SATIN AL

Roxio Toast 18 Pro

Güçlü fotoğraf, video ve ses araçlarıyla Mac için Blu-ray ve DVD kayıt yazılımı

 • CD, DVD, Blu-Ray disk ve USB’ye kaydedin, kopyalayın, şifreleyin
 • Yeni WinZip for Mac ile büyük dosyalarınızı sıkıştırın ve paylaşın
 • Video ve sesleri yakalayın ve popüler dosya tiplerine dönüştürün
 • Fotoğraflarınızı geliştirmeniz, düzenlemeniz ve dönüştürmeniz için güçlü yeni araçlar
 • Toast 18 Titanium EK OLARAK 175€’dan fazla tutan ekstrayı içerir

Herkes Toast’ı sever

Mac için tercih edilen CD ve DVD yazıcı, tüm dijital medya projelerinizi mükemmelleştirmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.
Videolarınızı, fotoğraflarınızı, müziklerinizi ve dosyalarınızı kaydetmenin, dönüştürmenin, düzenlemenin, güvenli hale getirmenin ve diske, popüler dosya biçimine veya çevrimiçi yayınlamanın en kolay yolunu keşfedin.

 

Diskleri kaydedin ve kopyalayın

Medya yakalayın ve düzenleyin

Medyayı kopyalayın ve dönüştürün

Verinizi güvenceye alın ve şifreleyin

Fotoğraf düzenleme yazılımı*

* Toast Pro içinde

macOS 10.15

Catalina için optimize edildi

64-bit bir uygulama olarak yeniden tasarlanan Tost 18, macOS Catalina ile tamamen uyumludur. Sürüm 15, macOS Catalina 10.15, Mojave 10.14, Yüksek Sierra 10.13, Sierra 10.12, El Capitan 10.11'i desteklemektedir.

Kaydet ve Kopyala

 • Mac için tercih edilen DVD ve CD yazıcıyla diskleri yazın
 • Sürükle ve bırak kontrolleriyle müzik, video, fotoğraf ve verileri CD ve DVD'ye yazın
 • Diskte veya USB’de verilerinizi şifreleyerek koruyun
 • CD, DVD ve Blu-ray Disk kopyaları oluşturun*
 • Özelleştirilebilir menüler ve müzikle DVD’ye yazın
 • Dosyaları hızlı bir şekilde taramak ve aramak için katalog diskleri

*Kopya korumalı dosyaları kopyalamaz ve dönüştürmez

 

Yakala ve Düzenle

 • Hemen hemen her yerden video ve sesi yakalayın
 • Ekran yakalama yazılımıyla ekranınızı, web kamerasını ve konuşmanızı kaydedin
 • MultiCam kayıt ve düzenleme araçlarıyla senkronize edilmiş videoyu yakalayın ve düzenleyin
 • Sezgisel araçlarla video klipleri kırpın ve sesi geliştirin
 • Yeni akıllı sanat araçlarıyla resimlerinizi stilize edin veya sanat eserine dönüştürün

 

Dönüştür ve Kopyala

 • Video veya ses dosyalarını tercih ettiğiniz formata dönüştürün
 • DVD’leri dijital dosyalara dönüştürün*
 • Ses CD’lerini dijital dosyalara dönüştürün* ve Gracenote teknolojisiyle otomatik olarak albüm başlıkları ve resimler ekleyin
 • Dönüştürme projelerini duraklatın, sürdürün veya programlayın
 • LP’leri, teyp kasetlerini ve daha eski aygıtları yeniden kullanın ve dönüştürün
 • Mac, PC veya her ikisi için içerik içeren karma diskler oluşturun

*Kopya korumalı dosyaları kopyalamaz ve dönüştürmez

 

Premium Ekstralar - Sadece Toast Pro’da

Toast Titanium’un tüm gücü + değeri 175€’dan fazla eden değerli ekler içerir

 • YENİ WinZip® Mac 7 – dosyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde sıkıştırın ve paylaşın.
 • Blu-ray Disc Authoring – herhangi bir Blu-ray oynatıcıda oynatmak için videonuzu Blu-ray Disc™'e yazın.
 • Tost MyDVD için 100+ Şablon - yüzlerce yaratıcı başlık, menü ve bölüm içeren DVD veya Blu-ray filmler oluşturun.
 • Corel® Painter® Essentials 6 – fotoğraflarınızı dijital tablolara dönüştürün.
 • Corel® AfterShot™ 3 – herkesin kullanabileceği kolay araçlarla fotoğrafları geliştirin.

 

Toast Pro İçeriği

Toast

Roxio® Toast® - Mac için tercih edilen CD ve DVD yazıcı! Toast, ses ve video dosyalarını yakalamayı, kopyalamayı, yazmayı ve tercih edilen formatlara dönüştürmeyi kolaylaştıran, dijital ortam yönetim paketinde bir araya getirilmiş, sektör lideri yazma araçları ve dosya güvenliğiyle tam bir rahatlık sunar.

Güvenli Kayıt

Roxio® Secure Burn™ - Bilgilerinizi, sektörün standardını belirleyen bankacılık düzeyinde şifreleme ve parola koruma işlevleriyle koruyun. CD, DVD ve hatta USB üzerindeki verilerinizi şifreleyerek korur.

MyDVD

Roxio® MyDVD® - Düzinelerce temalı menü şablonlarından birini seçin ve videonuzu özelleştirilebilir bölümler ve menülerle DVD veya Blu-Ray* 'e yazdırın.

Akrilic

YENİ Roxio® Akrilic - Yeni Roxio Acrylic ile fotoğraflarınızı sanatsal ifadelere dönüştürün. Resimlerinizi hızlı bir şekilde stilize edin veya resimlerinizi tablolara dönüştürün, yeni akıllı sanat teknolojisiyle yaratıcılığınızı gösterin!

MultiCam Capture

MultiCam Capture - Ekranınızı ve web kameranızı aynı anda kaydedin. Bilgisayar ekranınız da dahil bağlı tüm cihazlarınızın önizleme ekranlarını tek bir yerde görüntüleyin, ilgi çekici öğreticiler, sıradışı videolar ve daha fazlasını oluşturun!

WinZip for Mac*

YENİ WinZip® Mac 7 - Büyük dosyaları yönetmek için dünyanın önde gelen çözümünün keyfini çıkarın. iCloud, Dropbox, Google Drive, ZipShare’deki verilerinizi WinZip içinden gerçek zamanlı olarak kolayca zipleyin, sıkıştırmasını açın, koruyun ve paylaşın.

*Toast Pro’ya özel

AfterShot*

Corel® AfterShot™ 3 - Fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde düzeltin ve geliştirin, bilgisayarınızda saatlerce zaman harcamadan, aynı anda bir veya binlerce fotoğrafa ayarlamalar yapın.

*Toast Pro’ya özel

Painter Essentials*

Corel® Painter® Essentials™ 6 - Rakipsiz fotoğraf boyama ve klonlama araçlarıyla fotoğraflarınızı başyapıtlara dönüştürün. Ödüllü Natural-Media® fırçalarını kullanarak boş bir tuval üzerinde kolaylıkla taslak çizin, çizim yapın ve boyayın.

*Toast Pro’ya özel

Toast Pro ile kayıt ve dijital medya olanaklarınızın kilidini açın

Roxio Toast Pro, medya yönetimi için gerekli standartları belirleyen bir dizi özelliğe sahip bir dijital medya santralidir.

 

 

Verileri kolayca yazın, kopyalayın ve güvenceye alın

CD, DVD ve Blu-Ray diskleri kopyalayın ve yazın

Tost, basit bir sürükle ve bırak arayüzüyle müzik, video, fotoğraf ve veri dosyalarınızı CD, DVD, Blu-Ray veya ISO görüntü disklerine kopyalamanızı veya kaydetmenizi kolaylaştırır. Toast ile diskleri dijital dosyalara kolayca kopyalayabilir ve dönüştürebilirsiniz; DVD’leri ve Blu-ray disklerini bölümler ve menülerle kaydedebilirsiniz.

Mac ve PC için diskler oluşturun

Dosyalarınızı yalnızca Mac veya yalnızca Windows formatlarında güvenceye alma seçeneğinin yanı sıra, Mac veya PC'ye özgü içerik ekleme özelliğine sahip karma diskler oluşturun.

 

Diskleri emniyete alın ve şifreleyin

Roxio Secure Burn ile bankacılık düzeyinde şifreleme (AES 256 bit) ve parola koruması, verilerinizin diskte ve USB’de güvende olduğunu bilme rahatlığını sunar.

Hasarlı diskleri kurtarın

Önemli verileri kaybetme riskine girmeyin. Bozulan disklerdeki okunamayan dosyaları onararak, onarılamayan dosyaların listesiyle birlikte yeni bir diske kaydedin, böylece bir bakışta hangi gereksinimlerin yeniden oluşturulması gerektiğini bilin.

Medyanızı verimli şekilde yönetin

YENİ WinZip Mac 7 ile zipleyin Sadece Pro’da

Dünyanın #1 sıkıştırma yazılımı

Dosya sıkıştırma, büyük ölçüde depolama alanından tasarruf ettirir, dosya aktarım/indirme sürelerini kısaltır, epostaları daha hızlı ve verimli göndermenizi sağlar.

Dosyaları koruyun, alan açın

Güçlü 128-bit veya 256-bit AES şifrelemesi ve e-posta için şifrelenmiş sıkıştırılmış dosyalarla bilgilerinizi yetkisiz erişimlerden koruyun. Dosya boyutunu azaltmak için dosyalarınızı zipleyin, fotoğraflarınızı ve projelerinizi yedekleyin, bir CD veya DVD'ye daha fazlasını sığdırın.

Dosyaları sorunsuzca paylaşın

Dosyaları, daha küçük, daha güvenli ve yönetilebilir olduğunu bilerek güvenle paylaşın. Mac’inizdeki, ağınızdaki, buluttaki ve Mac’iniz ile PC’niz arasında paylaştığınız dosyalara erişin ve yönetin.

 

Verileri yedekleyin

AVCHD Archive ile tüm HD video kameralarını diske yedekleyebilir ve dosyaları kolayca taramak için Mac’inizde önizleme sürümünü otomatik olarak tutabilirsiniz.

Medyayı dönüştürün

Video veya ses dosyalarını tercih ettiğiniz formata dönüştürün. Video dönüştürme projelerini bilgisayardan uzak olduğunuz zamanlarda çalıştırılacak şekilde programlayarak zaman kazanın.

 

Dosyaları kataloglayın

Disklerinizi yazarken DiscCatalogMaker ile otomatik olarak kataloglayın, ardından dosyalara ve klasörlere göz atın veya kısmi veya tam dosya, hatta klasör adıyla arayın.

 

Toast Pro ile fotoğraflarınızı mükemmelleştirin

 

Toast Pro, temel düzeltmeden sanatsal dönüşüme kadar, her seferinde mükemmel resimler elde etmek, fotoğraflarınızı bir üst seviyeye çıkarmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Profesyonel kalitede araçlara tam erişim yalnızca Toast 18 Pro'da mevcuttur.

YENİ Roxio Akrilik ile dijital sanat yaratın

Yeni Roxio Akrilic kullanarak fotoğrafınızdaki en ilginç özellikleri kolayca vurgulayın ve diğer yaratıcı stillerle eşleşmesi için özelleştirin. Otomatik ayarlama ve nesne tanıma gibi faydalı özelliklerin yanı sıra, güzel, kişisel sanat eserleri yapmak her zamankinden daha kolay. Bu program, karmaşık dönüşümleri zahmetsiz hale getirmek için yapay zeka ve konuşma tanıma özelliğini kullanır.

 

AfterShot ile fotoğraflarınızı geliştirin Sadece Pro’da

Corel AfterShot ile fotoğraf tutkunuzu, bilgisayarda saatler geçirmeden unutulmaz fotoğraflar haline dönüştürebilirsiniz! Aşırı pozlanmış fotoğraflardaki detayları açığa çıkarmak, renkleri geliştirmek, deformasyonları düzeltmek için kolay düzeltmeler ve geliştirmeler yapın. Güçlü toplu işleme araçlarıyla bir veya binlerce fotoğrafa düzenleme uygulayın.

 

Painter Essentials ile fotoğrafları dijital tablolara dönüştürünSadece Pro’da

Corel Painter Essentials 6’nın akıllı fotoğraf yetenekleriyle fotoğraflarınızı tablolara dönüştürün. Fotoğrafınızı basit bir tıklama ile seçilen stille otomatik olarak boyayın veya gerçek yağlı boyaları, tebeşirleri, sulu boyaları ve daha fazlasını taklit eden fırçalar ve sanat araçlarıyla yaratıcı olun. Tamamen yeni bir şey oluşturun ve dijital bir tuval üzerinde sıfırdan taslaklandırın, çizin veya boyayın. Videoyu izleyin.

 

Videoyla yaratıcı olun

Yakala

MultiCam Capture ile ekranınızı kaydedin ve video yakalayın. Ekranınızın hangi bölge veya segmentini kaydetmek istediğinizi seçin, web kameranızı açın ve aynı anda video ve ses yakalayın. İçeriğinizin önizleme ekranlarını tek bir yerde görüntüleyin, her bir yayının rengini ve parlaklığını kolayca kalibre edin.

Düzenle

Toast Slice içindeki basit düzenleme araçlarıyla videolarınızın en iyi bölümlerine odaklanın ve istemediğiniz bölümleri kırpın, kesin veya çıkarın. Klibinizi bir dosya olarak kaydedin veya Toast MyDVD’ye göndererek DVD projenize ekleyin.

Dönüştür

Video klipleri evinizdeki DVD'lerden ayıklayın ve diski dijitale dönüştürün. Video veya sesi tercih ettiğiniz formata dönüştürün Ekran kayıt araçlarıyla neredeyse her yerden video ve sistem sesini yakalayın.

MultiCam

Ekranınızı ve web kameranızı aynı anda kaydedin. Kaydı tamamladığınızda, video oynatılırken hangi açının gösterileceğini seçin - hatta resim içinde resim efekti oluşturun. MultiCam Capture ve Editing, nasıl yapılır öğretici videolar, videolardan alıntı yapma ve daha fazlasını oluşturma konusunda mükemmel bir kombinasyon.

Yaz

Toast MyDVD'yi kullanarak videolarınızı bölümler ve menülerle birlikte DVD ve AVCHD'ye yazın. 20’den fazla temalı şablonla mükemmel sonuçlar elde edin, özel resimler ve arka plan müziğiyle kolayca kendinize özel kılın. Birden fazla videoyu tek bir diskte birleştirmek için menüler ve bölümler ekleyin.

Dışa Ver

Videonuzu, favori cihazınızda veya herhangi bir popüler dijital dosya formatında oynatmak için dışa aktarın. Bölümler ve menülerle birlikte çevrimiçi yükleyin veya diske yazdırın.

Sizin sesiniz sizin yolunuz

Sesi yakalayın ve düzenleyin

Neredeyse her yerden ses yakalayın; LP’ler, kasetler, mikrofon sesi veya akışkan İnternet sesi. Ses kayıtlarınızı veya ses kayıt filtrelerinizi geliştirin. Sesinizi doğrudan müzik kitaplığınıza ekleyin, ses disklerini yazın veya en sevdiğiniz aygıtta oynatmak için popüler formatlarda kaydedin.

CD’yi dijitale dönüştürün

CD’leri veya sesli kitapları dijital olarak kolayca kopyalayın veya kaydedin. Yerleşik Gracenote® teknolojisiyle sanatçı meta verilerini ve albüm resimlerini otomatik olarak ekleyin. Audio Disc Spanning ile mükemmel müzik karışımınızı bile hazırlayın ve izlerinizi çoklu disklerde özelleştirin.

En kapsamlı dijital medya araç kutusu

Fotoğraf sanatı; video ve ses yakalama ve düzenleme; basit ve güvenli dosya şifrelemeyle sadece kaydetmenin ötesine geçin. Roxio Toast 18 Pro, dijital medya güç santralinizdir.

Mac için CD ve DVD kaydedici

Verileri diske, arşive veya yedek dosyaya yazın
Ses CD’leri oluşturun
Diskleri kopyalayın, CD’leri kopyalayın, dönüştürmeleri programlayın
ISO dosyalarını DVD’ye yazın
Menüler ve bölümler içeren DVD’ler yazın
Blu-ray diskleri oluşturun*

 

 

Medyayla fazlasını yapın

Disk ve USB’deki veriyi şifreleyin
Basit video düzenlemeleri yapın
Video ve sesi kolaylıkla dönüştürün
Ekran kayıt araçlarıyla video ve ses yakalayın
Fotoğraf düzenleme araçları, dijital sanat ve resim yazılımına dokunun*
Endüstri lideri sıkıştırma yazılımının keyfini çıkarın*

 

 

* Sadece Toast Pro içinde

 

Toast 18 - Mac için #1 CD ve DVD kayıtçı

Toast 18 Titanium

Toast 18 Pro

64-bit uygulama

Disk kaydının merkezinde olduğu, sezgisel arayüz

Medyanızı diske kaydetmek, kopyalamak, yakalamak, düzenlemek, dönüştürmek ve paylaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araçlar

KAYDET & KOPYALA

Toast 18 Titanium

Toast 18 Pro

Diske KAYDETME

 

 

Mac için veya hem Mac hem PC için CD ve DVD kaydedin

Mac için Blu-ray diskleri veya Mac & PC ile uyumlu diskleri yazma

Eklenti gerekiyor

Toast MyDVD kullanarak menüler ve bölümler içeren DVD’ler yazın

CD metni, iz kırpma ve sönümleme efektleriyle ses CD’lerini kaydedin

Veri diskleri oluşturun ve ikonlar, artalanlar ve diğer seçeneklerle özelleştirin

Veri disklerinin içeriğini otomatik olarak kataloglayın

Kopya korumasız diskleri diske veya dijital ortama kopyalayın

Roxio Secure Burn ile verilerinizi ŞİFRELEYEREK koruyun

 

 

Dosyaları şifreleyin ve diske yazın

USB’deki dosyaları şifreleyin

Dosyalarınızı bankacılık seviyesinde şifreleme (AES256-bit) ile koruyun

Şifre korumalı dosyalar

Sadece Mac veya Windows-uyumlu formatlarda kaydedin

Toast MyDVD ile DVD kaydı

 

 

Temalı şablonları kullanarak, menülü, bölümlü ve müzikli DVD-Video diskleri kaydedin

20 Şablon

100+ Şablon

Film eklemek için sürükleyip bırakın, şablonları özelleştirin, metni düzenleyin, müziği veya arkaplan resmini değiştirin

Menü yerleşimini değiştirin, alt menüler ekleyin veya çıkarın, videolarınıza bölüm noktaları ekleyin

DVD ve AVCHD olarak kaydedin

Blu-ray’a kaydet

Eklenti gerekiyor

Disk KOPYALAYIN

 

 

Kolaylıkla CD, DVD veya Blu-ray Disk kopyaları oluşturun*

Diskleri veya medyayı dijital ortama kopyalayın

Mac OS, Toast ve diğer disk imaj formatlarında kaydedin

Fit-to-DVD* komutuyla büyük DVD-Video diskleri pahalı olmayan DVD disklere kopyalayın

DVD kopyaları* için DVD-Video başlıklarını, ses izlerini ve dil seçeneklerini özelleştirin

Hasarlı disklerdeki dosyaları kurtarın ve kolaylıkla kurtarılamayan dosyaları kolayca tanımlayın

DÖNÜŞTÜR & PAYLAŞ

Toast 18 Titanium

Toast 18 Pro

Video ve sesi DÖNÜŞTÜRÜN

 

 

Video veya ses dosyalarını hemen hemen tüm popüler formatlara dönüştürün

Videoyu DVD-video disklerden, resimlerden, klasörlerden, kameralardan ve diğerlerinden dönüştürün

Dönüştürme projelerini bilgisayardan uzak olduğunuz zamanlarda otomatik olarak çalıştırılacak şekilde programlayın

Gerektiğinde sistemi serbestleştirmek için video dönüşümünü duraklatın veya devam ettirin

Favori segmentlere daha kolay erişmek için dönüştürülen videoya ayraçlar ekleyin

Özel video profilleri oluşturun ve kaydedin

Hazır setlerin veya dilediğiniz formatlara kolay video dönüştürmenin keyfini çıkarın

WinZip Mac 7 ile dosyaları SIKIŞTIRIN

 

 

WinZip’in güvenli sıkıştırmasıyla dosyalarınızı anında zipleyin ve açın

 

YENİ

Büyük dosyaları başarıyla e-postayla gönderin, depolama ihtiyacınızı düşürün

 

YENİ

Bilgilerinizi, 128-bit veya 256-bit AES şifrelemeyle yetkisiz erişime karşı koruyun

 

YENİ

E-posta için şifre korumalı sıkıştırılmış dosyalar

 

YENİ

Dosya boyutun azaltmak için dosyalarınızı zipleyin, fotoğraflarınızı ve projelerinizi, bir CD veya DVD’ye daha fazlasını sığdıracak şekilde yedekleyin

 

YENİ

Dosyaları iCloud Drive, Dropbox, Google Drive ve ZipShare ile paylaşın

 

YENİ

Zip, Zipx, RAR, LHA, 7Z, JAR ve WAR dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki sıkıştırılmış dosyalardaki içeriği çıkarın

 

YENİ

YAKALA & DÜZENLE

Toast 18 Titanium

Toast 18 Pro

Roxio Akrilik ile dijital sanat yaratın ve DÜZENLEYİN

 

 

Akıllı teknolojiyle fotoğraflarınızı ve stil görüntülerinizi dijital sanata aktarın

YENİ

YENİ

Hızlı geliştirme için resimlerdeki nesneleri otomatik olarak ayarlayın ve tanıyın

YENİ

YENİ

İş akışını hızlandırmak için yapay zeka ve konuşma tanıma özelliğinden yararlanın

YENİ

YENİ

Video YAKALAYIN ve DÜZENLEYİN

 

 

Ekran yakalama yazılımıyla ekranınızı, sesi ve konuşmanızı kaydedin

Telif hakkıyla korunmayan disklerden video ayıklayın

Videoları kırpın ve kesin

Sesi geliştirin ve ayarlayın

Ses YAKALAYIN ve DÜZENLEYİN

 

 

LP’lerden, kasetlerden, mikrofondan, disklerden ve diğer birçok şeyden ses yakalayın ve içe alın

CD ve sesli kitapları bölümleri ve değişik oynatma hızlarıyla kaydedin

Kameranızdaki AVCHD videoları yakalayın

Sesi geliştirin ve gürültüyü azaltın

Müziği otomatik olarak iTunes ve kütüphanenize aktarın veya CD’ye kaydedin

Yerleşik Gracenote® teknolojisiyle sanatçı meta verilerini ve albüm resimlerini otomatik olarak ekleyin

Dosyalarınızı kataloglayın, Spotlight arama, iTunes, iPhoto, iMovie, Aperture ve Lightroom’da kolayca tarayın

MultiCam Capture and Editing ile birden fazla videoyu YAKALAYIN ve DÜZENLEYİN

 

 

MultiCam Capture ile web kamerası videosunu ve ekranınızı yakalayın

Çekici, çok kameralı öğreticiler, sunular, demolar ve daha fazlasını oluşturun

Yakalanan dosyaları istediğiniz video düzenleyiciye veya MultiCam Editor’a aktarın

Video oynatılırken hangi açının gösterileceğini seçin veya resim içinde resim efektleri oluşturun

2 Akış

4 Akış

Corel Painter Essentials 6 ile fotoğrafları DÜZENLEYİN ve tabloya dönüştürün

 

 

Akıllı fotoğraf boyama araçlarıyla fotoğraflarınızı ilgi çekici tablolara dönüştürün

 

Bir boyama stili seçin ve fotoğrafınızı tek bir tıklamayla otomatik olarak boyayın

 

Boş bir dijital tuvalde kolaylıkla sıfırdan taslak, çizim veya boyama yapın

 

Gerçek yağlı boya, tebeşir, kömür, suluboya vs gibi fırça ve sanat araçlarını yansıtan araçlarla gerçeğe benzer Natural-Media® boyama deneyiminin keyfini çıkarın

 

Corel AfterShot 3 ile raw fotoğrafları DÜZENLEYİN

 

 

Kırpın, düzeltin, pozlamayı kontrol edin, renği düzeltin ve daha fazlasını yapın

 

Büyük fotoğraf koleksiyonlarını kolaylıkla yönetin, fotoğrafları organize edin ve aramayın, web galerileri oluşturun

 

Tüm fotoğraf resimleri kusursuz hale getirmek için leke ve kırmızı göz giderme araçlarını kullanın

 

Resim hazırset kütüphanesini kullanarak fotoğrafları tek tıklamayla geliştirin

 

Güçlü toplu işleme kontrolleriyle bir veya binlerce fotoğrafı düzenleyin

 

Kapsamlı filigranlamayla fotoğraflarınızı koruyun

 

250’den fazla RAW fotoğraf makinesi profilinin keyfini çıkarın

 

 

*Şifreli veya korunan içerikleri kaydetmez veya sabit diske almaz.

**Sonuçlar, Roxio tarafından ATI Stream ve nVidia CUDA teknolojilerinin etkin olduğu ve olmadığı PC sistemlerinde yapılan testlere dayanmaktadır. Performans sonuçları, kullanılan test edilmiş video içeriğine, CPU’ya ve Grafik kartı modeline bağlı olarak değişir.

 

 

Minimum Sistem Gereksinimi:

 • Yükleme ve güncellemeler için İnternet bağlantısı gerekiyor. Ürün kullanımı için kayıt gerekiyor
 • Mac OS X 10.11 ve yukarısı, 64-bit uygulama
 • Intel işlemcili Mac bilgisayar
 • 2 GB RAM önerilir
 • Tüm bileşenleri yüklemek için yaklaşık 1GB (Pro için 5GB) disk alanı
 • Kutu sürümünün yüklenmesi için DVD sürücüsü (dijital olarak indirmek mümkün)

 

Desteklenen Giriş Formatları:

 • Ses: AAC, AIFF, MP3, WAV, M4A, OGG, FLAC ve Dolby Digital AC-3
 • Video: AVCHD, AVCHD Lite, DV, Adobe Flash için FLV ve F4V, MJPEG, MOV, MPEG-1/2/4, VOB, VIDEO_TS klasörü
 • Fotoğraf: BMP, GIF, JPG, PDF, PSD, PNG, TIFF
 • Disk İmajları: ISO, BIN/CUE, IMG, DMG, CDR, NRG

 

Diller:

 • İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Japonca*

 

* WinZip for Mac sadece İngilizce arayüze sahiptir

 

İlgili Resimler

 • Background