Fiyatı

 

Profesyonel, ekonomik ve sade CAD yazılımı

Mimari, mühendislik, inşaat (AEC) ve hassasiyet isteyen üretim profesyonelleri için amaca yönelik tasarlanmış, uygun fiyatlı bir güçlü 2D çizim ve 3D tasarım araçları koleksiyonu olan CorelCAD ™ ile olağanüstü sonuçlar elde edin. Doğal .DWG ve üretken 3D yazdırma için .STL formatı desteği sayesinde, Windows ve macOS’ta görselleştirmeyi gerçekleştirmeye dönüştürün.

Videoyu izleyin

2D çizim, 3D tasarım ve 3D yazdırma için CAD programı

Hızlı bir şekilde kavramsallaştırın

Hızlı bir şekilde kavramsallaştırın

Özellikle imalat, inşaat ve mühendislik profesyonelleri için geliştirilmiş güçlü bir tasarım araçları koleksiyonu olan CorelCAD ile yeteneklerinizi serbest bırakın. Önde gelen bir CAD yazılımının yardımıyla kavramsallaştırın, planlayın, taslak haline getirin, yerleştirin ve düzenleyin. Geniş bir özellik setiyle, 2D çizimleriniz ustalıkla bir araya gelecektir.

Kolaylıkla dönüştürün

Kolaylıkla dönüştürün

2D çizimleri birkaç tıklamayla 3D modellere dönüştürmek için, kendinizi bu CAD programındaki gelişmiş araçlar ve özelliklerle donatın. CorelCAD ile projeleri, sürekli olarak spesifikasyonlara ve proje parametrelerine uyacak şekilde hızla tamamlayın.

Hassas çıktı

Hassas çıktı

Metin, grafikler ve elle tutulur çıktılar için, güçlü bir 3D tasarım yazılımıyla çalışmanızı geliştirin. CorelCAD’in tam özellik seti, neredeyse tüm teknik tasarım görevlerini yöneterek iş arkadaşları veya hissedarlarla işbirliğini kolaylaştırır. 3D yazıcılar veya çıkış bağlantısı için .STL desteğiyle 3D yazdırma basitleşiyor.

Verimli çalışın

Verimli çalışın

CorelCAD kullanarak ayrıntılı projeleri zamanında ve hassas bir şekilde güvenle teslim edin. En yeni AutoCAD, tam doğal .DWG dosya formatı desteği, tasarımcıların sorunsuz bir şekilde işbirliği yapabilmesini sağlar. CAD yazılımı, zengin bir deneyim için inanılmaz kişiselleştirme ve otomasyon destek seçeneklerinden yararlanarak her türlü çalışma ortamına uyum sağlar.

 

Endüstri standardı CAD özellikleriyle ekonomik bir alternatif

CorelCAD’deki yerleşik, sağlam tasarım araçları seti sayesinde, endüstri lideri bu CAD programıyla uzman sonuçlar elde etmek çok kolay.

Üretkenlik

Endüstri lideri tasarım kaynakları ve özellikleriyle, hiç zaman kaybetmeden profesyonel projeler üretin.

 

Üretkenlik

Datalink Komutu

CorelCAD'e XLSX veya CSV dosya verileriyle bağlantılı tablolar ekleyin. XLSX dosyalarıyla, seçilen xlsx dosyalarının "tüm sayfasını", önceden tanımlanmış "adlandırılmış hücre aralığını" veya "hücre aralığını" bağlamak kolaydır.

Endüstri standardı özellikler

CorelCAD, tüm büyük CAD programlarıyla uyumludur. Tanıdık komutlar ve araç çubuğu öğeleriyle hızlı bir şekilde çalışmaya başlayın.

Katman paleti

Çizim arayüzünden çıkmadan katman kontrollerine kolaylıkla erişin. Bir veya daha fazla katmanı bir hedef katmanda birleştirin.

Videoyu izleyin

Katman grubu filtreleri

Dış referanslar eklenirken, diğer çizimlerden gelen referans katmanlarını otomatik olarak gruplayın.

Tasarım kaynakları

Çeşitli CAD projeleri için tasarım bileşenlerine (bloklar, stiller, çizimler ve görüntüler) erişin ve bunları yönetin.

2D çizim yazılımı

2D çizimleriniz ve taslaklarınız, bu özellik setiyle kolayca bir araya gelecek.

 

2D çizim yazılımı

İlişkili Desenler

Daha büyük, daha karmaşık grafikleri hızla oluşturmak için bir yol boyunca nesneleri ve desenleri aynı perspektifte çoğaltmak için Pattern komutunda ilişkilendirme uygulayın.

Videoyu izleyin

Özel Blok özellikleri

Yeni CBWBlockAs komutuyla bir Özel Bloğu (sembol tanımı) ayrı bir çizim olarak kaydedin veya Blok Yöneticisi’nden çıkmadan Özel Blok tanımlarını test edin.

Videoyu izleyin

Çizim kısıtlama özellikleri

Yeni set kısıtlama isim formatının boyutsal kısıtlamaların görüntülenmesini nasıl belirleyebileceğini ve geometrik şekillerin boyutsal kısıtlamalara nasıl uyduğunu görün.

Videoyu izleyin

MultiLeader ve Dimension araçları

Otomatik olarak ayarlanan notları ve öncü çizgileri yapılandırın. Belirtilen bir ölçümlendirmeden yeni bir ölçümlendirme stili oluşturun, hassaslık için Akıllı Ölçümlendirme araçlarını kullanın.

Videoyu izleyin

Nesne Kenetlemesi ve Tutaçlar

Nesneleri, Kenetlenmeler, Tutaçlar ve Polar Kılavuzlara göre yeniden dağıtın. Bağlam kısayol menüleri, geometrinin etkileşimli olarak düzenlenmesini sağlar.

Videoyu izleyin

3D modelleme

Gelişmiş teknik araçlar sayesinde profesyonel çıktılar alma kolaylaştırıldı.

 

3D modelleme

3D tasarım ve düzenleme araçları

Bir 3D katı, yüzey, ağ veya bölgenin kenarlarından tel ızgara geometri oluşturun. Yeni OffsetEdges komutunu kullanarak 3D katı veya yüzey sınırından 2D varlıklar oluşturun.

Videoyu izleyin

STL dosyalarını açma

İçerdiği 3D nesneleri eklemek için stereolitografi dosyalarını (* .stl) içe aktarın. Hazır 3D tasarımları içe aldığınızda daha fazla değişiklik yapmak artık mümkün.

PolySolid 3D katı düzenleme ve modelleme araçları

Çokgensel duvarlar şeklinde 3D katı nesneler çizmek için PolySolid kullanın. 3D katı nesnelere bombe eklemek için Face ve Loop seçenekleri olan ChamferEdges aracını kullanın.

2D'den 3D'ye geçiş

CorelCAD ile oluşturduğunuz 2D tasarımları veya CorelDRAW’dan aktardıklarınızı 3D’ye dönüştürün. 2D çizimden 3D modellemeye geçmek için, 2D varlıklara bir yol boyunca derinlik verin, çevirin veya savurun.

3D fare desteği

3Dconnexion giriş aygıtı* desteğiyle 3D dolaşın.

Açıklama ve paylaşım

Kaydedilen mesajları, hatırlatıcıları veya talimatları kolaylıkla çizimlerinize ekleyin.

 

Açıklama ve paylaşım

Çizim Karşılaştırma Paleti

Çizim Karşılaştırma Paleti
İki CAD dosyasını karşılaştırın ve izlenen değişiklikleri çeşitli renklerde vurgulayın. Tasarımcılar düzenlemeleri görebilir, seçenekleri ortaklarına gösterebilir ve iş akışı değişikliklerini tanımlayabilir.

Videoyu izleyin

Sorunsuz DWG Uyumluluğu

Dosyaları en son AutoCAD .DWG dosya biçimiyle açın, düzenleyin ve kaydedin - dinamik blokları düzenleme ve bunları özel bloklar olarak kaydetme yeteneği de dahil.

Videoyu izleyin

Veri Çıkarma Sihirbazı

Blok nesnesi özniteliklerini belirterek bilgiyi dışarı çıkarmak için Veri Çıkarma Sihirbazı’nı kullanın.

Videoyu izleyin

CorelDRAW ve Corel DESIGNER dosya desteği*

CAD ve grafik uygulamaları arasında sorunsuz bir iş akışı için, CorelDRAW® (.CDR) ve Corel DESIGNER™ (.DES) dosyalarını CorelCAD Windows sürümüne kolayca alın ve bu formatlarda kaydedin.

Açıklama ve işaretleme

Çizimlere kayıtlı mesaj, hatırlatıcı veya talimatlar ekleyin, artık nesnelerle bağlantılı olmayan ek açıklamaları kolayca bulun ve düzeltin. Açıklamalardan muaf tutulacak bölümleri işaretleyin veya maskeleyin.

Uyumluluk

Platform desteği, baskı özellikleri ve çevre birimleri destekleri, CorelCAD’in göze çarpmasını sağlıyor.

 

Uyumluluk

Platform desteği

Endüstri standardı özellikler ve en yeni işletim sistemleri için destek içeren Windows ve Mac'te yerel bir CAD yazılımı deneyiminin keyfini çıkarın.

3D yazdırma

3D katı nesneleri, 3D baskılar için en çok kullanılan dosya formatı olan .STL formatında kaydedin. 3D yazıcılara doğrudan bağlantı veya üçüncü parti 3D baskı servislerine çıktı göndermek için .STL desteğini kullanarak 3D prototipler bastırın.

3D fare

3Dconnexion giriş aygıtı* desteğiyle 3D dolaşın. 3D farenin şapkasını hareket ettirerek 2D ve 3D çizimleri döndürün. Tercih edilen dolaşma ayarlarını ve özel komutları 3D fare düğmelerine atayın.

AutoCAD özellikleri & dosyaları

En son AutoCAD .DWG dosya formatındaki dosyaları açın, düzenleyin ve kaydedin; iş arkadaşları, tedarikçiler ve iş ortakları arasında hızlı işbirliğini sağlayın. .DWG dosya desteği ile AutoCAD’de hazırlanan dinamik blokları kolayca düzenleyin.

Dosya desteği

CorelCAD .PDF, .SVG, .EPS, .DWF, .STL, .SAT, .SHP ve .DWS giibi sektör lideri formatları destekler. CorelCAD Windows sürümü, CorelDRAW (.CDR) ve Corel DESIGNER (.DES) dosyalarını açmayı ve bu formatlarda kaydetmeyi destekler.

*Şerit Kullanıcı Arayüzü, Çizim sekmeleri, CorelDRAW (.CDR) ve Corel DESIGNER (.DES) dosya formatlarının içe ve dışa aktarımı, gelişmiş PDF seçenekleri (bitmap çözünürlüğü), 3Dconnexion giriş cihazları ve Microsoft VSTA desteği yalnızca CorelCAD for Windows’da mevcuttur.

†Lütfen dikkat: PDF/ DGN Underlay, Pack & Go fonksiyonalitesi ve eklenti mağazasına erişim, CorelCAD Apple Mac App Store'dan alınıp yüklendiğinde geçerli değildir.

**Mac ve macOS, Apple Inc. şirketinin ticari markalarıdır. Burada adı geçen diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

 

 

Windows sürümü

 • Microsoft Windows 11 veya Windows 10 (Version 21H1 veya sonrası), 64-bit, en son güncellemelerle
 • Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon x2 Dual-Core işlemci
 • 4 GB RAM (8 GB veya fazlası önerilir)
 • Sabit diskte 1,5 GB boş alan
 • OpenGL sürüm 1.4 ile 3D Graphics ivmelendirici kartı (OpenGL sürüm 3.2 veya sonrası önerilir)
 • 1280 x 768 ekran çözünürlüğü (1920 x 1080 (Tam HD) önerilir)
 • Fare veya tablet
 • Ürünün aktivasyonu ve eklenti mağazasına bağlanmak için İnternet bağlantısı

Mac sürümü

 • macOS Monterey (12), macOS Big Sur (11) veya macOS Catalina (10.15), en son revizyonlarıyla
 • Intel Core 2 Duo işlemcili (veya daha iyisi) veya Apple M1 işlemcili Mac
 • 4 GB RAM (8 GB veya fazlası önerilir)
 • Sabit diskte 1,5 GB boş alan
 • OpenGL sürüm 1.4 ile 3D Graphics ivmelendirici kartı (OpenGL sürüm 3.2 veya sonrası önerilir)
 • 1280 x 768 görünüm (1920 x 1080 (Tam HD) önerilir)
 • Fare veya tablet
 • Ürünün aktivasyonu ve eklenti mağazasına bağlanmak için İnternet bağlantısı

Programda desteklenen diller: İngilizce, Almanca, İspanyolca, Çekçe, Fransızca, İtalyanca, Lehçe, Brezilya Portekizcesi, Rusça, Türkçe, Japonca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Korece

*Şerit Kullanıcı Arayüzü, Çizim sekmeleri, CorelDRAW (.CDR) ve Corel DESIGNER (.DES) dosya formatlarının içe ve dışa aktarımı, gelişmiş PDF seçenekleri (bitmap çözünürlüğü), 3Dconnexion giriş cihazları ve Microsoft VSTA desteği yalnızca CorelCAD for Windows’da mevcuttur.

†Lütfen dikkat: PDF/ DGN Underlay, Pack & Go fonksiyonalitesi ve eklenti mağazasına erişim, CorelCAD Apple Mac App Store'dan alınıp yüklendiğinde geçerli değildir.

**Mac ve macOS, Apple Inc. şirketinin ticari markalarıdır. Burada adı geçen diğer tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

 

İlgili Resimler

 • background