SATIN AL

Roxio Toast 17 Pro

Toast 17 Titanium EK OLARAK 220 €’dan fazla ekstrayı içerir:

 • YENİ! 64-bit uygulama
 • YENİ! WinZip Mac 6.5 sıkıştırır, zipler ve büyük dosyaları kolaylıkla paylaşır
 • YENİ! Çoklu Kamera Düzenleme
 • YENİ & GELİŞTİRİLDİ! Fotoğraf düzenleme ve slayt gösterisi araçları
 • Video yakalama ve ekran yakalama yazılımı
 • 100’den fazla ilgi çekici menü şablonuyla Blu-ray Disk kaydı
 • Mac için CD ve DVD kayıt yazılımıyla diskleri kaydedin ve kopyalayın

 

 

Kaydet ve Kopyala

CD, DVD veya Blu-ray diskleri kaydedin veya kopyalayın, 100’den fazla benzersiz menüyle DVD veya Blu-ray diskleri oluşturun. Büyük dosyaları sıkıştırın, veriyi şifreleyin ve hatta bozulmuş diskleri onarın.

Yakala ve Düzenle

Sesi ve videoyu Yakalayın ve Düzenleyin. Ekranınızı kaydedin, akışkan video yakalayın ve sesi geliştirin. Yeni MultiCam Capture ile birden fazla kameradan mükemmel şekilde senkronize edilmiş videolar yakalayın.

   

Dönüştür ve Paylaş

Medyanızı Dönüştürün ve Paylaşın İnternetteki, eski cihazlardaki, LP’lerdeki ve kasetlerdeki ses ve videoları dönüştürün ve popüler formatlarda kaydedin. Dosyaları yalnızca birkaç tıklamayla doğrudan sosyal medya hesaplarına yükleyebilir veya diske yazdırabilirsiniz.

Özel yazılım ve ekler

Üstün yazılım ve Blu-ray disk kaydı, dünya standartlarında sıkıştırma yazılımı ve Toast Pro’ya özel, değerli fotoğraf düzenleme yazılımı ekstralarıyla araç setinizi genişletiyor.

 

 

Mac'iniz için dijital medya jeneratörü

Dijital medyayı oluşturma, yayınlama ve güvene alma için uçtan uca çözümümüz. Profesyoneller ve yeni başlayanlara anahtar teslim sonuçlar sağlayan mükemmel bir paket.

 

Titanium’un tüm gücü, EK OLARAK değeri 220 €’dan fazla eden yaratıcı ekler:

 

YENİ WinZip Mac 6.5

Büyük dosyaları yönetmek için dünyanın önde gelen çözümünün keyfini çıkarın. Verilerinizi gerçek zamanlı olarak, iCloud, Dropbox, Google Drive, ZipShare ve WinZip’in içinden kolayca zipleyin, açın, koruyun ve paylaşın. WinZip for Mac ile, güvenilir sıkıştırma işlevini kullanarak dosyaları güvenle sıkıştırıp açabilirsiniz. Banka seviyesinde AES şifreleme kullanarak dosyaları kolayca koruyun ve doğrudan buluta paylaşın veya diske yazın. Büyük dosyaları hızlı bir şekilde e-postayla gönderebilir, depolama ihtiyaçlarını en aza indirgeyebilir veya zipleyerek güvenle koruyabilirsiniz.

WinZip® gücünü Mac’inizde yaşayın.

   

HD videoları Blu-ray Diske kaydedin

Mac için favori DVD kaydetme yazılımınız Blu-ray oynatıcıda HD izlemek için Blu-ray Disklerde başlıklı, menülü ve bölümlü filmler oluşturmanızı sağlıyor. Bu özellik Toast Pro’nun klasik DVD kayıt araçlarının ve yeni Toast MyDVD gelişmiş kayıt araçlarının içindedir.

   

Fotoğrafları düzenleyin, benzersiz efektler ve slayt gösterileri oluşturun

Ödüllü fotoğraf boyama ve düzenleme araçlarıyla fotoğraflarınızı başyapıtlara dönüştürün. Corel® AfterShot ™ 3 ile fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde düzeltin, geliştirin ve flaşlarla ayarlamalar uygulayın. Geliştirilmiş FotoMagico 5'i kullanarak muhteşem slayt gösterileri oluşturun ve yeni Corel® Painter® Essentials™ 6'da resimleri muhteşem hazır ayarlarla resimlere dönüştürün. Toast Pro’nun fotoğraf düzenleme ekstraları, her seferinde resim mükemmelliğinde sonuçlar elde edebilmeniz için fotoğraflarınızı bir sonraki seviyeye taşırken ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

 

 

 

Toast Pro ile kayıt ve fotoğraf düzenleme olanaklarınızın kilidini açın

Roxio Toast Pro, medya yönetimi için gerekli standartları belirleyen bir dizi özelliğe sahip bir dijital medya santralidir.

 

Fotoğraf Düzenleme Ekstraları

Resim mükemmelliğinde sonuçlar elde etmek için, fotoğraflarınızı bir sonraki seviyeye götürürken ihtiyacınız olan her şey - sadece Toast 17 Pro'da bulunan kaliteli araçlara tam erişim.

 

Corel Painter Essentials 6

YENİ Corel Painter Essentials 6

Fotoğraflarınızı dijital boyamalara dönüştürün

Fotoğrafı muhteşem bir yağlı boya, pastel veya empresyonist sanat eserine dönüştürün veya kurşun kalem, tükenmez kalem boyama yapan parçacıklar dahil ödüllü Natural-Media® fırçalarını kullanarak boş tuval üzerinde boyayın ve çizin. Tümümüzün içinde bir sanatçı var!

 

Natural-Media® fırçalarıyla ilham edinin

Tebeşir, kurşun kalem ve pastel gibi otantik kuru medyanın ya da yağlıboya, airbrush, tükenmez kalem, dijital suluboya ve dahası gibi gerçeğe benzer ıslak medyanın göz kamaştıran gerçekliğiyle başyapıtınızı oluşturun. Deneyim gerekmiyor, öğrenmesi kolay ve etkileyici sonuçlar üreten bir sanat atölyesine doğrudan girebilirsiniz.

Beğendiğiniz fotoğrafları kolaylıkla tablolara dönüştürün

Güçlü, kullanıcı dostu SmartStroke™ fırça teknolojisiyle inanılmaz sanat eserleri oluşturun. 2 basit yöntemden birini seçin: Painter® Essentials™'ın herhangi bir fotoğrafı hızlıca, otomatik olarak boyamasına izin verin veya siz fotoğraftaki renkleri kullanarak kendi tablonuzu oluşturun.

Değerli illüstrasyon araçları

Bu iş için hazırlanmış araçları kullanarak karakterler ve ortamlar çizin. Mirror aracı boyama süresini yarıya indiriyor, Particle fırçaları kürk, saç, kumaş ve dumanı hayata getiriyor, F-X efekt fırçaları çalışmanıza ek olanaklar sunuyor.

     

Ayna boyama

Mirror boyamayla uyguladığınız her darbe tuvalin zıt kenarına kopyalanır. Simetrik nesneler çizerken hassaslığı ve doğruluğu arttırmak için deneyin.

Birlikte büyüyebileceğiniz boyama yazılımı

Çok çeşitli özel seçilmiş medya tipleri ile rahatlıkla denemeler yaparak beğendiklerinizi bulun. Ücretsiz web seminerlerine katılarak değerli ipuçları öğrenin ve Essentials yeteneklerini geliştirin. Boyama ve geri bildirimde bulunma konusunda tutkulu ressamların sosyal topluluğuna katılın.

Dahili öğrenme kaynakları

Essentials uygulamasını çalıştırın, sezgisel Hoşgeldiniz penceresi sizi yardımcı eğiticler ve işakışı ipuçlarıyla karşılayacaktır. Ek olarak, kendi sanat eserinizi oluşturmanız konusunda size ilham verecek ilgi çekici Essentials eserleri galerisini inceleyebilirsiniz.

Corel AfterShot 3

Fotoğraflarınızı dönüştürün ve geliştirin

Corel AfterShot ile fotoğraf tutkunuzu unutulmaz fotoğraflar haline dönüştürebilirsiniz - bilgisayarda saatler geçirmeden! Aşırı pozlanmış fotoğraflardaki detayları açığa çıkarmak, renkleri geliştirmek, deformasyonları düzeltmek için kolay düzeltmeler ve geliştirmeler yapın. Güçlü toplu işleme araçlarıyla bir veya binlerce fotoğrafa düzenleme uygulayın.

 

Güçlü fotoğraf ayarlaması

Crop, Straighten, Highlight Recovery, Noise Removal, Color, Temperature, Exposure, Highlights, Fill Light gibi kapsamlı ayarlama araçlarıyla fotoğrafları hızlıca geliştirin.

Parlak Bölge onarımı

Geliştirilmiş Highlight Recovery ile aşırı pozlanmış fotoğraflardaki detayları ve tonları yeniden kazanın. Yeni bir algoritmayla güçlendirilen bu özellik, süper resim kalitesi için RAW dosyalarınızdaki daha fazla veriye erişmenizi sağlıyor.

Leke Temizleyici (Blemish Remover)

Daire, fırça, çokgen ve serbest çizim araçları olan Blemish Remover ile detaylı düzenleme daha hızlı. Portreleri hızlıca geliştirin, toz, benek, leke ve diğer sorunları temizleyin.

     

Çok sürümlü düzenleme

Orijinal dosyanızı değiştirmeden esas fotoğrafınızın sınırsız sayıda sürüümüne ayarlamalar yapın. Black & White, Cross Processing gibi çeşitli düzeltmeler ve özelleştirilebilir hazır setleri uygulayın.

Özelleştirilebilir çalışma arayüzü

AfterShot arayüzünü kendi ihtiyaçlarınıza göre kolaylıkla değiştirin. Thumbnail, Preview, Browse ve Tools panelini gizleyin veya görüntüleyin. Slideshow, Fullscreen ve Multi-Image görünüm dahil çok sayıda görüntüleme seçeneğinden birini seçin.

Seçili Düzenleme ile hassas kontrol

Ayarlamalar sırasında fotoğrafınızdaki belirli alanları hassas şekilde izole eden benzersiz Katman ve Bölge yeteneğiyle, ayarlamaları tam olarak uygulamak istediğiniz bölgeye uygulayın.

FotoMagico 5 RE

GELİŞTİRİLDİ FotoMagico 5 RE

Sofistike slayt gösterileri

FotoMagico, fotoğraflarınızı, videolarınızı, müziklerinizi ve metinlerinizi kullanarak Mac'inizde muhteşem bir slayt gösterisi hazırlamanın en kolay yoludur. Önceden oluşturulmuş öykü şablonlarını kullanın veya kendinize has, benzersiz bir öykü anlatın. Benzersiz bir görsel deneyim için fotoğrafları hızlıca ve kolayca hareket ettirin veya benzersiz bir görsel deneyim için videoları entegre edin, geçişler, metinler ve daha fazlasını ekleyin. Önceden oluşturulmuş Snippet yardımı ile birkaç dakika içinde bir slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz. Canlı sunun veya favori video platformunuza veya seçtiğiniz video formatına aktarın.

 

Herkes için görsel öykü anlatıcı

FotoMagico, fotoğraflarınızı, videolarınızı, müziklerinizi ve metinlerinizi kullanarak Mac'inizde muhteşem bir slayt gösterisi hazırlamanın en kolay yoludur. Önceden oluşturulmuş öyküyü, öykü parçalarını kullanın veya kendinize has, benzersiz bir öykü anlatın. Canlı olarak sunun veya yüksek çözünürlüklü video olarak kaydedin.

Öykünüzü kurgulayın

İlgi çekici bir slayt gösterisi oluşturmada en önemli konu bir öyküyle gelmektir. FotoMagico 5, "Snippet" isimli önceden oluşturulmuş öykülerle gelir. Sadece bir Snippet seçin, kendi fotoğraflarınızı ve videolarınızı ekleyin, en son seyahat maceranızın veya ailenizle buluşmanın öyküsünü anlatan güzel bir slayt gösterisi elde edin veya en baştan başlayın!

Unutulmaz anları koruyun

Unutulmaz anların kalıcı bir kaydı için, fotoğrafları hızla ve kolayca canlandırın, profesyonel bir kamera veya iPhone ile herhangi bir video çekimini entegre edin. Önceden oluşturulmuş Snippet yardımı ile birkaç dakika içinde bir slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz. Tamamladıktan sonra sadece "play" düğmesine tıklayın.

     

Hareket ve sesle duyguyu ayarlayın

Slayt gösterilerinizi otomatik olarak hayata geçirmek için Animasyon Asistanındaki çeşitli stillerden seçim yapın. Parçacıklar mükemmel zamanlanmış ses işaretleyicileri içerir, böylece öykünüz eşleşen müzikle ve bir ilişkilendirme slaydıyla senkronize edilir.

Slayt gösterinizi paylaşın

YouTube'a aktarın, USB sürücüsüne kaydedin, bir DVD veya Blu-ray oluşturun, canlı ve etkileşimli olarak izleyicilere sunun - tümü aynı slayt gösterisiyle...

 

ZİPLEYİN

WinZip for Mac kullanarak dosyalarınızı sıkıştırın ve kolaylıkla paylaşın

YENİ WinZip Mac 6.5

Dosya Sıkıştırma

Dosyalarınızı zipleyin, koruyun, yönetin ve paylaşın.

Dünyanın #1 sıkıştırma yazılımı ayrıca tek adımlık dosya yöneticiniz. WinZip ile dosyalarınızı zipleyin, koruyun, yönetin ve paylaşın. Dosyaları bankacılık düzeyinde şifrelemeyle koruyun, tüm majör dosya sıkıştırma formatlarını açın veya dosyaları zipleyerek dosya boyutunu küçültün böylece paylaşımını kolaylaştırın. Mac’inizdeki, ağınızdaki ve buluttaki dosyalara erişin ve yönetin - doğrudan Dropbox, Google Drive, OneDrive ve daha fazlasına bağlanın!

 

Dosyaları Zipleyin ve yer kazanın

Dosya sıkıştırma, büyük ölçüde depolama alanından tasarruf ettirir, dosya aktarım/indirme sürelerini kısaltır, epostaları daha hızlı ve verimli göndermenizi sağlar. Dosya boyutlarını azaltmak için dosyalarınızı zipleyin, fotoğraflarınızı ve projelerinizi yedekleyin, bir CD veya DVD'ye daha fazlasını sığdırın. Açıp açmamaya karar vermeden önce Mac'in 'Quick Look' aracını kullanarak Zip dosyasının içeriğini inceleyin.

Gizli bilgileri koruyun

İster önemli dosyalarınızı iş arkadaşlarınızla paylaşıyor olun, isterse hassas dosyalarınızı İnternete aktarıyor veya tüm arşivlerinizi depoluyor olun, WinZip, bilgilerinizi yetkisiz erişimlerden koruyan mükemmel bir çözümdür. Güçlü 128-bit veya 256-bit AES şifrelemesiyle dosyalarınızı tamamen güvenli kılın, hatta dosyaları e-posta için şifreleyin.

Zipli dosyaları Mac ve PC arasında paylaşın

Özellikle Mac kullanıcıları için tasarlanan WinZip Mac, PC kullanıcılarından alınan sıkıştırılmış klasör ve arşivleri paylaşırken veya açmak istediğinizde yaşanan sorunları çözmekte yardımcı olur. Dosyaları zipleyip Windows ve Linux kullanıcılarına gönderirken, Mac'e özel gizli dosyaları eklemek isteyip istemediğinizi belirtin.

     

Bulut hizmetinde sorunsuz olarak paylaşın

WinZip for Mac, iCloud, Dropbox, Google Drive ve daha fazlasına doğrudan bağlantı olanağıyla daha fazla paylaşım seçeneği sunuyor. Bulut deponuzu, dosyaları sıkıştırarak, bulutlarınızdaki dosya ve klasörleri kolaylıkla düzenleyip yeniden adlandırarak en üst düzeye çıkarın.

Dosyaları kolaylıkla paketleyin ve paylaşın

Dosyaları daha küçük, daha güvenli ve daha kolay yönetilebildiğini bilerek güvenle paylaşın, geri dönmeyecek, sorunsuz e-posta ekleri gönderin. 'Zip and Email' özelliği, dosyaları ve klasörleri eposta uygulamanızı çalıştırmadan doğrudan WinZip içinde sıkıştırmanızı ve göndermenizi sağlar.

Geniş Ölçüde Uyumlu

Zip, Zipx, RAR, LHA, 7Z, JAR ve WAR dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki sıkıştırılmış dosyalardaki içeriği çıkarın.

Diske Kaydet

Mac için en kolay ve en hızlı Blu-ray ve DVD kaydı

Geliştirilmiş Blu-ray ve DVD oluşturma

Toast MyDVD ile videolarınızı profesyonel görünümlü disklere dönüştürün - şimdi yeni, kullanımı kolay bir arayüze sahip. Özelleştirilebilir menüler ve müzikle DVD’ye veya Blu-ray diske yazın. 100+ yaratıcı temalı şablonlarla güzel sonuçlar elde edin ve birden fazla filmi kolaylıkla tek diskte birleştirin.

Verinizi güvenceye alın

Roxio Secure Burn ile veriyi diske kaydedin veya şifreli veriyi bir USB sürücüsüne kopyalayın. Verilerinizi bankacılık seviyesinde şifreleme (AES 256-bit) ile koruyun. Güvenlik ayarlarını kontrol ederek taşınabilir medyaya kaydedilen verilerinizin güvende olduğunundan emin olabilirsiniz.

 

Sürükle, bırak, kaydet

Toast, müzik, video, fotoğraf ve veri dosyalarınızı Mac ve PC için CD, DVD veya Blu-ray disk üzerine kaydetmek için en kolay ve hızlı yoldur. Kaydetmek için sadece sürükleyip bırakın!

Ses diski döndürme

Ses CD’si projelerini Audio Disc Spanning ile birden fazla diske yayın - hatta mükemmel müzik miksleri için parçalarınızı ve disklerinizi özelleştirin.

Maksimum uyumluluk

Belgelerinizi yalnızca Mac veya Windows’a özgü biçimlerde saklayın veya Mac ve Windows bilgisayarlarında okunabilen şifreli dosyalar oluşturun. Hatta HD videoları Blu-ray Disk oynatıcılarda çalıştırmak üzere standart DVD'lere kaydedin.

     

Verinizi yedekleyin

AVCHD Archive, kameradaki tüm HD videoları diske tek tıklamada aktarır ve kolayca incelemeniz için otomatik olarak Mac bilgisayarınıza bir kopyasını kopyalar. Yüksek kapasiteli Blu- ray disklere 50GB arşiv kaydedin.

Kolay arama ve erişim

Disklerinizi DiscCatalogMaker ile kaydederek otomatik olarak kataloglayın, sonrasında kataloglanan disklerinizdeki dosyaları ve klasörleri kolaylıkla tarayabilir, dosya veya klasör isminin tümüne veya bir kısmına göre arama yapabilirsiniz.

Tüm dosyalar parmaklarınızın ucunda

Toast'un Media Browser uygulaması, projeniz için doğru içeriği bulmanızı kolaylaştırıyor. Media Browser dosyaları taramanızı sağlar, spot arama yapar, iTunes, iPhoto, iMovie, Aperture ve artık Lightroom içinde aramayı destekler.

Kopyala

CD, DVD ve Blu-ray diskleri kaydedin — birden fazla sürücü kullanarak daha hızlı

Disk Kopyalayın

Kolaylıkla CD, DVD ve Blu-ray Disk kopyaları oluşturun*. Mac OS, Toast ve diğer disk imajı formatlarını kopyalayın — orijinal disk ne olursa olsun, Toast kopyalayabilir*. En sevdiğiniz cihazlarda oynatmak için diskleri dijital dosyalar olarak kopyalayabilirsiniz.

Bozulan diskler için dosya onarımı

Önemli verileri kaybetme riskine girmeyin. Bozulan disklerdeki okunamayan dosyaları onararak, onarılamayan dosyaların listesiyle birlikte yeni bir diske kaydedin, böylece bir bakışta hangi gereksinimlerin yeniden oluşturulması gerektiğini bilin.

*Şifreli veya korunan içerikleri kaydetmez veya sabit diske almaz.

Yakala

Videoyu herhangi bir yerden yakalayın — ekranınızdan, web'den, diskten ve taşınır aygıtlardan

Çoklu Kamera Yakalama

Bir web kamerasından içerik yakalayın ve aynı anda bilgisayar ekranınızı kaydedin, ardından video ve sesinizi MultiCam Capture ile tek bir tıklamayla senkronize edin. İçeriğinizin önizleme ekranlarını tek bir yerde görüntüleyin, her bir yayının rengini ve parlaklığını kolayca kalibre edin. Çoklu kamera yakalama ve düzenleme araçlarıyla birkaç basit adımda, yazılım eğitiminden videodan alıntı yapmaya kadar her işi yapabilirsiniz!

Ekran Kaydı Yazılımı

Live Screen Capture ile sistem sesini, seslendirmeyi ve içeriği doğrudan ekranınızdan kaydedin. Bu ekran yakalayıcı, videolara, sunumlara ve diğer projelere ilginç içerikler eklemenin, paylaşılacak eğiticiler veya demonstrasyonlar oluşturmanın hızlı ve kolay yolu. Monitörü ya da pencereyi seçin veya ekranın yakalamak istediğiniz bölümünü işaretleyip kayıt tuşuna basın.

 

Akıcı web videolarını yakalayın

Akışkan web videolarını favori sitelerinizden kaydedin - sadece videoyu tanımlayın ve yakalayın. Toast, favori cihazınızla senkronize etmek için otomatik olarak iTunes’a gönderebilir veya büyük ekran TV’nizde oynatmak için DVD’ye yazabilir.

Ses yakalayın

Neredeyse her yerden ses yakalayın; LP’ler, kasetler, mikrofon sesi veya akışkan İnternet sesi. En sevdiğiniz cihazda çalınması için sesli kitapları bile kopyalayın. Ses filtreleriyle kayıtlarınızı temizleyin ve geliştirin, otomatik olarak iTunes’a müzik yakalayın.

Video kliplerini ayıklayın ve düzenleyin

Başlangıç ve bitiş noktalarını kırpın, kaydetmeden önce video kliplerin ortasında istenmeyen bölümleri çıkarın. DVD’lerden video klipler kesin ve istediğiniz bir aygıtta izlemeye uygun olacak şekilde popüler formatlara dönüştürün.

Düzenle

Kolay düzenleme araçlarıyla yüksek kalitede video ve ses dosyalarına sahip olun

YENİ Çoklu Kamera Düzenleme

Birden çok açı kaydedildiğinde, senkronize edilmiş videoları kolayca birleştirebilir ve videolar oynadıkça gösterilecek açıyı seçebilirsiniz - hepsi de yeni Çoklu Kamera Düzenleme ile. Çeşitli yaratıcı seçenekleri keşfedin, izleyenlerin ilgisini çekmek için kamera açıları arasında hızlıca geçiş yapın. MultiCam Capture programının mükemmel bir tamamlayıcısı.

Komple MultiCam Çözümü

Toast’ın çok kameralı çözümleri, yakalamadan düzenlemeye kadar her şeyi kapsar. Bu, nasıl yapılır öğretici videolar, videolardan alıntı yapma ve daha fazlasını oluşturma konusunda mükemmel bir kombinasyon. MultiCam Capture ve MultiCam Editing ile, kitlenizi büyütmenizi sağlayacak ilgi çekici videolar oluşturmanız için tüm seçenekleri size sunuyoruz!

Dönüştür

Videoyu iPad, iPhone, video oyun konsolları için dönüştürün

 

Video dönüştürün

Web’den veya kameradan aldığınız videoları favori cihazınızda oynatabileceğiniz uyumlu popüler formatlara dönüştürün. DivX Plus HD, MKV ve diğerleri için destek içerir. Otomatik olarak oluşturulan HTML şablonla videoyu Adobe Flash olarak kaydedin.

Özel video profilleri ve hazırsetleriyle zamandan tasarruf edin

Dosyalarınızı sık kullanılan cihazlarda kolayca görüntüleyebilmenizi kolaylaştıran geniş bir video önayarı seçimiyle, hızlı bir şekilde popüler formatlarda videolar oluşturabilir veya bu formatlara dönüştürebilirsiniz.

Dönüştürmeleri programlayın

Video dönüştürme projelerini bilgisayarın başında olmadığınız zamanlarda çalışacak şekilde programlayın, dönüşmleri duraklatın veya devam ettirin. Videonuzun kısa bir bölümünü seçilen kalite ayarlarıyla izleyerek en iyi video kalitesini seçebilirsiniz.

Paylaş

Videonuzu YouTube, Facebook veya Vimeo ortamlarında paylaşın

Doğrudan online aktarın

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı tek adımda doğrudan YouTube, Facebook veya Vimeo ortamlarına aktararak arkadaşlarınız, aileniz ve dünyayla paylaşın. Toast, tek tıklamayla YouTube ve Vimeo video linklerinizi otomatik olarak tweetleyecektir.

Mac ve PC'de paylaşın

Mac için ikonları, arkaplan resimleri ve PC’de otomatik çalışan diskleriyle, Mac ve PC için benzersiz içerikleri olan hibrit diskler oluşturmanızı sağlayan esnek bir DVD kayıtçısı seçin. Kolay paylaşım için platformlar arası fotoğraf diskleri oluşturun.

HD video oynatma

Mac’inizde Toast ile oluşturulan yüksek çözünürlüklü DVD videolarını PC, en sevdiğiniz cihaz veya büyük ekranda oynatın. Roxio Toast dijital medyanızın keyfini evinizde, mobil ortamda ve çevrimiçi olarak sınırsız şekilde çıkarmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahiptir.

 

 

İki sürüm arasında ne fark var?

 
TOAST 17 - Mac için #1 CD ve DVD kaydedici Toast 17 Titanium Toast 17 Pro
64-bit olarak yeniden yazıldı

Yeni

Yeni

Disk kaydının her zaman uygulamanın merkezinde olduğu, sezgisel arayüz
Medyanızı diske kaydetmek, kopyalamak, yakalamak, düzenlemek, dönüştürmek ve paylaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlara erişin
KAYDET ve KOPYALA Toast 17 Titanium Toast 17 Pro
Diske KAYDETME
Verinizi ve sesinizi kaydedin, projelerinizi kopyalayın -- hatta bir kerede birden fazla kaydediciye gönderin
Mac veya Mac ve PC için CD ve DVD kaydedin
Sadece Mac veya Mac ve PC için Blu-ray disk kaydedin Eklenti gerekiyor
HD videolarını, BD oynatıcılarda izlemek üzere standart DVD'lere kaydedin
Toast MyDVD kullanarak menü, bölümler ve müzikle DVD-Video diskleri oluşturun
CD metni, iz kırpma ve sönümleme efektleriyle ses CD’lerini kaydedin
Veri diskleri oluşturun ve disklerinizi ikonlar, artalanlar ve diğer seçeneklerle özelleştirin
Kolay arama ve önizleme için veri disklerinizin içeriğini otomatik olarak kataloglama, çeşitli dosya formatları için küçük resimli disk kataloğu oluşturma
Roxio Secure Burn ile verilerinizi ŞİFRELEYEREK koruyun
Veriyi şifreleyin ve hem Mac hem de Windows PC’lerinde sorunsuz olarak okunabilecek şekilde diske kaydedin
Şifreli veriyi hem Mac hem de Windows PC’lerinde sorunsuz olarak okunabilecek şekilde USB belleklere kaydedin
Verilerinizi bankacılık seviyesinde şifreleme (AES256-bit) ile koruyun
Sadece Mac veya Windows-uyumlu formatlarda kaydedin
Toast MyDVD ile DVD kaydı
Güncellenmiş, kullanımı kolay kullanıcı arayüzü Yeni Yeni
Temalı şablonları kullanarak, menülü, bölümlü ve müzikli DVD-Video diskleri kaydedin 20 Şablon 100+ Şablon
Film eklemek için sürükleyip bırakın, şablonları özelleştirin, metni düzenleyin, müziği veya arkaplan resmini değiştirin
Menü yerleşimini değiştirin, alt menüler ekleyin veya çıkarın, videolarınıza bölüm noktaları ekleyin
DVD ve AVCHD olarak kaydedin
Blu-ray kaydetme Eklenti gerekiyor
Disk KOPYALAYIN
Kolaylıkla CD, DVD veya Blu-ray Disk kopyaları oluşturun*
Disk ve medyaları bilgisayarınıza aktararak dijital dosya olarak kaydedin
Mac OS, Toast ve diğer disk imajı formatlarını kopyalayın — orijinal disk ne olursa olsun, Toast kopyalayabilir
Fit-to-DVD* komutuyla büyük DVD-Video diskleri pahalı olmayan DVD disklere kopyalayın
DVD kopyaları* için DVD-Video başlıklarını, ses izlerini ve dil seçeneklerini özelleştirin
Hasarlı disklerdeki dosyaları kurtarın ve bunları yeni bir diske kopyalayın - kurtarılamayan dosyaları kolayca tanımlayın
DÖNÜŞTÜR ve PAYLAŞ Toast 17 Titanium Toast 17 Pro
Video ve sesi DÖNÜŞTÜRÜN
Video veya ses dosyalarını hemen hemen tüm popüler formatlara dönüştürün
Videoyu DVD-video disklerden, resimlerden, klasörlerden, kameralardan ve diğerlerinden dönüştürün
Dönüştürme projelerini bilgisayarın başında olmadığınız zamanlarda çalışacak şekilde programlayın, hatta ihtiyaç duyduğunuzda sisteminizi kullanmak için çalışmakta olan dönüşümleri duraklatın veya devam ettirin
Saniyeler içinde seçili video kalitesini önizleyin
Videoyu HTML şablonla birlikte Adobe Flash (FLV ve F4V) olarak kaydedin
Dilediğiniz bölümlere daha kolay erişmek için dönüştürülen videoya ayraçlar ekleyin
Özel video profilleri oluşturun ve kaydedin
Dilediğiniz formatlara kolay video dönüştürmesi için hazır setlerin ve şablonların keyfini çıkarın
Medya PAYLAŞIN
Videoyu doğrudan YouTube, Vimeo, Facebook veya Twitter’da yayınlayın
Mac ve PC kullanıcılarıyla kolaylıkla paylaşabilmek için platformlar arası fotoğraf diskleri oluşturun
WinZip Mac 6.5 ile dosyaları SIKIŞTIRIN
WinZip’in güvenli sıkıştırmasıyla dosyalarınızı anında zipleyin ve açın   Yeni
Dosyalarınızı bankacılık düzeyinde AES şifrelemesiyle koruyun   Yeni
Dosyaları doğrudan WinZip içinden iCloud Drive, Dropbox, Google Drive ve ZipShare ile paylaşın   Yeni
Büyük dosyaları başarıyla e-postayla gönderin, depolama ihtiyacınızı düşürün   Yeni
YAKALA ve DÜZENLE Toast 17 Titanium Toast 17 Pro
Video YAKALAYIN ve DÜZENLEYİN
Ekran yakalama yazılımıyla ekranınızı, sistem sesini ve konuşmanızı kaydedin
En sevdiğiniz video sitelerinden veya evdeki DVD’lerden web videoları yakalayın*, kaydedin, düzenleyin veya diske kaydedin
DVD’lerinizdeki klipleri kesin ve istediğiniz bir oynatıcı aygıtta izlemeye ve paylaşmaya uygun olacak şekilde dönüştürün.
İstenmeyen bölümleri kaldırmak veya daha uzun bir filmdeki sahneleri almak için video kliplerini kolaylıkla tanımlayın, kesin ve kırpın
Toast Audio Assistant ses filtreleriyle video seslerini geliştirin ve ayarlayın
Düzenlenen klipleri disk oluşturma için MyDVD’ye veya daha fazla düzenleme için iMovie’ye aktarın, daha sonra dışa aktarın, CD’ye kaydedin veya kolayca online ortamlara yükleyin
Ses YAKALAYIN ve DÜZENLEYİN
LP’lerden, kasetlerden, mikrofon sesinden veya İnternet seslerinden ses yakalayın ve içe aktarın - sonra ses filtreleriyle düzenleyin ve geliştirin
Sesli kitap CD'lerini bölümleri ve değişik oynatma hızlarıyla iTunes'a aktarın.
Uzun içe almalar veya dönüşümler olmadan kameranızdaki AVCHD videoları yakalayın
Ses filtreleriyle gürültüyü azaltın ve ses kalitesini geliştirin
Müziği otomatik olarak iTunes’s, kütüphanenize aktarın veya CD’ye kaydedin
Bütünleşik Aperture, Lightroom ve Spotlight kütüphane taramasının keyfini çıkarın
MultiCam Capture and Editing ile birden fazla videoyu YAKALAYIN ve DÜZENLEYİN
MultiCam Capture ile aynı anda birden fazla videoyu yakalayın (bilgisayarınızın ekranı, entegre web kamerası ve bağlı kameralar dahil)
Çekici, çok kameralı öğreticiler, sunular, demolar ve daha fazlasını oluşturmak için tak ve kaydet
Post prodüksiyonunu bir esintiye dönüştürmek için mükemmel şekilde senkronize edilen videonun keyfini çıkarın
Yakalanan dosyaları kolaylıkla tercih ettiğiniz video düzenleyiciye aktarın
Multicam Editor ile tek zaman çizelgesine aktarılan çok akışkanlı videoları düzenleyin ve montajlayın Yeni
2 akış
Yeni
4 akış
Multicam Editor için resim içinde resim   Yeni
Painter Essentials 6 ile fotoğrafları DÜZENLEYİN ve tabloya dönüştürün
Akıllı fotoğraf boyama araçlarıyla fotoğraflarınızı ilgi çekici tablolara dönüştürün Sadece bir resim stili seçin ve fotoğrafınızı tek bir tıklama ile otomatik olarak boyayın veya herhangi bir fırçayı fotoğrafa daldırın ve bir sanat eseri çizin.  

Yeni

Boş bir dijital tuvalde kolaylıkla sıfırdan taslak, çizim veya boyama yapın Yeni dijital sanatçılar için seçilen 12 medya kategorisinden birini seçin.   Yeni
Gerçek yağlı boya, tebeşir, kömür, suluboya vs gibi fırça ve sanat araçlarını yansıtan araçlarla gerçeğe benzer Natural-Media® boyama deneyiminin keyfini çıkarın   Yeni
Araç setinizi genişletmek için mükemmel bir yol olan özel iş akışı çözümleri için YENİ eklenti paketlerimize göz atın.   Yeni
Abonelik olmadan, Mac, PC ve Photoshop ile uyumlu   Yeni
Corel AfterShot Pro 3 ile raw fotoğrafları DÜZENLEYİN
Hassas fotoğraf düzenlemelerini fotoğrafın tümüne veya bir kısmına uygulayarak kırpın, düzeltin, pozlamayı kontrol edin, renkleri düzeltin ve dahasını yapın  
Büyük fotoğraf koleksiyonlarını kolaylıkla yönetin, fotoğrafları organize edin ve aramayın, web galerileri oluşturun  
Orijinal fotoğrafları korurken düzeltmeler yapın  
Tüm fotoğraf resimleri kusursuz hale getirmek için leke ve kırmızı göz giderme araçlarını kullanın  
Resim hazırset kütüphanesini kullanarak fotoğrafları tek tıklamayla geliştirin  
Güçlü toplu işleme kontrolleriyle bir veya binlerce fotoğrafı düzenleyin  
Kapsamlı filigranlamayla fotoğraflarınızı koruyun  
250’den fazla RAW fotoğraf makinesi profilinin keyfini çıkarın  
FotoMagico 5 RE ile slayt gösterilerini DÜZENLEYİN ve oluşturun
Sürükle-bırak slayt gösterisi hazırlama olanağıyla birkaç dakika içinde muhteşem fotoğraf slayt gösterileri oluşturun  

Geliştirildi

Resimleri, başlıklar ve müzikle sihirli öykülere dönüştürün ve göz kamaştıran HD kalitesinde sunun   Geliştirildi
Slayt gösterinizi oluşturmak için önceden oluşturulmuş hikaye Parçacıkları (şablonlar) kullanın veya sıfırdan başlayın   Geliştirildi
Slayt gösterisinde serbest telifli müzikleri sorunsuz bir döngüyle çalın   Geliştirildi
Fotoğraflarınızı daha iyi görünmesini sağlamak için yeni bir renk düzeltme algoritması ile geliştirin   Geliştirildi
Tüm projelerinize yeni yaratıcılık olanakları eklemek için katman karışım modlarını kullanın   Geliştirildi
Fotoğrafları canlı yayınlayın, çevrimiçi olarak yükleyin veya çeşitli popüler formatlara kaydedin   Geliştirildi
Projelerinizi diske kaydetmek veya DVD’e yazmak için kolaylıkla Toast’a aktarın   Geliştirildi

 

*Şifreli veya korunan içerikleri kaydetmez veya sabit diske almaz.

**Sonuçlar, Roxio tarafından ATI Stream ve nVidia CUDA teknolojilerinin etkin olduğu ve olmadığı PC sistemlerinde yapılan testlere dayanmaktadır. Performans sonuçları, kullanılan test edilmiş video içeriğine, CPU’ya ve Grafik kartı modeline bağlı olarak değişir.

 

 

Minimum Sistem Gereksinimi:

 • Yükleme ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor. Ürün kullanımı için kayıt gerekiyor
 • Intel işlemcili Mac bilgisayar
 • 2 GB RAM önerilir
 • MacOS X 10.11 ve sonrası gerekiyor*
 • Tüm bileşenleri yüklemek için yaklaşık 5GB disk alanı
 • VideoBoost, en iyi performans için uyumlu bir NVIDIA kartı ve 4GB RAM gerektirir
 • DVD sürücüsü, yükleme için

Desteklenen Giriş Formatları:

 • Ses: AAC, AIFF, MP3, WAV, M4A, OGG, FLAC ve Dolby Digital AC-3
 • Video: AVCHD, AVCHD Lite, AVI, DivX Plus HD, DV, FLV ve F4V for Adobe Flash, MJPEG, MOV, MKV, MPEG-1/2/4, VOB, VIDEO_TS klasörü
 • Fotoğraf: BMP, GIF, JPG, PDF, PSD, PNG, TIFF
 • Disk İmajları: ISO, BIN/CUE, IMG, DMG, CDR, NRG

Diller:

 • İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Japonca**

* Bu Toast sürümü 64-bit uygulamadır

**Bu ek Toast Pro uygulamaları sadece İngilizcedir: WinZip for Mac ve FotoMagico