SATIN AL

Corel WordPerfect Office Standard 2021

Hepsi bir arada ofis paketi ve kelime işlemci yazılımı

 • > Dokümantasyon, elektronik tablo ve sunum uygulamaları
 • > Dahili PDF formları
 • > Microsoft dahil zengin dosya uyumluluğu
 • > Reveal Codes ile kolay biçimlendirme
 • > Dahili PDF formları
DENEME SÜRÜMÜ Windows

 

 

Efsane ofis paketinin avantajlarını deneyimleyin

WordPerfect® Office Standard 2021, belge ve sunum hazırlamaktan etkileyici elektronik tablolar oluşturmaya kadar günlük iş ihtiyaçlarınızı destekleyen ofis paketinin en son sürümünü sunar! Bu kullanıcı dostu paket ile e-Kitabınızı yayınlayın, bir PDF'yi düzenleyin, dosyaları 60'tan fazla farklı formatta içe veya dışa aktarın ve daha fazlasını yapın. İster WordPerfect’te yeni olun, ister kritik geri bildirimler aracılığıyla geliştirmelerimizi şekillendirmede aracı olun, beklentilerinizi aşmak için ihtiyaç duyduğunuz araçları keşfetmeyi daha basit ve daha sezgisel hale getirdik - kendinizinki de dahil.

 

Tümü bir arada ofis paketi

WordPerfect

Belge, mektup, broşür, özgeçmiş ve daha fazlasını oluşturmak için kullanabileceğiniz efsanevi kelime işlemci. Microsoft da dahil olmak üzere 60’tan fazla dosya biçimiyle uyumluluk ve güçlü Reveal Codes ile belge kontrolü hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Quattro Pro

Bütçe, fatura, harcamalar ve makbuzlar için kapsamlı e-tablolar oluştururken Quattro Pro™ ile ivme kazanın. Verileri düzenlemek, analiz etmek ve paylaşmak için Microsoft Excel dahil olmak üzere dosyaları açın, düzenleyin ve oluşturun.

Presentations

Büyüleyici sunumlar hazırlayın, tasarlayın ve sunun. Slayt gösterileri, teklifler, demolar ve etkileşimli raporların tümü Presentations™ 2021 ile kolaylaşır. Microsoft PowerPoint dosyaları ve kablosuz uzaktan kumandalarla uyumluluk verimliliği sağlar.

WordPerfect Lightning

Birden çok kaynaktan metin ve görüntü toplamak için WordPerfect Lightning™’i kullanın, ardından bir belgeyi dışa aktararak, e-posta göndererek veya bir bloga asarak ihtiyacınız olanı yeniden kullanın.

Ayrıca

 

AfterShot 3

Corel® AfterShot™ 3, profesyonel düzeyde fotoğraf düzenlemeyi hızlı bir şekilde öğrenmenin basit yoludur. Toplu işlem araçlarıyla düzeltme ve geliştirmeleri gerçekleştirin, bir veya binlerce fotoğrafa bir kerede ayarlamalar uygulayın.

 

 

YENİ! Oxford Concise Dictionary

Artık WordPerfect Office 2021’de standart olarak yer alan Oxford Concise Dictionary, dünyadaki tüm İngilizce aksanlarından on binlerce tanım, kelime öbeği, fonetik yazımın yanı sıra bilimsel ve uzman kelimeleri içerir.

GELİŞTİRİLDİ! Microsoft Office uyumluluğu

Her WordPerfect Office 2021 uygulamasında en son Microsoft Office dosya formatlarını açabilir, düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. İster Word belgesi (DOCX), isterse elektronik tablo (XLSX) veya sunum (PPTX) olsun, WordPerfect Office 2021 sorunsuz işbirliği ve dosya alışverişi sağlar.

GELİŞTİRİLDİ! Belge istatistiklerine erişim

WordPerfect'te sözcük sayısı, karakter sayısı, satır sayısı ve daha fazlası gibi önemli belge istatistiklerine hızla erişin.

YENİ! Uygulama içi geri bildirim

Uygulama içinden WordPerfect, Quattro Pro ve Presentations hakkında önerilerde bulunun ve diğer kullanıcıların fikirlerinizi değerlendirip geri bildirimde bulunmalarını sağlayın.

GELİŞTİRİLDİ! Quattro Pro’da arama

Yeniden tasarlanan kullanıcı arayüzü ve yakın zamanda kullanılan arama kriterlerini yeniden kullanma yeteneği sayesinde, elektronik tablolardaki verilerin tam yerini belirlemek hiç olmadığı kadar hızlı.

GELİŞTİRİLDİ! Kurumsal ortamlarda kullanıcı deneyimi

Bir dizi kod optimizasyonu, bir dosya üzerinde çalışırken, bir dosyayı açarken veya bir dosyayı doğrudan bir sunucuya kaydederken daha iyi uygulama performansı ve gelişmiş dosya kararlılığı sağlar.

GELİŞTİRİLDİ! PDF Açma

Birden çok taranmış görüntüden oluşan PDF'leri içe aktarmak, yeni JBIG desteğiyle çok daha sorunsuz.

GELİŞTİRİLDİ! Bul ve Değiştir

Yeni Sıfırla düğmesi, etkin arama kriterlerini tek bir tıklamayla temizleyerek birden fazla bul ve değiştir eylemi gerçekleştirmeyi daha kolay ve hızlı hale getirir.

 

 

Dahili PDF fonksiyonalitesi Reveal Codes Microsoft Office Uyumluluğu Yasal işlere özel araçlar ve özellikler

 

Verimliliğiniz düşünülerek tasarlanmış güçlü özellikler

Favori özellikler

Reveal Codes

Tüm zamanların en favori özelliği artık daha da iyi! Reveal Codes penceresi artık tablo hücrelerinde, satırlarda ve sütunlarda yazı tipi öznitelikleri ve metin hizalama özellikleri için kodlar görüntüler. Ayrıca, hücre ve satır kodları Reveal Codes penceresinde tablo metninden önce görünür ve uygulanan yazı tipi ve hizalama formatının daha net bir resmini sunar. Videoyu izleyin

Redaksiyon

Hassas veya gizli bilgileri karartın, böylece bu bilgilerin elde edilemeyeceğinden emin olun. Bu esnek özellik, tüm belgede belirli kelime veya söz dizisini arayarak otomatik olarak da gizleyebilir. Redakte edilen belge .pdf veya .wpd formatlarında bile kaydedilse, bilgilerinizi güvenceye almış ve yetkisiz gözlerden korumuş olursunuz. Videoyu izleyin

Metadata Removal

Metaveri, ofis üretkenlik dosyası içinde gizlenmiş, geri alma/yeniden uygulama geçmişi, inceleme notlarını, gizli metinleri ve yorumları içeren bilgidir. Neyse ki WordPerfect, kullanıcıların bu gizli ve/veya hassas meta verileri dosyalardan çıkarmasına, belgeleri temiz, korunaklı ve güvenli tutmasına olanak tanıyan yerleşik bir özelliğe sahiptir. Videoyu izleyin

Bates Numaralandırması

Kritik dosyalara Bates numaralandırması ekleme, hukuk ve ecza gibi birçok alanda standart uygulamadır, yorucu ve oyalayıcı bir işlem olabilir. WordPerfect belgelerine Bates numaralarını kolayca ekleyerek değerli zamanınızdan tasarruf edin. Belgedeki (veya bir klasördeki belgelerdeki) tüm sayfalara, kolay tanımlanabilmesi için benzersiz ve artan numaralar uygular. Videoyu izleyin

WordPerfect eBook Publisher

WordPerfect eBook Publisher, Kobo, Nook ve Sony Reader gibi e-Kitap cihazlarıyla uyumluluk sağlayan EPUB formatını destekler. WordPerfect eBook yayıncısı göreceli font, grafik boyutlandırma ve dipnotların çapraz bağlı son notlara otomatik dönüştürülmesine de olanak sağlıyor. En iyisi, şimdi WordPerfect dosyalarını EPUB eKitabı olarak kaydedebilirsiniz! Videoyu izleyin

 

Üretkenlik

GELİŞTİRİLDİ! Quattro Pro'da Ara ve Bul ve Değiştir

Yeniden tasarlanan kullanıcı arayüzü ve yakın zamanda kullanılan arama kriterlerini yeniden kullanma yeteneği sayesinde, elektronik tablolardaki verilerin tam yerini belirlemek hiç olmadığı kadar hızlı. Yeni Sıfırla düğmesi, etkin arama kriterlerini tek bir tıklamayla temizleyerek birden fazla bul ve değiştir eylemi gerçekleştirmeyi daha kolay ve hızlı hale getirir.

Makro Yöneticisi

İhtiyaç duyduğunuz an Macro Manager penceresini kullanarak makronuzu çalıştırın. Bu iletişim kutusu, tüm WordPerfect makrolarını tek ve kullanışlı bir konumda sunuyor. Artık tüm makroların özelliklerini görebilir, tanım ekleyebilir, makroları çalıştırabilir ve düzenleyebilirsiniz. Videoyu izleyin

Favorites ile bulun

Masaüstünüzdeki çok sayıda belgeyi aynı anda takip etmek çok sıkıntı verici bir görevdir. Artık değil! Tüm ilişkili belgeleri anında işaretlemek için basitçe Favorites özelliğini kullanın. Sonrasında, en sık kullandığınız belge setini eşzamanlı olarak açmak için araç çubuğunuza tıklayın. Videoyu izleyin

Posta Birleştirme Uzmanı

Artık zarflara ve etiketlere adresleri çok daha hızlı ve kolay şekilde mi basın. Mail Merge Expert, adres defteri veya eketronik tablo gibi bir veri kaynağını, mektup, etiket, zarf gibi form belgeleriyle bağlamayı kolaylaştırıyor. Mail Merge Expert işlem sırasında adım adım sizi yönlendirecektir. Videoyu izleyin

Klavye Kısayolu Menüsü

Keystroke Menüsü ayarlara ve komutlara kolaylıkla erişmenizde yardımcı olur. Basitçe özelliğin ilk birkaç harfini yazın, WordPerfect eşleşenleri bir dizi olarak görüntüleyecektir.

Make It Fit

WordPerfect’s Make It Fit™ özelliği, seçili bir metin bloğunu biçimlendirme değişiklikleriyle belirtilen bir sayıda sayfaya anında sığdırır. Marjları ve fontları ayarlama veya metni kesme için artık zaman ayırmayın. Videoyu izleyin

 

Uyumluluk

GELİŞTİRİLDİ! Microsoft Office uyumluluğu

Her WordPerfect Office 2021 uygulamasında en son Microsoft Office dosya formatlarını açabilir, düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. İster Word belgesi (DOCX), isterse elektronik tablo (XLSX) veya sunum (PPTX) olsun, WordPerfect Office 2021 sorunsuz işbirliği ve dosya alışverişi sağlar.

Dosya Formatı Desteği

Ünlü benzersiz uyumluluğuyla WordPerfect Office, şimdiye kadar olduğundan daha fazla dosyayla çalışmanızı sağlıyor. 60’dan fazla format desteğiyle, dosyaları kolaylıkla açın, düzenleyin ve paylaşın. Bu sürümle WordPerfect dosyalarını OpenDocument Metni dosya formatında kaydedebilirsiniz.

Birden Fazla Formatta Kaydetme

Çoklu görevi en iyi şekilde deneyimleyin! WordPerfect, bir belgeyi aynı anda çeşitli dosya formatlarında (WPD, PDF ve HTML5) kaydetmenize olanak tanır. Macro Manager içinde ‘Save to Multiple Formats’ seçin, Play komutuyla makroyu çalıştırın, birden fazla format seçin ve Play düğmesine tıklayın, işte bu kadar! Videoyu izleyin

HTML Yayınlama

Publish to HTML seçeneği, HTML5 dahil daha fazla HTML standartını kullanmanızı sağlıyor. Göreceli font boyutu ve dipnot yayınlama gibi yayınlama seçenekleri sağlıyor.

 

PDF Desteği

GELİŞTİRİLDİ! PDF Açma

Birden çok taranmış görüntüden oluşan PDF'leri içe aktarmak, yeni JBIG desteğiyle çok daha sorunsuz.

PDF Form Özelliği

Siz istediniz, artık biz de yaptık. PDF Form özelliğiyle, etkileşimli şekilde bilgi toplamak için doldurulabilir form oluşturun. Metin alanları, onay kutuları, açılır liste gibi form kontrollerini kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Formun font, stil ve renk gibi görünümünü değiştirmek çok kolay. Videoyu izleyin

PDF Kaydetme

Tüm pakette kullanılabilen PDF yayınlama seçenekleriyle WordPerfect Office 2021, belgelerinizi, grafiklerinizi ve sunumlarınızı herkesle paylaşabilmenizi garantiler. Web, eposta ve baskı gibi çeşitli hedef platformlara uyacak şekilde, PDF dosya boyutunu ve baskı çözünürlüğünü ayarlayabilirsiniz.

PDF Güvenliği ve Arşivlemesi

Bu ofis paketi, PDF şifre korumasını destekliyor, böylece PDF’leri kimlerin görüntüleyebileceğini, kopyalayabileceğini, yazdırabileceğini ve düzenleyebileceğini kısıtlayın. Dahası, WordPerfect Office 2021 belgelerin arşivlenmesi için geniş ölçüde kullanılan kamu standardı olan PDF/A standardını destekler.

 

Özelleştirme ve destek

GELİŞTİRİLDİ! Kurumsal ortamlarda kullanıcı deneyimi

Bir dizi kod optimizasyonu, bir dosya üzerinde çalışırken, bir dosyayı açarken veya bir dosyayı doğrudan bir sunucuya kaydederken daha iyi uygulama performansı ve gelişmiş dosya kararlılığı sağlar.

Fonksiyon Tuşu Şablonu

İster eski WordPerfect sürümlerinden isterse özelleştirilmiş kısayol tuşları olsun, ihtiyaç duyduğunuz şablonu almak için birkaç basit tıklama yeterli. Function Key Template makrosuyla, tüm kısayol tuşlarını içeren, yazdırılabilir bir klavye şablonu oluşturabilirsiniz, böylece herhangi bir kısayolu gözden kaçırmayacaksınız. Videoyu izleyin

Web Servisi Entegrasyonu

Web’den belirli verileri toplayarak, belgenin her açılışında bilgilerin otomatik olarak güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin, güncellenen stok fiyatlarıyla bir rapor oluşturun, güncel bilgileri içeren bir emlak broşürü gönderin veya günlük hava durumunu yayınlayın. WordPerfect Office ile Web’in gücünü belgelerinize aktarın. Videoyu izleyin

Hukuk Araç Çubuğu

WordPerfect Office, özellikle hukuk sektöründeki profesyoneller için tasarlanmış, dahili bir araç seti içerir. Kolaylıkla dava sayfaları oluşturun, indeks ve içindekiler tablosu oluşturun ve hatta Kaynakça ekleyin.

 

Dosya önizleme ve görüntüleme

GELİŞTİRİLDİ! Belge istatistiklerine erişim

WordPerfect'te sözcük sayısı, karakter sayısı, satır sayısı ve daha fazlası gibi önemli belge istatistiklerine hızla erişin.

Tek tıklamayla Dipnotlar ve Son Notları Düzenleme

Bir klavye kısayolu, tek bir tıklamayla düzenleme için bir dipnot veya son notu açarak iş akışınızı hızlandırır. Ardından, belgede en son çalıştığınız yere kolaylıkla geri dönün!

Şablon Görüntüleyici

Şablon seçimini hızlandıran yeni zaman kazandıran küçük resim görüntüleme olanağıyla işakışınızı kolaylaştırın. Sezgisel Template Viewer özelliğiyle yüklü ve oluşturulmuş şablonlara hemen göz atarak daha hızlı seçebilirsiniz. Videoyu izleyin

Windows Explorer ve Microsoft Outlook Dosyalarını Önizleme

Bir WordPerfect dosyasını basitçe Windows Gezgini veya Microsoft Outlook’ta seçin, metni aramanızı, seçmenizi veya kopyalamanızı, bir belgeyi aramanızı veya hatta doğrudan Preview panelinden yazdırmanızı sağlayan kapsamlı sağ tıklama seçeneklerinden birini seçin, tümünü dosyayı açmadan yapabilirsiniz. Videoyu izleyin

Daha Fazla Belge Açın

Birden fazla WordPerfect penceresiyle, bilgisayarınızın belleğinin izin verdiği kadar çok belge açabilirsiniz. Daha da iyisi, pencere başına dokuz belge kısıtlaması olmadan, dilediğiniz kadar belge açın.

 

Ekstralar

YENİ! Oxford Concise Dictionary

Artık WordPerfect Office 2021’de standart olarak yer alan Oxford Concise Dictionary, dünyadaki tüm İngilizce aksanlarından on binlerce tanım, kelime öbeği, fonetik yazımın yanı sıra bilimsel ve uzman kelimeleri içerir.

AfterShot 3

Gerçek yaratıcılık potansiyelinizi ortaya çıkaran bu fotoğraf düzenleyici, sizi özgürleştiriyor da: yüksek maliyetlerden, bitmeyen abonelik yenilemelerden, düzenleme için bilgisayarınızın başında geçirdiğiniz saatlerden... Daha hızlı içe alın, işleyin, çıktı alın ve ait olduğunuz yere, fotoğraf makinesinin arkasına dönün. Videoyu izleyin

Paradox Veritabanı Yönetim Sistemi
SADECE WORDPERFECT PROFESSIONAL

Bu ilişkisel, dosya temelli veritabanı, verileri çeşitli yollardan depolamanızı ve çekmenizi sağlar. Bu komple veritabanı çözümü, veriyi takip etmenizi, organize etmenizi ve derlemenizi kolaylaştırmak için bilgiyi güçlü, arama yapılabilir tablolarda saklar.

Corel Perfect Authority
AYRICA SATIN ALINIR

Corel® Perfect Authority ile bir Kaynakça oluşturmanın daha iyi yolunu keşfedin. Alıntıları elle işaretlemek yerine Perfect Authority özelliğinin kullanarak dakikalar içinde yerlerini belirtebilir, sıralayabilir ve Kaynakça oluşturabilirsiniz, zaman ve paradan tasarruf edersiniz. Şimdi satın alın

Zengin dosya uyumluluğu

Çeşitli popüler formatlardaki belgeleri açma, düzenleme ve kaydetme yeteneği sayesinde, bilgilerinizin iyi şekilde ulaştırılacağını bilmenin huzurunu yaşayacaksınız. 60’dan fazla dosya tipine sağlanan benzersiz destek ve paylaşımına ek olarak Microsoft Word, Excel ve PowerPoint dosyaları için desteğin keyfini çıkarın.

 

 

Corel WordPerfect Office Sürüm Karşılaştırması

Uyumluluk

2021

2020

X9

X8

X7

GELİŞTİRİLDİ! Microsoft Office dosyalarını açın ve kaydedin

EPUB kaydetme filtresi

 

 

 

WordPerfect dosyalarını Open Document Text olarak kaydedin

 

 

 

Kablosuz sunumcular ve yazıcılarla daha iyi uyumluluğun keyfini çıkarın

 

 

Hiperbağ açma ve tanıma olanakları

 

 

4.2 sürümüne kadar eski WordPerfect dosyalarınızı açın

Presentations™ ile Adobe Flash filmleri oluşturun

WordPerfect dosyalarını, HTML5 dahil HTML olarak kaydedin

Herhangi bir WordPerfect, Quattro Pro* veya Presentations dosyalarını XML olarak kaydedin

Gelişmiş Özellikler

2021

2020

X9

X8

X7

YENİ! Concise Oxford English Dictionary

 

 

 

 

GELİŞTİRİLDİ! Kurumsal ortamlarda kullanıcı deneyimi

 

 

 

 

Reveal Code artık tablonun satır ve hücre biçimlendirme kodlarını gösteriyor

 

 

 

Numaraya tıklayarak dipnot / sonnota atlayın

 

 

 

Artan varsayılan QuickWords miktarı

 

 

 

Yazım kontrolü ve Gramer kullanırken seanslar arasındaki ayarları koruyun

 

 

VBA 7.1 desteği

 

 

APA, MLA ve Turabian Yazım Şablonu

 

WordPerfect eBook Publisher ile e-kitaplar oluşturun

Belgelerdeki hassas metinleri kapatın ve PDF, WPD veya DOC olarak kaydedin

WordPerfect Lightning™ dijital not defteriyle notlar alın, içeriği yakalayın

Gizli bilgileri korumak için belgelerinizdeki metaverileri temizleyin

Seçili belge sayımı için Uygulama çubuğunda kelime sayımı

PDF Özellikleri

2021

2020

X9

X8

X7

GELİŞTİRİLDİ! JBIG desteğiyle PDF içe alma

 

 

 

 

WordPerfect Standard veya Professional ile doldurulabilir PDF formları oluşturun

Taranan PDF'leri, yeniden yazmak zorunda kalmadan, içeriği düzenlemek, kopyalamak ve yeniden kullanmak için açın

Oluşturduğunuz PDF'leri kimin görebileceğini, kopyalayabileceğini, yazdırabileceğini veya düzenleyebileceğini kısıtlamak için şifre ekleyin

WordPerfect, Quattro Pro ve Presentations dosyalarını, PDF/A dahil PDF olarak kaydedin

Özelleştirme ve Destek

2021

2020

X9

X8

X7

YENİ! Uygulama içi geri bildirim        

WordPerfect ve Quattro Pro için geliştirilmiş yüksek DPI ölçeklendirme

 

 

 

Quattro Pro’da para birimi biçimlendirme

 

 

 

Reveal Codes penceresinde boşluk karakterinin rengini özelleştirin

 

 

İçeriği seçerken kaydırma hızını ayarlayın

 

 

Seçili metinde cümle büyük/küçük harf durumunu uygulayın

 

 

Satır aralığını değiştirin

 

 

Sığdırma ve resmi sarmalama uygulayın

 

 

Metne alt simge ve üst çizgi uygulayın

 

 

Kapsamlı araç çubuğu özelleştirmesi

 

 

Geri alma düzeyi arttırıldı

 

Fonksiyon Tuşu klavye Şablonu Makrosu  - kendi klavye şablonunuzu oluşturmanız için

 

Reveal Codes penceresini sola, sağa veya alta yerleştirin; araç çubuğu erişimi ve kod PDF'i

 

Macro Manager ile makroları yönetin, açıklamalar ekleyin ve kodu inceleyin

Dosyalarınızı Favorites Launcher penceresine ekleyin, teker teker veya topluca açın

Numaralandırma ekleme veya numarayı kaldırma için WordPerfect'te dahili Bates Numaralandırma

Windows Arama kullanarak QPW, WP, WPD ve WPT dosyalarında anahtar kelimeler ve metin içinde arama yapın

Reference Center yardım, eğiticiler ve Makro belgeleri içeriyor

Uygulamadan önce değişiklikleri görmek için Corel* RealTime Preview özelliğini kullanın

Uygulamadan önce değişiklikleri görmek için Corel* RealTime Preview özelliğini kullanın

Avery, Wilson Jones ve Acco etiketleri basmak için etiket formatlarını kullanın

Dosya önizleme ve görüntüleme

2021

2020

X9

X8

X7

GELİŞTİRİLDİ! Belge istatistiklerine erişim        
GELİŞTİRİLDİ! Quattro Pro’da arama        
GELİŞTİRİLDİ! Bul ve Değiştir        

Kaynakçada kısa formda girişleri önizleyin

 

 

Altnot ve Dipnotları görüntüleyin

 

 

Eklenmiş 150 ücretsiz şablonla Şablon Önizlemesi

 

Bir WordPerfect penceresinde dokuzdan fazla belge açın

Windows Tarayıcıda görüntülemek için belgelerin Küçük Resimlerini oluşturun

WordPerfect dosyalarını Windows Tarayıcı ve Microsoft Outlook içinden görüntüleyin, arayın ve yazdırın

Dosyaları birden fazla monitörde veya birden fazla uygulama penceresinde açın ve çalışın

Yeni veya geliştirilmiş özellik

 

Corel WordPerfect Office Ailesi Karşılaştırması

 

  Standard Professional
WordPerfect® 2021 kelime işlemci
Quattro® Pro 2021 elektronik tablo programı
Presentations® 2020 slayt gösterisi oluşturucu
WordPerfect®  Lightning™ dijital not defteri
WordPerfect®  eBook Publisher
Paradox®  veritabanı yönetim sistemi  
AfterShot™ 3 Standard RAW fotoğraf düzenleme yazılımı
Corel® MultiCam Capture™ Lite  

Oxford Concise Dictionary

 
Software Developers Kit (SDK)  
Toplu lisans fiyatı olanağı
PDF Açma
PDF Form oluşturma aracı
Metadata Removal aracı
Bates Numaralandırması
Pleading Expert ve Dava kağıdı
Belge inceleme
Routing slip® (yönlendirme notu)
Corel® Perfect Authority kaynakça yazılımı
(Ayrıca satılır)

 

 

Ana Uygulamalar

 • WordPerfect kelime işlemci
 • Quattro Pro elektronik tablo programı
 • Presentations slayt gösterisi oluşturucu
 • WordPerfect® Lightning™ dijital not defteri
 • eBook Publisher
 • AfterShot 3 fotoğraf düzenlemesi ve yönetimi

 

Ayrıca

 • 900+ TrueType yazıtipi
 • 10.000+ vektörel resim
 • 300+ şablon
 • 175+ dijital fotoğraf
 • YENİ! Concise Oxford English Dictionary
 • WordPerfect® Address Book
 • Presentations Graphics - biteşlem düzenleyici ve çizim uygulaması
 • WordPerfect XML Project Designer

 

 • Windows 10*, Windows 8.1 veya Windows 7 en son güncellemeler ve düzeltmelerle birlikte
 • 1 GHz veya daha hızlı (x86) veya bir AMD64 işlemci
 • 1 GB RAM (x86) veya 2 GB RAM (AMD64)
 • Uygulama dosyaları için sabit diskte 2,75 GB boş alan
 • 1024 x 768 ekran çözünürlüğü
 • Fare veya tablet
 • DVD sürücüsü (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • Microsoft Internet Explorer 11 veya sonrası

*WordPerfect Office 2021, Windows 10’un 20H2 sürümüyle, WordPerfect Office 2021’nin yaşam döngüsü sırasında piyasaya sürülebilecek sürümlerini destekler.

**Yükleme sırasında seri numarasını kontrol etmek için İnternet bağlantısı gerekebilir.

 

İlgili Resimler

 • background