SATIN AL

HitFilm Pro 2017

 

Filmciler ve animatörler için benzersiz bir video düzenleme, görsel efekt ve 3D kompozisyon uygulaması. İhtiyaç duyduğunuz her şey bir üründe.

 

ÜCRETSİZ DENEME

 

Düzenleme

Profesyonel düzenleme ve montaj platformu

Görsel Efektler

Daha büyük ve dikkat çekici görsel efektler

Renk Geçişi

Kapsamlı renk düzenleme ve analiz araçları

Motion Graphics

Animasyonlu başlık dizileri ve 3D nesneler

İş Akışı

Kolay bütünleştirme ve özelleştirme

 

Düzenleme

HitFilm Pro’nun endüstri standardı düzenleme yazılımıyla, uzun metrajlı filmlerden 30 saniyelik YouTube videolarına her şeyi kırpın, dalgalandırın, sallayın ve dilimleyin. Bilimkurgu jeneriği için 3D başlık dizileri oluşturun, aksiyon kamera altlığınızı deforme edin ve çalışmanızı ikinci yüksek çözünürlüklü monitörde önizleyin.

Yaratıcı

 

Editör

HitFilm Pro’nun özel kırpma kırpıcısı, özelleştirilebilir çalışma arayüzleri ve kısa geçiş özellikleriyle, kaba kurgunuzu keskinleştirin. Farklı formatları, çözünürlükleri ve kare hızlarını aynı zaman çizelgesinde birleştirerek altlığınızı hızlıca içe alabilir ve organize edebilirsiniz.

Otomatik senkronizasyon

Karakterlerinizi vantroloğa dönüştürmekten yoruldunuz mu? En fazla talep edilen otomatik ses senkronizasyon özelliğiyle, DSLR parazitli sesi otomatik olarak ses kaydediciniz ile senkronize edin. Artık garip ses gecikmeleri yok.

Yaratıcı

3D başlık

3D başlık dizileri ve göz alıcı lower third ekleyerek izleyicilerinizin dikkatini çekin. Boris FX Title Studio ve 3D Objects ile favori başlık dizilerinizi yeniden oluşturabilir – veya üretim değerinizi arttırmak için kendi özel 3D modellerinizi içe alabilirsiniz.

 

Yeni nesil desteği

VFX teknolojisi hızla evriliyor. 8K çözünürlük, 32 bit renk derinliği desteği ve 360° video altlığına görsel efektler ekleme olanağıyla HitFilm Pro, geleceğin filmciliği için tasarlandı.

Yaratıcı

Audio mixer

Audio mixer, profesyonel kalitede çıktı için sesi iyileştirmenizi sağlar. İzleri kolaylıkla düzenleyin, dengeleyin ve karıştırın – veya mute ve solo özellikleriyle tek tek öğeler üzerinde hassas bir kontrol sahibi olun.

Görsel Efektler

Sektördeki en kapsamlı görsel efekt kütüphanelerinden biriyle dumanın yükselmesini ve şehirlerin çökmesini sağlayın. Bir 2D yeşil ekran aktörünü bir 3D helikopter modeline eklemek mi istiyorsunuz? Sorun değil. HitFilm Pro ile 2D ve 3D katmanlarınız, tek bir alanda birbirleriyle etkileşir.

Yaratıcı

Yaratıcı

3D model Olav Bergsvik tarafından oluşturuldu, HitFilm Pro 2017 ile render edildi

 

Gerçek 3D gücü

Özel 3D modellerinizi HitFilm Pro içine alın veya 3D nesnelerinize eştirmelerinizde öğe öğe animasyon uygulayın. HitFilm Pro’nun simüle edilen 3D kameraları, dinamik ışıklandırması, özelleştirilebilir gölgeleri eşzamanlı yansımaları ile görsel efektlerinize daha fazla gerçekçilik ekleyin.

Benzersiz VFX kütüphanesi

500’den fazla görsel efekt ve hazırsetlerle ne yapabilirsiniz?

J. J. Abrams stili lens ışımasından Michael Bay benzeri patlamalara, HitFilm Pro’nun özelleştirilebilir efektleri benzersiz. Sadece animasyonlu lazerler, enerji deformasyonları, çarpıtma araçları, yıldırım, elektrik gibi kapsamlı kütüphaneyi araştırın ve seçim yapın.

 

Rakipsiz birleştirme

HitFilm Pro’nun 2D birleştirme, rotoskop ve parçalama araçlarıyla birden fazla katmandan ve yeşil ekrandan gerçekçi ortamlar oluşturun. Chroma anahtarı, dökülme simulasyonu özelliği kullanılarak oluşturulan gerçek hayat ışığı ile yeşil ekran yansımalarını düzeltirken, ışık çarpıtması önplan öğelerinin etrafında bir patlama efekti oluşturur. Sisli bir Londra gökyüzünü, siyah ve beyaz arkaplan çıkarma araçlarıyla bir Kaliforniya rüyasına dönüştürün – stok altlıklar için mükemmel.

  Yaratıcı

ActionVFX olanakları. HitFilm ActionVFX Bundle ile oluşturuldu

 

Yaratıcı  

CG parçacık öğeleri

HitFilm Pro’nun parçacık simülatörü, bir nokta ızgarası veya kendi 3D modellerinizi temel alan formlar oluşturmak için gerçek hayat fiziğini kullanır. Bu simülatörü kullanarak bir helikopter konvoyunu veya bir çekirge sürüsünü çağırın. Hatta ses görselleştiricimizle gezegenleri Gustav Holst’un müziklerine göre çözün.

 

 

Yaratıcı

Ödüllü takip

HitFilm Pro’nun uzman izleme özellikleri, canlı aksiyon altlığınıza yeni öğeler eklemenizi ve sabitlemenizi sağlıyor. Ana yazılıma bütünleşik, Akademi ödüllü mocha eklentisi, sofistike düzlem takibi ve köşe iğnelemesi kullanarak karmaşık kamera çözümleri oluşturmanızı kolaylaştırıyor.

  Yaratıcı

 

 

Renk Geçişi

HitFilm Pro’nun geçiş ve düzeltme araçlarıyla kendi imza stilinizi oluşturun. Doygunluğu arttırın, soluk altlıkları düzeltin ve montajınızdaki renk öğelerini hemen analiz edin. Hatta filmlere hızlı dönüşümler uygulamak için sinema filtresi hazırsetlerden birini kullanabilirsiniz.

Yaratıcı

Gelişmiş renk tekerleri

HitFilm Pro’nun endüstri standartı renk düzeltme çemberleri ile tek tek öğeleri analiz edin ve düzenleyin. Etkileşimli katman olanaklarıyla altlığınızdaki renk öğeleri ve geçişleri detaylı şekilde inceleyin. Mükemmel bir görünüm elde etmek için, HitFilm Pro’nun güçlü eğrileriyle doygunluk ve kontrastı sayesinde onarın.

 

 

Yaratıcı

Cine filtreleri

Alelade filmleri anında noir filme dönüştürün. HitFilm Pro’nun gren, s-eğrisi ve harf kutulama gibi sinema stili filtreleyle etkileyici sinematik kalite bir tıklama ötenizde. Yüzlerce hazır setten birini seçin ve HitFilm Pro’nun dahili renk geçişi araçlarını kullanarak özelleştirin.

 

Video düzeltme

Emmy-kazanacak düzeyde bir film çekemediniz mi? HitFilm Pro’nun profesyonel renk araçları, cilt tonlarını düzenlemenizi ve beyaz dengesi, pozlama ve lens deformasyonlarından kaynaklanan sorunları düzeltmenizi sağlıyor. Film gren oluşturucu, titreyen kamera ve film deformasyon aracıyla mükemmel görünen altlıklara bozukmuş havası verin.

 

 

 

Yüksek duyarlılık

Kaliteyi dert etmeyin. HitFilm Pro, ProRes veya Cineform gibi yüksek kaliteli kodeklerde en iyi grafik hassasiyetini elde etmenizi sağlar (tüm renk bilgisini korurken) ve neredeyse herhangi bir kaynak ve çözünürlükte altlıkları içe alır. Yeni nesil sinema kameraları için 8K UHD desteğimiz bile var.

 

 

Motion Graphics

HitFilm Pro’nun gelişmiş rigging ve parenting animasyon araçlarıyla birgünde bir galaksi oluşturun – veya Boris FX Title Studio ve 3D Objects sayesinde animasyonlu 2D ve 3D başlık dizileri oluşturarak küçük kasaba cinayet gizeminizin tonunu ayarlayın.

 

Yaratıcı

 

Yaratıcı  

Animasyon

HitFilm Pro’nun kapsamlı nesne rigging ve parenting araçlarıyla kompleks animasyonlar sorun çıkarmayacak. Çok daha karmaşık animasyonlu yollar oluşturmak için, nokta katmanlar kullanarak karmaşık rig oluşturun. 2D grafikleri doğrudan bir 3D model içinde katmanlayarak, göz kamaştıran kullanıcı arayüzleri oluşturun. Tüm animasyonunuz, geçici ve uzamsal enterpolasyon için oluşturulan kontrollerle anahtar karelendirilecektir.

 

 

Başlıklar ve logolar

Boris FX 3D Title Studio ve 3D Objects eklentileriyle başlık dizilerinizi üç boyutlu kılarak gerçekçi kılın. Profesyonel düzeyde 3D logolar ve başlıkla oluşturmak için vektörel grafikleri, 3D modelleri ve animasyonları içe alın. Krom, tuğla, mermer ve fırçalanmış metal gibi malzeme hazırsetleriyle favori diziniz veya filminizin stilinde başlıklar oluşturun.

  Yaratıcı

 

 

İş Akışı

HitFilm Pro’nun özelleştirilebilir arayüzü, birden fazla lisans aktivasyon HitFilm teknolojisini bir başka yazılımınızda kullanmanızı sağlayan Ignite Pro 2017 eklenti koleksiyonuyla çalışma arayüzünüzü kendinize has kılın. HitFilm Pro, ek içerik ve esneklik için OpenFX eklentisini de destekliyor.

 

Ignite Pro 2017 »

HitFilm Pro’yu olduğu haliyle sevdiniz mi? Harika! HitFilm teknolojisini kullanmayı mı tercih ediyorsunuz? Bu da muhteşem. Ignite Pro 2017 ile favoriniz olan düzenleme yazılımıyla 150’den fazla VFX eklentisi ediniyorsunuz.

Yaratıcı Yaratıcı Yaratıcı Yaratıcı Yaratıcı Yaratıcı Yaratıcı Yaratıcı Yaratıcı Yaratıcı

 

 

 

Yaratıcı  

Endüstri standardı

HitFilm Pro’nun arayüzü sektörel alışkanlıklarla uyumlu, böylece render düğmesini aramak için harcayacağınız zamanı bir sonraki büyük projenize ayıracaksınız. Sıradışı platformlar arası uyumluluk sayesinde, çalışmanız hiçbir zaman tek bir araca bağlı kalmayacak.

Birden fazla aktivasyon

Çalışmadan durmanıza gerek yok. HitFilm Pro 2017 ile birden fazla aktivasyon elde edersiniz, böylece masaüstü bilgisayarınızda, masaüstü bilgisayarınızda veya yatınızda (birgün) çalışabilirsiniz, 3 lisans aktivasyonunuzu herhangfi bir zaman kullanabilirsiniz. Lisanslar hem Mac hem de PC ile uyumlu.

 

Özelleştirilebilir Çalışma Arayüzü

HiDPI çözünürlüğü ve düzenlemeyle görsel efektler ekranları arasında geçiş yapmanızı kolaylaştıran özel klavye kısayollarıyla çalışma arayüzünüzün sizin için çalışmasını sağlayın. HitFilm çok geniş bir yelpazede video, resim ve 3D format desteği içerir, sıradışı formatlardaki hiçbir çalışmanız kullanılamaz kalmayacak.

 

 

 

Uyumluluk

Sadece Windows ve Mac OS X. 64-bit işletim sistemleri için geçerli. Eklentiler Adobe After Effects CC, Adobe Premiere Pro CC, Apple Final Cut Pro X, Apple Motion, Avid Media Composer, DaVinci Resolve 11/12, Grass Valley EDIUS 8, Sony Catalyst Edit, NUKE 9 by The Foundry, Vegas Pro 14 ile uyumlu.

Minimum sistem gereksinimi

  • Windows PC - Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 64-bit sürümü
  • Apple Mac - OS X 10.10 Yosemite, OS X 10.11 El Capitan veya macOS 10.12 Sierra
  • Online etkinleştirme ve web hizmetleri için internet bağlantısı gerekiyor
  • Intel Core i3, Core i5, Core i7 veya AMD eşdeğeri
  • 4 GB RAM (8 GB veya fazlası önerilir)
  • Enaz 512 MB video belleği olan grafik işlemci.
  • 4K UHD için 2GB veya daha fazla önerilir.

Eski ekran kartları HitFilm destekleri:

  • NVIDIA GeForce 9 Serisi (2008)
  • AMD Radeon HD 5000 Serisi (2009)
  • Intel HD Graphics 4000 (GT2) (2012)