SATIN AL

WinZip®23

 

  • Tüm tanınmış dosya formatlarındaki dosyaları açın
  • Eposta ek boyutunu azaltmak için dosyaları zipleyin
  • Dosyalarınızı bankacılık düzeyinde şifrelemeyle koruyun
  • PC, ağ ve bulutlardaki dosyalarınıza erişin ve yönetin
  • Dropbox, Google Drive, OneDrive ve diğerlerine bağlanın

 

 

       

Tüm tanınmış formatlardaki dosyaları açın

Zip, Zipx, RAR, 7z, TAR, GZIP, VHD, XZ, POSIX TAR ve diğer tanınmış sıkıştırma formatlarındaki dosyaları tek tıklamayla açın.

Komple dosya yönetimi

İster bilgisayarınızda, isterse ağ veya bulut hizmetinde olsun, dosyalarınızı kolaylıkla bulun, açın, düzenleyin, taşıyın ve paylaşın.

Özel bilgilerinizi koruyun

Bilgilerinizi ve verilerinizi güvenceye almak için dosyaları ziplerken kolaylıkla şifreleyin. Salt okunur PDF'ler oluşturun ve kopyalamayı engellemek için filigran ekleyin.

Her yerde paylaşın

Büyük dosyaları eposta, bulut hizmetleri, sosyal medya ve hızlı mesajlaşma uygulamalarıyla kolaylıkla paylaşın. Bulut dosyalarınızın linklerini hızlıca paylaşın.


 

 

Ziple ve Zip Dosyasını Aç

WinZip’in Files Panelinde ‘Add to Zip’ üzerine sürükleyip bırakın

YENİ! WinZip’in Files Panelinde ‘Add to Zip’ üzerine sürükleyip bırakın

WinZip'in Files panelinde görüntülenen Zip dosyalarına kolaylıkla dosyalar ekleyin. Dosyalarınızı sadece WinZip Files panelindeki Zip dosyasına sürükleyip bırakın, işte böylece dosyaları ekleyebilirsiniz!

Daha hızlı görüntüleme ve sıkıştırmayı açma için Doğrudan Erişim Teknolojisi

YENİ! Daha hızlı görüntüleme ve sıkıştırmayı açma için Doğrudan Erişim Teknolojisi

WinZip’in Doğrudan Erişim Teknolojisi (Direct Access Technology) bulutta depolanan büyük Zip dosyalarının görüntülemesi ve sıkıştırmalarının açılması için fark edilecek şekilde kısa bir zaman harcanmasını sağlıyor.

Açılışta açmak için sorma

Açılışta açmak için sorma

Artık herhangi bir Zip dosyasını Windows Gezgininde veya WinZip Files Pane, WinZip Şeridi veya File menüsünden anında açabilirsiniz. Dosyaları orijinali klasörüne, Belgeler klasörünüze veya seçtiğiniz bir klasöre kolayca açın!

Dosya paneli klasörüne açma

Dosya paneli klasörüne açma

Tek bir tıklama ile herhangi bir dosyayı Files Pane içinde seçili klasöre ayırabilirsiniz.

 

Daha hızlı açılma performansı

Daha hızlı açılma performansı

Artık WinZip uygulamasının başlatılıp başlatılmadığına değil, elinizin altındaki göreve odaklanabilirsiniz, çünkü WinZip’in başlatılması öncekine göre yarıya kadar daha az zaman alıyor. Daha hızlı çalışın ve birden fazla WinZip penceresi başlatma riskini ortadan kaldırın.

POSIX TAR desteği

POSIX TAR desteği

Artık güncellenen sıkıştırma formatında POSIX TAR dosyalarını açabilirsiniz.

 

Zip dosyalarını İçerikleriyle değiştirme

Zip dosyalarını İçerikleriyle değiştirme

Bir Zip dosyası grubunu hızlı ve kolayca açın ve doğal içerikleriyle değiştirin.

 

Windows Gezgininden parçalanmış Zip dosyası oluşturma

Windows Gezgininden parçalanmış Zip dosyası oluşturma

Zaman aşımları veya başarısız yükleme/indirme konusunda endişelenmeden büyük Zip dosyalarını kolayca dağıtın. Bu kullanışlı özellik daha kolay dağıtım için çok parçalı bir zip dosyası oluşturur.

MP3 Sıkıştırması

MP3 Sıkıştırması

Geliştirilen kayıpsız MP3 sıkıştırmasıyla telefonunuzda veya bir bulut servisinde daha çok müzik depolayın veya çalma listelerini çok daha kolay paylaşın. WinZip 23, geliştirilen Zipx formatı sayesinde MP3 dosyalarınızı kalite kaybı olmadan ortalama %15 – 20 daha fazla sıkıştırıyor.

Sıkıştırılmış tüm dosyaları açın

Sıkıştırılmış tüm dosyaları açın

Zip, Zipx, RAR, 7Zip, BZ2, LHA/LZH, VHD/VDMK, XZ dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki sıkıştırılmış dosyalardaki içeriği çıkarın. Şifreli dosyaları açarken, yetkisiz kullanımı engellemek için WinZip, geçici olarak açılan dosyalardan kalan tüm dosyaları temizler.

Herhangi bir konumdaki dosyaları zipleyin

Herhangi bir konumdaki dosyaları zipleyin

Dinamik olarak güncellenen Frequent Folders bölümünde PC'nizde, ağda ve bulutlarda en sık kullandığınız dosyaları ve klasörleri kolaylıkla bulun.

Diğer uygulamalardan zipleyin

WinZip Express, başka uygulamalarla çalışırken bile popüler WinZip özelliklerini kullanmanızı sağlıyor. Windows Gezgini, Microsoft Office, tarayıcınız (sadece Pro), fotoğraflarınız (sadece Pro) ve Microsoft Outlook ile ziplemek, şifrelemek, paylaşmak ve diğer işlemler için kullanın.* WinZip Express araçları artık Office 2016 desteği içeriyor.

Aygıt uyumlu arayüz

Touch desteği, herhangi bir mobil aygıtta veya bilgisayarda WinZip'in gücünü parmaklarınızın ucuna getiriyor. WinZip, 2'si 1 arada bilgisayarlar için iyileştirildi, sisteminizi tablet veya dizüstü bilgisayar moduna geçirdiğinizde, yerleşim de otomatik olarak değişiyor.

*WinZip Express, Windows XP ile uyumlu değildir.

Paylaşın

YENİ! WinZip Express'i Otomatikleştirin

Ençok kullandığınız WinZip Express ayarlarını isimle kaydedin ve daha sonra tekrar kullanın. Ayarları, daha önce hangi ayarları kullandığınızı hatırlamak zorunda kalmadan, dilediğiniz sıklıkta kullanın. WinZip Pro ve Enterprise kullanıcıları, WinZip Express'in kaydedilen ayarlarla otomatik olarak çalışmasını programlayabilirler.

YENİ! Windows Charms kullanarak paylaşın

Windows Charms özelliğini kullanarak WinZip’in Eposta, Sosyal Medya ve Hızlı Mesaj ile paylaşma yeteneklerini genişletin. (Windows dahili paylaşım hizmetleri).

YENİ! Paylaşılan URL adreslerini kısaltın

Mesajlarda paylaşılan dosya linklerinin metin kayması sebebiyle kesilmesini engelleyin. WinZip ZipShare hizmetini kullanarak, Hızlı Mesaj, Sosyal Medya mesajı veya Eposta mesajına eklemeden önce tercihe bağlı URL adresini kısaltma işlemini otomatikleştirebilir.

GELİŞTİRİLDİ! Buluttaki Dosyanın linkini al

Bulutta depolanan dosyaları paylaşmak için uygun bir yol - Save to Cloud iletişim kutusundaki "Save link in the clipboard" onay kutusu işaretlendiğinde, aktarılan (kaydedilen) dosyanın linki Panoya aktarılır. Link daha sonra Skype veya Word gibi diğer uygulamalara yapıştırılabilir.

Slack Desteği

Enterprise kullanıcıları artık Slack kurumsal çözümlerini kullanarak WinZip’in dosya paylaşım özelliğinin keyfini çıkarabilirler. Slack IM üzerinden dosyaları paylaşın ve dosyaları zipleyin, Slack Contacts özelliğini kullanarak kişileri seçin; iş akışını akışkanlaştırır ve gereksiz adımları eler.

Sadece Enterprise.

 

Tüm hesaplarınıza erişin

İş ve özel hesaplarınız aynı bulut veya mesajlama servislerindeyse, artık WinZip içinden tümünü ekleyebilir ve tümüne erişebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz hesaba göre artık oturum açmanız ve kapatmanız gerekmeyecek. 16’ya kadar hesap açın, ayırdetmek için benzersiz isimler verin ve WinZip 23’in desteklediği çok sayıda servisin herhangi birindeki dosyalara kolaylıkla erişmenin keyfini çıkarın.

Sadece Pro ve Enterprise.

 

Birleştirilmiş Adres Defteri

Yeni Combined Address Book ile doğrudan WinZip’in dahili eposta uygulamasından eposta gönderip paylaşırken alıcıları ismine göre seçebilmenin yanısıra artık eposta adresine göre de seçebilirsiniz. Kişi bilgilerini eposta hesaplarınızdan, birden fazla sosyal medya servisi ve lokal kişi klasörlerinden ekleyin, böylece ihtiyaç duyduğunuz adresi bulmak için WinZip’ten çıkmayın.

 

Akışkan paylaşım için bağımsız Zip dosyalar oluşturun

Bazen, büyük, çok dosyalı bir Zip dosyasındaki bir dosyaya erişmek isteyebilirsiniz. WinZip 23 ile seçili dosyaları, dilediğiniz şifreleme şekliyle ayrı zip dosyalarına taşıyabilirsiniz. Bu, buluttaki dosyalara cep telefonunuzla erişirken tüm Zip dosyasını indirmek yerine sadece ihtiyaç duyduğunuz zip dosyasını indirebileceğiniz anlamına geliyor.

 

ZipShare ile paylaştığınız dosyaları takip edin

Dosyalarınızı ister WinZip isterse ZipShare ile paylaşın, artık hangi dosyaları paylaştığınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz. Paylaşınlan dosyalar için ZipShare veya bir başka bulut hizmetini kullanabilirsiniz. Files bölmesindeki Shared Files panosunda, WinZip’te paylaşılan dosyaları görebilir ve yönetebilirsiniz. Paylaşılan dosyaların bir listesini görebilir (ZipShare’de paylaştığınız dosyaları bile), paylaşılan dosyaları açıp görüntüleyebilir, dosyaları tekrar paylaşabilir veya paylaşılan dosyaları kaldırabilirsiniz.

 

Send What özelliği

Bu işlevsel özellikle, tüm dosyaları veya sadece seçtiğiniz dosyaları paylaşın. Zip dosyanızı inceledikten veya değiştirdikten sonra, Send düğmesine tıklayın, tek tek seçili dosyaları veya tüm Zip dosyasını göndermeyi seçebilirsiniz.

 

Dönüştürülmüş dosyaları paylaşın

Dosyaları önceden kaydetmek zorunda kalmadan paylaşarak, diskte kalan izlerin önünü alın. Daha önce, PDF’e dönüştürme veya filigran ekleme gibi WinZip dönüştürme seçeneklerini kullanırken, varolan dosyanın üzerine kaydetmeniz veya dönüştürülen dosyayı ayrıca kaydetmeniz, sonra dosyayı bulup paylaşmanız ve silmeniz gerekiyordu. Artık, dönüştürülmüş dosyanızı basitçe eposta, mesajlaşma, sosyal medya veya panoyla paylaşın, paylaşma sonrası geçici dosya silinecektir.

 

Bulutta paylaşılan dosyanın linki

Sadece tek tıklamayla, bulut hizmetlerinizdeki dosyaların ve klasörlerin linkini kolaylıkla paylaşın. Linkinizi eposta, mesaj servisi, sosyal medya veya Pano ile paylaşın.

 

WinZip Email

WinZip’n dahili eposta özelliği, artık Gmail ve Outlook (Hotmail) için IMAP desteği içeriyor. Gmail’in iki adımlı yetkilendirme işlemini de destekliyor.

 

Her yerde paylaşın

WinZip 23 doğrudan YouTube, Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden paylaşmanızı sağlıyor. Ayrıca Twitter IM, Office 365 groups, Google Talk/Google+ Hangouts ve Jabber gibi birçok tanınmış bulut ve hızlı mesaj hizmetiyle de güvenli şekilde paylaşabilirsiniz.

 

Tara ve Paylaş

Yeni WinZip Scan and Share özelliğiyle bir fotoğraf veya belgeyi, hızlıca paylaşıma hazır bir resme veya PDF'e dönüştürün. Taramayı doğrudan WinZip içinden başlatın. WinZip sonrasında dosyayı zipleyebilir ve lokal olarak, ağ veya bulut hizmetine kaydedebilir. Veya eposta, sosyal medya veya hızlı mesajlama uygulamaları üzerinden paylaşabilir — taranan bilgiyi paylaşırken korumak için dilerseniz şifreler. Fotoğrafları, belgeleri, reçeteleri ve dahasını kolaylıkla paylaşın. Flatbed tarayıcılar için yeni destek, bir belge besleyici gerekmeden birden fazla resmi tek bir PDF dosya olarak tarayabileceğiniz anlamına geliyor.

Sadece Pro ve Enterprise.

 

Çek ve Paylaş

Fotoğraf paylaşımını, doğrudan fotoğraf makinesinden alıp WinZip üzerinden paylaşarak akışkanlaştırın.

Sadece Pro ve Enterprise.

 

Basit paylaşım

Basit paylaşım

SmartShare paylaşımı bir dosya ve hedef konum seçmek kadar kolaylaştırıyor. Bilgisayarınızdan, bulut hizmetinden veya zipten bir dosya seçin, sonra dosyayı sosyal medya, hızlı mesajlaşma uygulaması veya eposta ile paylaşmayı seçin — WinZip gerisini sizin için yapar. Panodan yapıştırılabilecek otomatik link olanağıyla Skype veya diğer uygulamalardan paylaşmak çok kolay. WinZip Pro kullanıcıları, sadece tek tıklamayla File Viewer içindeki bir resmi doğrudan sosyal medya sitelerinde paylaşabilirler.

 

Lider bulut hizmetlerine bağlanın

WinZip, ZipShare, Box, OneDrive, Dropbox, Google Drive, CloudMe, SugarSync ve MediaFire bulut hesaplarına doğrudan bağlabiliyor, böylece buluttaki dosyalarınızı bir kerede düzenleyebilirsiniz. Büyük dosyaları ziplemek ve buluta aktarmak veya buluttan almak veya dosya yolunu paylaşmak için WinZip'i kullanın. Önceden zipleyip şifreleyerek, dosyalarınızı koruyun ve depolama alanınızdan tasarruf edin.

ZipShare

ZipShare dosya paylaşım hizmetine doğrudan erişin. Bu güçlü web uygulaması, nerede olursanız veya hangi aygıtı kullanıyor olursanız olun, büyük dosyaları paylaşmanızı kolaylaştırıyor. WinZip 23 ile ZipShare hesabınıza doğrudan erişin. Bulut hesaplarınıza erişin ve sıkıştırılmış dosyalarınızı doğrudan eposta ile paylaşın. Herhangi bir dosyayı zipleyin ve mesajla Facebook, Twitter ve LinkedIn'de paylaşın. ZipShare kullanarak boyutu 500MB'a kadar olan dosyaları ücretsiz olarak gönderin, ZipShare Pro sürümüne geçerek boyutu 5GB'a kadar olan dosyaları gönderin.

Tek tıklamayla büyük dosyaları e-posta ile gönderin

WinZip 23, bulut hesaplarınızdan herhangi birini kullanarak büyük dosyalarınızı ve klasörlerinizi e-posta ile göndermenizi sağlayacaktır. Dosyalarınız otomatik olarak varsayılan bulut hesabınıza aktarılır ve gönderdiğiniz e-postaya dosyanın indirilebileceği köprü eklenir.

Yönetin

YENİ! Dosyalar ve Klasörler için Bitiş Tarihi belirleme

Eski dosyalarınızın deponuzu doldurmasına izin vermeyin. Zip dosyaları dahil, lokal veya ağdaki dosyalarınızın silinmesini programlayabilirsiniz. “Expire Files” penceresinde programlayacağınız dosyaları ve klasörleri seçin, kaç gün geçerli olacağını belirtin ve “Schedule” düğmesine tıklayın. WinZip bitiş tarihinde dosyaları sizin için silecektir. Bulut dosya ve klasörlerinin silinmesini programlayabilmek için WinZip Pro ve Enterprise sürümü gerekmektedir.

YENİ! Şifre girişini görme seçeneği

Artık herhangi bir Zip dosyasını Windows Gezgininde veya WinZip Files Pane, WinZip Şeridi veya File menüsünden anında açabilirsiniz. Dosyaları orijinali klasörüne, Belgeler klasörünüze veya seçtiğiniz bir klasöre kolayca açın!

YENİ! Çekilme Tarihi ve Değiştirilme Tarihini görüntüleyin

Resimlerinizi çekilme tarihine göre sıralayın. Resimleri önizlerken, artık çekilme tarihine veya değiştirilme tarihine göre görüntüleyebilirsiniz. Resimleri kopyalanma tarihine veya çekilme tarihine göre ayırabilirsiniz.

YENİ! Birden fazla dosyanın ismini bir seferde değiştirin

Dosyalarınızın isimlerini teker teker değiştirmeyin. WinZip’in “Group Rename” özelliğini kullanarak tek bir işlemde bir grup dosyanın ismini değiştirin.

YENİ! Files ve Action Panelerini kaydırın

Tablet ve Dizüstü Bilgisayar sahipleri, Zip panelinde daha fazla bilgi görün. Yeni Files ve Actions panellerini ekrandan kaldırma olanağıyla, Zip panelinde daha fazla bilgi görüntüleyin.

GELİŞTİRİLDİ! Arkaplan araçlarını kullanarak Dosya ve Klasör Temizleme işlemini Programlayın

WinZip'in arkaplan araçlarıyla kendi zamanlama ve uygulamanızı oluşturun. Siz çalışmıyorken sisteminizde çalışmasına izin verin.

GELİŞTİRİLDİ! WinZip’in dahili Dosya Yöneticisiyle Dosyaları Yönetin

WinZip’in Dosya yönetimi özellikleri hem çok daha anlaşılır hem de daha verimli. Artık WinZip’in File Management penceresindeyken, Şerit ve Actions paneli düğmeleri dosya/klasör işlemlerine odaklanıyor.

Resim Formatı Dönüşümü

Görüntü dosyasının boyutunu hızla ve kolayca azaltın, görüntüleri bir formattan diğerine (örneğin, jpg’den png’ye) dönüştürün. Zip dosyasına ekleyin veya daha sonra kullanmak için masaüstünüze kaydedin.

 

WinZip Express panoya kopyalama

WinZip Express, artık pano da dahil olmak üzere birçok yoldan dosyaları paylaşmanızı sağlar! Herhangi bir dosyanın bulut linkini panoya yerleştirerek, paylaşma amacıyla diğer uygulamalara yapıştırın.

Address Book seçenekleri

Artık bir kerelik bir alıcıya, onu rehber listenize eklemeden WinZip e-postayla mesaj gönderebilirsiniz. Elle girilen alıcıların hiçbir zaman eklenmemesi gibi yeni bir seçenek de var. Bu özellik, bir iş arama veya herhangi bir tekrarlanan etkinlik sırasında bir daha hiçbir zaman iletişim kurmayacağınız bir alıcıya bir mesaj gönderirken yararlıdır.

 

Enterprise Şerit Düğmelerini Gizleme

WinZip’in Enterprise sürümünde, devre dışı bırakılmış özelliklerin düğmeleri artık gösterilmez ve bu nedenle tıklanamaz. Neyin etkin veya pasif olduğu konusunda daha fazla karışıklık olmaz, gereksiz döngülerden kurtulunur, hata şikayetleri ile uğraşılmaz.

Sadece Enterprise.

 

Arayüz Yapılandırma

Büyük oranda sıkıştırma işlevselliğiyle ilgilenen Enterprise kullanıcıları, artık dosyalar ve eylemler panellerini gizleyerek sadece şeridi gösteren Classic arayüzüne geçebilirler. Bu, ilk kurulumda uygulanabilir, sıkıştırmanın ötesinde özellikleri kullanmayı tercih eden kullanıcılar daha sonra ayarları değiştirebilirler.

Sadece Enterprise.

 

Dosyaları daha kolay “Taşıyın”

Add düğmesinin yanındaki yeni Move düğmesi, dosyaları bir Zip dosyasına ekleme veya taşıma işlemini daha açık hale getirir.

 

Files Pane sekmeleri

Files Paneli sekmeleri

Files Pane sekmeleri, birden fazla Windows Gezgini penceresi kullanmak zorunda kalmadan, aynı anda farklı klasörleri açmanıza, görüntülemenize ve yönetmenize izin verir. Yerel, ağ ve bulut tabanlı klasörlerinizi rahatça görebilir, dosyaları kopyalamak için bir sekmeden diğerine sürükleyip bırakabilirsiniz.

 

Klasör Ağaçları

Klasör Ağaçları

Files Pane’deki Folder Trees seçeneği, birleştirilen bilgisayar, ağ ve bulut klasör yerleşimi içinde görmenizi ve dolaşmanızı sağlayarak, klasör seçimini hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor.

 

Files Penceresini Ayarlama

Files penceresini kolaylıkla genişletin veya eski haline getirin.

 

Yeni bir Ağ Konumu ekleyin

Artık WinZip’ten çıkmak zorunda kalmadan bir başka domain’deki bir ağ konumuna erişin. Windows’ta Ağ klasöründeki geçerli ağlar listesinde yer almasa da, eriştiğiniz herhangi bir ağ WinZip Files penceresine eklenebilir.

 

Önizleme penceresinde resim bilgisini görüntüleyin

Bir resimle ilgili tüm bilgileri doğrudan WinZip 23 içinde elde edin. Preview Pane penceresinde yeni Image Information düğmesine tıklayın, açılan yeni pencerede genişlik, yükseklik, çözünürlük, renk derinliği, dosya boyutu gibi bilgiler yer alacaktır.

Sadece Pro ve Enterprise

 

Herhangi bir konumdaki dosyaları zipleyin

PC'nizdeki, ağdaki, Windows HomeGroup içindeki bilgisayarlardaki, tüm desteklenen bulut hizmetlerindeki dosyaları görüntüleyen Places listesinde, ziplemek istediğiniz dosyaları hızlıca bulun ve seçin.

Dosya yönetimini hızlandırın

Dosya yönetimini hızlandırın

Birçok sık kullanılan görevleri hızlandırmak için, File Management şeridini kullanarak zamandan tasarruf edin. PC’nizde, ağda veya bulut hizmetlerinde kolaylıkla yeni klasörler oluşturun Dosyaları ve klasörleri güvenli şekilde silin. Birden fazla dosyayı kopyalayın, taşıyın, silin ve yeniden isimlendirin veya yaptığınız işlemi geri alın. Bulut hizmetlerinde yer alanlar da dahil dosyaları düzenleyin ve güncelleyin. Bir klasörü veya ağ konumunu diske haritalandırın, bir yolu veya bulut linkini kopyalayın ve dahası... Manage File düğmesini kullanarak en çok kullandığınız dosya yönetimi özelliklerine hızlıca erişin.

Arkaplan araçları

Uzun süredir kullanılmayan, ziplenebilecek, silinebilecek veya buluta taşınabilecek; Temp klasöründe kaldırılabilecek ve güvenli şekilde temizlenebilecek; çöp kutusundaki silinebilecek, güvenli şekilde temizlenebilecek veya geri yüklenebilecek dosyaları hatırlatan arkaplan araçlarıyla sisteminizde yer kazanın ve dosyaları güvenle depolayın veya silin.

Önizleyici

Önizleyici

Dosyanız ister zip içinde, isterse bilgisayarınızda, ağda veya küçük resim desteği sağlayan bulut hizmetinizde olsun, artık seçili dosyanın küçük resmini görüntülenecek. Resmi büyüterek yeni Preview panelinde görüntülemek için küçük resimdeki büyüt ikonuna tıklayın. Resimlerin ve belgelerin içeriklerini önizleyin, döndürün, resimleri yeniden boyutlandırın, bir resmi bilgisayar duvarkağıdı olarak kaydedin ve önizlenen dosyayı eposta, hızlı mesajlama programı veya sosyal medyada paylaşın. Dokunmatik görüntüleyicilerde, parmak temasıyla Previewer penceresinde dosyalar arasında geçiş yapabilirsiniz.

Sadece Pro ve Enterprise

Dosyaları PDF'e dönüştürün

Microsoft Office dosyalarını PDF'e dönüştürün ve bir Zip dosyası içine yerleştirin veya dönüştürülen dosyayı lokal olarak veya buluta kaydedin. Belgeleri, tabloları ve sunumları dilediğinizle kolaylıkla paylaşın. Ek güvenlik için salt-okunur bir PDF oluşturabilirsiniz.

Paylaşıma hazır resimler oluşturun

Yüksek çözünürlüklü resimleri Ziplerken anında çok daha uygun bir boyuta dönüştürün. Böylece dosyayı tam kalitesinde korurken tüm albümü paylaşabilirsiniz. Resimlerin boyutunu küçültün veya büyütün, sonra lokal olarak veya buluta kaydedin. Dilerseniz fotoğraflara filigran ekleyin.

Dosyaları ve klasörleri önizleyin

İçerikleri kaydetmeye karar vermeden önce bir Zip dosyası içindeki içeriği inceleyin. Gelişmiş 'Unzip and Try' özelliği, Zip dosyasının içindeki bağlantılı dosyaları (bir HTML sayfa ve içerdiği resimler gibi) bir arada görmenizi sağlıyor.

Arayüzü işinize göre değiştirin

Arayüzü işinize göre değiştirin

WinZip arayüzünü ihtiyaç duyduğunuzu özellikleri görüntüleyecek veya gizleyecek şekilde kolaylıkla değiştirin. WinZip 23 varsayılan olarak zipleme özelliklerini görüntüler, dosyalarınızla çalışmak istediğinizde kolaylıkla dosya yönetimi paneline geçebilirsiniz. WinZip'in yapılandırılabilir ayarlarını bulmak ve ayarlamak artık çok daha kolay. Alıştığınız WinZip sürümünü mü seviyordunuz? Bildiğiniz şeride geçmek için sadece tıklayın.

Koruyun

YENİ! Dosyalardaki EXIF verisini silin

Kişisel bilgilerinizi kazara paylaşmayı engelleyin. Paylaşmadan önce gizli kişisel verilerinizi (EXIF) dosyalardan silin. Aşağıdaki dosya tiplerinde gizli kişisel verilerinizin olmadığını garantilemek için WinZip'i kullanın: DOC/DOCX, GIF, JPG (JPEG), PDF, PNG, PSD, PPT/PPTX ve XLS/XLSX.

Dosyalardan kişisel bilgileri silin

Çeşitli dosyalardaki kişisel verileri (EXIF) kolayca çıkararak paylaşıldığında bilgilerinizin görünmemesini sağlayın. Genellikle görünür olmasa da kişisel olabilecek ek veriler içermemesi için aşağıdaki dosya tiplerinden herhangi birini güvence altına alın: DOC/DOCX, GIF, JPG (JPEG), PDF, PNG, PSD, PPT/PPTX ve XLS/XLSX.

 

Tüm Kurumda Şifre Koruması

İşletmeler, önemli zaman kayıplarından kaçınmak için, önceki çalışanların bıraktığı veya adli denetimler sırasında şifrelenmiş dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde kurtarabilir.

Sadece Enterprise.

 

Zip Dosya Şifreleme

Artık varolan bir Zip dosyasını, Tools şeridindeki bir düğmeye tıklayarak kolayca şifreleyebilirsiniz. Şerit üzerindeki WinZip araçlar sekmesi, açık bir Zip dosyasındaki dosyaların tümünü veya bir kısmını seçmenizi ve bir adımda şifrelemenizi kolaylaştırıyor. Bu zaman kazandıran teknik, hata olasılığını büyük ölçüde ortadan kaldırır.

 

Yeni dosyalar için şifreleme seçenekleri

Şifrelenmiş dosyalar içeren bir Zip dosyasını güncellediğinizde, WinZip değiştirmelere otomatik olarak şifreleme uygular. Orijinal dosyanın şifresini girmek, yetkisiz erişime karşı koruma sağlar.

Şifre Koruması

Bir Zip dosyası içinde şifrelenmiş dosyalar, şifreyi girmeden silinemez. Bu yeni varsayılan özellik, dosyaların yanlışlıkla silinmesini engelliyor.

Esnek dosya dönüşümü

Esnek dosya dönüşümü

İster PDF'e dönüştürüyor olun, isterse fotoğraf boyutunu değiştiriyor, filigran veya şifre ekliyor olun, zip oluşturma işlemi öncesi, işlem sırası veya sonrasında ayarları seçebilir ve değiştirebilirsiniz. Değişiklikleri zip dosyanızdaki tüm dosyalar veya sadece seçtiklerinize uygulayın.

Özel bilgilerinizi koruyun

FIPS-197 sertifikalı 128 veya 256-bit AES şifrelemesiyle dosyalarınızı banka düzeyinde güvenlik önlemleriyle koruyun. Ek güvenlik için, karmaşıklık ihtiyacına göre WinZip'in sizi zorlayacağı, kendi şifre politikanızı belirleyin.

Filigran ekleyin

Resimlerinize ve PDF'lerinize özel filigran ekleyerek, yetkisiz kopyalamanın önünü alın, dosyalarınızı takip edin ve fikir eserlerinizi koruyun. Filigran şeffaflığını, nerede nasıl görüneceğini belirleyebilirsiniz. Daha fazla güvenlik için filigranınıza tarih/saat bilgisi de ekleyebilirsiniz.

Yedekleyin

WinZip Pro sürümüne güncelleyerek dosyalarınızı sonsuza kadar güvenle koruyun. WinZip Pro, WinZip'in kapsamlı dosya sıkıştırma, şifreleme ve paylaşma özelliklerine veri kaybına karşı önemli yedekleme araçlarını ekliyor. (Sadece Pro ve Enterprise)

Job Wizard, EDP Çalışma Dosyalarını gözardı ediyor

Enterprise kullanıcıları artık Job Wizard kullanarak, iş dosyalarını elle gizlemeye gerek kalmadan kişisel dosyalarını Windows Protected Environment (WIP) ile yedekleyebilir.

Sadece Enterprise.

 

Bilgisayarı otomatik kapatma

Ek güvenlik için, WinZip’in otomatik yedeklemeyi çalıştırdıktan sonra bilgisayarı kapatmasını sağlayabilirsiniz.

Sadece Pro ve Enterprise.

 

Görev Sihirbazı Gelişmiş Derleyicisi

Görev Sihirbazı Gelişmiş Derleyicisi

Yedekleme için neredeyse herhangi bir yerdeki dosyayı Job Wizard içine sürükleyip bırakın. Bilgisayarınızdaki, ağdaki ve bulut hizmetinizdeki klasörlerdeki dosyları tek bir yedek dosyasında birleştirin. Dilerseniz elde ettiğiniz zip dosyasını buluta kaydedin. Yedekleme ve dağıtımı otomatikleştirerek, farklı bulut hizmetlerindeki dosyaları birleştirin, zipleyin ve zip dosyasını eposta ile dağıtan bir görev oluşturun.

 

Hızlı yedekleme

Gelişmiş otomatik yedekleme oluşturma ve düzenleme olanağı, varsayılanlar ve ayarların değiştirilmesi gerekmiyorsa, tüm diğer adımları atlamanızı sağlıyor.

 

Otomatik bildirimler

Job Wizard ile, otomatik görevler tamamlandığında eposta ve hızlı mesaj servislerine bildirimler gönderin.

Buluta yedekle

Herhangi bir bulut hesabına, masaüstü klasörünüze veya bir başka bulut hesabına yedekleyin.

 

 

YENİ! Dosyalar ve Klasörler için Bitiş Tarihi belirleme

Eski dosyalarınızın deponuzu doldurmasına izin vermeyin. Zip dosyaları dahil, lokal veya ağdaki dosyalarınızın silinmesini programlayabilirsiniz. “Expire Files” penceresinde programlayacağınız dosyaları ve klasörleri seçin, kaç gün geçerli olacağını belirtin ve “Schedule” düğmesine tıklayın. WinZip bitiş tarihinde dosyaları sizin için silecektir. Bulut dosya ve klasörlerinin silinmesini programlayabilmek için WinZip Pro ve Enterprise sürümü gerekmektedir.

 

YENİ! Şifre girişini görme seçeneği

Artık herhangi bir Zip dosyasını Windows Gezgininde veya WinZip Files Pane, WinZip Şeridi veya File menüsünden anında açabilirsiniz. Dosyaları orijinali klasörüne, Belgeler klasörünüze veya seçtiğiniz bir klasöre kolayca açın!

 

YENİ! WinZip’in Files Panelinde ‘Add to Zip’ üzerine sürükleyip bırakın

WinZip'in Files panelinde görüntülenen Zip dosyalarına kolaylıkla dosyalar ekleyin. Dosyalarınızı sadece WinZip Files panelindeki Zip dosyasına sürükleyip bırakın, işte böylece dosyaları ekleyebilirsiniz!

 

YENİ! Dosyalardaki EXIF verisini silin

Kişisel bilgilerinizi kazara paylaşmayı engelleyin. Paylaşmadan önce gizli kişisel verilerinizi (EXIF) dosyalardan silin. Aşağıdaki dosya tiplerinde gizli kişisel verilerinizin olmadığını garantilemek için WinZip'i kullanın: DOC/DOCX, GIF, JPG (JPEG), PDF, PNG, PSD, PPT/PPTX ve XLS/XLSX.

 

YENİ! Çekilme Tarihi ve Değiştirilme Tarihini görüntüleyin

Resimlerinizi çekilme tarihine göre sıralayın. Resimleri önizlerken, artık çekilme tarihine veya değiştirilme tarihine göre görüntüleyebilirsiniz. Resimleri kopyalanma tarihine veya çekilme tarihine göre ayırabilirsiniz.

 

YENİ! Birden fazla dosyanın ismini bir seferde değiştirin

Dosyalarınızın isimlerini teker teker değiştirmeyin. WinZip’in “Group Rename” özelliğini kullanarak tek bir işlemde bir grup dosyanın ismini değiştirin.

 

YENİ! Daha hızlı görüntüleme ve sıkıştırmayı açma için Doğrudan Erişim Teknolojisi

WinZip’in Doğrudan Erişim Teknolojisi (Direct Access Technology) bulutta depolanan büyük Zip dosyalarının görüntülemesi ve sıkıştırmalarının açılması için fark edilecek şekilde kısa bir zaman harcanmasını sağlıyor.

 

YENİ! WinZip Express'i Otomatikleştirin

Ençok kullandığınız WinZip Express ayarlarını isimle kaydedin ve daha sonra tekrar kullanın. Ayarları, daha önce hangi ayarları kullandığınızı hatırlamak zorunda kalmadan, dilediğiniz sıklıkta kullanın. WinZip Pro ve Enterprise kullanıcıları, WinZip Express'in kaydedilen ayarlarla otomatik olarak çalışmasını programlayabilirler.

 

YENİ! Windows Charms kullanarak paylaşın

Windows Charms özelliğini kullanarak WinZip’in Eposta, Sosyal Medya ve Hızlı Mesaj ile paylaşma yeteneklerini genişletin. (Windows dahili paylaşım hizmetleri).

 

YENİ! Paylaşılan URL adreslerini kısaltın

Mesajlarda paylaşılan dosya linklerinin metin kayması sebebiyle kesilmesini engelleyin. WinZip ZipShare hizmetini kullanarak, Hızlı Mesaj, Sosyal Medya mesajı veya Eposta mesajına eklemeden önce tercihe bağlı URL adresini kısaltma işlemini otomatikleştirebilir.

YENİ! Files ve Action Panelerini kaydırın

Tablet ve Dizüstü Bilgisayar sahipleri, Zip panelinde daha fazla bilgi görün. Yeni Files ve Actions panellerini ekrandan kaldırma olanağıyla, Zip panelinde daha fazla bilgi görüntüleyin.

GELİŞTİRİLDİ! Arkaplan araçlarını kullanarak Dosya ve Klasör Temizleme işlemini Programlayın

WinZip'in arkaplan araçlarıyla kendi zamanlama ve uygulamanızı oluşturun. Siz çalışmıyorken sisteminizde çalışmasına izin verin.

GELİŞTİRİLDİ! WinZip’in dahili Dosya Yöneticisiyle Dosyaları Yönetin

WinZip’in Dosya yönetimi özellikleri hem çok daha anlaşılır hem de daha verimli. Artık WinZip’in File Management penceresindeyken, Şerit ve Actions paneli düğmeleri dosya/klasör işlemlerine odaklanıyor.

GELİŞTİRİLDİ! Buluttaki dosyanın linkini al

Bulutta depolanan dosyaları paylaşmak için uygun bir yol - Save to Cloud iletişim kutusundaki "Save link in the clipboard" onay kutusu işaretlendiğinde, aktarılan (kaydedilen) dosyanın linki Panoya aktarılır. Link daha sonra Skype veya Word gibi diğer uygulamalara yapıştırılabilir.

 

 

Sıkıştırın/Açın

WinZip Standard

WinZip Pro

Enterprise

YENİ! WinZip’in Files Panelinde ‘Add to Zip’ üzerine sürükleyip bırakın.

YENİ! Daha hızlı görüntüleme ve sıkıştırmayı açma için Doğrudan Erişim Teknolojisi.

WinZip Files Bölmesinde görüntülenen klasöre bir düğmeye tıklayarak hızlıca açın

Uygun iletiler Zip dosyalarını Windows Gezgini, WinZip Files Bölmesi, WinZip Şeridi veya File menüsünden seçtiğiniz klasöre açmayı basitleştirir

POSIX TAR dosyalarını açın

%50’ye kadar açılış performansının keyfini çıkarın

Bir Zip dosyası grubunu açarak içerikleriyle değiştirin

Windows Gezgininde parçalanmış bir Zip dosyası oluşturarak büyük dosyaları kaygı taşımadan paylaşın

DOCX, XLSX, PPTX, XPS, ODT, ODS, ODP, ODG,WMZ, WSZ, YFS, XPI, XAP, CRX, EPUB, and C4Z dahil olmak üzere daha fazla dosya tipini bir Zip olarak açın

Süper tutucu ile lokal olarak veya buluta açma

Etkileşimli Welcome Screen ile hız kazanın

MP3 dosyalarını ortalama olarak %15 - 20 oranında sıkıştırma

64-bit’lik, sınıfının en iyisi yazılımla dosyaları zipleyin ve açın

Zipx, RAR, 7Z, LHA, BZ2, IMG, ISO ve tüm diğer tanınmış sıkıştırılmış dosya formatlarını açın

CAB, Zip ve Zip 2.0 Methods dosyalarını açın

Diğer tanınmış sıkıştırılmış dosya formatlarındaki dosyaları Zip formatına dönüştürün

Verimliliği dosya türüne göre otomatik olarak arttırmak için 'Best Compression' yöntemini kullanın

JPEG resim dosyalarının boyutunu, fotoğraf kalitesinden veya veri bütünleşikliğinden ödün vermeden %20 - 25 oranında azaltın

BZip2, LZMA, PPMD ve Enhanced Deflate yöntemlerini kullanarak sıkıştırın

Zip 2.0 uyumlu yöntemleri kullanarak sıkıştırın

Zipli Microsoft Office dosyasını, Zip dosya ikonu üzerinde basitçe çift tıklayarak 'Otomatik Açın'

Gelişmiş 'Unzip and Try' fonksiyonalitesini kullanarak bir Zip dosyası içindeki dosyaları ilişkili bileşenleriyle görüntüleyin (örneğin HTML sayfa ve ilişkili grafikler).

Şifreleyin/Şifreyi çözün

WinZip Standard

WinZip Pro

Enterprise

YENİ! WinZip’in Files Panelinde ‘Add to Zip’ üzerine sürükleyip bırakın.

YENİ! Daha hızlı görüntüleme ve sıkıştırmayı açma için Doğrudan Erişim Teknolojisi.

YENİ! Ziplemeden önce Dosya Dönüşümü uygulayın.

 

Çeşitli dosyalardaki kişisel verileri (EXIF) kolayca çıkararak paylaşıldığında bilgilerinizin görünmemesini sağlayın

Geçmiş çalışanların bıraktığı veya adli denetimler sırasında şifreli dosyaları hızla kurtarın

 

 

Artık varolan bir Zip dosyasını, Tools şeridindeki bir düğmeye tıklayarak kolayca şifreleyin

Şifrelenmiş dosyaları içeren bir Zip dosyasını otomatik olarak şifrelenmiş bir yedekle güncelleyin

Bir Zip dosyası içinde şifrelenmiş dosyalar, şifreyi girmeden silinemez

Zip oluşturmadan önce, oluşturma sırasında veya oluşturduktan sonra PDF dönüşümü, filigran ekleme, fotoğraf boyutunu değiştirme gibi şifreleme ve dönüşüm seçeneklerini uygulayın

Zip içindeki farklı dosyalara farklı dönüşüm seçenekleri uygulayın

Daha hızlı AES şifrelemesi için, belirli Intel-temelli bilgisayarlarda donanım desteğinin avantajını yaşayın

'Encrypt' seçeneğini işaretleyerek dosyaları banka düzeyinde şifreleme ve tamamen koruyun

FIPS-197 sertifikalı AES şifrelemesi (128- ve 256-bit) ile hassas verileri koruyun

Hem beklemede hem de düzgün yapılandırılmış bir bilgisayarda değişim esnasında FIPS 140-2 şifreleme Windows OS FIPS 140-2 modunda olmasa bile, FIPS 140-2 uyumluluğuna ayarlayın

 

 

ABD Savunma Bakanlığı standartlarını (DoD 5220.22-M) kullanarak geçici olarak açılan şifreli dosyalar kapatıldığında, diskteki kalıntıları otomatik olarak temizleyerek yetkisiz kullanımları engelleyin

Karmaşıklık gereksinimini tanımlayarak kendi şifre politikanızı oluşturma olanağı

Gizli dosya ve eposta eklerini şifreleyin ve açın

Yönetin

WinZip Standard

WinZip Pro

Enterprise

YENİ! Dosyalar ve Klasörler için Bitiş Tarihi belirleme

YENİ! Şifre girişini görme seçeneği

YENİ! Çekilme Tarihi ve Değiştirilme Tarihini görüntüleyin

YENİ! Birden fazla dosyanın ismini bir seferde değiştirin

YENİ! Hide Files ve Action Panelerini kaydırın

YENİ! Zip ve Log dosyaları için Bitiş Tarihi belirtin

 

YENİ! Preview Panelini genişletin

 

YENİ! Amazon S3/AWS bölgelerini destekler

 

 

GELİŞTİRİLDİ! Arkaplan araçlarını kullanarak Dosya ve Klasör Temizleme işlemini Programlayın

GELİŞTİRİLDİ! WinZip’in dahili Dosya Yöneticisiyle Dosyaları Yönetin

Görüntü dosyasının boyutunu, görüntüleri bir formattan diğerine dönüştürerek, hızla ve kolayca azaltın

WinZip Express ile herhangi bir dosyanın bulut linkini panoya yerleştirerek, paylaşma amacıyla diğer uygulamalara yapıştırın

WinZip kişi listenizi yönetin; bir defalık alıcılar ve elle girilen kişileri eklememeyi seçin

Devre dışı özelliklerin düğmeleri gizlenerek karışıklıklardan kaçının

 

 

Files ve Actions bölmelerini gizleyen Classic arayüzünü kullanarak sadece sıkıştırma fonksiyonalitesine odaklanın

 

 

Add düğmesinin yanındaki yeni Move düğmesiyle dosyaları Windows Gezgininde çok daha kolay şekilde ekleyin veya taşıyın

Birden fazla Windows Gezgini penceresi kullanmak yerine Files Bölmesi Sekmelerini kullanarak aynı anda farklı klasörleri açma, görüntüleme ve yönetme

Files Bölmesinde Klasör Ağaçları seçeneğini kullanarak çeşitli klasörler arasında gezinin

Files penceresini genişletin veya eski haline getirin

Bir başka domain2den bir ağ konumu ekleyin

Boyut, dosya boyutu, pikseller ve diğer bilgiler için Preview penceresindeki Image Information düğmesine tıklayın

 

Frequent Folders bölümünden sık kullandığınız lokal, ağ ve bulut klasörlerine hızlıca erişin

WinZip içinden PC'nizde, ağda veya bulut hizmetlerinde klasörler oluşturun

Yeni Wipe özelliğiyle dosyaları ve klasörleri güvenli şekilde silin

Yanlışlıkla silinen, kopyalanan, taşınan veya ismi değiştirilen dosyaları kurtarın

Buluttaki bir dosyayı doğru uygulamada veya alternatif bir uygulamada açın

Bir dosyayı varsayılan uygulamada veya alternatif bir programda açın ve düzenleyin

Dosya ve klasörler için özellikleri görüntüleyin

Bir klasör veya ağ konumunun kısayolunu bir sürücüde oluşturun

Birden fazla dosyayı kopyalayın, taşıyın, silin ve topluca isimlerini değiştirin

Bir yolu panoya kopyalayın

Bir bulut linkini panoya kopyalayın

Zip dosyanızdaki, PC'nizdeki, ağdaki veya bulut hizmetindeki seçili bir dosyanın küçük resmini önizleyin (eğer bulut hizmeti küçük resimleri destekliyorsa)

Resimlerin ve belgelerin içeriklerini önizleyin, döndürün, resimleri yeniden boyutlandırın, bir resmi duvarkağıdı olarak kaydedin ve önizlenen dosyayı eposta, hızlı mesajlama programı veya sosyal medyada paylaşın.

 

Dokunmatik görüntüleyicilerde, parmak temasıyla Previewer penceresinde dosyalar arasında geçiş yapabilirsiniz.

 

Manage File düğmesini kullanarak en çok kullandığınız dosya yönetimi özelliklerine hızlıca erişin

Görüntülemenizi fare/klavye için optimize etmek için Table görünümünü, dokunmatik ekranlar için optimize etmek için Icon görünümünü seçin

Sık kullandığınız klasörleri hızlı erişim için Files penceresinde veya süper tutucuyla üst düzeye tutturun

Hızlı zipleme ve paylaşım için WinZip Express’i Files penceresinde açın

Yeni Properties özelliğiyle dosya detaylarını görüntüleyin

Bilgisayarınıza bağlı olan fotoğraf makineleri ve telefonlara klasörler penceresinden erişin

Bir klasörü Frequent Folders listesinden kolaylıkla kaldırın

WinZip’i masaüstü bilgisayarda kullanırken herzaman kaydırma çubuğunu görüntülemeyi seçin

Background araçları çeşitli klasörlerdeki ve çöp kutularındaki kullanılmayan dosyaları hatırlatır, böylece sisteminizde yer kazanabilir, güvenli şekilde silebilir veya zipleyerek bir bulut hizmetine taşıyabilirsiniz

WinZip Express araçları Office 2016 desteği içeriyor.

Places listesinden PC'nizdeki, ağdaki, Windows HomeGroup veya desteklenen bulut hizmetlerindeki tüm dosyalara erişim

Windows Gezgini, Office ve Photos için dahili, Outlook için ücretsiz indirilen WinZip Express

Aygıtlarda gerekmediğinde kaydırma çubuklarını otomatik olarak gizleyerek görüntüleme alanını büyütme

Move seçeneğiyle sistemdeki kopyasından ayrılmadan bir dosyayı bir zip içine yerleştirme

Yeni Thumbnails zip içindeki dosyaları kolaylıkla inceleme ve bulma

Yeniden tasarlanan yapılandırılabilir ayarlarla WinZip'i daha kolay özelleştirin

Tüm yerel, ağ ve bulut dosyalarınıza kolaylıkla File panelinden ulaşın

Tercihinize göre farklı özellikleri görüntüleyecek şekilde değişen dinamik Actions panelinde işlem için doğru araçları görüntüleyin

Dosya yönetimi özelliklerine hızlıca erişmek ve dosya tipi, boyutu ve tarihi gibi ayrıntıları görüntülemek için arayüzü kolaylıkla Manage moduna dönüştürün

WinZip'i herhangi bir dokunmatik aygıt veya bilgisayarda kullanın

WinZip'i yeni 2'si 1 arada bilgisayarlarda kullanın. Tablet ile laptop modları arasında geçiş yaptığınızda görünüm otomatik olarak ayarlanır

Resimleri doğrudan Zip dosyası içindeyken döndürün, yeniden boyutlandırın ve tam boyutta görüntüleyin

 

'Unzip and Try' özelliğini kullanarak Zip dosyalarını geçici olarak açın ve ihtiyacınız olmayan dosyaları silin

Seçilebilir klasör konumuna veya geçerli klasör konumuna açın

Include ve Exlude filtrelerini* kullanarak sadece istediğiniz dosyaları zipleyin

Kolay gözatma için, WinZip'in Explorer View penceresinde resim önizlemelerini görüntüleyin

Çalışanların erişebileceği bulut depolama, sosyal medya ve dosya paylaşım servislerini yönetin AES şifrelemesi ve şifre protokollerini zorunlu kılın Dönüşüm özelliklerini isteğinizie göre açın/kapatın

 

 

Installation and Configuration Guide ile kuruluşunuzun dosya paylaşımı ihtiyaçlarını ve ilkelerini desteklemek için WinZip Enterprise’ı nasıl yapılandıracağınızı ve dağıtacağınızı öğrenin

 

 

Bir Sanal Resim dosyasını bir Zip dosyasını açtığınız şekilde açın İçeriği görüntüleyin ve herhangi bir yere açın NTFS sıkıştırılmış dosyalar ve VMWare dosyaları dahil VHD dosyalarını destekler

 

 

BT yöneticileri, dosyaların tanımlanıp tanımlanmadığına bağlı olarak bilgi ve dosyaların hareketini denetlemek için protokoller ayarlayabilir

 

 

Paketleyin ve Paylaşın

WinZip Standard

WinZip Pro

Enterprise

YENİ! WinZip Express'i Otomatikleştirin

YENİ! Windows Charms kullanarak paylaşın

YENİ! Paylaşılan URL adreslerini kısaltın

GELİŞTİRİLDİ! Bulut Dosyasının linkini alın

Slack IM ile paylaşırken iş akışını akışkanlaştırın

 

 

WinZip veya ZipShare ile paylaştığınız Zip dosyalarını takip edin

WinZip veya ZipShare ile paylaşılan dosyaları yönetin Paylaşılan dosyaları açın, görüntüleyin, tekrar paylaşın veya kaldırın

Herbir bulut ve mesaj servislerinden 16’ya kadar hesap oluşturabilir, bunlara erişebilirsiniz

 

Desteklenen kaynaklardaki tüm kişileri tek bir Combined Address defterine ekleyerek, herkese doğrudan WinZip’ten epostalayın

Akışkan bir paylaşma için seçili dosyaları ayrı zip dosyalarına taşıyın

Send What özelliğiyle tek tek dosyaları veya tüm zip dosyasını paylaşın

Dönüştürülen dosyaları öncelikle kaydetmeden önce paylaşın, WinZip paylaşmadan sonra otomatik olarak silinen geçici bir dosya oluşturur

YouTube, Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden paylaşın

Resimleri ve belgeleri doğrudan WinZip içinden tarayın ve paylaşın

 

Flatbed tarayıcı desteği, bir belge besleyici olmadan birden fazla resimle tek bir PDF dosyası oluşturmanızı sağlıyor

 

Snap and Share ile fotoğrafları doğrudan fotoğraf makinenizden paylaşın

 

WinZip eposta, Gmail ve Outlook (Hotmail) için IMAP desteği içeriyor.

Gmail’in iki adımlı yetkilendirme işlemini destekliyor.

Buluttaki dosyaların linkini e-posta, sohbet, sosyal medya ve Pano ile paylaşmak için tıklamanız yeterlidir

Combined Address Book içindeki alıcıyı adına veya e-posta adresine göre seçin

Zipli dosyaları Office 365 Groups, Twitter, Google Talk/Google+ Hangouts,
Yahoo! gibi hızlı mesaj servisleri üzerinden paylaşın. Messenger ve Jabber

Bilgisayarınızdan, bulut hizmetinden veya bir zip içinden bir dosya seçin ve eposta, sosyal medya veya hızlı mesaj uygulamalarında paylaşmayı seçin, WinZip SmartShare ile kalanını halleder

Panodan kopyalanabilen otomatik linklerle, linkleri kolaylıkla Skype ve diğer servislerde paylaşın

Açılan resimleri doğrudan File Viewer içinden sosyal medya sitelerinde paylaşın

Box, Google Drive, OneDrive, Dropbox, CloudMe, SugarSync ve MediaFire gibi bulut hizmetlerine doğrudan erişin, buluttaki zip dosyalarını açın, aktarmadan dosyaları zipleyin veya buluttaki dosyaları zipleyin ve paylaşın

 

Kolay bulut dolaşımı, dosyaları ve klasörleri indirmek, paylaşmak, taşımak, yeniden adlandırmak, açmak ve silmek için yeni seçenekleri sayesinde, buluttaki dosyalara kolaylıkla erişerek ve bunları yönetin.

Buluttaki dosyanızın yolunu e-posta, mesaj ve sosyal medya sitelerinde kolaylıkla paylaşın.

Yeni ZipShare dosya paylaşım sistemine doğrudan WinZip’ten erişerek, bulut hesabınıza bağlanın ve sıkıştırılmış dosyaları kolaylıkla eposta ve sosyal medya üzerinden paylaşın

WinZip’in dahili PDF dönüşüm aracını kullanarak belgeleri salt-okunur da dahil olmak üzere PDF’e dönüştürün

Resimleri Zip dosyasına eklerken, yüksek çözünürlüklü dosyaların daha hızlı gönderilmesi ve standart bilgisayar ekranlarına* sığması için, resim boyutunu otomatik olarak uygun boyutlara düşürün

Yetkisiz kopyalamayı engellemek, takip etmek ve telif hakkınızı korumak için, resim ve PDF'lere özel filigranlar ekleyin. İstiyorsanız şeffaflığı belirleyin ve tarih/zaman damgası ekleyin.

Dosyalarınızı Zipleyin ve en popüler eposta ve webposta sistemlerini kullanarak gönderin (WinZip, Microsoft Outlook, Yahoo! Mail, Gmail ve Hotmail ile bütünleşik çalışır) veya WinZip'i ek hazır setlerin dışındaki ek eposta hizmetlerini destekleyecek şekilde yapılandırın

Dahili 'Self-Extractor Personal Edition' özelliğini kullanarak, WinZip sahibi olmayan kullanıcılara gönderilecek dosyaları kendiliğinden açılır arşivlere (.exe dosyaları) dönüştürün

Courier ile e-posta eklerini otomatik olarak sıkıştırın ve şifreleyin Bağlı bulut hizmetleri yoluyla çok büyük dosyalar gönderin

 

 

Şirket tarafından sağlanan bir SharePoint sitesine dosyaları sıkıştırın ve yükleyin SharePoint’e daha önce doğrudan WinZip’den yüklenen dosyaları seçin ve indirin SharePoint web arayüzünde bir Ziple ve Paylaş açılır menüsü oluşturun

 

 

Yedekleyin ve Otomatikleştirin

WinZip Standard

WinZip Pro

Enterprise

YENİ! Job Name Last belirtin.

 

YENİ! Varolan görevlerden yeni görevler oluşturun.

 

YENİ! Bulut hizmetleri eklendi

 

 

Job Wizard kullanarak, iş dosyalarını elle gizlemeye gerek kalmadan kişisel dosyalarını Windows Protected Environment (WIP) ile yedekleyin

 

 

WinZip’in otomatik bir yedeklemeyi çalıştırdıktan sonra bilgisayarı kapatmasını sağlayarak, bilgisayarınızın güvende olduğundan emin olun

 

Job Wizard Super Picker özelliğini kullanarak bilgisayarınız, ağ ve bulut hizmetlerindeki dosyaları tek bir yedek içinde birleştirin. Elde edilen Zip dosyasını buluta kaydedin.

 

Artık dosyaları Windows Gezgininden veya WinZip Files penceresinden görev sihirbazına sürükleyip bırakabilirsiniz

 

Otomatik yedek oluşturma ve düzenleme işlemi için varsayılanlar ve ayarların değiştirilmesi gerekmedikçe adımları atlayın

 

'Backup' sekmesindeki önceden tanımlanmış yedeklemelerden birini kullanarak, belgelerinizi, epostalarınızı, masaüstünüzü, favorilerinizi, resimlerinizi, kütüphanelerinizi vs tek tıklamayla yedekleyin

 

Seçili dosyalar veya klasörler için özel yedekler oluşturun, rutin zipleme görevlerini otomatikleştirmek için özel WinZip görevleri oluşturun

 

Dijital fotoğraf makinenizdeki fotoğrafları doğrudan yedekleyin

 

Yedeklerinizi doğrudan CD, DVD veya Blu-ray Diske kaydedin (gerekiyorsa birden fazla diske otomatik olarak bölerek)

 

Yedeklerinizi otomatik olarak sanal eposta adreslerinden birinden gönderin veya WinZip'in dahili FTP istemcisini kullanarak dışarıdaki bir sunucuya aktarın

 

Herhangi bir bağlı bulut hesabına, masaüstü klasöre ve bulut hesapların arasında yedekleyin

 

Güncellenen Job Wizard ile, otomatik görevler tamamlandığında sosyal medya ve hızlı mesaj servislerine bildirimler gönderin

 

Betik oluşturmak için 'WinZip Command Line Support Add-On' uygulamasını kullanın (ücretsiz eklenti)

 

*Microsoft Windows 10, Windows 8, Windows 7 veya Vista gerekiyor
**Microsoft Windows 10, Windows 8 veya Windows 7 gerekiyor

 

 

WinZip 23 işletim sistemleriyle uyumludur:

  • Windows 10
  • Windows 8
  • Windows 7
  • Windows Vista

WinZip 23 işletim web tarayıcısıyla uyumludur:

  • Internet Explorer 8 veya sonrası