı kolay arayüzde deneyebilecek ve yaratıcı olabileceksiniz.

Düzenleme

HitFilm'de vloglardan kısa filmlere, müzik videolarına tüm projeleri birarada kesebilirsiniz. Temiz, sezgisel yerleşim ve geribildirimli araçlar, HitFilm teknik konuların hallederken sizin fikirlerinize odaklanmanızı sağlayacak.

 

 

 

 

 

Montaj

Kameranızla çektikleriniz sadece başlangıç. Videolarınızı HitFilm içine aldıktan sonra, arkaplanı değiştirerek, öğe ekleyerek veya çıkararak, profesyonel kalitede görsel efektler ekleyerek tamamen dönüştürebilirsiniz. Kendi VFX stüdyonuz olacaksınız.

 

Zaten müthiş fikirleriniz var. Müthiş bir yazılım da alın.

 
 • 2D ve 3D montaj
 • 200'den fazla görsel efekt
 • Geçişler ve sınırsız iz içeren editör
 • Diğer yazılımınız için 140 eklenti içerir
 • mocha HitFilm içerir
 
 • Boris FX 3D Objects ($299 değerinde) içerir
 • Mac ve PC için
 • Aynı anda 3 bilgisayarda kullanabilirsiniz
 • Ücretsiz video bilgi ve eğitimleri
 • Gezegendeki en iyi film yapma topluluğu
 

 

"HitFilm'in en son sürümü, post-prodüksiyon dünyasına verilen etkileyici ve almaya değer bir ek."

Arthur Lance, Sinemacı

Dahası var

Demosunu indirerek tümünü kendiniz keşfedin.

 

ÜCRETSİZ DENE

 

ÇOK DAHA GÜÇLÜ

HitFilm 4 Pro, tamamen yeni bir animasyon sistemi, 3D modelleme gerçekçiliğinde önemli geliştirmeler, göz kamaştıran yeni 3D metin ekleyici ve daha çok sayıda özellik sunuyor.

 

     

YENİ Animasyon kontrolleri

Çok daha kolay ve detaylı hareket için grafik ve eğri kontrolleri

 

YENİ Alembic 3D

3D Studio Max, Maya ve Cinema4D ile animasyon verilmiş modelleri içe alın

 

YENİ Boris FX 3D Objects

299$ değerinde, derinlikli, bombeli ve animasyonlu 3D metin ekleme

 

GÜNCELLENDİ Gerçekçi 3D aydınlatma

HitFilm 4 Pro için tamamen yenilendi

             
     

YENİ Izgara parçacıkları

Yumuşak parçacıklar ve yeni ızgara yayıcılar

 

YENİ Ses efektleri

Ekolayzer, dopler kayması, eko, ambians, perde ve balans

 

YENİ Rate stretch

Kliplerin ve katmanların oynatma hızlarını ayarlayın

 

YENİ Genel ortam emilimi

Tüm 3D katmanlarda ortam gölgelendirmesi

             
     

GÜNCELLENDİ Yüksek kalitede render

Daha büyük tanımlama ve daha az bozulma

 

EKLENDİ Yeni mocha sürümü

Köşeleri yakalamak için kolay yüzey takibi

 

 

GÜNCELLENDİ İşakışı geliştirmeleri

Hızlı düzenleme ve çok daha sezgisel arayüz

 

 

EKLENDİ HitFilm Ignite

Diğer yazılımınız için daha fazla efekt eklentisi

 

ARTIK DİNAZORLARINIZ OLABİLİR

Tüm animasyon sistemi, daha fazla hassaslık ve güç sağlayacak şekilde yeniden tasarlandı.

 

Alembic 3D

HitFilm içinde hızlı ve basit animasyon grupları yerine, 3D Studio Max, Maya ve Cinema4D gibi ürünlerde oluşturulan gelişmiş animasyonları Alembic formatını kullanarak aktarabilirsiniz. Önceden hazırlanan hareketli modeller döndürülebilir ve tam 3D olarak yönlendirilebilirler - bunları animasyonlu 3D stock olarak düşünebilirsiniz. Döngüsel yürüme daireleri ve animasyonlu logo gibi öğelerle karakterler için mükemmel.

 

 

Kolay geçici enterpolasyon

Zaman çizelgesi artık, anahtar karelerinizin geçici enterpolasyonunu gösteren değer grafiğini de içeriyor. Bu, bir anahtar karenin diğerine nasıl geçeceğini ayarlamanızı kolaylaştırır, ister bir helikopterin rotorunu döndürüyor, isterse bir metin dizisinin hareketine ince ayar yapıyor olun, hareketlerde daha gelişmiş çeşitlilik ve incelik sağlar.

 

Bezier mekansal enterpolasyon

Katmanların dönüştürülmesi, artık Viewer içinde bezier kontrolleriyle sezgisel olarak ayarlanıyor. Yumuşak bir eğri oluşturmak, keskin bir açı oluşturmak kadar kolay.

 

 

İLERİ TEKNOLOJİ

3D ışıklandırma ve gerçekçi materyaller, yeni bir düzeye taşındı.

Yansıyan ışığın dağılması

Manzara içinde nesnelerden yansıyan ışığın dağılması, gerçek dünya ışığını en yakın şekilde temsil eden, doğal, canlı bir ışık sağlıyor. Bir 3D modeli videonuzdaki aydınlatmaya mükemmel bir şekilde uyuşturmak için başlangıç fotoğrafisiyle birleştirin.

 

Bump ve normal harita

En çok talep edilen bump ve normal harita desteği eklendi! Materyallere artık bump veya normal haritalar uygulayarak, yüksek sayıda çizgi uygulandığında karşılaşan yüksek render süresiyle zaman kaybetmeden ek yüzey detayları ekleyebilirsiniz.

     

Eşzamanlı yansımalar

3D modeller artık gerçek 3D manzarayı yansıtarak daha gerçekçi yüzeyler oluşturuyorlar. Bu yansıtıcı metal ve cam yüzeyler için gerekli ve dahası basit ortam haritasından daha inandırıcı.

 

Kırılma

Nesneler artık, farklı maddelere (ör. su veya plastik) hitap eden ayarlanabilir kırılma endeksiyle ortam haritasını veya bunların çevresini kırabiliyor.

     
   

Yeni aydınlatma modeli

Yeni Cook Torrance aydınlatma modeli, daha kapsamlı materyallere göre tasarlandı ve çok daha sofistike yansımalar sağlıyor. Özellikle metalik yüzeyler için çok verimli.

     

Yansıma dokusu geliştirmeleri

Yansıma dokusu, yansımayı kısıtlamak için kullanılabilir, böylece aynı materyalde değişen düzeylerde yansıma uygulanabilir - kısmi olarak kirli olan yüzey etkisi için çok kullanışlı.

 

Genel ortam emilimi

Ortam emilimi artık farklı 3D katmanlar arasında biçimlenerek nesnelerin çok yakın olduğu durumlarda çok daha gerçekçi aydınlatma sağlıyor. Bir 3D arabayı bir 3D uçak üzerine yerleştirin, uçak ortam emilimi gölgesini alacak ve bir canlı hareket yüzeyine yansıtacaktır.


MAJÖR YENİ PARÇACIK MOTORU ÖZELLİKLERİ

Yumuşak parçacıklar

Parçacıklar 3D model yüzeyiyle temas ettiğinde, artık yumuşak kenarlara sahip olabiliyorlar. Böylece bir parçacık bulutu içinde hareket eden 3D modellerin dokuyu belli etmeden oluşturulması çok daha kolay.

Izgara yayıcı

Yeni bir yayıcı seçeneği, parçacıkların kalabalık ızgara pozisyonlarına yayılmalarını kısıtlıyor. Bu tek bir özellik, parçacık simulatörüne büyük ölçüde güç kazandırıyor ve yeni yaratıcılık seçenekleri sağlıyor. Şehir bloklarını ve 3D model sürülerini parçacıkları kesiştirmeden elde etmek artık kolay. Motion graphic sanatçıları kübik ve küresel ızgara desenleri oluşturma olanağını çok sevecekler.

 

 

GÜZEL SESLER

Yeni ses efektleri ve filtreleriyle ses dosyalarınızı HitFilm içinden işleyebilirsiniz.

Ses gürültü azaltması

Ses dosyanızda istenmeyen gürültüleri doğrudan HitFilm içinde anında temizleyin.

 

Ekolayzır

Yüksek geçişli, alçak geçişli ve vokal arttırma gibi 14 hızlı ayarlama hazırseti ve ek olarak özel ayarlamalarla seslerinizi düzeltin.

     

Dopler kaydırması

Animasyonlu 3D katmanlara ses iliştirin, katman kameraya yaklaştığında veya uzaklaştığında HitFilm otomatik olarak dopler kaydırması uygular.

 

Ambians

Nerede kaydedilmiş olursa olsun, ses dosyanız için gerçekçi ortamları yeniden oluşturun. Sesi hemen bir katedralde veya eski bir telefon hattında kaydedilmiş hale getirin.

     

Eko gecikmesi

Ses dosyanıza anında eko ekleyin.

 

Ters çevirme

Ses dosyasını tersten oynatın.

     

Perde

Ses dosyanızın perdesini ayarlayın - özellikle oynatma hızını değiştirirken kompanzasyon için kullanışlı.

 

Balans

Stereo geçişleri için kolay ayarlama.


 

METİN EKLEME VE DÜZLEMSEL TAKİP

Boris FX 3D Objects ($299 değerinde)

HitFilm 4 Pro içinde 299$ değerinde yeni bir Boris FX eklentisi var. Derinlik, bombe ve animasyon üzerinde gelişmiş bir kontrol sağlayan Boris FX'in 3D Objects eklentisini tüm HitFilm 4 Pro kullanıcılarına sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Yeni ve güncellenmiş mocha HitFilm

mocha HitFilm'in en son sürümü köşe iğneleme için kullanılan takip verisini dışa aktarma olanağını ekliyor. Bu olanak, bir katmanı bir monitör ya da TV ekranına yerleştirmeyi veya bir reklam panosu ya da tabelasındaki içeriği değiştirmeyi kolaylaştırıyor.

     
Boris FX 3D Objects   Yeni ve güncellenmiş mocha HitFilm
     

HitFilm'in 3D kamera & aydınlatmasıyla tam entegrasyon, 2016 içinde yayınlanacak ücretsiz bir güncellemeyle sağlanacak.

 

 

DAHA HIZLI VE AKILLI ÇALIŞIN

Editör, endüstri standardı değişken oynatma, yeni rate stretch aracı ve akışkan zaman çizelgesi gibi özelliklerle büyük ölçüde güncellendi.

Oynatma kontrolleri

Endüstri standardı JKL fonksiyonalitesi desteğiyle tüm oynatma sistemi yenilendi. Böylece tersten oynatma ve çok hızlı oynatma gibi olanaklar sağlıyoruz.

 

İşakışı geliştirmeleri

Geçişler kolaylıkla bir başkasıyla değiştirilebiliyor ve materyal panelinde artık arama yapılabiliyor.

     

Retina desteği

HitFilm artık Mac'lerde Retina görüntülemeyi destekliyor. Arayüz hiç bu kadar güzel görünmemişti.

 

Anahtar kelimeyle arama

Tüm efektler, tam adını bilmeseniz de tam olarak aradığınızı bulabilmeniz için, anahtar kelimelere sahip.

     

Rate stretch

Yeni rate stretch aracını kullanarak kliplerin ve katmanların oynatma hızlarını ayarlayabilirsiniz.

 

Zaman çizelgesi yerleşimi geliştirmeleri

Zaman çizelgesi arayüzü, tüm genel düğme ve özellikleri tam da aradığınız yerde bulmanızı sağlayacak şekilde yeniden tasarlandı.

     

Daha uzun projeler

10 saate kadar süren projeler oluşturun.

 

Vine ve Instagram proje şablonları

Vine ve Instagram projeleriniz için kolay ayarlama.

     

Magic Mouse ve track pad geliştirmeleri

Çeşitli Mac giriş donanımları ile uyumluluk geliştirildi.

 

Geliştirilmiş render

MIP haritalandırması artık resimlerde, videolarda ve karma çekimlerde destekleniyor, böylece bozulmalar azalıyor ve render kalitesi artıyor.


 

HitFilm Ignite efekt eklentilermizi alarak tüm video yazılımlarınızda kullanabileceğiniz hale getirir. Şimdi Sony Catalyst Edit ve bilimkurgu ışın kılıcından ve hiper hız efektlerinden hızlı, yüksek kaliteli jenerik metinlerine yeni eklenti desteğiyle.

 

 

 

 

 

 

 

Adobe After Effects   Adobe After Effects   Apple Final Cut Pro X   Apple Motion   Blackmagic Design DaVinci Resolve   Sony Catalyst Edit   Sony Vegas Pro

 

Tüm bunları ve dahasını edinmek için bugün güncelleyin

 
 • Gelişmiş animasyon kontrolleri
 • Animasyonlu 3D modeller için Alembic formatı
 • Gelişmiş metinler için Boris FX 3D Objects
 • Yeni gerçekçi 3D ışıklandırma modeli
 • Normal ve bump map
 • Eşzamanlı 3D yansımalar
 • Parçacık simulasyonları için ızgara yayıcıları
 
 • Gerçekçi duman için yumuşak parçacıklar
 • Yeni ses efektleri kütüphanesi
 • JKL kontrolüyle değişken oynatma
 • Klipleri ve katmanları yeniden zamanlandırmak için rate stretch
 • mocha HitFilm içinde köğe iğneleme
 • Video yazılımınız için 140+ eklenti
 • Mac'te Retina arayüzü
 

 

"Bizce ilham arayan görsel efekt sanatçıları ve sinemacılar için tek en iyi yazılım paketi."

RocketJump, Creative Studio

Demosunu indirerek tümünü kendiniz keşfedin.

 

ÜCRETSİZ DENE

 

 

 • Microsoft Windows 7, Windows 8 or Windows 10
  OS X 10.9 Mavericks, OS X 10.10 Yosemite veya OS X 10.11 El Capitan
  64-bit işletim sistemi
 • Yükleme için sabit diskte 400MB boş alan
 • Etkinleştirme ve web hizmetleri için İnternet bağlantısı gerekiyor
 • Intel Core i3, Core i5, Core i7 veya Intel Xeon (Nehalem) işlemci
 • 4GB RAM
 • OpenGL 2.0 sağllayan donanım, en az 512 MB video belleğiyle
  (NVIDIA GeForce 9 serisi, Radeon HD 5000 serisi, Intel HD 4000)