SATIN AL

Roxio Creator NXT 8

Komple CD/DVD kayıt ve yaratıcılık paketi

 • Diskleri yazın, kopyalayın ve oluşturun
 • Video, ses ve fotoğraf yakalayın ve düzenleyin
 • YENİ Akıllı slayt gösterileri ve filmler oluşturun
 • YENİ İyileştirilmiş ses kalitesi
 • Medyanızı dönüştürün ve paylaşın

Efsanevi Roxio yazma gücünü ve 20'den fazla yaratıcı uygulamayı tek bir multimedya paketinde edinin

Roxio Creator NXT 8, verilerinizi kolayca yazmak, kopyalamak, yedeklemek veya arşivlemek, video yakalamak, ekranınızı kaydetmek, filmler ve slayt gösterileri oluşturmak, medyanızı popüler formatlara dönüştürmek ve daha fazlası için 20’den fazla uygulamaya sahip, tam yüklü bir multimedya paketidir! Sosyal medyada, en sevdiğiniz cihazlarda paylaşmak için projeleri dışa aktarın ve hatta diske yazın. Komple yaratıcılık paketini keşfetmeye başlayın ve keyfini çıkarın!

VIDEO SES FOTOĞRAF VERİ

KAYDEDİN

Medyanızı kopyalamak veya yakmak için, endüstrinin önde gelen sürükle ve bırak araçlarını edinin. Ses CD'leri veya özel DVD'ler oluşturun. Gösterişli medya paketleri için menü şablonları ve disk etiketleme seçeneklerini kullanarak DVD’ler oluşturun. Dosyalarınızı Creator NXT Pro 8 ile güvenli hale getirin ve şifreleyin.

KOLAYLIKLA.
Endüstri lideri kayıt araçlarıyla.

 

DÜZENLEYİN

Web, disk veya eski aygıtlardan video ve ses yakalayın*. MultiCam Capture ile ekranınızı ve videonuzu birden fazla kameradan aynı anda kaydetmenizi sağlayan gelişmiş seçeneklerin keyfini çıkarın. Fotoğraf, video ve ses düzenleme için eksiksiz çözümlerle tüm medyalarınızı en iyi hale getirin.

YARATICI.
Endüstri lideri medya paketiyle.

*Telifli veya korunan videoları yakalamaz, kopyalamaz veya kaydetmez.

 

DÖNÜŞTÜRÜN VE PAYLAŞIN

Ses ve videoyu popüler dosya formatlarına dönüştürün ve ardından YouTube, Vimeo, Google+, OneDrive veya tercih ettiğiniz sosyal medya sitelerine yükleyin. Projeleri en sevdiğiniz cihazlarda paylaşın ve oynatın veya diske yazın.

SEZGİSEL.
Endüstri lideri teknolojilerle.

 

En kapsamlı multimedya yaratıcılık paketi

20’ten fazla popüler Roxio ürününü içerir!

Diske Kaydetme Araçlar Fotoğraf Video Ses
 • CD & DVD kaydı
 • Diskten kopyalayın
 • Roxio MyDVD disk oluşturucu
 • Etiket oluşturucu
 • Roxio Genie uygulama yazılımı
 • Dosya yedekleme
 • Dosya arşivleme
 • Medya içe alma
 • Corel AfterShot 3
 • Fotoğraf düzenleyici
 • Slayt Gösterisi oluşturucu
 • YENİ Akıllı slayt gösterici ve film oluşturucu Highlight Reel
 • 3D fotoğraf oluşturucu
 • Panorama oluşturucu
 • Roxio VideoWave editor
 • Video yakalama ve ekran kayıtçısı
 • MultiCam editör
 • Video dönüştürme
 • Ses diskleri kaydetme
 • Ses yakalayın
 • Ses dönüştürme
 • LP ve teyt sayısallaştırıcı
 • YENİ Gürültü azaltma
 • YENİ Zaman esnetme
 • YENİ Ses perdesi ölçekleme
 • YENİ Çoklu kanal karıştırıcı
 • Sesli kitap oluşturucu

 

Pakette bulunan değerli ekstralardan yararlanın:

Roxio Burn 4

Sektör lideri CD ve DVD yazma araçlarına erişin ve Roxio Burn 4 ile doğrudan masaüstünüzden diskleri ve USB sürücüleri kopyalayın. Creator NXT Pro 8 içinde profesyonel düzeyde şifreleme araçları var.

VideoWave Editor

VideoWave video düzenleme yazılımıyla HD videoları düzenleyin ve oluşturun. Artık bir sonraki videonuzu geliştirmek için yeni yaratıcı olanaklara sahip.

Roxio MyDVD

100'den fazla temalı şablonla videolarınızı profesyonel görünümlü disklere dönüştürün, birden çok filmi tek bir diskte kolayca birleştirin ve özelleştirilebilir menülerle düzenleyin.

MultiCam Capture

Yazılım eğitiminden sıradışı videolara kadar, birden çok cihazdan tamamen senkronize edilmiş video ve sesi yakalayarak, bir düğmeye tıklayarak düzenlenmeye hazır hale getirin.

Corel AfterShot 3

Zaman kazandıran fotoğraf düzenleme aracıyla fotoğrafçıların sırlarını ortaya çıkarın. Fotoğraflarınızı düzenleyin ve yönetin, tek bir resme veya bir grup resme efekt uygulayın.

Roxio Genie

Sabit disklerinizi düzenleyin ve unutulmuş, yinelenen veya gereksiz dosyaları belirleyin. Dosyaları bulutta kolayca yönetin, silin, taşıyın veya yükleyin.

 

Hepsi tek bir kullanıcı dostu paket içinde bir araya getirilmiş olan Roxio Creator yazma gücünü ve medya yönetimi araçlarını keşfedin.

 

 

 

YENİ Ses Özellikleri ile sesinizin ses kalitesini iyileştirin

Parazit azaltma

Gürültü profilini tanımlayın, sesinizin net ve temiz çıkması için arka plandan kaldırın.

Zamanı esnetme

Orijinal ses perdesini ve doğal sesi korurken ses klibinizi uzatın veya kısaltın.

Perde ölçeklemesi

Sesinizin perdesini/frekansını değiştirerek daha yüksek veya düşük perdeli hale getirin.

Çoklu kanal karıştırıcı

Sesi 2.1 Stereo veya 5.1 Surround olarak kodlayarak, tüm ses sisteminizi kullanarak daha sürükleyici bir dinleme deneyimi sağlayın.

 

 

Highlight Reel ile akıllı slayt gösterileri oluşturun

En iyi çekimleri seçerek ve kusurlu olanlardan kaçınarak otomatik olarak slayt gösterileri ve filmler oluşturmak için yapay zekadan yararlanın. Bu özellik, yerleşik yüz tanımayla desteklenir.

 

Yeniden tasarlanmış, gezinmesi kolay ve şık kullanıcı arayüzünün keyfini çıkarın

Creator NXT 8 kullanıcı arayüzünü, kullanım kolaylığı için yeni simgeler ve diğer görsel öğelerle güncelledik.

 

KAYDET. KOPYALA. ORGANİZE ET.

Disk yazmak ve medyanızı yönetmek için ihtiyacınız olan her şey.

Roxio Creator NXT 8'i böylesine güçlü bir yazma aracı yapan işlevselliği ve uygulamaları keşfedin:

En yüksek endüstri standardı düzeyinde güvenle yazın

Doğrudan masaüstünüzden sürükleyip bırakın ve Roxio Burn 4 ile aynı anda tek veya çoklu CD, DVD ve Blu-ray diskleri kolayca yazın. Birden fazla DVD kopya oluşturmak veya DVD ürünlerinizi arşivlemek için, diskinize ISO imaj dosyasını kaydetmenizi öneririz.

CD'leri kopyalayın, yazın ve CD'lerden müzik kopyalayın

Kolaylıkla CD, DVD, Blu-ray ve USB disk kopyaları* oluşturun. Orijinal diskiniz ne olursa olsun, Creator NXT kopyalayabilir*. En sevdiğiniz cihazlarda oynatmak için diskleri dijital dosyalar olarak kopyalayabilir ve dönüştürebilirsiniz.

*Telifli veya korunan videoları yakalamaz, kopyalamaz veya kaydetmez.

DVD diskleri oluşturun

100’den fazla orijinal şablon, özelleştirilebilir menüler ve bölümler, sağlam bir müzik kitaplığıyla tamamlanan Roxio MyDVD ™ ile videolarınızı profesyonel görünümlü disklere dönüştürün. İşi basitleştirirken aynı zamanda göz kamaştırıcı kılmak için güncellenen arayüzle, birden fazla filmi tek bir diskte birleştirin.

Diskleri etiketleyin

Diskleriniz için etiketler oluşturun, en sevdiğiniz müzik CD’lerini ve DVD film derlemelerini kolayca tanınabilir ve şık görünümlü kılın.

Dosyalarınızı yedekleyin ve arşivleyin

Roxio BackOnTrack 4 ile dosyalarınızı kolaylıkla CD, DVD, Blu-ray disk veya ağ sürücüsüne yedekleyin. Soru sormayan yedeklemeler planlayın veya yedeklemeyi elle yapın. Veya Roxio AVCHD Archive ile dosyalarınızı kolaylıkla arşivleyin. Tek bir diskte 4 saate kadar DVD videosuyla disk alanını maksimize edin.

Sabit sürücünüzü düzenli ve temiz tutun

Sabit diskinizi düzenleyin, hız ve alan kazanın. Dosyaların dağıtımını ortaya çıkarın, yinelenen veya gereksiz dosyaları belirleyin. Tanımladığınız bir dizi kurala bağlı olarak dosyaları hızla yeniden adlandırın. Roxio Genie yazılımıyla dosyaları bulutta kolayca yönetin, silin, taşıyın veya yükleyin.

YARATICI OLUN – DÜZENLEYİN, GELİŞTİRİN, İYİLEŞTİRİN

Medyanızın yaratıcı dönüşümleri için, hızlı ve güçlü multimedya paketini deneyimleyin

VİDEO

Kolay ve kapsamlı video düzenleme

VideoWave geliştirilmiş video düzenleme yazılımıyla HD videoları düzenleyin ve oluşturun. Video filtreleri, başlıklar, kayan jenerikler ekleyin veya resim içinde resim efektleri oluşturun. Tek tıklamayla videoyu döndürün, videoyu kırpın veya renkleri, parlaklığı ve kontrastı otomatik olarak ayarlayın. Hatta titrek video görüntüleri düzeltin ve Yeşil Ekran efektini kullanarak yaratıcılığınızı keşfedin!

Videoyu müzikle geliştirin

VideoWave video düzenleme yazılımı, filmlerinizin ruh halini geliştirmek için orijinal, serbest telifli şarkılar ve efektler sunan ScoreFitter müzik kitaplığına erişmenizi sağlar. ScoreFitter ses dosyasının boyutunu otomatik olarak filminizin boyuyla eşleştirir.

Görsel seçenekler: Bölünmüş Ekran Videoları, Hareket İzleme ve Şeffaflık

Şablonlarla veya özel tasarımlarla aynı anda birden fazla videoyu gösterin. Üst üste binme efekti veya özel soldurma geçişleri ve kolayca katman izleri oluşturun. Kullanımı kolay Motion Tracking araçlarıyla bir nesneyi izleyin, etiketleyin ve flulaştırın.

360 videoyu standart videoyu dönüştürün

Standart cihazlarda oynatmak için equirectangular 360 ° videoyu dönüştürün ve izleyicilerinizin gördüklerini kontrol edin.

 

 

MultiCam Capture

Kameralarınızı takın, ekranınızı kaydedin ve aynı anda birden fazla cihazdan video kaydedin. Bağlanan cihazlarınızı tek bir yere akıtın, hatta her kamerada rengi ve parlaklığı kalibre ederek, kameralardaki görünümleri ayarlayın.

MultiCam Editor

İki kamerada çekilen altlıklarla çalışarak çok daha dinamik videolar oluşturun. Multi-Camera video editörü, Audio Syncing ile klipleri otomatik olarak hizalamanızı, hikayenizi anlatmanız için kolaylıkla görüntülemenizi, düzenlemenizi ve kamera açısını değiştirmenizi sağlar.

 • Birden çok açıdan kaydederek ilgi çekici videolar oluşturun
 • MultiCam Editor içinde kayıtları biraraya getirin
 • Projenizi mükemmel hale getirin ve YouTube'da izleyicilerinizle paylaşın

 

MÜZİK

Sesinizi ve müziğinizi kopyalayın, karıştırın, yazın ve paylaşın

 

Ses CD’leri oluşturun

Her durum için müzik çalma listeleri oluşturun ve bir sonraki yolculuğunuz için ses CD’leri yazın! Ayrıca Creator’ın ritm eşleştirme özelliği, herkesin dans etmesini sağlamak için, ritmin şarkıdan şarkıya sorunsuz bir şekilde geçişini otomatik olarak senkronize eder.

Ses yakalayın

Web’den veya eski cihazlardan, video kamera’dan ve hatta YouTube videosundan ses yakalayın. Basitçe ayırın, sonra dosyayı hızlıca düzenleyin, istemediğiniz bölümlerini kesin ve iPhone veya diğer taşınır cihazlarda çalıştırılabilecek şekilde kaydedin.

Sesi düzenleyin

Gürültü azaltma, zaman esnetme, perde ölçekleme ve çok kanallı mikser gibi gelişmiş ses düzenleme araçlarıyla, tüm ses sisteminizi verimli kullanacak şekilde ses kalitesini iyileştirin, klip süresini değiştirin, hatta sesleri değiştirin ve kodlayın.

Eski plak ve kasetleri koruyun

Klasik analog plaklarınızı ve kasetlerinizi dijitalleştirin - hatta patlamaları ve tıslamaları temizleyin. Sesi tercih ettiğiniz formata dönüştürün ve en sevdiğiniz cihazın keyfini çıkarın. Hatta Creator sesi tanımlar ve ses dosyalarınıza otomatik olarak başlık, sanatçı ve tür bilgisi ekler.

 

FOTOĞRAF

Kolay fotoğraf düzenleme ve yaratıcı tasarım olanaklarıyla sıradışı sonuçlar elde edin

 

Fotoğraflarınızı düzenleyin

Birden fazla resmi aynı anda düzenleyin. Hızlıca düzeltmeler ve onarımlar yapın: kırmızı gözleri kaldırın, kırışıklıkları ve lekeleri temizleyin, rengi ve parlaklığı düzeltin

Corel AfterShot 3 ile daha büyük koleksiyonlarınızı yönetin. Daha dramatik bir hızda fotoğraf işleme için toplu işlem, ayarlamaları bir veya binlerce fotoğrafa uygulamanızı sağlıyor.

Fotoğrafları onarın

Eski fotoğrafları onarın ve fotoğraftaki çizikleri ve kumlanmayı kolaylıkla temizleyin, pozlamayı ayarlayın, tırtıklı kenarları kırpın, fotoğrafı düzeltin ve renkleri ayarlayın. Fotoğraflarınızı birbirine "birleştirerek" akıllara durgunluk veren panoramalar oluşturun.

Slayt gösterileri ve filmler oluşturun

Corel FastFlick ile slayt gösterileri, kolajlar, tebrik kartları ve daha fazlasını kolayca oluşturun. PC’nize kaydedin, yazdırın veya arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın, doğrudan YouTube ve diğerlerine yükleyin! En iyi çekimleriniz ve kliplerinizle, otomatik olarak slayt gösterileri ve filmler oluşturmak için yapay zeka ve yüz tanımadan yararlanın—tümü Highlight Reel ile.

LİMİT YOK –
YAKALAYIN, DÖNÜŞTÜRÜN ve PAYLAŞIN

 

YAKALAYIN

Disklerden, web’den, eski cihazlardan veya eski format dosyalardan video ve ses yakalayın*. Kaynak ne olursa olsun: duyabiliyorsanız yakalayabilirsiniz.

DÖNÜŞTÜRÜN

Akıllı telefon, tablet, oyun konsolu veya diğer cihazlarda kolay oynatma için medyanızı çeşitli formatlara dönüştürün.

PAYLAŞIN

Sosyal medyada paylaşmak veya en sevdiğiniz cihazlarda görüntülemek ve izleyicilerinizle bağlantıda kalmak için dosyalarınızı popüler formatlarda kaydedin.

*Telifli veya korunan videoları kopyalamaz veya dönüştürmez.

 

 

Roxio Creator NXT 8 ile yaratıcılığınızı nasıl yükselteceğinizi ve bağlantıları nasıl artıracağınızı öğrenin.

 

 

Hangi Creator sürümü benim için en doğrusu?

Karşılaştırma Tablosu (PDF)

MEDYANIZI YÖNETİN

NXT 8

NXT Pro 8

Dolaşması kolay kullanıcı arayüzü

   

Fotoğraflarınızı, videolarınızı, seslerinizi ve verilerinizi yönetmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara dokunun. Medyanızı kolayca kaydedin, kopyalayın, yakalayın, düzenleyin, organize edin, dönüştürün ve paylaşın

Daha da sezgisel, kullanışlı ve kullanıcı dostu olan YENİ tasarlanmış kullanıcı arayüzünün keyfini çıkarın

YENİ

YENİ

KAYDETME

NXT 8

NXT Pro 8

Roxio Burn 4 ile diskleri kaydedin ve kopyalayın

   

Dosyalarınızı sürükle ve bırak kolaylığıyla doğrudan masaüstünüzden diske kaydedin

Diskleri ve USB sürücüleri birkaç tıklamayla kopyalayın*

50GB’a kadar veri içeriğini tek bir Blu-ray diske kaydedin

Büyük dosyaları ve projeleri birden fazla CD veya DVD'ye bölün

9GB DVD filmini standart 4.7GB DVD'ye kaydedin*

Roxio MyDVD ile DVD kaydedin

   

Ev videolarınızı 100’den fazla şablonla eksiksiz, çarpıcı DVD'lere dönüştürün

Sürükle-bırak kontrolleriyle bölümleri, menüleri ve müziği özelleştirin

HD videolarını, Blu-ray oynatıcılarda izlemek üzere standart DVD'lere kaydedin

Yüksek tanımlı Blu-ray video diskleri oluşturun

Eklenti gerekiyor

Eklenti gerekiyor

Roxio Label Creator ile disk etiketleri oluşturun

   

Profesyonel kalitede şablonlar arasından seçim yapın veya kendi kişiselleştirilmiş disk etiketlerinizi, DVD kutusu kapaklarını ve kitapçıklarınızı oluşturun

VİDEOLAR

NXT 8

NXT Pro 8

Roxio VideoWave ile videoları düzenleyin

   

Zaman çizelgesi veya öykü panosu düzenlemesinin keyfini çıkarın

Hızlı Düzenlemeler: Video kırpın, döndürün, kesin, resim içinde resim efekti ve daha fazlasını oluşturun

Bölünmüş ekran video şablonları: Medyayı video şablonlarına sürükleyip bırakın ve aynı anda birden fazla video gösterin

Bölünmüş Ekran video şablon oluşturucu: Kendi özel bölünmüş ekran düzenlerinizi tasarlayın, grafik, çizgi ve daha fazlasını ekleyin

Hareket Takibi: Videonuzda hareket eden bir nesneyi flulaştırın veya bir başlık ya da grafik bağlayın

İz Şeffaflığı: Katmanı takip edin, opaklığı ayarlayarak veya özel erime ve sönme efekti oluşturarak üst üste binme efektini ayarlayın

MultiCam Editor: Birden çok klibi Audio Syncing ile otomatik olarak hizalayın ve Multi-Camera Editor kullanarak video oynatılırken göstermek istediğiniz kamera açısını seçin

2 kamera

4 kamera

Video Efektleri: Videoyu doğa efektleri ve filtrelerle zenginleştirin

8 efekt

14 efekt

Video’yu Dengeleyin: Titremeli video altlıklarını sabitleyin, renkleri, kontrastı ve parlaklığı otomatik olarak düzeltin

3D videolar oluşturun: Standart 2D videolarını kolaylıkla 3D’ye dönüştürün

360 videoyu dönüştürün: Equirectangular videoyu standart videoya dönüştürün ve izleyicilerinizin izleyeceği bakış açısını kontrol edin

360 videoları dönüştürün: Çift veya tek balıkgözü 360 videoyu standart videoya dönüştürün ve izleyicilerinizin izleyeceği bakış açısını kontrol edin

Audio Ducking: Anlatım ve konuşmanın netleşmesi için, arka plan sesini otomatik olarak azaltın

Boyama Efektleri: Resminize karikatür veya sulu boya benzeri efektler eklemek için video filtreleri sürükleyip bırakın

MultiCam Capture ile videoları ve ekranınızı yakalayın

   

İki cihazdan tamamen senkronize edilmiş şekilde video ve ses yakalayın - örneğin web kamerası kullanın ve ekranınızı kaydedin (tam pencere veya yalnızca ekranın belirli bir alanı); Live Screen Capture'ı kullanarak filmlere, sunumlara, eğitim videolarına ve daha fazlasına çekim ekleyin

Video yakalamayı mükemmelce senkronize edin ve düzenlemeyi kolaylaştırın - hatta dosyaları doğrudan MultiCam Editor’e aktarın

Videoyu kaydedin

   

Web videolarını* yakalayın ve kaydedin, tercih ettiğiniz aygıtlarda çevrimdışı oynatma için popüler dosya formatlarına dönüştürün

Uzun video dönüşümü projelerini geceye bırakın, video dönüşümü sırasında duraklatın/ devam edin ve başlamadan önce kaliteyi önizleyin

WinDVD Lite ile videoları PC’nizde izleyin

   

Kişisel dosyalarınızı ve ev videolarınızı medya oynatma yazılımıyla oynatın (WinDVD Lite ticari DVD’leri oynatmaz)

Resminizi geliştirin, videodaki titremeleri düzeltin ve yüksek kare hızı desteğiyle daha yumuşak oynatmanın keyfini çıkarın

4K videoları oynatın

FOTOĞRAFLAR

NXT 8

NXT Pro 8

Fotoğrafları düzenleyin ve geliştirin

   

Fotoğraflarınızı geliştirin, kolayca renk düzeltin, kırpın, düzeltin ve yeniden boyutlandırın

Şeffaflık ve kenar erimesi gibi efektler uygulayın ve renk tonunu değiştirin

Fotoğraflarınıza çekici paspartular ve çerçeveler ekleyin

Kendi panoramik resimlerinizi oluşturmak için resimleri birleştirin

Corel AfterShot 3 ile raw fotoğrafları düzenleyin

   

Kırpın, düzeltin, pozlamayı kontrol edin, rengi iyileştirin, içindeki leke ve kırmızı göz giderme araçlarıyla kusurları düzeltin

Resminizi çok çeşitli görüntü önayarlarıyla zenginleştirin

Güçlü toplu işleme kontrolleriyle bir veya binlerce fotoğrafı düzenleyin. Büyük fotoğraf koleksiyonlarını yönetin, fotoğrafları organize edin ve aramayın, web galerileri oluşturun

250’den fazla RAW fotoğraf makinesi profili

Corel FastFlick ile fotoğraf ve video slayt gösterileri oluşturun

   

Bir şablon seçerek, medyanızı ekleyerek ve küçük düzenlemeler yaparak, üç aşamalı kolay bir süreçte müzikli filmler ve sürükle- bırak yöntemiyle fotoğraf slayt gösterileri oluşturun

Popüler formatlarda kaydedin

Highlight Reel ile akıllı slayt gösterileri ve filmler oluşturun

   

En iyi çekimleriniz ve kliplerinizle kusurlardan kaçınarak, otomatik olarak slayt gösterileri ve filmler oluşturmak için yapay zeka ve yüz tanımadan yararlanın

YENİ

YENİ

PhotoMirage Express ile büyüleyici fotoğraf animasyonları oluşturun

   

Fotoğraflarınızı profesyonel görünümlü fotoğraf animasyonlarına dönüştürmek için kullanımı kolay animasyon araçlarının keyfini çıkarın

Popüler fotoğraf ve video formatları desteği, fotoğraf animasyonlarınızı neredeyse her yerde paylaşmanıza ve öne çıkmanıza olanak sağlar

YENİ PaintShop Pro 2020 ile komple fotoğraf düzenleme ve grafik tasarım araçlarına erişin

   

Eksiksiz bir profesyonel görüntü düzenleme araçları setiyle, ayarlama, kompozisyon ve imzanızı atacağınız eğlenceli filtreler ve efektlerle fotoğrafları geliştirin

İYİLEŞTİRİLDİ

Herhangi bir resmi hızlı şekilde düzeltmek için kırpın, düzeltin ve tek tıklamalık ayarlamaları kullanın

İYİLEŞTİRİLDİ

Küçük çizikleri kaldırın, tüm arka planları silin, kırmızı göz düzeltin vb.

İYİLEŞTİRİLDİ

Etkileyici grafik tasarım projeleri üretmek için ihtiyacınız olan her şeye sahip olun

İYİLEŞTİRİLDİ

Dokunmaya Hazır Fotoğraf Çalışma Alanı, Akıllı Klonlama, İyileştirme Fırçası ve Yaratıcı İçerik dahil olmak üzere, orijinal projeler oluşturmaya yardımcı olan yeni yüksek güçlü araçları keşfedin

YENİ

Stil ayarlarını bir katmandan diğerine kolayca çoğaltın. Sadece tek bir tıklamayla, daha önce elle girmeniz gereken ayrıntıları kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

SES

NXT 8

NXT Pro 8

Ses yakalayın ve düzenleyin

   

CD diskleri yazın ve kopyalayın*

CD veya DVD’lerindeki müziği neredeyse tüm formatlarda kaydedin*

Web, CD, LP, kaset ve diğer yöntemler dahil olmak üzere her kanaldan müzik aktarın ve yakalayın

Analog LP ve kasetlerininizi dijitalleştirin

Sound Editor kullanarak seslerinizi düzenleyin, geliştirin, gürültüyü ayıklayın ve daha birçok işlemi uygulayın

Parazit azaltma: Gelişmiş gürültü azaltma aracıyla sesinizin net ve keskin olmasını sağlayın

YENİ

YENİ

Zamanı esnetme: Orijinal ses perdesini ve doğal sesi korurken ses klibinizi uzatın veya kısaltın

YENİ

YENİ

Perde ölçeklemesi: Sesinizin perdesini/frekansını değiştirerek daha yüksek veya düşük perdeli hale getirin

YENİ

YENİ

Çoklu kanal karıştırıcı: Sesi 2.1 Stereo veya 5.1 Surround olarak kodlayarak, tüm ses sisteminizi kullanarak daha sürükleyici bir dinleme deneyimi sağlayın

YENİ

YENİ

Rahatsız eden boşlukları yok etmek için, kaydedilen müzik parçaları arasındaki sessiz bölümleri otomatik olarak kırpın

İnternet radyo veya kesintisiz müzik hizmetlerinden yakalamış bile olsanız müzik parçalarınıza isim, sanatçı, tür gibi bilgileri otomatik olarak ekleyin

Parçalar arasında ritim senkronizasyonuyla, yumuşak party miksleri oluşturun

Sesli kitap* CD’lerini dijital dosyalara dönüştürün, Apple veya Android cihazlarınızda ve diğer taşınabilir aygıtlarda oynatın - hatta bölümler ekleyin

En sevdiğiniz cihazlarla paylaşmak için ses dosyalarını çeşitli formatlara dönüştürün

VERİ

NXT 8

NXT Pro 8

Roxio Genie ile sabit diskinizi temizleyin

   

Sabit disklerinizi düzenleyin ve unutulmuş, yinelenen veya gereksiz dosyaları belirleyin

Bulut hizmetini silerek, taşıyarak, kopyalayarak veya yükleyerek dosyalarınızı yönetin

Disk Gezgini ile klasörlerinize ve dosyalarınıza kolayca göz atın ve dosya boyutlarını tanımlayın, dosyalarınızı temizleyin ve sabit disk alanını yeniden kazanın

Hızlı Temizleme işlevleriyle, sisteminizin oluşturduğu geçici dosyaları ve artıkları kaldırın

Dosyaları hızlı bir şekilde yeniden adlandırın, klasörler halinde düzenleyin, toplu dosya yeniden adlandırma programı kullanarak dosya adlandırma kurallarının ve modellerinin keyfini çıkarın

Dosyaları şifreleyin ve koruyun

   

Roxio Burn 4 ile veriyi güvenle yazın veya USB’in, etkinliği izleyin

Etkinlik günlüklerini görüntüleyin ve neyi ne zaman yazdığınızı takip edin

Diskleri ve USB belleklerindeki verileri şifreyle koruyun Şifrelerin ne zaman ve nasıl uygulanacağını yöneten kontrol ve protokolleri belirleyin - hatta ana şifre belirleyin

Şifreli verileri taşınabilir medyaya ekleyin ve silin

BackOnTrack 4 ile dosyalarınızı yedekleyin

   

Dosyalarınızı yedekleyerek verilerin yanlış yerleştirilmemesini veya bozulmamasını garantileyin

Beğendiğiniz ses, film veya TV şovlarını herhangi bir iPod®'tan PC'nize yedekleyin

*Şifreli veya korunan içerikleri kaydetmez veya sabit diske almaz.

 

 

Minimum Sistem Gereksinimi:

 • Ürün yüklemesi, kayıt, ürün güncellemeleri ve bazı özellikler için Internet bağlantısı gerekiyor
 • Microsoft Windows 10, bazı fonksiyonlar için 64-bit gerekiyor
 • Yükleme için sabit diskte en az 4 GB boş alan
 • Çok çekirdekli işlemci önerilir:
  • Veri kaydı ve kopyalaması, ses yakalama ve düzenleme için: Intel® 1.6GHz Pentium 4 Processor veya AMD eşdeğeri, 1GB RAM
  • Video veya fotoğraf düzenleme, dönüştürme ve oynatma için: Intel Pentium 4 2GHz işlemci veya AMD eşdeğeri ve 2GB RAM
 • 1024x768 DirectX 9.0c uyumlu grafik kartı, en az 16-bit renk ayarı, ses kartı, DVD-ROM sürücüsü
 • Yazma ve disk kopyalama için:
  • MyDVD video disk yazma 64-bit işletim sistemi gerektirir
  • DVD ve BD kopyalaması, aynı zamanda video düzenleme ve kaydı, daha fazla disk alanı (10 GB’a kadar) gerektirebilir
 • Video yakalama için:
  • DV kameralar için OHCI uyumlu IEEE 1394 FireWire kart veya analog kaynaklar için Roxio Video Capture USB

Desteklenen Diller:

 • Roxio Creator NXT: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Hollandaca, Japonca
 • Corel AfterShot 3: İngilizce, Almanca, Japonca (64-bit OS gerektiriyor)

Giriş Formatları:

 • Video: AVI, DV, HDV, DV-AVI, MPEG-1/2/4, MPEG2-HD, DVD-Video, DVR-MS, ASF, MOV (AVC), WMV, 3GP, MPEG2 Transport Stream, AVC (H.264), HEVC (H.265)*, AVCHD, 3D yukarı/aşağı tam ve yarım, yan yana tam veya yarı genişlikte, 3D MPO
 • Ses: Ses CD’si, MP3, WAV, WMA, AAC, Ogg Vorbis, FLAC, M4a, MP4, Çalma listeleri (WPL, ASX, M3U, PLS, XSPF), AC3
 • Resim: 3D MPO, JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF

Çıktı Formatları:

 • Video: AVI, DV-AVI, HDV, MPEG-1/2/4, MPEG-2 HD, WMV, WMV HD, AVC (H.264), HEVC (H.265)1, AVCHD, 3GP, 3D MPO, 3D yanyana tam ve yarım, yukarı/aşağı tam ve yarım, kırmızı/cyan anaglyph
 • Ses: MP3, WAV, WMA, Ogg Vorbis, FLAC, MPEG-1/2, M4a, M4b, AAC, oynatma listeleri (M3U, PLS, XSPF, WPL)
 • Resim: JPG, PNG, TIFF, BMP, GIF, 3D MPO
 • Video disk formatları: DVD, Mini DVD, Blu-ray**
 • Veri disk formatları: CD-R/RW, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD-R DL, DVD+R DL, DVD-RAM, BD-R/RE, BD-R/RE DL, BDXL
 • Disk imaj formatları: ISO, C2D, BIN/CUE ve GI okunur, ISO kaydedilir

 

* HEVC (H.265) desteği destekleyen PC donanımı veya grafik kartı ve Microsoft HEVC Eklentisinin yüklü olmasını gerektiriyor

** Ürün içinden ayrıca Blu-ray eklentisinin satın alınması gerekiyor

İlgili Resimler

 • background