SATIN AL

Pinnacle Studio 20

Yeni! Stop Motion Animasyon

Geliştirildi! Çoklu-kamera düzenleme

1500+ efekt, başlık ve şablon

6-iz, HD düzenleme

 

 

Güçlü, yaratıcı video düzenleme yazılımı

 

Pro-düzeyinde düzenlemeyle sınırsız yaratıcılığı birleştiren bir video düzenleyiciyle etkileyici filmler oluşturun--Pinnacle Studio 20. Projenize bir temalı şablon kullanarak başlayın veya 6-izli zaman çizelgesinde düzenleyin. Çok kameralı video düzenlemeyle iki kameradaki altlıkları kullanın ve yeni Stop Motion Animation ile göz kamaştıran animasyonlar ekleyin. 1500 2D/3D efekt, ilginç başlıklar ve otomatik olarak sığdırılan müziklerle stil ekleyin. Sonra filminizi online paylaşın, popüler aygıtlara aktarın veya 20+ menü şablonuyla ilgi çekici DVD projeleri oluşturun.   Video düzenleme yazılımında en üst düzey

 

 

Esnek düzenleme
Projenize şablonlarla başlayın veya fotoğrafları, videoları birleştirerek 6-izli zaman çizelgesinde düzenleyin. İlgi çekici filmler oluşturmak için güçlü, yaratıcı araçlarla çalışın.
    Düzelt ve geliştir
Kırpın, kaydırın ve yakınlaştırın, film yapmadan önce kütüphanedeki klipleri temizleyin. Sonra herhangi bir film projesinde kullanın.
      Kendinizi ifade edin
Stop Motion Animation özelliğiyle kare kare ilginç animasyonlar oluşturun. Multi-Camera editörümüzle iki kamerayı senkronize edin ve düzenleyin.
             

 

Heyecan katın
İzleyicilerinizi sürpriz yaparak eğlendirmek için, 1500'den fazla 2D ve 3D efekt arasından seçim yapın. En sık kullandığınız efektleri, filtreleri ve geçişleri sağ tuşa tıklayarak Favorite bölümüne ekleyin.
    Filminizi yapın
SmartMovie ile otomatik olarak bir film hazırlamak için öğeleri sürükleyip bırakın veya temalı video şablonlarıyla başlayın. Storyboard düzenlemeyle filminizi planlayın, daha sonra hassas düzenleme için zaman çizelgesini kullanın.
    Anılarınızı paylaşın
Filmlerinizi doğrudan Pinnacle Studio içinden online ortama popüler aygıtlara aktarın. Pinnacle MyDVD içindeki 20+ şablonu kullanarak kolaylıkla menülü ve bölümlü diskler oluşturun.

 

 

Pinnacle Studio 20 Özellikleri

Çok Kameralı Video Editörü

GELİŞTİRİLDİ

Sürükle ve bırak HD video düzenleme
Stop Motion Animasyon

YENİ

Çok Kameralı Video Editörü

2 kamerada çekilen altlıklarla çalışarak çok daha dinamik videolar oluşturun. Multi-Camera Video Editörü altlıkları görüntülemenizi, açıları değiştirmenizi, kesmenizi ve silmenizi, geçiş eklemenizi sağlar. Audio Syncing ile klipleri otomarik olarak hizalayın veya marker, tarih/zaman ile veya elle senkronizasyon yapın. Hatta çoklu kamera sonuçlarını kullanarak resim içinde resim (Picture-in-Picture) efekti oluşturabilirsiniz.

Sürükle ve bırak HD video düzenleme

SmartMovie aracı, tek adımda sizin için göz kamaştırıcı filmler oluşturan bir otomatik video editörü gibidir. Sadece projenizde görmek istediğiniz videoları, fotoğrafları ve müziği sürükleyip bırakın, sonra Smart Movie işi tamamlamasına izin verin. Filminizi önizleyin, projenizdeki daha ileri düzeltmeler için zaman çizelgesinde düzenleyin. Kısa sürede etkileyici bir film hazırlayın.

Stop Motion Animasyon

Büyük ekran stili animasyonlar ve full-HD videolar oluşturun. Donanımızını yerleştirin, kameranızı takın, DSLR fotoğraf makinenizin işlemci gücü ve benzersiz lens olanaklarıyla hikayenizi kare kare yakalayın. Video düzenleme yazılımınızın içinden otomatik olarak veya elle kamera ayarlarını kontrol edin, kaplayan kareleri görüntüleyin, mesafeleri ayarlayın ve kareleri yakalayın.

     
1500+ efekt, geçiş efekti ve şablon ile geliştirin
Dinamik efektler için kolay kontroller

GELİŞTİRİLDİ

Timeline Düzenleme (6-iz)

1500+ efekt, geçiş efekti ve şablon ile geliştirin

1500'den fazla 2D/3D efekt, animasyonlu başlık ve geçiş efektiyle ilgi çekici kılın. Uygulama, sadece birkaç tıklamada profesyonel düzeyde sonuçlar elde edebilmenizi sağlayan hazır tema setleri —mevsimler, spor, tatil, bilimkurgu, çizgi roman gibi— içeren Montage video şablonları da sunuyor. Doğru bir görünüm için bunları özelleştirin.

Dinamik efektler için kolay kontroller

Basit Kaydırma ve Yakınlaştırma kontrolleriyle, statik bir resmi videonuzun dikkat çekici bölümüne dönüştürün Kolay Picture-in-Picture efektiyle ilgiçekicilik katın. Düğmeleri sürgü kontrollerine dönüştürerek Ses anahtar karesi eklemeyi daha da kolaylaştırdık.

Timeline Düzenleme (6-iz)

Kaynağın kırpılma başlangıç ve bitiş noktalarını ayarlayın, sonra kırpılmış klipleri zaman çizelgesine gönderin. Altı iz, HD filmlerde karmaşık picture-in- picture ve çok katmanlı efektlerini kare hassaslığında ve anahtar kare düzenleme olanağıyla oluşturmanızı sağlayacak—tıpkı bir profesyonel gibi. Ya da hikayenizin nasıl ilerleyeceğini görselleştirmek için Storyboard düzenlemeyi deneyimleyin.

     
Medyayı kolaylıkla içe alın Favorilerinizi Kaydedin Temel problemler için hızlı düzeltmeler

Medyayı kolaylıkla içe alın

Videolarınızı ve fotoğraflarınızı sanal olarak herhangi bir aygıttan içe aktarın— kameralar, dijital kameralar, web kameralar, tabletler, cep telefonları, ses kayıt cihazları vs. Pinnacle Studio 20, iPhone 6 ve yeni nesil fotoğrak makinelerindeki VFR videolarını da destekler. Kasetteki1 ve analog aygıtlardaki1 videoları, ayrıca 5.1 surround formatındaki sesleri aktarın.

Favorilerinizi Kaydedin

Basit bir sağ tıklamayla en sık kullandığınız efektleri, filtreleri ve geçişleri, Favorite bölümüne ekleyerek herhangi bir zaman kolaylıkla bularak yeniden kullanabilirsiniz. Kütüphanenizi kolaylıkla sıralamak, favori veya sık kullandığınız efektleri hızlıca bulmak için, 5 yıldızlı oylama panelinden efektleri oylayın.

Temel problemler için hızlı düzeltmeler

Videonuzu döndürmenizveya renkleri geliştirmeniz mi gerekiyor? Sorun değil! Pinnacle Studio videoları döndüren araçlara sahip. Kırpın, yakınlaştırın ve fotoğraflardaki kırmızı gözleri düzeltin Videolarda renkleri düzeltin ve titreyen videoları sabitleyin.

Başlıklar ve bindirmeler
Pinnacle MyDVD

GELİŞTİRİLDİ

ScoreFitter sesler & müzik

Başlıklar ve bindirmeler

Fotoğraflarınıza ve videolarınıza başlıklar ekleyin veya kliplerin üste fotoğraf bindirin Hareketleri ve duraklamaları kontrol edin Başlık animasyonlarının çeşitli yöntemlerle seçimi ile, videonuzu tamamlayacak mükemmel görünümü bulmanız garanti.

Pinnacle MyDVD

DVD ve AVCHD disk oluşturmanın yeni ve daha kolay yolunu deneyimleyin. Menüleri, altmenüleri ve bölümler eklemek için 20+ temalı şablondan birini kullanarak stil sahibi bir görünüm elde edin. Resimlerle zenginleştirilmiş menüleri ve müzikle, videolarınızı profesyonel kalitede multimedya projelerine dönüştürün.

ScoreFitter sesler & müzik

Hiçbir film, film müziği olmadan tamamlanmış sayılmaz. ScoreFitter kütüphanesindeki serbest telifli ses ve müzikleri kullanarak müzik ekleyin— süreleri filminizin süresiyle mükemmel şekilde otomatik olarak eşleştirilir.

     
Performansı arttırın Fotoğraf slayt gösterisi ve videolar Hareket halindeyken video düzenleme yazılımı

Performansı arttırın

PC'nin işlemci gücü ve belleğini en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlayan 64- bit mimarisiyle sonuçları daha kısa sürede görün. Daha hızlı çok izli film oluşturma ve daha iyi dosya yönetiminin keyfini çıkarın. Pinnacle Studio 20 video düzenleme yazılımı, Intel’in 6. Nesil işlemcisi için iyileştirildi (Skylake).

Fotoğraf slayt gösterisi ve videolar

Video editörünüzü kullanarak geçiş efektleri, başlıklar ve efektlerle tamamlanmış ilgi çekici slayt gösterileri oluşturun, mükemmel montaj için fotoğraf ve videolarla birleştirin. Temalı montaj şablonlarıyla başlayın veya çok izli zaman çizelgisinde sıfırdan başlayın.

Hareket halindeyken video düzenleme yazılımı

Pinnacle Studio for iOS2 ile istediğiniz yerde projenizle çalışabilir, sonra Pinnacle Studio programına aktararak çalışmaya devam edebilirsiniz. Project Packages kullanarak ilgili filmle ilgili tüm medya dosyalarını biraraya getirin, böylece başka bir yere aktarırken ihtiyaç duyduğunuz tüm dosyaların elinizin altında olduğundan emin olun.

     
Her yerde paylaşın ÜCRETSİZ eğitim içeriyor! Alınabilir ek eklentiler ve efektler

Her yerde paylaşın

Pinnacle’ın basit video editörü, HD videolarınızı Facebook®, YouTube® ve Vimeo® üzerinden kolaylıkla ailenizle ve arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlıyor. Kolaylıkla DVD oluşturabilir ve Adobe® Flash® FLV, MPEG-4 ve DivX® gibi popüler formatlarda ayrıca Microsoft® Xbox®, Sony® PlayStation, Nintendo™ Wii™, Apple® TV ve Apple® iPad® gibi popüler aygıtlar için kaydedebilirsiniz.

ÜCRETSİZ eğitim içeriyor!

21 gün boyunca, Pinnacle Studio 20 sürümünün yeni içerikleri, diğer eğitim materyalleri ve serbest telifli kütüphane içeren StudioBacklot.tv sitesine erişerek video düzenleme yazılımınızdan daha fazla faydalanmayı öğrenin Başlarken yardım almak ve spesifik teknik ve projeler için eğiticilere erişmek için Discovery Center sitemizi ziyaret edin.

Alınabilir ek eklentiler ve efektler

Doğrudan Pinnacle Studio içinden satın alabileceğiniz ek eklentiler ve efektlerle, video düzenleme yazılımınızın gücünü arttırın! Triple Scoop Music’ten yüksek kaliteli, serbest telifli müzik ve Muserk’ten ses efektleri önizleyin ve satın alın. Blu-ray olarak mı kaydediyorsunuz? Pinnacle Studio içinden doğrudan Blu-Ray eklentisini satın alın.

1 Video yakalama donanımı gerekiyor

2 Pinnacle Studio for iPad uygulaması dahil değil, ayrıca satın alınabilir

 

 

 

YARATICI ÖZELLİKLER Standard Plus Ultimate
2D/3D efektler, geçiş efektleri, başlıklar ve şablonlar 1500+ 1800+ 2000+
GELİŞTİRİLDİ! Çoklu-kamera editörü — tek uygulamada tüm klipleri senkronize edin ve hizalayın, açıyı değiştirin, kesin, silin ve geçişler ekleyin 2 kamera 4 kamera 6 kamera
YENİ! Stop Motion Animasyonu – Oyuncak, yiyecek sanat ve diğer nesneleri kare kare kaydederek hızlıca kendi animasyonlu filminizi oluşturun
SmartMovie otomatik film yapma — Video, resim ve müziği kütüphanenizden SmartMovie içine sürükleyip bırakın ve üretime başlayın
Video Şablonları — Özelleştirilmiş bir temayla başlayın, kendi filminizi oluşturmak için şablonu montajlayın
ScoreFitter müzik kütüphanesi – otomatik olarak filminizin süresine göre ayarlanan, serbest telifli müzikler ekleyin
YENİ! Hareket Takibi - Ekrandaki hareketli nesneleri işaretleyip takip ederek, metin ve grafik gibi öğelerle bağlayın  
GELİŞTİRİLDİ! Kolay İz Şeffaflığı — Yeni, kullanımı kolau opaklık ayarlarıyla birden fazla izi üstüste bindirin  
Audio Ducking - Sesi veya konuşmayı algılayarak otomatik olarak arkaplan sesinin şiddetini azaltır  
GELİŞTİRİLDİ! Live Screen Capture — Ekranınızı kaydedin, hem sistem hem de mikrofon sesini yakalayın; eğiticiler veya demo videoları oluşturmak için mükemmel  
YENİ! 360 video kontrol & efekti — 360 videolarınıza başlıklar ekleyin. 360 videonuzu standart videoya dönüştürün ve görüntüleme yolunu kontrol edin    
NewBlue bonus efektleri (900+ hazırset ve 75+ eklenti) — en çok satılan NewBlueFX efekt ve başlıklarından filtreler, geçişler ve özel efektler ekleyin Videonuza profesyonel bir görünüm sağlayan yüzlerce efekt, hazırset, filtre ve diğer araçlara erişin    
HASSAS DÜZENLEME Standard Plus Ultimate
Video/ses izi sayısı 6 24 Sınırsız
Storyboard ve timeline düzenleme
Kare hassasiyetinde zaman çizelgesi düzenlemesi
Bütünleşik medya varlık kütüphanesi, hatta kütüphanedeki medyayı düzeltin ve geliştirin
Medya varlığı oylama, gelişmiş etiketleme ve kolleksiyonlar Gelişmiş Gelişmiş
Özelleştirilebilir kısayol tuşları  
Anahtar karesi - temelli efektler  
Sesi ayrıştırma  
VİDEO ÇIKTISI ve PAYLAŞIMI Standard Plus Ultimate
GELİŞTİRİLDİ! MyDVD disk oluşturma — Temalı şablonlarla DVD’nize menüler, bölümler ve müzik ekleyin 20+ şablon 50+ şablon 100+ şablon
DVD oluşturma* – Tek klibi dışa verin, DVD başlıklarını düzenleyin ve oluşturun, bir ISO disk imajından kaydedin ve dahası Gelişmiş Gelişmiş
Mobil uygulamalarla uyumlu — Pinnacle Studio for iOS (ayrıca satın alınabiliyor) ile hazırlanan projeleri içe alın ve düzenleyin
Popüler aygıtlara aktarma – Videoyu Apple® iPad, Apple® TV, Microsoft® Xbox® ve diğerlerinde izlemek için kaydedin
Kolay online paylaşım – Doğrudan YouTube, Facebook, Flickr ve Vimeo ortamlarına aktarın
Kolay arşivleme ve yeniden kullanım için proje paketleri
FORMATLAR ve DESTEK Standard Plus Ultimate
YENİ! HEVC (H.265)** Açma Açma Açma ve Kaydetme
Dolby Digital 2CH 5.1CH 5.1CH
Doğal 64-bit mimarisi
Intel® Quick Sync Video donanım ivmelendiricisi
iPhone 6 ve diğer kameralardan VFR video desteği
3D MVC dosya formatı açma  
Stereoscopic 3D içe alma, dışa verme, derinlik kontrolü ve düzenlemesi  
Dual-monitor 3D desteği, "yanyana" dışa verme  
4K Ultra HD video desteği    
XAVC S desteği    
XAVC ve DVCPRO HD çözme    
MXF dosyalarını alma    
NewBlue'dan Özel Efektler (75 eklentide 900+ filtre) Standard Plus Ultimate
YENİ! NewBlue Video Essentials 3 — Kolaylıkla ekranları bölün, ilgi merkezine spot ışığı uygulayın, kenarları yumuşatın veya kontrastı geliştirin    
NewBlue Video Essentials 2 — Vinyet oluşturun, bir ortamdaki belirli renkleri değiştirin, picture-in-picture ekleyin ve lens deformasyonunu düzeltin    
NewBlue Video Essentials 4 — Gündüzü geceye çevirin, yansımalar oluşturun, cilde rötuş uygulayın vs.    
NewBlue Video Essentials 6 — Belirsiz hataları düzeltin, altlığı video duvarında yansıtın, detay için bir video segmentini büyütün    
NewBlue Video Essentials 7 — Pikselleme uygularken istenmeyen anahtar karelerin önünü alın, sabit resim veya videoları kolaylıkla kaydırın ve yakınlaştırın    
NewBlue Stabilizer — Altlıklardaki kamera titremelerini kolaylıkla sabitleyin    
NewBlue Motion Blends — Kıvrılan, dönen, yakınlaştıran, yayan ve çevrilen video geçişleri    
NewBlue Light Blends — Işık huzmeleri, küreler, ışın, flaş gibi ışık temelli ortam geçişleri ve dahası    
NewBlue Film Effects — Çizikler, tozlar, grenlerle eski filmlere benzetin    

* Blu-ray Disc kayıdı Pinnacle Studio içinden satın alınabilir

**HEVC (H.265) desteği, PC donanımı veya ekran kartı desteği gerektiriyor

 

 

 • Yükleme ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor. Ürün kullanımı için kayıt gerekiyor.
 • Windows 10 önerilir, Windows 8.x, Windows 7, 64-bit OS önerilir
 • Intel Core i3 veya AMD A4 3.0 GHz veya daha sonrası
  • AVCHD & Intel Quick Sync Video desteği için Intel Core i5 veya i7 1.06 GHz veya daha fazlası gerekiyor
  • UHD, çoklu-Kamera veya 360 video için Intel Core i7 veya AMD Athlon A10 veya daha gelişmişi
 • 4 GB RAM veya daha fazlası, UHD, çoklu kamera veya 360 video için 8+GB önerilir
 • DirectX grafik aygıtı önerilir:
  • NVIDIA GeForce 200 serisi veya sonrası (CUDA desteği için CUDA etkin olması gerekiyor)
  • ATI 4xxx serisi veya sonrası
  • Intel GMA X3000 serisi veya sonrası
 • HEVC (H.265) desteği Windows 10 ve destekleyen PC donanımı veya grafik kartı gerektiriyor
 • Minimum 256 VGA VRAM, 512 MB veya fazlası önerilir
 • Görüntü çözünürlüğü: 1024 x 768 veya daha yükseği
 • Windows-uyumlu ses kartı (surround önizleme için çok kanallı çıkış gerekiyor)
 • Tam yükleme için 8 GB HDD alanı

Araçlar

 • DVD ve AVCHD diskler oluşturmak için DVD kaydedici

Giriş Seçenekleri

 • DV, HDV ve Digital8 kameralardan veya VCR'lardan alın (bir FireWire portu gerekir)
 • 8mm, HI 8, VHS, SVHS, VHS-C, SVHS-C veya VCR gibi analog kameralardan yakalayın (NTSC/PAL/SECAM) (Dazzle video donanımı gerekir – ayrıca satılır)
 • AVCHD ve diğer dosya temelli kameralardan, digital still kameralardan, mobil aygıtlardan ve web kameralarından alın

Açılabilen Formatlar

 • Video: MVC, AVCHD, DV, HDV, AVI, MPEG-1/-2/-4, DivX, Flash, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, şifresiz DVD başlıkları (DVD-VR/+VR dahil), MOV (DV, MPEG-4, H.264), HEVC (H.265), DivX Plus MKV, XAVC, MXF, DVCPRO HD, XAVC S
 • Ses: MP3, MPA, M4A, WAV, AMR, AC3, AAC, Vorbis, WMA
 • Grafik: JPS, BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K

Kaydedilebilen Formatlar

 • AVCHD, DVD (DVD-R, DVD-RW, DVD+R veya DVD+RW, çift katman)
 • Apple iPod/iPhone/iPad/TV, Sony PSP/PS3/PS4, Nintendo Wii, Microsoft Xbox uyumlu formatlar
 • DV, HDV, AVI, DivX, WMV, MPEG-1/-2/-4, Flash, 3GP, WAV, MP2, MP3, MP4, HEVC (H.265, H.264), DivX Plus MKV, JPEG, TIF, TGA, BMP, XAVC S
 • Dolby Digital 5,1-kanal

Blu-ray Desteği

 • Ürün içinden ayrı eklenti satın alınması gerekiyor
 • Blu-ray Disc okuyucu ve/veya kaydedici gerekiyor

Desteklenen Diller

 • Çekçe, Danimarkaca, Hollandaca, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Lehçe, Rusça, İspanyolca ve İsveççe.

Ürün özellikleri bilgi veya uyarı yapılmaksızın değişebilir.

 

İlgili Resimler

 • background